Mina's Athleet I Mei in het buitenland Staking in het hmerikaanschn FEESTAVOND Londen zonder autobussen Trein sleurt autobus mee SE.VKI) De Bilt seint f Hierboven Koeien, The - Heic - Boys Groote branden in Japan Botsing op botsing Valsche entreebewijzen Hoiland-België Marktberichten ycrwachting: meest matige noordoostelijke tot oostelijke wind, licht tot half be wolkt, droog weer, weinig verandering in temperatuur, yerdere vooruitzichten: Droog weer, gelei delijk koeler. BAROMETERSTAND HEDENMORGEN: 8 UUR: 769. Het dunne pijltje geeft den vorigen stand aan 1 Mei-viering in de groofe steden In Amsterdam namen Zaterdagmiddag ruim twintigduizend personen deel aan de 1-Meibetooging, welke geleid werd door Ir. J. W. Albarda. Arbeiderssportbond en A.J.C. verleenden hun medewerking, 's Avonds hadden grootsche demonstraties plaats in Apollo-hal en Concertgebouw, waar weder om talrijken luisterden nar de toespraken van S. de la Bel la en Alida de Jong, terwijl Albert van Dalsum en Jo Stemhcim voor het artistieke gedeelte zorgden. Rotterdam. In Rotterdam was de Ncnijto-hal het de monstratie-oord voor de duizenden S.D. A.P.'ers. Talrijke vcrcenigingen werkten ook hier mede om een fccstelijken toets aan de viering te geven. Aan de overleden partijmannen werd bij het Spiekmanmonument en op de Alg. Be graafplaats Crooswijk hulde gebracht. Den Haag. Ook In Den Ilaag trokken talrijke betoo- gers naar een openluchtbijeenkomst in den tuin van het Volksgebouw. Kinderfeesten waren in de stad georganiseerd. De viering concentreerde zich hier echter in den Meistoet,, die van het Oranjeplein naar het A.D.O.-terrein trok, op welk ter rein de heer W. Droes een rede hield. Dc A.J.C.'ers voerden een nummer vendel- zwaaien uit. Ook des avonds werden in diverse gebou wen massa-bijeenkomsten gehouden. Het „Plan van den Arbeid" vormde na tuurlijk een der hoofdonderwerpen van de talrijke speeches, die in verband met de ko mende verkiezingen een extra aandachtig gehoor vormden. Moskou. Zooals gebruikelijk, is op 1 Mei op het Roode plein de groote troepen parade gehou den. Op de treden van het Mausoleum voor Leniu stonden o.a. Stalin, Molotof, Kalinin, Kaganowitsj en andere regeeringsleden, als mede Diraitrof, de leider dor Komintern. De volkscommissaris van oorlog Worosjilof, hield een toespraak tot de troepen. Hij ver klaarde o.a.: Het leger moet steeds tot den strijd bereid zijn. Het is de plicht van de roode gardisten om op wacht te staan voor het Sovjetvolk en voor de proletariërs der geheelc wereld. Daarna legde Worosjilof persoonlijk en namens het leger opnieuw een belijdenis van trouw af aan de partij en aan Stalin. Weenen. Te Weenen vond een groote bijeenkomst plaats van bel vadorlandsehe front. Het de file van de leden langs dc tribunes, welke tegenover liet raadhuis waren opgesteld, en waar zich o.a. de loden der regeering bevon den, duurde verscheidene uren. Bondskan selier Dr. Schuschnigg heeft een rede uitge sproken, waarin hij o.a. verklaarde: Wij kun nen met voldoening neerzien op den in de laatste jaren afgelegden weg. Wat de bui- tenlandschc politiek van Oostenrijk betreft, blijven wij onwrikbaar getrouw aan het ac- coord van den llcn Juli met Duitschland. Warschau. Bijna 100.000 -personen hebben te War- e'chau deelgenomen aan de zeven optochten, waartoe do autoriteiten hun toestemming hadden gegeven. Over het algemeen is de dag kalm verloopen. een enkel incident uitgezonderd, toon bij het voorbijtrekken van een der stoeten schoten weerklonken waardoor vijf deelnemers werden verwond en een kind onder het publick werd gedood De politie