STANLEY BALDWIN Geen Zcsdaagsche meer? Wielrennen Steekpartij in een garage Auto op drie wielrijders ingereden Hartelijke betrekkingen tusschen Nederland en Zweden 5 'Alleen strenge Ingrijpende maat regelen kunnen dit soort coursen redden van een wissen onder gang. Over de combine en trucjes in de diverse Zesdaagschen die er worden gehouden door geheel Europa is al heel veel geschreven en ondanks dat is men er niet in geslaagd die coursen op een hoogcr peil te brengen wat het sportieve gedeelte betreft. In te gendeel alles is langzamerhand erger ge worden met het gevolg dat in verschillende landen, hoofdzakelijk in België, de belang stelling dusdanig verminderd is, dat de sportpaleizen met den ondergang worden bedreigd. Immers de organisatiekosten voor zoo'n wedstrijd loopen in de duizenden, de favorieten eischen hoogo gages en de pu blieke belangstelling is steeds dalende. Dat is de schuld der renners zelf, die door de geraffineerde combine bezig zijn hun eigen inkomstenbron dood te maken. Naar wij vernamen werd op de laatste Zesdagcn- wedstrijd te Brussel door de organisators niet minder dan 135.000 fraiics verloren. Insiders hebben zich dusdanig geërgerd aan de renners te Gent en Brussel, dat do hoofdpersoon in de Belgische wielenvercld Karei van Wijnendaele, directeur van het blad „Sportwereld" voor de course die heden te Antwerpen wordt verreden, ingrijpende maatregelen heeft getroffen en tot dusverre niet. zonder resultaat. Van Wijnendaele is tijdens de 6 dagen te Antwerpen zelf coursleider en vooraf heeft, hij zijn program mapunten den renners duidelijk kenbaar gemaakt. Zijn eerste werk is geweest om in zijn blad gedurende 6 dagen de renners te kwellen met de grove fouten die zij heb ben gemaakt en waardoor het cóurswczen verziekt is. Dat heeft al dadelijk indruk ge maakt maar de befaamde wielerexpert vond dit nog niet voldoende, want hij heeft daar na in samenwerking met den directeur van het Antwerpsche Sportpaleis, den hoer Leon van Gastel een aantal ordc-matrege- len getroffen teneinde een zuiveren strijd in den wedstrijd te Antwerpen en de nog komende te verzekeren. Zulks was wel noo- dig wnt reeds hadden de vooraanstaande renners met hun soigneurs het verloop van den wedstrijd in handen en de organisators stonden hiertegen vrijwel machteloos. Tot dusverre namen de grooten zonder inspanning om beurten hun rondjes, het geen soms een attractie opleverde doch in dien één van de kleinere koppels een uit looppoging ondernam joeg men er wel achteraan. In Antwerpen heeft men nu de volgende opdracht, wanneer een renner een uitlooppoging onderneemt moet de renner die aan den kop van het peloton ligt er on- middellijk minstens één ronde achteraan, Wordt (iit. niet gedaan dan krijgt de schul dige 100 francs boete, welke bij elke vol gende nalatigheid wordt verhoogd. Ook de neutralisatie is niet meer zoo gemakkelijk te verkrijgen en het aantal banddefecten wordt ook belangrijk minder dan in vori ge wedstrijden, toen ging immers om de haverklap een hand omhoog en kreeg het koppel neutralisatie. Ook zal de beslissing over de neutralisatie nu niet meer aan den dokter worden overgelaten, doch neemt de jury deze op zich omdat een geneesheer dik wijls teveel zijn hart laat spreken waardoor een koppel soms in een felle jacht een half uur en meer rust kan verkrijgen, waarna het, weer rustig ronde op ronde kan rijden Meermalen is dit onsportieve vertoon voor gekomen 'en dikwijls profiteerden vooraan staande koppels hiervan met het doel zich een felle krachtsinspanning te besparen Wie dus voortaan afstapt zonder werkelijk geldige reden wordt ook beboet met steeds oploopende bedragen. eD zachtheid heeft de Een groot Engelsch staatsman Het is