Bloembollencultuur De entree van het Prinselijk Paar te Parijs. De inbraak in Den Haag Buitenland De Bilt seint President Benesj bezoekt Belgrado Dinsdag 6 April 1937. Tweede blad Burgemeesterschap en candidatuur N.S.B. Het ontslag van Hillegom's bur- Prinses en Prins vermochten Parijsche publiek niet te mislei den! Omstuwd door de me nigte, wandelden zij van hun hotel naar een restaurant. H.K.H Prinses Juliana en Z.K.H. Prins Bernliard zijn gisterenmiddag om kwart over twaalf in Parijs aangekomen. Door de berichten in de dagbladen van Zondag, waarin werd aangekondigd dat de Nederlandsche Vorstelijke Gasten Maandag in de Fransche hoofdstad zouden arrivee- ren, was het des morgens op de Parij sche redacticbureaux een getelefoneer van belang teneinde aan de weet te komen, waar het Prinselijk echtpaar zijn intrek zou nemen. Tegen kwart over twaalf kwam plotse ling de grijze two-seater voorrijden bij het hotel Crillon, waar appartementen waren besproken op de derde etage. De Prinses en Prins waren vergezeld van graaf Ozer- nin, madame Moffrey en baron Pantz, van het slot Mittersill. De reis v. Monte Carlo naar Parijs was in recordtijd afgelegd. Weldra bevond zich een dichte haag men- schen, waaronder zeer veel medinettes, voor den hoofdingang van hotel Crillon om de Prinses en den Prins naar buiten te zien komen. De Hollandsche detectives die zoo heel erg graag, naar zij zeiden, weer eens een Hollandsche sigaar zouden proeven, en een gewone Hollandsche koffietafel zouden nut tigen, na drie maanden afwezigheid uit Nederland, stonden het geroezemoes aan te zien. Tegen half twee ontstond er eenige bewe ging in de hal van het hotel. Het duurde toen evenwel nog een goed kwartier, alvo rens Prinses Juliana en Prins Bernhard, henevens eenige vrienden, naar beneden kwamen. Men kon zien, dat het voorname gezel schap in hooge mate verrast was bij het bemerken van de menigte, welke op de Place de la Concorde stond opgesteld en waardoor wel duidelijk de groote populari teit van het Prinselijk Paar in de Fransche hoofdstad gedemonstreerd werd. Om al te groote belangstelling te ontwij ken, begaven de Prinses en Prins zich naar den zijuitgang van het hotel, welke tegen over de Amerikaansche ambassade uitkomt, hetgeen evenwel niet verborgen kon blijven, met het gevolg, dat de vorstelijke personen, door een groote menigte omstuwd, hun weg moesten vinden naar een nabij gelegen be roemd restaurant in de Rue Royal. De prinses was gekleed in een donker grijs mantelcostuum met bont afgezet, ter wijl prins Bernhard blootshoofds was. In Parijs washet gisteren een waarlijk zomersche dag. Landbouw- en bedrijfs- consulenten WIJZIGING VAN HET HAN DELSREGLEMENT DER ALG. VEREEN. VOOR BLOEMBOL LENCULTUUR In de gisteren te Haarlem gehouden al- gemeene vergadering van de Alg. Vereen, voor Bloembollencultuur werd o.a. een wij ziging der statuten goedgekeurd, waarbij af wijkingen of buiten-werking stellingen van het handelsreglcment of gedeelten daarvan door de verceniging verboden en door het hoofdbestuur gestraft kunnen worden. Hier bij werd bepaald, dat bij bet aangaan van koopovereenkomsten afwijkingen van het handelsreglement uitsluitend mogen wor den bedongen in den vorm van met de hand geschreven clausules aan de voorzijden der koopbriefjes. Geelziekte hyacinten. Bepaald werd voorts, dat ten aanzien van hyacinten, die worden afgekeurd wegens geelziek, dat reeds voor de opneming de bollen heeft aangetast, de kooper tot uiter lijk 15 Aug. bevoegd is, het gekochte te weigeren. Op voorstel van de afdeeling Oostwoud werd besloten de in art. 19 bedoelde termijn voor hyacinten gladiolen en bol !\"sen te bepalen op twee weken. Het hoo-dbestuur had drie weken voorgesteld. Goedgekeurd werd een bepaling waarbij de betalinestijdstippen in het handelsregle ment worden vastgelegd, n.1. 