Raad Noordscharwo'^e De Dame met de Camelia's ie Alkmaar. Filmnieuws DE KWESTIE itfj DE LICHT- EDRIJVEN WORDT DOOR DEN VOORZITTER NIET TER BE SPREKING TOEGELATEN. De handelingen van de Commis sie van Beheer mogen niet aan critiek worden onderworpen. Ook niet die der gedelegeerde leden. Er is toch nog wel het een en ander gezegd. Een ver zoek om opschorting der uitvoe ring „Ook niet des raads", zegt de Voorzitter. Was er tenden tieuze voorlichting? Kan in de eene gemeenteraad niet, wat onder denzelfden Voorzitter in een andere gemeenteraad wel kan? De heer Schrijver stoot ten tweeden male z'n neus. Zakelijke besprekingen zullen verheldering geven, maar klap!! zeide hamer en de ver gadering was gesloten!! De Raad dezer gemeente kwam Vrijdag avond 8 uur bijeen in het gemeentehuis, als gevolg van een door drie leden ingediend verzoek tot den Voorzitter tot het houden van een vergadering, in verband met het in de vergadering van de Commissie van Beheer der gemeenschappelijke Lich(.bedrij ven genomen besluit, waarbij het ambtena ren dier bedrijven onmogelijk gemaakt wordt gelijktijdig het raadslidmaatschap te vervul len van een der bij de Lichtbcdrijven ge- interesseerde gemeenten, op straffe van op non-actiefstelling met inhouding van salaris. Voorzitter opende de vergadering met welkom. Voorzitter deelde mede, dat deze verga dering was aangevraagd door een drietal leden waaraan Voorzitter volgens de Ge meentewet moest voldoen. Hij had zich niet af te vragen of het onderwerp voor behan deling vatbaar was. Dat moest in den raad behandeld worden. Voorz. las het schrijven van de drie raadsleden voor, waarin o.m. wordt gezegd, dat wanneer de houding van ctc gedelegeerde leden van de commissie van beheer niet is als die van de meerderheid van den raad, men gebruik wenschte te maken van art. 4 van de gcmecnsch. rege ling, dat o.a. zegt dat leden en plaatsver vangende leden ten allen tijde bij een met redenen omkleed besluit kunnen worden ont slagen. Voorz. vroeg of men nog iets aan het, verzoek had toe te voegen, waarop de heer Kwadijk ontkennend antwoordde. Voorzitter: Het schrijven van de drie raadsleden kan geen punt van bespreking uitmaken, op grond van het feit, dat de Commissie van Beheer een zelfstandig be sluit te nemen heeft, ook volgens do gemeen schappelijke regeling.. Alleen de besluiten, welke van financieelen aard zijn behoeven de goedkeuring van den gemeenteraad. Het onderhavige besluit echter niet. De comm. is autonoom, zonder goedkeuring van den raad een en ander vast te stellen. Spr. her innerde aan de aanbieding van het ambte narenreglement aan de raden, hetgeen door de raden voor kennisgeving is aangenomen, liet is beleefdheidshalve meegedeeld. liet behoefde echter niet de goedkeuring. Vol gens de Gein. regeling is het beheer en de exploitatie opgedragen aan de Commissie van Beheer. De Commissie stelt de begroo tingen en rekeningen vast, welke door de gemeenten goedgekeurd behoeven te wor den. Do besluiten der C. v. B. kunnen niet aan de orde worden gebracht. De C. v. B. stelt de arbeidsvoorwaarden vast zonder verantwoording schuldig te zijn; er zijn zeer ingrijpende besluiten door de commis sie genomen. De leden van de C. v. B. moe ten in staat worden geacht, zelfstandig de belangen van de lichtbedrijven te kunnen behartigen en niet eerst het oordeel behoe ven te vragen van de raden of een of an der lid. Zij moeten geacht worden het ver trouwen van de raden te bezitten. Wan neer die leden der C. v. B. dit wel zouden vragen, zou er reden zijn, hun door een ander te doen vervangen. Zij handelen zon der ruggespraak met hen die benoemen. Spr. zou die leden van de C. v. B. die er aan meedoen een agitatie te verwekken te gen de besluiten van de C. v. B. willen uit nood igen hun plaatsen beschikbaar te stel len. Besprekingen over de beslissingen der C. v. B. kunnen niet plaats vinden. Wethouder