waarschijnlijk dat Enge- land's premier, Stanley Bald- win, na de Engelsche kronings feesten in Mei aanstaande, zal aftreden om dan vermoedelijk te worden opgevolgd door den te- genwoordigen Minister van Fi nanciën, Neville Chamberlain. Een stoer staatsthan, een groot politicus van bijzonderen kracht zal dan heengaan, een diplo maat die pal stond voor zijn overtuiging. IN BESLISSENDE UREN AAN 's KONINGS ZIJDE. Onder de vele groote staatslieden, die het Engelsche rijk in den loop der tijden heeft gekend, neemt Stanley Baldwin, die op 3 Augustus aanstaande den zeventigjangen leeftijd zal bereiken en die thans eerlang zal aftreden als premier, een unieke plaats 1J1Men mag gerust zeggen dat geen enkele politieke figuur zoo boven anderen uitstak in beteekenis en kracht als die van Baldwin. die met name in den onzekeren tijd van de constitutionecle crisis, die met de abdicatie van ex-koning Edward eindigde, zoo op den voorgrond trad. Talrijke malen stond Bnld win in die beslissende uren aan den zijde van den koning, diende hem van advies en trachtte hem voor den Engelschen troon te behouden. Stanley. Baldwin toonde zich. aldus onze politieke medewerker, de belichaming van het Engelsche nationale karakter en hij deed dat op een wijze die niet slechts zijn aanhangers maar ook zijn politieke tegen- Zesdagen tot een onsportief vertoon ge maakt en daarom wil van Wijnendaele en kel nog maar harde maatregelen treffen zonder aanzien des persoons. Dit onder vond Zaterdagavond onze Zesdagenkoning Piet van Kempen die ook uit de haan ging toen zijn koppelgcnoot Guimbrietiëre even uit de baan was. Piet ging wat aan zijn rijwiel morelen, iets wat metn anders re gelmatig pleegt te doen, doch direct was er een coursecommissaris bij die niet naar het euvel informeerde maar commandeerde rijden" en toen van Kempen een uit eenzetting van zijn afstappen wilde geven, klonk nog eenmaal het bevel rijden en nog voordat de wedstrijdleider er aan te pas kwam zat „Old Piet" weer op zijn Velo en draaide er lustig op los. Voorts heeft men bij elk „gctruct" koppel een controleur gezet die den coursleider re gelmatig op de hoogte houdt indien er iets gaande is. Ook de soigneurs mogen zich niet meer met den wedstrijd bemoeien Dit alles wil echter nog niet zeggen dat alles nu rozengeur en maneschijn is maar er is in Antwerpen weer eerbied ge komen voor het sportieve gezag dat van Wijnendaele er zal handhaven om de Zes- daagsche te redden. Rotterdam, dat deze winter haar 2e 6 daagsche deze maand gaat beleven, kan met dit alles haar voordeel doen en men is zelfs van plan den kamp rechter van Antwerpen ook den Rottcr- damschen wedstrijd in handen te geven De heer van Wijnendaele is één der opperbe velhebbers in de internationale wielerwe- reld en hij trekt ten strijde tegen de zieke elementen onder het motto De sterkste renners moeten de wedstrijd winnen en elke combinatie die zich daar tegen verzet moet desnoods van de banen verwijderd worden. Officier eischt 2 jaar. Op 24 October ontstond, in een garage op den Ceintuurbaan te Amsterdam, ruzie tus schen twee chauffeurs een ruzie, die nood lottige gevolgen zou hebben. Een van de beide mannen stak den ander in de buik. waardoor deze levensgevaarlijk gewond werd. Vandaag stond de dader terecht we gens poging tot moord. Subs. had de officier hem zware mis handeling ten laste gelegd. Dr. Mcrcx, die het slachtoffer in het Onze Lieve Vróuwe Gasthuis had behan deld, deelde mede, dat de wonde levensge vaarlijk was. Do darmwand was op vier plaatsen doorboord en bovendien kreeg de patiënt huikvliesontsteking. Pas in Decem ber kon hij, gelukkig vrijwel hersteld, het ziekenhuis verlaten. De chauffeur die zijn werk nog niet heeft hervat, deed een omstandig verhaal, waar bij hij de voorgeschiedenis niet vergat: verdachte had hem al lang dwars geze ten en meer dan eens was er ruzie. De eene keer over geleend gekl, de, andere,keer over de vraag wie „eerste man" was en dus recht had op liet eerstvolgende vracht je. Een paar dagen voor dé steekpartij was het ook al tot handtastelijkheden gekomen en getuige had verdachte toen een klap ge geven. „Wc hebben het toen niet uitge vochten, maar ik heb een tientje op tafel gegooid en gezegd, dat het me f 5.