Het verblijf van H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard te Krynica. Het brugdeel aan de Noordelijke Maasoever bij Hedel is gereed gekomen, en thans zal met den bouw van de over spanning een aanvang worden gemaakt H, K H Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard poseerden tijdens het maken van een ski-tocht in de omgeving van Krynica een oogenblikje voor onzen fotograaf. (Plaatsing verleend na overleg met den regeerinospersdienst) Het hotel Iglerhof te Igls, waar H. M. de Koningin thans verblijf houdt Een aardige attentie aan H. K H Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard tijdens het verblijf te Krynica. Poolsche kleuters In nationaal costuum, bieden het Prinselijk echtpaar Hollandsche tulpen aan. (Plaatsing verleend na overleg met den regeeringi- persdienst) Aan boord van het m.s. .Maetsuycker", dat Zaterdag zijn goedgeslaagde proefvaart hield, wordt de vlag van de K.P.M. geheschen tijdens de overname van het schip Ook West-lndië vierde op luisterrijke wijze het huwelijk van H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard. Ver schillende openbare gebouwen te Paramaribo waren f versierd Het m.s. .Weltevreden", dat op de werf P. Smit Jr. te Rotterdam werd ge bouwd voor rekening van den Rotterdamschen Lloyd, is Zaterdag met goed gevolg te watef gelaten. Het schip glijdt yan de helling Be Quick behaalde Zondag het afdeelingskampioenschap der Nooi delijke eerste klasse van den K.N.V.B., bij welke gelegenheid het de kranige ploeg aan gelukwenschen niet ontbiak

Schager Courant | 1937 | | pagina 8