Leo Halle viert zijn koperen voetbaljubileum. Voorjaarsmarkt te Sittard. Ajax won Zondag te Eindhoven den tweeden wedstrijd in de kampioenscompetitie, door P.S V. op eigen terrein te verslaan. Spelmoment uit deze ontmoeting Het n<r -ve gemaal in den polder Kamperveen is Zaterdag onder groote belangstelling officieel in yebiuik genomen. UriH: de oude molen. de behouden blijft, en een sieraad voor het landschap is Op den derden herdenkingsdag van het overlijden van H. M. de Koningin Moeder, werd Zaterdag te den Haag door school kinderen langs het standbeeld in het Rosarium gedefileerd, en werden bloemen gelegd aan den voet van het gedenkteeken Leo Halle, de .Leeuw van Deventer", vierde Zondag bij den kampioenschapswedstrijd tegen Feyenoord zijn 12'/,-jarig jubileum als voetballer, en werd deswege door het clubbestuur en spelers gehuldigd De finish van den 24 uurs-oefenrit, uitgeschreven door de Amsterdamsche Vrijwillige Burgerwacht. Eenige deelnemer» bij aankomst voor het gebouw der Burgerwacht aan den Singel "TV: Aan de Gem. Universiteit te Amster dam promoveerde voor de eerste maal een Delftsch civiel ingenieur tot doctor in de wis- en natuurkunde. De pro movendus, ir. J. Kuipers, verdedigt zijn proefschrift en stellingen De groote voorjaarsmarkt te Sittard, welke reeds sedert 1802 wordt ge houden, kenmerkte zich dit maal door buitengewone drukte. Een overzicht van deze interessante markt Jeugdige autogrammen-ver zamelaars bij den voetbalwed strijd welke Zaterdag te Am sterdam werd gespeeld tus- schen oud-internationals en oud-eerste klassers, Go-Ahead bracht Zondag Feyenoord een nederlaag toe, in den te Deventer gespeelden wedstrijd om het nationaal voetbalkampioenschap. Een snapshot tijdens deze match

Schager Courant | 1937 | | pagina 8