bad zeer strenge voorzorgsmaat regelen getroffen. Sinds een maand waren talrijke arrestaties verricht. Londen. De deelnemers aan de optochten naar Hvdepark waren ditmaal talrijker dan vo rige jaren en zij vulden de straten over een lengte van meer dan zes kilometer. Tn een zee van roode vlaggen, met de gebalde vuist grootiend, en onder bet zingen van de „roode vlag" schaarden de betoogers zich in het Hydepark rond een zestal spreek gestoelten, vanwaar voor 60.000 toehoorders redevoeringen werden gehouden.. Er wer den voorts resoluties aangenomen, waarin den stakenden mijnwerkers en autobus chauffeurs steun werd toegezegd. Er was een uitgebreide politiemacht aanwezig, die evenwel niet behoefde op te treden. De sterrenwerken nog door. Dc hoofdstad der filmindustrie, Hollywood, beleeft thans de eerste belangrijke staking van haar ge schiedenis en de studios zien er an ders uit dan gewoonlijk. Stakerspos- ten hebben de wacht betrokken bij de groote filmondernemingen. De plaatselijke autoriteiten hebben de politie versterkt De staking betreft slechts de decorateurs, kappers, schilders, en teekenaars, die ciscben dat hun varvereenigingen worden erkend. Niettemin hebben de filmacteurs en voor al de „sterren" het bestuur van hun vakver- eeniging verzocht bijeen te komen om te be slissen- of zij dc studios zullen binnengaan, hoewel er stakingsposten staan dan wel of zij zich solidair met de stakers zullen verklaren. Hoewel de besprekingen geheim zijn, is het zeker, dat dc artisten zich deze week deze zaak zeer ter harte namen. Tot nu toe stond bet den acteurs vrij zich naar de studio's te begeven. Zaterdag heb ben o.m. Greta Garbo, Clark Gable, en Je- annette Macdonald „gewerkt" maar zij heb ben bet zonder noenmaal moeten stellen, daar de restaurateurs der studio's zich met de stakers solidair hebben verklaard. Heden zullen ook de grimeurs staken. Dc toestand zal dan wat ingewikkelder zijn. Het publiek wacht met belangstelling op het besluit der vereeniging van acteurs, welke zich op deze wijze voor de eerste* maal in de kwestie moet mengen. Taxi's en dc ondergrondsche profiteerca De autobusstaking te Londen is al gemeen. Geen roode autobus (de kleur der autobussen te Londen) is vertrokken uit de garages, bij de deuren waarvan door stakers gepost wordt. Het schijnt zeker te zijn, dat de staking minstens een week zal duren. Staking in de provincie minder uitgebreid. De staking onder het autobusper- soneel in de provincie heeft tot dus ver nog lang niet dien omvang aan genomen, waarop de organisatoren hadden gerekend. Niet meer dan on geveer 6000 man hebben het werk neergelegd. Het is nog moeilijk te voorzien hoe het besluit der stakingscommissie van het aulo- buspersoneel in de provincie vanavond om twaalf uur in staking tc gaan, zal worden toegepast. In vele gevallen zullen plaatselij ke omstandigheden voor de chauffeurs en conducteurs den doorslag geven. Daar het Nationale comité van de trans portarbeidersorganisatie in vele gevallen deze staking niet erkent, zal de actie van het personeel in sommige plaatsen moeilijk heden ondervinden. De staking tc Londen is het gevolg van de omstandigheden, dat een door het personeel behoorlijk nagekomen overeenkomst niet wordt vernieuwd, aldus verklaart men, ter wijl het personeel in de provincie door in staking te gaan een nog niet geëindigde overeenkomst zou schenden. Het is om deze reden, dat de vakverecni- ging van Ernest Bevin hot autobuspersoneel in de provincie steun weigert. Het personeel, dat zijn standplaats heeft in Plymouth en Reading heeft gisteren be sloten aan het werk te blijven