1 Mei voor le veringen voor 1 Januari en 1 Juli voor leve ringen na 1 Januari. In art. 25a werd een aanvulling gebracht waarin aan een partij bij een koopovereen komst de bevoegdheid wordt gegeven, deze gemeester. Naar wij vernemen, heeft de regeering den aanvankelijk aan mr. D. F. Font voor ont slag-neming gestelden termijn tot 10 April niet afgewacht, toen het orgaan van de N.S.B. zijn candidatuur voor de Eerste Ka mer reeds een feit noemde. Indertijd heeft de heer de Marchant et d' Ansembourg zijn nat.- socialistische candidatuur voor de Eerste Ka mer ook eerst aanvaard, nadat hij ontslag had genomen als burgemeester van Amsten- rade. Ontvlucht cn daarna op roof uit Rijksopvoedingsgesticht te Amers foort miste twee zijner inwoners. In den loop van Maandag zijn uit het Rijksopvoedingsgesticht te Amersfoort twee jongens van 18 en 19 jaar ontsnapt.- Te Den bolder hebben de jongelieden zich meester gemaakt van een auto en hiermede zijn zij aan het rijden gegaan, totdat zij in den avond, wegens een lekken band, nabij Half weg, hun omzwervingen moesten staken. Voor een huis aldaar zagen zij een tweetal rijwielen staan, welke tot goeden buit wer den verklaard. In dit aan den Haarlemmer weg staande huis woonde echter een poli- tie-agent, die al spoedig den diefstal der rij wielen gewaar werd. Hij trok er op uit en mocht er al spoedig in slagen de jeugdige boosdoeners aan te houden. Deze zijn in het bureau aan den Admiraal de Ruyterweg ingesloten. Brand op Schiedamsche scheepswerf Op Noorsche vrachtboot „Buccinum" Gistermiddag te twee uur is brand uitge broken in de 7000 ton metende Noorsche vrachtboot „Buccinum", die in reparatie was bij de werf Wilton te Schiedam. In het achterschip waren werklieden be zig met werkzaamheden, toen op de stook plaats oen olielciding brak en vonken van een laschapparaat in de uitvloeiende olie vielen. De vlammen sloegen vrij hoog op en een oogenblik zag de brand er vrij ernstig uit. Onmiddellijk bestreed de eigen brandweer van Wilton het vuur, en na eenige oogenblikken voegde zich daarbij de Schiedamsche brandweer met drie motor spuiten, met het gevolg, dat na een half uur de brand zoo goed als gebluscht was. Er waren geen voorraden olie in het ach terschip aanwezig, zoodat er geen kans op ontploffingen bestond. Stoomschip „Amsterdam" als ontbonden te beschouwen, Indien de wederpartij niet is aangesloten bij de voor geschreven contracten of regelingen in het bloembollenbedrijf. Tenslotte werd nog een bepaling inzake wederkeerigen verkoop goed gekeurd. Het belangrijkste reorganisatie voorstel kwam hierna in behande ling. Het hoofdbestuur had een nieuw artikel 15 voorgesteld luiden de: de leden die kweekers tiin van eenzelfde geslacht van bo* of knol gewas en die meer dan een voor elk artikel of elke groep van ar tikelen op voorstel van de groep door de algemcene vergadering vast te stellen oppervlakte, doch ten minste 7 are van het betreffen de artikel of de betreffende groep van artikelen telen, worden veree- nigd tot een groep, wanneer het hoofdbestuur het vormen voor het betreffende artikel of de betreffen de groep van artikelen heeft goed gekeurd en deze groep heeft erkend Nadat eenigen afgevaardigden en leden hun bezwaren tegen dit voorstel hadden kenbaar gebmaakt, werd het verworpen met 152 tegen 65 stemmen. De voorzitter, Dr. A. J. Verhagen zei. dat door deze verwerping den grondslag aan het voorgestelde reorganisatieplan was ontno men, zoodat hij afzag van een behandeling der overige voorstellen. Tenslotte deelde een lid der afdeeling Hil- legom mede, dat de vernietiging der surplus- bollen is opgedragen aan een combinatie uit de veilingen, welke daarvoor f 10.000 heeft ontvangen. Volgens dit lid had deze combinatie de vernietigde hollen als vee voeder verkocht voor f 60.000 en dus een winst gemaakt van f70.000. De voorzitter