- waard was, wanneer hij mee naar buiten zou gaan". Op 24 October was het tot een uitbarsting gekomen. Na een heftige woordenwisseling was verd. op getuige toegestormd om hem een kopstoot te geven. Met een vuistslag had hij z'n anvaller afgeweerd deze trok toen een dolkmes en riep „nu zullen wc er eens een eind aan maken". „Ik greep een benzincblik om me te verweren maar bliksemsnel stak hij het mes in m'n buik..." STANLEY BALDWIN. standers tot de overtuiging bracht, welk een vitale kracht er in dezen grooten staatsman school. EERST LAAT DEED HIJ ZIJN INVLOED GELDExN. Als staatsman was hij groot, inderdaad en desondanks, in tegenstelling niet vele andere staatslieden was hij geen groot rede naar. Hij hield er ook niet van in het open baar op te treden en toen hij in li)23 voor het eerst minister-president werd, hadden velen hem nooit eerder gezien. Ondanks dit alles was zijn invloed op de staatspolitiok van Groot-Brittannië grooter dan die van welken anderen leider ook. Hoe treffend eenvoudig waren de ge sprekken, die hij in de beslissende uren met ex-koning Edward wisselde en waarvan hij later in bet Lagerhuis getuigde. Uit die woorden immers bleek duidelijk, hoe de wijze van omgang van den eersten minister met zijn koning was. „Zoo bracht ik", aldus Baldwin, „den ko ning in herinnering wat ik in de voorbije iaren vaak tegen hem en zijn broeders had gezegd, n.l. rlat de Kroon in Engeland in den loop der jaren was beroofd van tal van Uit getuigenverklaringen bleek nog, dat verdachte het dolkmes eenige dagen tevo ren had gekocht. Den winkelier had hij ge zegd, dat zijn zoontje een karapeermes noodig had. Tegenover enkele collega's had hij bedreigingen geuit ten opzichte van zijn vijand. Nadat hij gestoken had, aldus vertelde een getuige liep verd. opgewonden in de garage rond en riep „moet ik me dan dood laten sarren". Volgens getuigen a decharge is verd. een goedhartig man die zich echter - vooral waar het zijn werk betreft gauw driftig maakt. Het slachtoffer van deze vecht partij zou echter nogal eens misbruik van zijn kracht maken. Verdachte ontkende het mes te hebben gekocht om zijn tegenpartij er mee te lijf te gaan. Hij had zich het wapen slechts aangeschaft om angst in te boezemen. De officier van justitie vorderde een gevangenisstraf voor den tijd van twee jaar, wegens zware mishandeling met voorbedachten rade. De verdediger mr. Boelmans ter Spill pleitte clementie. Eén doode, één zwaar gewonde. Auto kalm doorgereden. In den vorigen nacht om één uur is nabij het buitengoed „Hemelrijk" onder St. Mi chielsgestel een auto op een drietal wielrij ders ingereden, waardoor één persoon ge dood werd en een ander zware verwondin gen opliep. Op genoemd tijdstip reden drie jongeman nen per rijwiel van St. Michielsgestel naar hun woning in 's Hertogenbosch. Ter hoog te van het buitengoed „Hemelrijk" naderde uit tegenovergestelde richting een perso nenauto. De chauffeur reed links van den weg, terwijl slechts één lamp brandde. Hij reed recht op het groepje in. De gevolgen waren ontzettend. Een der jongemannen, van der Bcrselaar, werd op slag gedood, terwijl M. van der Groenen ernstig gewond bleef liggen. De derde wiel rijder een broer van van