en te trach ten langs den weg van onderhandelingen de arbeidsvoorwaarden te verbeteren. Te Manchester zullen hedenavond dui zend arbeiders in de transportbedrijven in staking gaan wegens een plaatselijk geschil over de wijze van onderhandeling over hun arbeidsovereenkomst. De situatie te Londen. De straten van Londen boden gisteren den zelfden aanblik als dien Zondag in 1926. dat er een algemeen staking en alle open bare verkeersmiddelen waren stilgelegd. De liefhebbers van uitstapjes hebben zich gisteren naar de stations van den onder- grondschen spoorweg begeven. De treinen waren dan ook stampvol. Tegen den tijd, dat de dagjesmcnschen naar buis terug moesten koeren, was het aan de stations in de voorsteden buitengewoon druk. Op straat reden meer auto's dan gewoon lijk en de taxichauffeurs deden goede zaken. In de_ buurt van Hvdepark. waar een betoo ging in de open lucht werd gehouden, wel ke door 30.000 personen werd bijgewoond, was het verkeer van de „underground" door den buitengewonen toeloop, geheel in de war. 1leden onderhandelingen. Volgens gezaghebbende kringen zal bet onderzoek van het ministerie van arbeid aangaande dc staking van het Londenscho autobuspersoneel, zoo uitgebreid mogelijk zijn. Het zal betrekking hebben op den werktijd en op alle arbeidsvoorwaarde!). De commissie zal vermoedelijk minstens een week moeten beraadslagen. De staking zal den transportarheiders- bond 25.000 pd. st. aan stakingsuitkcering kosten. Heden zullen onderhandelingen plaats vinden onder auspiciën van het ministerie van Arbeid. Advertenties Heden overleed, na een kortstondige ziekte, ons Dochtertje en Zusje, Hermina van der Hoek, in den aanvalligen leef tijd van 4 jaar en 9 maanden. Haar diepbedroefde Ouders, P. v. d. HOEK. A. v. d. HOEK de Vries en Kinderen. Schagen, 2 Mei 1937. De begrafenis zal plaats hebben op 7 Mei, des nam. 2 uur, op de Alg. Begraafplaats te Schagen. Kom Woensdag met hoogste opbrengst 4.40. Prijzen vanaf f 190-270. C. DE JONG, Goutum Heden overleed plotseling ten onzen huize, onze ge liefde Broeder, de heer A. Kroon Jb.Az. in den ouderdom van 61 jaar. Uit aller naam: W. KROON Oudkarspel, 2 Mei 1937. Dankbetuiging. Aan allen die tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn lieve Vrouw SIEKE RUIG blijk van belangstelling hebben gegeven, breng ik langs dezen weg gaarne mijn hartelijken dank; dok ter Werner voor de medische hulp, dominee Visch voor de vele malen welke hij ons heeft bezocht tijdens haar langdurig lijden. H. BAKKER. Kreil, Barsingerhorn, Mei '37. DAHLIA STEKKEN. Wilt gij uw tuin versieren Bestel dan thans uw DAHLIA STEKKEN verkrijgbaar in meer dan 20 van de mooiste soorten. Levering half Mei. P. I. SLIIKERMAN, Kweeker, Breezand. Voetbalver. „Wieringerwaard". ter gelegenheid van de behaalde Kampioenschappen met medewerking van de o. I v. A, RIJKERS, op Zaterdag 8 Mei des avonds 8 uur precies, in het Wapen van Wieringerwaard. Introducties a f 0.50 per stuk verkrijgbaar bij C. v. Zandwijk. Leden en Donateurs vrije toegang. Te koop: 11 groote Schotten, zwaar, zeer geschikt voor Giassilo, maat l'/« bij 3.50 lang, 100 M3. Dakhout. Voorts groote Vaten, inh. 300 tot 4000 liter. Staaldraad voor Tuien. Palen van 3 tot 6 meter en 800 van 120 a 130 lang 25 cent per stuk. H. SCHRIEKEN, Corn. Bock- straat, Schagen. Nette Huishoudster gevraagd, bij W. KOOIJMAN Jr., Haringhuizen. Beschikbaar: De één-jarige Stier 15681 N.R.S. le klas C.K. Alkmaar. 1937 Vader Athleet 2 85.7 punt. Moeder Mina 65 82.7 p. kleind. van Athleet 15272 Pref. Opbr. M., V.M. en M.M. resp. als 5-j. 5524. 