deed de toezegging, dat hij deze aangelegenheid zou laten onderzoeken. De vergadering werd hierna gesloten. De kordate dienstbode. Omtrent de inbraak op de Nieuwe Park laan Zondagavond te Den Haag gepleegd (zie elders in dit blad) vernemen wij nog het volgende: Nadat de vorige week een drietal inbre kers was aangehouden, die op heeterdaad werden betrapt bij het plegen van een in braak aan den Houtrustweg, zijn jl. Zondag avond aangehouden de 22-jarige D. O. de O. en de 22-jarige E. K. Zij werden door de politie overvallen, toen zij zich bevonden in het perceel Nieuwe Parklaan 20, waar van de bewoners afwezig waren. Zij behoo- ren tot dezelfde bende, waartoe eveneens het bovengenoemde drietal behoort en die gedurende den laatsten tijd de stad onveilig maakte. Hoewel de politie nauwkeurig hun gangen na ging, wisten zij tot nu toe steeds den dans te ontspringen, waarbij zij het geluk zeer aan hun zijde hadden. Thans zijn zij echter door het kordate op treden van de dienstbode die alleen in het perceel aanwezig was en die de politie bij tijds wist te waarschuwen, de dupe gewor den van hun brutaal optreden. Gisteravond omstreeks half negen werd aan het perceel aan de Nieuwe Parklaan gebeld en de dienstbode die alleen thuis was en uit het raam van haar slaapkamer keek, zag niemand voor de deur staan. Zij vond dit vreemd en na eenige oogenblik ken te hebben gewacht zag zij plotseling twee mannen de straat oversteken, het tuin hek binnengaan en zich naar de achterzijde van het perceel begeven. Aangezien zij reeds aanstalten had gemaakt om naar bed te gaan, kleedde zij zich haastig en verliet on gezien de woning cn spoedde zich naar het naastgelegen perceel, waar zij telefonisch de politie in kennis stelde. Binnen enkele minuten verscheen de motorpolitie en haas tig ingelicht door de dienstdoende, die den agenten den huissleutel overhandigde, be gaven dezen zich in het perceel. De dienst bode had echter uit voorzorgsmaatregel de deuren, welke op de hall uitkwamen afge sloten waardoor van deze zijde de politie niet binnen kon komen. Onmiddellijk bega ven zij zich naar de achterzijde en volgden dcnzelfden weg die de inbrekers gegaan waren en troffen hen op de trap, komende van de eerste verdieping aan. De daders hebben zich aan de achterzijde van het perceel door het indrukken van een ruit, na deze eerst met zeep te hebben be smeerd, toegang tot de woonkamer ver schaft, Hier stuitten zij op de afgesloten deur, die toegang tot de hal geeft en deze deur opengebroken en vernield. Vervolgens hebben zij zich naar de eerste verdieping begeven, waar de diverse kasten werden overhoop gehaald en de inhoud over den grond werd verspreid. Doordat zij in hun arbeid werden gestoord hebben de inbrekers zich niets kunnen toe eigenen De politie meent door deze arrestatie een goeden slag te hebben geslagen. Reeds ge- ruimen tijd volgde de politie''de bende, wel ke geregeld samenkwam in een perceel aan de Ranonkelstraat en vandaar uit hun roof tochten ondernamen. Vermoed wordt dat zij vooral in deze om geving en in de omgeving van den Waals- dorperweg en Marlot opereerden, doch het is van hen bekend, dat zij buiten de stad ook trachtten hun slag te slaan. JONGETJE ONDER GROENTEWAGEN GEDOOD. Ongeval te Medemblik. Het elfjarig zoontje van de familie Laan, te Medemblik, dat Zondagavond op een paard en wagen, beladen met groenten was gesprongen, viel van het voertuig en werd door een der wielen overreden. De knaap werd hierbij zoo ernstig gewond, dat het enkele oogenblikken later overleed. Het lijk is naar het ouderlijk huis vervoerd. Ongeval op Ijzergieterij „Vulcanus" Zes arbeiders door vloeiend giet ijzer getroffen. Gisterenmiddag om half één is op de ijzergieterij „Vulcanus" te Apeldoorn een ernstig ongeval voorgevallen. Op een gege ven oogenblik geraakte de oven door een prop