der Groenen liep slechts enkele schrammen op. Hij be gaf zich onmiddellijk 'naar de nabij gelegen woning van den landbouwer Visschers, die op zijn beurt geestelijke- en geneeskundige hulp inriep en de politie van het gebeurde in kennis stelde. Toen een dokter op de plaats van het ongeluk arriveerde, was van Berselaar reeds overleden. M. van der Groenen bleek zwaar gewond te zijn. Hij had o.m. een horsen schudding opgeloopen. Het stoffelijk overschot van van Bcrselaar werd naar het lijkenhuisje te St. Michiels gestel overgebracht, de zwaar gewonde werd naar de ouderlijke woning vervoerd. Zijn toestand is redelijk. De burgemeester van St. Michielsgestel heeft onmiddellijk na het ongeluk de aan houding van den chauffeur^ van de perso nenauto, die na het ongeluk was doorgere-, den, verzocht. De politie van 's Hertogenbösch wond vrij spoedig in een garage aldaar een auto, die sporen van een aanrijding vertoonde. De chauffeur was echter met een andere auto vertrokken. Toen hij terug kwam, werd hij aan een streng verhoor onderworpen. De man zekere II. uit Den Bosch heken- de, de aanrijding te hebben Veroorzaakt. Hij werd hierna in arrest gesteld. MAN VERDRONKEN De 46-jarige C. Mank uit Ter Aar is Dinsdag op noodlottige wijze om het leven gekomen. De heer Mank had 's middags per rijwiel zijn woning verlaten om een fami lielid te bezoeken. Toen hij laat op den avond nog niet thuis ,was, maakte men zich ongerust. Er werd een onderzoek ingesteld en daarbij vond men het lichaam en de fiets van den heer Mank in een sluis nabij Papenveer. Hoewel onmiddellijk medische hulp ter plaatse was, mocht deze niet meer baten. Het ongeluk moet aan de duisternis worden toegeschreven. prerogatieven, maar dat, ofschoon dit juist was, de Kroon toch in dezen tijd veel meer vertegenwoordigde, dan ooit vroeger in de geschiedenis. Ik zeidc hem, dat ik met hem over dit onderwerp wilde spreken als vriend en zelfs, indien ik kon, hem in deze deli cate kwestie wilde helpen. In de zeer vele uren die wij tesamen hebben doorgebracht en vooral tegen het einde, heeft de koning vele malen gezegd: „Wij moeten deze kwes tie samen regelen, ik zal niet dulden, dat wie ook zich daarin mengt." Ik wees den koning op de gevaren van een echtscheiding en op het feit. dat de periode van afwachting vernietigend zou kunnen zijn." Vriendschap tusschen den ex- konihg en Baldwin. Deze citaten uit. de urenlange gesprek ken die de premier met zijn koning voer de, bewijzen de groote, eenvoudige vriend schap die er tusschen beiden bestond eener- zijds en de groote waarde die aan het oordeel van den staatsman werd gehecht, anderzijds. En zoo heeft Engeland zijn premier altijd gekend, door deze en derge lijke wijzen van optreden en door de een voudige uiteenzetting van zijn standpunt in belangrijke kwesties, oogstte hij de ach ting van zijn staatkundige tegenstanders. De Baldwins zijn van huis uit zeer rijk. Baldwins vader stond aan het hoofd van een groot ijzerconcern; zijn moeder was de dochter van een algemeen geacht predi kant. Baldwin's leven zelf was altijd op chrisèelijk-religieuzen leest geschoeid. Toen hij 25 jaar was, kwam hij hij zijn vader in de zaak. En er zouden veel jaren over heen gaan, eer hij een rol in de politiek zou gaan spelen; dit gebeurde pas toen hij 41 jaar was. Negen jaar was hij lid van het Lagerhuis en altijd vielen zijn sobere, een voudige en ernstige redevoeringen op. On danks de welgesteldheid van zijn ouders genoot hij zijn opleiding niet in Oxford, maar bezocht het Harrow and Tx'inity Col lege in Cambridge. In 1917 nam zijn carrière een aanvang en die ging wel heel snel. Werd hij eerst staatssecretaris van financiën, spoedig volgde zijn verkiezing tot minister van