Nederlandsch duurrecord zweefvliegen Minister Deckers te Alkmaar. De Haagsche Dierentuin Is verrijkt met een 3 Jarig olifantje, een geschenk van den heer Rookmaker, resident der Op de Wereldtentoonstelling 1937 te Parijs. - De toren van Picardië, op het expositieterrein In Larnpongsche gebieden op Sumatra. De baby-olifant in de nieuwe omgeving aanbouw, schijnt even hoog als de Eiffeltoren Minister mr. dr. L. N. Deckers bezocht Vrijdag Alkmaar, waar hij de stierenkeuring bijwoonde welke in de Berger Hout plaats had. De minister bewondert een der exemplaren Een aardig snapshot van de Hertogin van Kent bij het verlaten van Westminster Abbey te Londen, waar zij met haar echtgenoot, den Hertog van Kent de kroningsrepetities bijwoonde Koning George V| van Engeland heeft Vrijdag te Windsor in tegenwoordig heid der Koningin, Koningin-weduwe Mary en andere leden van het Engel- sche vorstenhuis het monument ter nagedachtenis aan Koning George V onthuld. Een overzicht tijdens de plechtigheden. Op den achtergrond Prof. dr. E. Drerup, hoogleeraar aan de R.K. Universiteit te Nijmegen, die benoemd is tot eere-doctor der uni versiteit te Athene De zweefvlieger Hoekstra is er Vrijdag in geslaagd, het op naam van NijenhoH staande Nederlandsche duurrecord zweefvliegen te verbeteren. Een aardig snapshot aan het strand op de Wassenaarsche Slao Het stoffelijk overschot van mr. teraardebesteld. De plechtigheid burgemeester van Soest, is Vrijdag de groeve op de begraafplaats te

Schager Courant | 1937 | | pagina 12