Demonstraties met de G. 1 te Eindhoven. Bijenmarkt te Tilburg. De bekende voorjaars-bijenmarkt te Tilburg werd Woensdag onder grooie belang stelling gehouden. Een aardig snapshot tijdens de bezichtiging der korven 276 leerlingen van 47 onderwijs-in- stellingen te Amsterdam namen deel aan de schoolschaakwedstrijden, welke deze week in het Hervormd Lyceum in de hoofdstad werden gehouden. Een kijkje tijdens de match Kapitein luitenant ter zee J. G. v. d. Berg, die als opvolger van kolonel L. A. C. M. Doorman belast is met het commando de> Onder zeedienst kazerne te den Helder De G. 1, het nieuwe gevechtsvliegtuig der Nederlandsche Luchtmacht, maakte Woensdagmiddag op het vliegveld te Eindhoven demonstratievluchten De overstroomingscatastrophe, welke Serrieresen- Chautagne in Savoye teisterde, verergerde nog door het smelten der sneeuw in de bergen. Gioote ver woestingen werden aangericht In een laatste raadsvergadering heeft de burgemeester van Maastricht, mr. L. B. J. van Oppen, Woensdag als zoodanig afscheid genomen. Burgemeester Van Oppen tijdens het uitspreken van zijn afscheidsrede De burgeroorlog in Spanje. Vluchtelingen ontvangen te Cerbère nabij de Fransche Zuidgrens iederen dag levens middelen en ondersteuning in hun armelijk bestaan Het miniatuur van een der moderne locomotieven heeft de onverdeelde belangstelling van de jeugd op de spoorweg tentoonstelling in Central Hall te Londen De troepen uit Zuid Rhodesia, die deel zullen nemen aan de plechtig heden op den dag der kroning van den Engelschen Koning, zijn in Londen aangekomen. De soldaten op marsch

Schager Courant | 1937 | | pagina 8