Schrijver: Dus wij mogen er niet over spreken? Voorzitter: Het onderwerp brengen wij niet in bespreking. Welh. Schrijver: Dus kunnen wij wel naar huis gaan? Voorz: Ik zal U niet tegenhouden De heer Schrijver: Dus het wordt niet in behandeling genomen? Voorz.: Daarvoor is het niet vatbaar. Weth. Schrijver: Moet ik de conclusie trekken, dat U het niet in bespreking wilt brengen Voorz.: De gevolgtrekking kunt U zelf maken. Weth. Schrijver: Indertijd is er in hoogste instantie uitspraak gedaan Voorz.: Daarover geef ik U het woord niet. Weth. Schrijver: Dank u. De heer Kwadijk las een schrijven voor waarin Ged. Staten mededeelen, dat de ver ordening regelende de rang en het getal nog steeds van kracht is, terwijl tevens wordt geschreven in dien brief, dat het Ambtena renreglement moest worden vastgesteld door de raden, terwijl het alleen door de C. v. B. is geschied. Dat is dan dus niet van kracht. De ambtenaren leven onder een reglement, dat niet van kracht is. Hieruit concludcercn Ged. Staten, dat de appellant (het gaat hier over de beroepskwestie) zich niet kan be roepen op het ambtenarenreglement. Voorzitter: Mag ik het eens even zien? De heer Kwadijk reikte het afschrift van een brief door B. en W. van Noordschar- woude aan Ged. Staten gericht, over. Voorzitter merkte op, dat dit ambtenaren reglement los staat van deze zaak. Voorz. stelde er echter prijs op, de heeren uit een dwaling Ie helpen Het ambtenarenreglement moet inderdaad door de C. v. B. worden vastgesteld. Het is niet op z'n plaats, dit uit treksel uit de brief van B. en W. aan Ged. Staten aan te balen, aangezien de beslis sing van Ged. Staten op deze medeeeling gegrond was, is vernietigd door de Kroon. De heer Kwadijk: Dat was over art. 23 van do Gemeentewet. Voorzitter zeide, steeds te hebben gemeend, dat het ambtenarenreglement moest worden vastgesteld door de raden. Hij heeft, dit ook, in het. bestuur van de C. v. B. ter spra ke gebracht, maar de andere heeren waren een andere mcening toegedaan. De meening van B. en W. en van Ged. Staten is vernie tigd door de Kroon. Tegenover de mededee- lingen van den heer Kwadijk stelde Voorz., dat de Kroon heeft uitgesproken, dat het bestuur der gem. lichtbedrijven wordt ge vormd door de 5 samenwerkende gemeen ten, die daar geen invloed op kunnen uit oefenen dan door de twee leden van de Commissie, welke door den Raad worden afgevaardigd. Het beheer en de exploitatie zijn aan de Comm. van Beheer. Het amb tenarenreglement moet door de C. v. B. worden vastgesteld, zooals ook door den woordvoerder van de betrokkenen is gezegd De C. v. B. voert een zelfstandig bestaan, bepaalt de tarieven, benoemt en ontslaat ambtenaren en •werklieden. In art. 8G van het Amht.regl. staat dat de benalingen van de verordening regelende 't getal enz. welke in strijd zijn met die van het Ambt.rcgl. vervallen. De C. v. B. stelt de rechtspositie vast van bet personeel, dat is uitdrukkelijk vastgesteld. De lichtbedrijven staan onder toezicht van Ged. Staten. De invloed der gemeenten is dus gering. De heer Kwadijk: Ik kan niet rijmen, dat dit. niet besproken kan worden, waar B. en W. mededeelen, dat het ambt. regl. wel moet worden goedgekeurd door de radon. Als het ambtenarenregl. indertijd niet naar onzen zin was geweest hadden wij er toch ook over kunnen spreken? De heer Van den Abeele kwam nog eens terug op de correspondentie welke is ge voerd, waarbij hij er op wees, dat voorzitter niet vermeld heeft, dat door hem een sup plement aan den Raad van State is gezon den, waarin hij heeft aangetoond, dat het ambtenarenregl. wel in de raden was ge weest, om de bewering te ontzenuwen, dat dit niet het geval was geweest. De uitspraak van de Kroon zegt niet dat het zou slaan op het ambtenaren reglement. De raden hebben hun bevoegdheid nim mer aan de C.v.B. overgedragen. Is er nu zoo'n bezwaar tegen dat dit in de