in de massa verstopt. Toen de prop los kwam, stroomde het vloeiend gietijzer de werkplaats binnen, waar op dat oogenblik een zestal arbeiders werkzaam waren Alle zes liepen brandwonden op. Een van hen werd zoo ernstig gewond, dat hij per zieken auto naar het R.K. Ziekenhuis te Apeldoorn moest worden overgebracht. De vijf overige zijn na verbonden te zijn naar hun respec tievelijke woningen vervoerd. Tweehonderd kippen verbrand Gisterenavond omstreeks half acht is in de buurtschap Slangenburg brand uitgebro ken in de schuur van den landbouwer En- gelbrecht. Daar de kippen reeds op stok waren, werden deze verrast door de vlam men, zoodat er een tweehonderdtal in het vuur omkwam. Het woonhuis wist de brand weer te behouden. De oorzaak van den brand is onbekend. Verzekering dekt de schade. Acht inbraken in een nacht Finsterwolde onveilig. In den nacht van Zaterdag op Zondag is in een achttal woningen aan den Nieuwe- weg te Finsterwolde ingebroken o.m. bij den gemeente-secretaris, bij wien honderd gulden is buitgemaakt. Bij de overige inbra ken was de buit zeer gering. Het aantal inbraken en diefstallen neemt in deze omgeving den laatsten tijd zeer toe. De politie stelt een uitgebreid onderzoek in. Roeiboot onder Rhoon drijvend gevonden Waar is de roeier? Zondagmorgen vervoegde zich bij schipper Gielen te Rhoon een jongeman uit Rotter dam, die een roeiboot huurde, waarmee hij even een tochtje wilde maken. De jon gen keerde evenwel niet terug. Gistermorgen is de roeiboot in de Oude Maas drijvend gevonden. In het bootje bevonden zich een overjas en een colbertjasje. In dit laatste bevond zich een portemonnaie met eenig geld, alsmede een recu van de posterijen en enkele bescheiden van zekeren K. Steenstra te Rotterdam. Er is vermoedelijk een ongeval geschied. De politie te Rhoon verzoekt om inlich tingen. MET DEN MOTOR GESLIPT TE AMSTERDAM. Een gewonde. Een motorrijwiel, waarop twee jongeman nen van 22 en 23 jaar waren gezeten, is gisteravond omstreeks half elf, komende van de pont bij de Hembrug, op den Hemweg ge slipt, waarbij de motor eerst tegen een lan taarnpaal en toen tegen het trottoir reed. Een van de jongelieden kreeg een hoofdwond en werd door den geneeskundigen dienst naar het Binnengasthuis vervoerd, vanwaar hij na verbonden te zijn, naar huis is gegaan. De andere, die een enkel verzwikte, is even eens huiswaarts gekeerd. Antiquair met f 30.000 waarde er van door Een week of drie geleden is de vertegen woordiger van een buitenlandsche commis siehandel te Amsterdam op reis gegaan met een partij antieke voorwerpen, ter waarde van ongeveer f 30.000, met de bedoeling die voor zijn firma te verkoopen. Sindsdien is nipts meer van hem vernomen. Het is gebleken dat hij een deel van de goederen bij Christle te Londen verkocht heeft. Waarheen hij daarna is gereisd hij placht geheel Europa te bereizen en waar hij zich nu bevindt, is niet bekend. Ook zijn te Amsterdam wonende vrouw heeft niets meer van hem vernomen. De mogelijkheid bestaat, dat hem een ongeluk is overkomen. De justitieele dienst van het politiebureau aan den Singel te Amsterdam heeft zijn op sporing gevraagd. JAPANSCHE VISSCHERSVAARTUIGEN OPGEBRACHT. Australië overweegt scherper toezicht. Volgens berichten uit Port Darwin zijn 17 Japansche visschersschuiten, die zich in de Australische wateren bevonden, door een patrouillevaartuig der Australische regee ring opgebracht en na een waarschuwing aan de kapiteins vrijgelaten. Met het oog op de toenemende bedrijvigheid van Ja pansche visschers aan de Australische Noordkust overweegt de regeering een duur zaam toezicht ter zee te gaan uitoefenen. DE ACTIE TEGEN DE FRANSCHE FASCISTEN. De la Rocque en enkele aanhan gers in staat van beschuldiging gesteld. De rechter van instructie heeft zijn onder zoek naar de beschuldigingen der Parti So- cial