han del en in Mei 1923 werd hij voor de eerste maal minister-president, toen de toenmali ge minister-president Bonar Law ziek werd De groote beteekenis van het bezoek der ministers Gelissen en Deckers aan Scandinavië. (Zie ons nummer van gister). De reis van de Nederlandsche ministers Gelissen en Deckers naar Zweden in het begin van dit jaar is, zooals bekend, dooi de internationale pers druk besproken en groote bladen als de Londensche „Times" hechten aan deze reis groote beteekenis voor de herleving van den internationalen handel. Het is dan ook geen wonder, dat het be zoek in Zweden zelf een belangstelling ge trokken heeft als slechts zelden met het bezoek van een buitenlandschcn minister 't geval was. In woord en beeld hebben de dagbladen de reis gevolgd. KONING GUSTAAF. Als men in aanmerking neemt dat het bezoek ter zelfder tijd plaats vond, dat het' Prinselijk huwelijk in Den Haag de oogen der geheele wereld op Nederland deed ves tigen en voor Nederland en alles wat Neder landsch was een levendige belangstelling deed ontstaan, kan men begrijpen, dat dit bezoek ook onder het groote publiek zeer populair geworden is. Hiertoe heeft nog bijgedragen, dat koning Gustaaf de beide ministers in plechtige audiëntie heeft ontvangen, hen tot een diner in het koninklijk slot. heeft uitgenoo- digd en hun hooge eereteekenen heeft ver leend. Waardeering in Zweden voor het initiatief van Nederland. Bij zijn. vertrek uit Stockholm heeft mi nister Gelissen aan verslaggevers van het Zweedsche dagblad „Dagens Nyheter", een interview toegestaan,'waarin hij o.a. .zeide: „Wij hopen spoedig met uw ministers aan de groene tafel te zitten, om met hen over de mogelijkheid eener uitbreiding der han delsbetrekkingen tusschen onze'heide lan den te kunnen onderhandelen". Vroeger dan men verwacht heeft, schijnt deze hoop verwezenlijkt te worden, daar de Nederlandsche regeering namelijk, volgens berichten in de bladen, onlangs tot Zwe den en de andere Oslo-staten een uitnoodi- ging heeft gericht, in de naaste toekomst naar Den Haag te komen ter bespreking van de gemeenschappelijke handelsbelan gen. De „Nya Dagligt Allehanda" noemt deze uitnoodiging een „verheugend initiatief", dat het blad in verhand brengt met het particuliere bezoek van den Zweedschen minister van buitenlandsche zaken, Sand- ler, aan Den ITaag en waarvoor het den minister dankbaar is. Dit is dos te opvallender, als men weet, dat dit blad anders de scherpste oppositie tegen de regeering voert. Hier is echter sprake van een initiatief voor den vrede en Baldwin belast werd met de vorming van een nieuw kabinet. Baldwin's levensopvatting Zijn standpunt bleef religieus-ethisch en naastenliefde speelde bij hem een groote rol. In een zijner redevoeringen sprak hij over zichzelf en merkte op: „De geest van het Christendom heb ik in het huis van mijn vader opgedaan. Deze heeft, mij nim mer verlaten". Ergens anders heette het: „Ik heb geleerd dat wij allen hard moeten werken voor ons bestaan; velen houden van werken, anderen niet. Doch eens komt dan het uur, dat de mensch zich bewust wordt, dat hij nergens toe dient". Uit alles bleek steeds opnieuw dat, Stan ley Baldwin de plicht kende en ook de har de opdracht iemand te zijn, die een zending te vervullen heeft. Ieder tijdperk heeft dergelijke missionarissen gekend, Baldwin was er een sprekend voorbeeld van. Door alle stormen in de Europeesche po litiek heen, bleef Baldwin zich zelve trouw en was onwankelbaar. Typeerend in dit verband was zijn opmerking tijdens een rede in het Lagerhuis: „Men kan niet in de buitenlandsche politiek oen Macchiavel- li zijn en thuis een eerlijk Christen.." De Engelschen hebben Baldwin altijd ge respecteerd als het type van