raad wordt besproken. Het is niet de bedoeling het besluit aan te tasten maar om in geval van een twijfelgeval de comm. te verzoeken uitvoering van het besluit op te schorten, tot de Kroon uitspraak heeft gedaan. Voorzitter: Dat is iets, dat niet des raads is. Men moet de grens weten te onderschei den. Als het ambtenarenregl. niet was vast gesteld zou er wel eens een verzoek zijn ge komen om het alsnog te doen van Hooger hand. De raad heeft over deze zaak niet te oor dcelen. De beweegredenen, welke van de buitenwacht zijn onjuist. Dat is tenden tieuze voorlichting geweest. De raad moet zich verheven achten boven de agitatie, welke gevoerd wordt. Het is zeer gevaarlijk op tendentieuze voorlichting te vertrouwen. Men moet vertrouwen hebben in de leden van de C.v.B. Weth. Ootjcrs: Deze zaak is zeer opge schroefd en spr. acht het beter met 2 bee- nen op de grond te blijven staan. Spr. ge looft wel dat het besluit is genomen na ampele overweging. Het is met overgrootc meerderheid aangenomen. Wij zijn niet ge rechtigd er tegen in te gaan. Voorzitter: Dat is het standpunt dat men moet innemen. Het geeft geen pas opdrach ten te geven. De heer Schrijver is gesterkt door hetgeen in een naburige gemeente is geschied, waar een motie werd aangenomen met het ver zoek om het besluit op te schorten. Daar was dezelfde voorz. als hier. De voorz. heeft zich daar met zeer veel woorden tegen deze motie verzet, doch toen zij was aan genomen, heeft hij haar ter kennis gebracht van de C.v.B., inplaats van er geen gevolg aan te geven, wanneer deze zaak niet aan den raad was. Er zit een principieel puntje aan. Het dag. Bestuur bestaat uit de bur gemeesters die hun bevoegdheid ontleencn aan de Kroon. De Kroon heeft in een be paalde kwestie een uitspraak gedaan. Nu mag men niet verwachten, dat de gezags dragers Voorzitter: Ik ontneem U het woord. Weth. Schrijver: Dan zal ik zwijgen. De heer Kwadijk kon moeilijk begrijpen dat hier niet kon, wat in een andere ge meente wel kon, onder dezelfde voorzitter. Ze kunnen aanstonds de gasfabriek wel verkoopen zonder dat we er iets over te zeggen hebben. Voorzitter: Wanneer een motie wordt aangenomen, moet zij worden uitgevoerd, maar het prestige van den raad is dan zoek. De meest krankzinnige motie kan wel worden aangeboden en in stemming ge- hracht. De raad moet zich er boven verhef fen, De C.v.B. bestaat uit 15 leden, in welks besluiten men niet mag treden. De heer Van den Abeele: De actie is niet uitgegaan van zekere zijde, maar van ver schillende zijden. Na de uitspraak van de Kroon is deze zaak meermalen aangeroerd Het zou wel eens verhelderend werken, als hier eens zakelijk over werd gesproken. De zaak wordt wel eens veel te persoonlijk ge maakt. Spr. merkte op, dat do heer Ootjers reeds zijn standpunt eerder had bepaald. (Be doeld werd in de commissie voor G.0.) Spr. ging verder en meende, dat het niets aan het prestige van de raad tekort zou doen als zakelijk over deze zaak werd gesproken, juist omdat „men*- dacht, dat er was an ders achter zit. Als een organisatie als de Bond van Overheidspersoneel zich tot de Kroon wendt is dat geen aanleiding, dat gezegd wordt de uitvoering van het besluit af te wachten tot de beslissing van de Kroon is gekomen? Voorzitter laat geen besprekingen toe over de besluiten van een zelfstandig lichaam en sloot de vergadering. Noordscharwo ude. RIJKSVELDWACHTERS DOEN ZONDER HENGEL, FUIK OF KRUISNET EEN WONDERBARE VANGST! De polder werd door stroopers dood gevischt, zegt Brig. t.t. Rood van OudkarspeL Als gevolg van de vele klachten over er gerlijke vischstroopingen in de diverse pol derwateren, deden de rijksveldwachters Rood van Oudkarspel en Harm Visscher van I-Icerhugowaard een „inval" en in dit op zicht een „zoete inval" bij den binnenvis- scher Jan Gl. te Noordscharwoude en von den daar in een tweetal karen een voorraad van pl.m. 1000 