Francais geëindigd en beslist, dat kolo nel de la Rocque. Ybarnegaray, Riche en Valin voor de correctioneclc rechtbank zul len moeten verschijnen wegens opnieuw vor men van een ontbonden bond en wegens uit lokking van samenscholingen. Verdier en Ottavi, leden van de leiding der Fransche Sociale partij zullen vervolgd worden wegens opnieuw samenstellen van een bond. ^VEEKilillllT^Ü Verwachting: meest zwakke wind uit oos telijke richtingen, gedeeltelijk bewolkt weinig of geen regen, weinig verande ring in temperatuur. Verdere vooruitzichten: weinig verandering. Hierboven BAROMETERSTAND HEDENMORGEN: 8 UUR: 764. Het dunne pijltje geeft den vorigen stand aan TEMPERATUUR: 8 gr. C. is 46 gr. F. Prins-regent Paul roemt de een heid der Kleine Entente. Prins-regent Paul en Prinses Olga heb ben gisteravond in het Koninklijk Paleis een diner aangeboden ter eere van den pre sident der Tsjecho-Slowaaksche republiek, Benesj en diens echtgenoote, waaraan ook de koning-moeder, alsmede de leden van den regentschapsraad, Perowitsj en Stanko witsj aanzaten. Prins-regent Paul hield een rede, waarin hij zeide, in het bezoek van den Tsjecho- Slowaakschen president een nieuw bewijs te zien van de oprechte vriendschap en broederschap, welke steeds Tsjecho-Slowa- kije en Joego-Slavië hebben verbonden. Bei de landen zijn doordrongen van hetzelfde ideaal van vrede en vriendschappelijke sa menwerking met alle volken. Vervolgens wees de prins-regent op het doel, dat beide landen gemeenschappelijk met Roemenië hebben en de door deze samenwerking ver kregen resultaten. Hij eindigde met het uit spreken van de beste wenschen voor Tsje- cho-Slowakijc en zijn president. In zijn antwoord gaf president Benesj uitdrukking aan zijn vreugde, dat zijn eer ste officieele bezoek als staatshoofd van Tsjecho-Slowakije Belgrado gold en hij sprak zijn dank uit voor de ontvangst door de regenten en de gevoelens van broeder lijke vriendschap, welke bij deze gelegen heid door het Joego-Slavische volk tot uit drukking waren gebracht. Verder wees hij er op, dat president Ma- saryk, reeds sedert lang deze reis had wil len maken en herinnerde hij aan de vele bezoeken welke hijzelf in de laatste acht tien jaar aan Belgrado had gebracht, be zoeken, welke vaak gekenmerkt werden door belangrijke onderhandelingen voor de Kleine Entente en de uitwerking van be sluiten. welke veel hebben bijgedragen aan de handhaving van den vrede en de samen werking tussehen de Europeesche staten Hij wees vervolgens op de nauwe samen werking in de Kleine Entente, waarvan de resultaten eerst later op hun juiste waar de zullen kunnen worden geschat, en ein digde. na te hebben verklaard, dat de jong ste besluiten van den Permanenten Raad van de Kleine Entente het onnoodig ma ken te wijzen op de volledige politieke overeenstemming en namens zichzelven en geheel Tsjecho-Slowakije hulde te hebben gebracht aan wijlen koning Alexander, met hot instellen van een dronk op den hloeien- dentockomst van het bevriende Joegoslavië. De „Borkum" buiten gevaar Britsch en Duitsch schip ter plaatse. Kapitein gewond. Het in nood verkeerende Duitsche vracht schip „Borkum" is na 24 uur zoeken door de Britsche vrachtboot „Pontypridd" op onge veer 200 mijl van de Azoren gevonden. Het Britsche schip bleef in de nabijheid van de „Borkum" om de aankomst van de „Bremen" af te wachten. De commandobrug van de „Borkum" is weggeslagen en het roer beschadigd. De ka pitein is gewond. De „Bremen" van de „Norddeutscher Lloyd" is gistermorgen vroeg bij het ontred derde stoomschip „Borkum" aangekomen. Behalve de kapitein is de eerste officier nog gewond. Een matroos is om het leven geko men. De „Borkum" is thans buiten gevaar. Het Duitsche linieschip „Schlesien" zal heit naar de Azoren begeleiden. DRIE RUSSEN IN FRANKRIJK GEARRESTEERD. De gendarmerie te Sare, (Basses