3.82 in 305 d. 4-j. 4734, 4,08 in 300 d. 2-j. 4180, 3.85 in 323 d. V. Gr.moeders als: 2-j. 3049, 4,58 in 330 d. 8-j. 6710, 4,10 in 308 d. M. Gr.moeders als: 6-j. 6318, 4,1G in 303 d. 7-j. 5415, 3,70 in 293 d. bij: W. VAN DER OORD, Barsingerhorn. Biedt zich aan: een nette Jongen, 14 jaar te bevragen bij E. LAP, Strook. Kolhorn Te koop: Bevelander Poters met spruit, bij A. SCHENK, Groetpolder, Winkel. Tel. I. Te koop: Circa 20 M3 Koemest, te bevragen bij J. SMIT Wz, Winkel, Weere Vijftienhonderd menschen dak loos. In de stad Iwamisana, op het eiland Hokeido, is, volgens Un. Press een catastrofale brand uitgebroken, die vijftien honderd menschen dakloos heeft gemaakt. Met een ontzettende vaart raasde het vuur, aangewakkerd door den storm, van huis tot huis en weldra lagen zes honderd gebouwen, waar onder de school, het theater en het ziekenhuis in puin. De brandweer werkte uit alle macht, doch eerst na twee en een half uur had hun po gen succes en was men het vuur meester. Voor het brandende ziekenhuis was een groote menschenmenlgte samengestroomd, in angstige spanning sloeg zij de pogingen gade van dc brandweermannen en eenige vrijwilligers om de zieken te redden. Geluk kig zijn deze pogingen geslaagd en konden alle veertig patiënten, die in liet ziekenhuis verzorgd werden, in veiligheid worden ge bracht. Gelijktijdig werden nog zes andere steden van het eiland door branden geteisterd. In Westelijk Sachalin werden in drie ste den vier honderd huizen door brand ver nield, in twee andere plaatsen van het eiland gingen zestig woningen in vlammen op. Oostenrijk-Italië wordt overgespeeld Dc vertegenwoordigers der voetbalbonden van Oostenrijk en Italië zijn overeengeko men, dat de gestaakte voetbalwedstrijd tus- sciien beide landen op een nader te bepalen datum te Weenen zal worden overgespeeld. Naar men weet werd de ontmoeting Qos- ten rijk-I talie op 21 Maart 1.1. door ffen Zwoedschen scheidsrechter Ohlsson gestaakt wegens levensgevaarlijk spel van beide ploe gen. Gecompliceerd ongeval op den Scheveningschen weg, waarbij twee gewonden le betreuren vallen. Op den Scheveningschen Boulevard nabij Seinpost tc Scheveningcn heeft gisterenmid dag tc ongeveer kwart voor drie een ge compliceerde aanrijding plaats gehad, waar bij eenige personen werden gewond. Vermoedelijk tengevolge van het springen van een band kwam een personenauto, be stuurd door II. J. A. van Z., uit Rijswijk in botsing met een andere personenauto, be stuurd door P. V. P. C. uit den Haag. Deze botsing was zoo hevig dat laatstbe doelde wagen over den kop sloeg en vrijwel geheel werd vernield. Wonder boven won der werden de twee inzittende dames ech ter slechts licht gewond, terwijl de bestuur der geen letsel bekwam. Ken inzittende van de eerste auto, de 17-jarige J. van R. uit Rijswijk, kreeg evenwel zoodanige verwon dingen aan bet hoofd, dat hij in bet zieken- huis aan den Zuidwal moest worden opge nomen. Deze autobotsing had ook nog an dere gevolgen. Dc eerste auto kwam daarna in aanraking met een autobus, bestuurd dooi* H. II. L. uit Edam. Beide wa gens werden aan de voorzijde ernstig beschadigd, doch persoonlijke onge lukken deden zich hierbij verder niet voor. Anders was dit ten aanzien van den tweeden wagen, welke na de botsing en de buiteling in aanra king kwam met een ongeveer 45-ja- l ige wielrijdstor B. R. uit Den Haag die daarbij zoodanig werd getroffen dat zij in bcwusfeloozen toestand eveneens naar het ziekenhuis aan den Zuidwal moest worden ver voerd. De politie stelt nog een nader ondci-zock in omtrent dc juiste oorzaak van. dit ge compliceerde ongeval. Tien personen