kilo zoetwatervisch, zeelt, snoekbaars en karper in geringe hoeveel heid, doch des te meer ruisch of blank voorn, zeker wel 'n SO procent van de aan wezige visch, beneden de geoorloofde maat, 15 centimeter. Deze visch werd in beslag genomen, de levende voorn de vrijheid her geven en de gestorven vischjes vernietigd. Direct na de visite aan Jan Gl. begaven de politiemannen zich nu naar zijn broeder Willem, die met zijn broeder in compagnon schap handelde en ook zorgde,voor de expe ditie naar Frankrijk per spoor. Willem, door de veldwachters overvallen, viel direct door de „ben" en erkende dat de geconfiskeerde visch hun beider eigendom was. Thans stonden deze vischstroopers beiden (MARGUERITE GAUTIER) Een ontroerende creatie van Greta Carbo. „Marguerite Gautier" is thans de defini tieve titel, waaronder de Metro-Goldwvn- Maycr super „De Dame met de Camelia's" (naar het beroemde werk van den jongen Dumas, in ons land wordt uitgebracht. Uolc de film begint thans haar „klassie ken" te krijgen en zonder aarzelen mag men zeggen, dat het aanschouwen, het door leven van Garbo's Maguerile Gautier van het lichte, charmante begin tot het aangrij pende en alles-overweldigende einde in de sterfscène een ervaring voor het leven is, onverschillig of de toeschouwer tot het na- melooze groote „publiek" behoort, of zijn belangstelling in de film critisch hoeft toe gespitst. De inhoud. Marguerite Gautier is een bekende per soonlijkheid in het sociotyleven van Parijs en staat bekend als „De dame met do ca- melias", door haar voorkeur voor dezo bloe men. Marguerite leidt in de lichtstad een vroolijk leven; zij is mooi en wil van het leven ten volle genieten, niettegenstaande zij een zwakke gezondheid heeft. Marguerite heeft een boezemvriendin, Prudence Duvernev, een vrouw van middel baren leeftijd, die haar waarschuwt dat zij haar luxueus leven in verband met haar gezondheid zal moeten opge\en. Zij raadt Marguerite aan een rijken man te zoeken, die haar met zijn zorg zal kunnen omrin gen en wil een ontmoeting lot stand bren gen tusschen Marguerite en den schatrij ken Baron de Vanille. Marguerite ziet ech ter den knappen en jongen Armand Duval door een misverstand voor den Baron aan. Armand is al gedurende twee jaar een vu rig bewonderaar van Marguerite en is na tuurlijk bijzonder verheugd, wanneer zij plotseling zoo vriendelijk voor hem is. Des te grooter is zijn teleurstelling, wanneer hij ervaart dat haar belangstelling in werke lijkheid den Baron gold Kort daarop mankt Marguerite kennis mot den echten Baron, die een groote liefde voor baar opvat. Hij vraagt haar zeven maanden later hem naar Rusland te ver gezellen, maar zij weigert, omdat haar gc- Garbo als Marguerite Gautier. zondheid dit niet toestaat. TTij verlaat haar en dien avond geeft ze een verjaardagspar tij bij zicli thuis. Ook Armand is onder de gasten en Marguerite wordt dien zelfden avond ziek. Armand hekent haar zijn groo te liefde, en getroffen door zijn groote toe wijding en ernst, vraagt Marguerite hem terug te keeren wanneer de gasten vertrok ken zijn. Ook de Baron komt echter op be zoek en om een ontmoeting tusschen hen tweeën te vermijden, geeft Marguerite haar kamenier opdracht de huisdeur af te slui ten, wanneer Armand terugkomt. Wanneer deze echter het rijtuig van den Baron voor de deur ziet staan, begrijpt hij de situatie. Den volgenden dag zendt Armand haar een briefje, dat hij een reis om de we rel o gaat maken om te trachten haar te vergeten. Marguerite zoekt hem op en vraagt haar tc willen vergeven. Wederom verkjpart Ar mand haar zijn liefde en diep bezorgd voor haar kwijnende gezondheid vraagt bij haar gedurende den zomer een buisje op het land te betrekken om daar weer nieuwe gezond heid op te doeil. Zij stemt hierin toe. en vertrekt zonder haar vrienden te vertellen waarheen. Armand en Margucrite's leven op bet plat teland is