Pyre nees), heeft Zondagavond drie Russen gear resteerd, die probeerden de Spaansche grens over te steken, doch wier passen niet voor zien waren van de voorgeschreven visa. Zij worden beschuldigd van overtreding der wet op het vertrek van vrijwilligers naar Spanje en zijn te Bayonnc voorgeleid. VLIEGTUIGEN VOOR TRANSATLANTISCH VERKEER. Het Amerikaansche departement van han del heeft onthuld, dat de Glen Martin Com- pany te Baltimore vliegbooten voor den transatlantischen dienst heeft ontworpen, welke veertig passagiers zullen kunnen ver voeren en het traject Europa-Vereenigde Staten in negentien uur zullen kunnen af leggen. Het duel „Algemeen Duitsch Volksbezit" De „Mensur" der studenten, het duel op den sabel, zal worden gedemocratiseerd en worden tot een .„Algemeen Duitsch Volksbezit". In het voorwoord op de nieu we eerecode der studenten, die het volgend semester van kracht zal worden, wordt ge zegd: „dat er geen verschil is tussehen de eer van een student en een arbeider, een soldaat en een handelsman". Het duel zal ontdaan worden van den nimbus, dien een kaste er vroeger aan verleend had. BRANDEN IN ONGEBRUIKTE SCHOLEN IN BRITSCH—COLUMBIA De plaatselijke politie te Nelson in Britsch Columhia stelt een onderzoek in naar een reeks branden en ontploffingen, die zich heeft voorgedaan in niet gebruikte scholen Er zijn geen slachtoffers gevallen maar de schade bedraagt 17.000 dollar. Een ontplof- fng heeft vier schoolgebouwen en twee ge meentezalen vernield. Voorts zijn branden uitgebroken in vijf scholen, waar het vuur vrijwel tegelijkertijd ontstond. Het betreft hier kleine dorpsscholen, die voor het mee- rendeel uit hout zijn opgetrokken. De politie heeft te kennen gegeven, dat zij verdenking koestert tegen de secte der „vrijheidszonen", welke aangesloten is bij de Russische secte der Doechoboren, die hun sedert 1900 bestaande autonomie willen behouden en weigeren hun kinderen naar Canadeesche scholen te zenden. Dienst bedrijfs consulent en opge heven Uitbreiding arbeid 'Rijkslandbouw consulenten. Bij beschikking van den Minister van Landbouw en Visscherij is met ingang van 1 April 1937 opgeheven de per 1 Mei 1935 ingestelde dienst van de bedrijfsconsulenten De werkzaamheden, omvattende den idienst van de rijkslandbouwconsulenten, zullen worden uitgebreid met die betreffen de zuiver landbouw-economische aangelegen heden. De dienst van de rijkslandbouwconsulen ten wordt aldus geregeld, dat deze voor zooveel betreft aangelegenheden, betrek king hebbende op den dienst van de kleine boerenbedrijven op de aangelegenheden als hierboven bedoelde en op het verstrekken van gegevens voor het somenstellen van ver slagen en statistieken, zal ressorteeren on der den inspecteur van den Landbouw ir. C. G. P. Stevens, en voor de overige aange legenheden, den dienst betreffende, onder den inspecteur van den landbouw en het landbouwonderwijs ir. D. Huizinga. in aanvaring Met Duitsch Motorschip. Het s.s. „Amsterdam" van de Harwich- lijn, dat gistermorgen tengevolge van den mist met aanzienlijke vertraging in Hoek van Holland aankwam, rapporteert, dat het op dertien mijl uit de Nederlandsche kust in aanvaring is geweest met het Duitsche motorschip „Berkenau." De oorzaak moet geweten worden aan het slechte zicht. De „Amsterdam" is aan bak boordzijde geraakt, ongeveer ter hoogte van de salon. Boven de waterlijn is een scheur ontstaan van ongeveer twee meter lengte. Aan het langzame varen van de „Amster dam" is het te danken dat het schip niet onder de waterlijn is getroffen. Na het on derzoek hebben beide schepen de reis kun nen vervolgen. De „Amsterdam" zal in Nederland her steld worden. Het s.s. „Vienna" is onderweg van Harwich naar Hoek van Holland om de afvaart van Hoek van Holland vanavond tij dig te kunnen doen plaats vinden.

Schager Courant | 1937 | | pagina 5