een echt mo reel en physiek Engelschman. Overleggen duurde hij hem nooit lang; hij handelde zooals zijn gevoel hem dat ingaf. En dat is het gevoel van den puriteinschen, eer lijken en oprechten Engelschman van het. oude soort, die nooit concessies doet. Ook niet op oogertblikken dat de Koning aan den eencn kant stond en het belang van den staat aan do* anderen. In vele oogcnblik- ken deed hij aan Cromwell denken, die in het midden van de zeventiende eeuw aan het hoofd van het Parlement stond en met een bezwaard hart de grondwet verdedigde tegen den koning. Wanneer Baldwin zijn politieke functie zal hebben verlaten, zullen velen in het eigen land en ver daarbuiten hem als een stoer staatsman herdenken en als een waardig voorbeeld voor zijn t.ijdgenooten en voor wie na hem zullen komen, als een man die pal stond voor zijn overtuiging ook wanneer de verdediging daarvan offers eischte, en welvaart der volke* .terwijl ran andere kanten de oorlogswolken zich samentrek ken en de volkshuishouding meer in het nauw wordt gedreven. Verwezenlijking van hoopvolle gedachten. Stuk voor stuk zullen de handelsbelem meringen worden afgebroken, zoo schreef de „Dagens Ny heter" naar aanleiding van het Nederlandsche bezoek aan Stockholm. In dit nieuwe jaar, dat nog slechts enkele weken oud is, aldus genoemd blad, heeft Nederland het reeds klaar gespeeld, om zoowel door een groot initiatief als door de levenslust en de blijdschap van het volk de aandacht van de geheele wereld op zich te vestigen terwijl, de banden van oeroude vriendschap en saamhoorigheid tusschen Zweden en Nederland steeds nauwer wor den aangehaald." 473e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 15de lijst Trekking van Woensdag 10 Februari 1931 Hooge Prijzen 2000.— 1665 1000.— 19530 400.— 662 2790 3449 19923 200.— 10677 11030 12311 19044 loo.— 1461 4891 5979 6868 9213 9811 11232 13213 13588 15409 16445 16747 18098 18651 19020 19885 20130 Prijzen van 70. 4 40 241 249 347 620 687 752 787 920 1114 1506 1737 1897 1935 2014 2126 2410 2414 2432 2692 3012 3259 3318 3505 3652 3668 3682 3705 3717 3820 4030 4094 4143 4147 4229 4251 4277 4337 4355 4542 4543 4639 4656 4721 4811 4820 5009 5038 5089 5147 5171 5244 5248 5254 5304 5344 5399 5477 5523 5540 5582 5597 5672 5846 5988 6013 6181 6193 6208 6246 6329 6362 6436 6448 6535 6851 6933 7059 7128 7142 7186 7349 7366 7422 7437 7460 7463 7478 7507 7608 7637 7646 7684 7815 7926 7980 8021 8025 8195 8238 8407 8593 8663 8686 8816 9194 9264 9334 9425 9592 9602 9734 9737 9764 9991 10010 10028 10054 10119 10189 10228 10284 10333 10336 10545 10592 10605 10639' 10770 10810 10863 10876 10932 10976 11015 11079 11098 11131 11267 11281 11307 11337 11388 11568 31584 11586 11592 11910 11951 12061 12088 12092' 12393 12454 12460 12752 12774 13188 13235 13257 13270 13386 13514 13669 13715 13892 13907 13943 14049 14181 14311 14325 14331 14369 14437 14469 14486 14536 14636 14678 14849 15008 15133 15177 15332 15383 15494 15596 15700 15771 15822 15852 15858 16061 16239 16276 16344 16356 16364 16365 16384 16471 16478 16598 16705 16766 16870 16880 16898 16928 17344 17507 17548 17559 17628 17759 18135 18149 18157 18205 18221 18311 18359 18381 18446 18529 18621 18687 18764 18860 18874 18949 18979 19058 19245 19257 19346 19477 19655 19705 19793 19910 19936 19963 20199 20298 20327 20341 20384 20389 20426 20727 20763 20785 20834 20930 20937 Nieten 256 262 303 305 312 323 362 3811 407 421 449 486 493 541 542 572 674 678 720 740 788 804 805 839 859 906 917 934 935 946 964 988 1002 1005 1018 1043 1048 1055 1061 1070 1113 1185 1186 1196 1227 1260 1269 1275 1298 1313 1319 1341 1345 1435 1456 1475 1528 1559 1604 1630 1670 1683 1716 1722 1772 1774 1791 1805 1847 1880 1913 1968 1974 2054 2163 2212 2240 2297 2364 2375 2378 2402 2403 2418 2465 2468 2511 2546 2633 2670 2705 2710 2730 2749 2811 2823 2837 2875 2932 2943 2950 2964 2983 3051 3121 3190 3284 3296 3298 3378 3420 346» 3495 3577 3679 3684 3687 3708 3781 380S 3847 3854 3919 3936 3959 4000 4003 4007 4021 4075 4124 4176 4195 4197 4203 4207] 4232 4253 4265 4291 4309 4321 4347 4397j 4416 4425 4525 4554 4579 4581 4607 4641] 4655 4690 4755 4764 4769 4800 4801 4813» 4860 4876 4888 4940 4955 5030 5045 5053». 