een heerlijke idylle. Ook Margu erite is van Armand gaan houden, en door zijn liefde voelt zij zich weer geheel gezond. De eenige schaduwzijde is de onmiddellijke nabijheid van hot kasteel van den Baron, docli zij weet Armand den Baron te doen vergeten. Tegen het einde van den zomer keeren zij naar Parijs terug en Margue rite is vastbesloten haar vroeger roekeloos leven op tc geven. Armand's vader heeft in- tusschen vernomen van de liefde van zijn zoon voor Marguerite, en op een dag, dat Armand naar Parijs is gegaan om daar 'n erfeniskwestie te bespeken, zoekt zijn vader Marguerite op om haar op het onmogelijke van een liefde tusschen haar en Armand te wijzen. Ziende dat Duval Sr. gelijk heeft en dat hun liefde op den duur toch tot een desillusie moet leiden, besluit rij Armand op te eeven en wanneer deze haar 's avonds ontmoet vindt hij haar klaar om naar den Baron te vertrekken.. Zelf zonder een enkele illusie stort Mar guerite zich nu weer in den maalstroom van het rustelooze en genotzuchtige Parij- sche societyleven. Zij houdt nog steeds van Armand. doch ziet hem niet meer. Haar geld raakt op en haar gezondheid vermin dert steeds. Nog één keer zien zij elkaar, en hij belooft haar om haar weer mee te nemen naar het vredige huisje, waar zij zooveel gelukkige dagen doorbrachten. Voor dat zij echter een nieuw leven kan begin nen, sterft Marguerite in Armand's armen. De vertolking door Garbo. Deze Marguerite is groot in alles, waar in een moderne film groot kan zijn: gróót in Garbo's spel en in het tegenspel van Ro- bert Tavlor. gróót in de regie van George Cu kor. ..Gretha op haar grootst" is het slag woord. dat alle criticken beheerscht. Om er slechts één tc citeeren: „Garbo is oen zeld zame actrice en deze rol zullen de men- schen zich nog jaren en jaren herinneren, lang nadat haar werk is gedaan. Nimmor is er zoo iets geweldigs op het witte doek vertoond en het zou mogelijk zijn, dat er ook nimmer meer iets zoo geweldigs te aanschouwen is." Gretha is hier onbeschrijflijk schoon. Haar samenspel met Rohcrt Tavlor, die den rol van den idealen romantischen minnaar Ar mand Duval speelt, levert de meest ontroe rende momenten. Deze 'film zien is Grelha zien en al haar unieke eigenschappen als vrouw en actrice opnieuw bewonderen. De sterfscène van Marguerite Gautier (Robert Taylor als Armand Duval). terecht en kwamen grootendeels op de af gelegde bekentenissen terug. Willem be weerde, dat de in beslag genomen visch het eigendom was van zijn broeder, terwijl beide verdachten voorts niet tamelijk bravour de erkentenissen in het politioneel proces-ver baal vastgelegd, trachten tc verdraaien en te ontzenuwen. De verbalisanten bleven echter krachtig bevestigen, hetgeen door hen ambts- eedig was gerelateerd, zoodat de ambtenaar, die hulde bracht aan de twee rijksveldwach ters. die eenstemmig verklaarden, dat het polderwater door dergelijke strooperijen werd dood gevischt tot groot nadeel van de bona fide visschers, voor hun spel en accu raat. optreden en tenslotte een strenge straf noodzakelijk achtend tegen ieder der ver dachten f80.— boete subs. 30 dagen hechte nis requireerde. „WILLEM KREEG NOG EEN EXTRA VEEG UIT DE BRAADPAN". Vervolgens stond broeder Willem Gl. nog eens afzonderlijk terecht ter zake het door hem op 9 Maart gedane vervoer per bakfiets naar liet station der N. S. van eenige kisten, waarin na fouilleering bleek zich te bevin den een aanmerkelijke hoeveelheid blank- of ruischvoorn beneden de wettelijk geoor loofde maat 15 centimeter. Ter zake dit strafbare vervoer, te Heerhugowaard gecon stateerd, werd als nog gerequireerd f50.