Hr. Ms. kruiser „De Ruyter" in Nederlandsch Indië H. M. de Koningin bracht Vrijdag een bezoek aan de Jaarbeurs te Utrecht De vorstin in gezelschap van dr. F. H. Fentener van Vlissingen en verdere leden van het Jaarbeurs-bestuur Het Nederlandsche dames hockeyteam vertrok Vrijdag uit den Haag naar Parijs, om daar Zaterdag tegen het Fransche team te spelen. Een groepfoto even voor het vertrek Schout-bij-nacht Ferwerda, de vlootvoogd in Ned. Indië, begroet de officieren van Hr. Ms. kruiser .De Ruyter% in de haven van Tandjong Priok jacK nynon arriveerae v njaagmiaaag op Schiphol om in ons land te con certeeren. Bij zijn aankomst ontmoette hij den Poolschen zanger Jan Kiepura, die juist op het vliegveld Een ontploffing in een geheime bommenfabriek der opstandige Arabieren in het oude Arabische gedeelte van Haifa verwoestte een viertal huizen. Als bijzonderheid zij vermeld, dat de bommenfabriek op vijf minuten afstand van het hoofdbureau van politie was gelegen Het vorstelijk echtpaar op de huwelijksreis. H.X. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bemhaid op de besneeuwde hoogten bij Zeil am See gereed voor een ski-tocht In gezel schap van andere vorstelijke gasten President Lebrun tijdens zijn radio-rede ter aanbeveling van de inschrijving op de leening voor de landsverdediging De Amsterdamsche Vereeniging voor Schoolwerktutnen houdt in verschillende scholen in de hoofdstad haar Jaar- lijksche tulpententoonstelling, waarop tezamen niet minder dan 31.000 tulpen te bewonderen zijn De Nederlandsche Handels missie in Brazilië. Jhr. Van Karnebeek in gesprek met den Braziliaanschen minister van Buitenlandsche Zaken, Mario Pimentel Brandao

Schager Courant | 1937 | | pagina 12