5076 5097 5106 5110 5115 5117 5146 5148( 5164 5183 5190 5197 5221 5252 5307 5309] 5379 5385 5400 5455 5500 5513 5516 552» 5544 5594 5600 5650 5691 5697 5719 5729 5801 5854 5877 5909 5946 5977 6007 6048 6097 6132 6140 6179 6319 6371 6410 6421 6432 6505 6539 6551 6564 6567 6576 6589 6622 6642 6655 6660 6677 6692 6702 6719i 6732 6742 6751 6760 6770 6785 6794 6802; 6848 6878 6881 6888 6980 7038 7051 7056 7085 7094 7165 7173 7179 7189 7260 7305 7357 7404 7457 7459 7486 7514 7530 7541 7572 7579 7638 7682 7705 7726 7770 77851 7813 7871 7875 7913 7985 7998 8001 8009 8047 8077 8091 8116 8197 8211 8219 8256 8265 8289 8294 8331 8333 8369 8389 8404, 8408 8431 8448 8519 8529 8536 8539 85451 8557 8610 8645 8647 8685 8716 8805 8821 8837 8895 8898 8911 8927 8934 8973 8987 9015 9028 9032 9108 9169 9242 9251 9295 9315 9401 9422 9435 9448 9508 9541 96H 9632 9667 9703 9763 9765 9777 97931 9812 9836 9860 9869 9897 9955 9964 10070. 10238 10294 10343 10401 10444 10448 10470 10491' 10535 10549 10551 10564 10696 10748 10771 10772 10780 10802 10813 10817 10848 10874 10889 10906i 1C920 10964 10965 11062 11072 11125 11163 11205i 11274 11346 11362 11367 11424 11436 11448 11464. 11481 11485 11495 11562 11616 11699 11715 11718] 11804 11825 11835 11880 11919 11936 11937 1194fli 11977 11992 11996 12038 12048 12064 12077 12149i 12152 12158 12224 12248 12302 12335 12396 12482j 12494 12523 12544 12549 12550 12649 12653 12723, 12742 12743 12767 12788 12795 12798 12809 12821, 12891 12892 12923 12943 12963 12980 13003 13012 13027 13029 13096 13102 13182 13197 13199 13250 13284 13307 13323 13368 13412 13421 13495 13507 13510 13611 13635 13649 13652 13701 13750 13764 13796 13818 13826 13867 13918 13942 13974 13975 13990 14088 14136 14188 14224 14261 14299 14327 14329 14336 14344 14351 14358 14378 14425 14433 14514 14524 14599 14663 14674 14676 14686 14688 14705 14826 14838 14858 14885 14893 14913 15003 15016 15022 15072 15126 15152 15160 15167 15169 15194 15211 15223 15270 15271 15299 15309 15347 15351 15431 15434 15436 15475 15540 15551 15625 15649 15731 15739 15765 J5794 15802 15809 15848 15869 15892 15903 15923 15933 15936 15951 16010 16040 16045 16054 16139 16259 16317 16373 16416 16420 16465 16556 16568 16667 16691 16703 16769 16778 16850 16858 16896 16903 16939 16972 17010 17045 17078 17127 17155 17159 17177 17181 17183 17185 17196 17244 17257 17259 17333 17338 17339 17361 17369 17445 17467 17486 17495 17544 17571 17600 17604 17668 17670 17695 17718 17730 17812 17813 17873 17875 17904 17941 17966 17978 17980 17982 17994 18007 18012 18055 18057 18075 13083 18142 18178 18207 18315 18324 18333 18349 18397 18400 18418 18510 18527 18549 18560 18607 18612 18S19 18711 18818 18892 18901 18915 18940 19022 19029 19059 19075 19149 19158 19201 19222 19249 19267 19292 19293 19301 19320 19413 19467 19469 19479 19509 19621 19624 19631 19681 19689 39716 19719 19798 19806 19851 19854 19864 19895 19899 20014 20018 20068 20072 20102 20151 20200 20207 20232 20259 20319 20390 20431 20507 2^35 20537 20546 20629 20631 20672 20677 20679 20681 20725 20728 20733 20760 20762 20791 20816 20854 20892 20934 20938 20973 20988 Verbet. 5e klas, 14e lijst: 7231, 9300 en 18877 m. z. met 70,—

Schager Courant | 1937 | | pagina 10