— boete subs. 30 dagent De visch was vrijgegeven of vernietigd. In beide zaken wordt op Vrijdag 30 April schriftelijk vonnis gewezen. Zuidscharwoude. NOG EEN VISCHSTROOPER MAAR VAN VEEL MINDER KWALITEIT. De 70-jarige visscher Dirk H., te Zuidschar woude, 'n arme oude drommel, die ook ge deeltelijk is aangewezen op den steun eener liefdadige instelling, had zich ook nog laten verleiden tot vischstrooperij van beneden- maatsch blank of ruischvoorn. In zijn karen werd op 9 Maart door Rood en De Visscher aangetroffen 'n hoeveelheid dergelijke voorn, die eveneens in heslag werd genomen, in vrijheid gesteld of vernietigd. De aanwezig© visch was echter wél beneden de maat, maar veel grooter dan bij de vorige verdachten was aangetroffen. De grootte bedroeg in casu 13 a 14 centimeter. Dc oude man erken de nederig schuld, beriep zich op zijn ai-moe de en verzocht een geringe straf. Gevorderd werd f 15 boete, subs. 10 dagen. Schagen. VOOR EEN KNAAKJE WAS MEINDERT WEER HET VENTJE. Een Schager arbeider, Meindert de Gr., was op 16 April in een vlaag van professorale verstrooidheid op een voor het rijwielver- keer afgesloten weg te Barsingerhorn gaan fietsen. Hij was op een bruggetje verplicht geweest af te stappen en had er niet bij gedacht, toen hij weer opstapte, dat het daar verboden terrein was voor den pedde laar. De ambtenaar, die altijd van „Groote broek" is requireerde maar even 5 pop boe te of 5 dagen, maar de Kantonrechter weet beter wat oen arme slokker past en maak te er 1 knaak of 2 dagen van. Noordscharwoude. 'T IS DAAR 'N BENAUWD HALFELFJE! Ieder weggebruiker in de buurt weet, dat de Langendijker koolstreek niet veel ruimte biedt en de uiterste voorzichtigheid is ge boden. Maar sleur leidt dikwijls tot slordig heid en de koopman en vrachtautobest uur der Cornclis K. uit Noordscharwoude gaf hiervan het bewijs, toen hij op 19 Maart in de Dorpsstraat te Noordscharwoude, in de nabijheid van de brug een tweetal wielrij ders van de rijbaan afdrong. zoodat zelfs de bejaarde koolplanter Theodoor Kliffen met ziin rijwiel tegen een ijzeren hek werd ge drukt. De heer K„ voor deze vrijheid van het verkeer gevaarlijke handeling terecht staande, nam dc zaak nogal gemoedelijk op, maar de ambtenaar had een meer zwarte bril op eezet en vorderde f 30 boete of 20 dagen. Gelukkig voor Kees deelde de kan tonrechter het verschil op de helft en leg de f 13 boote of 10 dagen oj>» W1ERINGEN Wielerclub „Wielingen.'* Zondag a.s. worden gehouden nam. 2 uur een trainingsrit te Haukes, en een omnium bestaande uit sprint 300 M., tijdrace 12 K.M. (3 ronden), klassementsrace 20 K.M. (10 ronden). De renners S. Lont en A. Baart man nemen deel aan een baanwedstrijd te Half weg, waar wij hun veel succes toewenschen. Wielersport. Voor de eerste maal is een trainingspele- tonrace gehouden en daarna nog 5 kleine ronden van 4.1 K.M. Deze rit is een groot succes geworden en zal zeker door meerdere gevolgd worden. Hiervoor startten D. Klink, S. Lont, M. Deijkers, C. Korshuize, H. Meijer A. Baartman, C. Jerocnse, N. Bakker, J. Ver biest en C. Oostdijk. De wedstrijd werd ge volgd door supporters uit Slootdorp, die een racetube beschikbaar stelden. Tevens volg de de wedstrijdcommissie deze wedstrijden. Er werd een flink tempo ingezet, en wat nog hooger werd opgevoerd. De onderlinge verhouding der renners was zeer goed. Door alle renners werden de eerste 50 K.M. goed afgelegd, en in het bijzonder door Korshuize, welke herhaalde lijk demarreerde en zelfs op een oogenblik 300 M. uitliep. N. Bakker, H. Meijer en C. Oostdijk gaven op. De uitslag was als volgt: 1 D. Klink, 6 punten; 2 S.Lont 5 punten: 3 M. Deijkers 4 punten; 4 A. Baartman 3 punten; 5 J. Verbiest 2 punten, 6 C. Kors huize 1 punt; 7 C. Jeroense 1 punt. D. Klink won 1 tube z.b. S. Lont een paar race schoenen beschikbaar gesteld door den heer C. Omis, M. Deijkers won een ketting be schikbaar gesteld door J. A. Rijszaard te Slootdorp. <0 uWL 5 aAxnvdiï A|H| tot */t uur vóór zonsopgang I^JHD zijn geluidssignalen verbo- den: knippert dan met de koplichten als attentiesein' GELU/DSS/GrtAAL VERBOD Eli

Schager Courant | 1937 | | pagina 11