gearresteerd. Bij alle rompslomp, die de Rotterdamsche politie gisteren te verwerken heeft gehad is nog een kwestie gekomen, waar zij niet op gerekend had; er bleken n.1. valsche entreebiljetten in omloop te zijn gebracht. De politie heeft in verband hiermede, tien personen gearresteerd. Verder hadden opkoopers staanplaatsen van een gulden ver handeld voor bedragen van drie tot vier gulden. Van het stadion kreeg de politie talrijke waarschuwingen, dat men kaarten had in gehouden en dat den bezitters geen toegang kon worden verleend, wegens valsche toe gangsbewijzen. Een aantal valsche groene en bruine kaarten waren in omloop ge bracht, waarvan alleen het bclastingstem- pel niet klopte. Nadat de politie twee mannen op den Coolsingel had gearresteerd kregen zij spoe dig aanwijzingen, die leidde tot de aan houding van de acht overige personen. Alle gearresteerden zijn Amsterdammers, die eerst Zondagochtend naar Rotterdam zijn gekomen om hun kaarten aan den man te brengen. gen, de eerste kennismaking was een goede Leuk en los met een goede zangstem plus uitstekende pianobegeleiding brachten zij hun repertoire naar voren. Vervolgens sprak de lieer de Jong de Meirede uit. Spr. liet uitkomen dat de arbeidersklas se steeds paraat moet blijven en dat bet socialisme al vele verbeteringen heeft ge bracht, doch dat dc werkeloosheid nog steeds heel groot is. Met vele voorbeelden haalde spr. aan boe weinig notitie er vroe ger van de arbeiders werd genomen, zelfs dc 3e klas coupé's waren onverwarmd, om dat daar toch maar arbeiders in reisden. Ook besprak hij 't Plan van den Arbeid. Spr. eindigde zijn mooie rede om straks met de a.s. verkiezingen te stemmen op lijst 2. In de pauze werd een verloting gehouden ter bestrijding van de gemaakte kosten en uw verslagg. werd de gelukkige winnaar van een rollade. Na weder optreden van het Va ra-Trio maakten wij kennis met de Sportbond. Wij kregen eenige vrije oefeningen van de da mes te zien. Tot slot een schitterende dans. Ook de heeren leverden goed werk vooral enkele staaltjes op de brug waren prima. De leiding van den heer Jac. Schuit uit Alkmaar is in goede handen, trouwens hij leverde zelf op de brug schitterend werk De heer de Vries dankte alle medwerken den en meende de tok te zijn van deze feest vergadering door te zeggen dat deze Mei dag schitterend is geslaagd, waarbij wij ons gaarne aansluiten. Tot slot bal, verzorgd door dc The Jolly Band. BERGEN De chauffeur van den bus Sidde- burenGroningen raakte ver blind door den laagstaanden zon. Gisterenmiddag te ruim kwart over vijf is op den onbewaaktcn overweg bij Sloch- teren een autobus van den Woltjer Autobus dienst-onderneming der firma Uuldriks en Bakker, welke de verbinding tusschen Sid- deburen cn Groningen onderhoudt, door een motortrein van de Woltjer Spoorweg-Maat schappij, welke om 17,20 uur van SlQchtcren naar Siddebaren was vertrokken, gegrepen. De bus werd ongeveer twintig meter me- degesleurd en kwam toen dwars over de rails te staan. Tn het voertuig bevonden zich de ongeveer zestigiarige weduwe Holman uit Slochteren en haar twaalfjarig dochter tje. Het kind kwam er goed af, evenals de be stuurder de heer Bakker, die bijtijds uit de cabine was gesnrongpn. doch de vrouw kreeg een ernstige hoofdwonde en een been breuk. 7ii werd tor plaatse verbonden door dokter Wesers uit S'ddehnren. Daarna is zij Der auto naar een der ziekenhuizen te Gro-j ningen overgebracht. De bus werd totaal ingedrukt. Van den trein, welke uit. een enkelen motorwagen bestond, werd een treeplank vernield. De rei zigers van den trein kwamen met den schrik vrij. Het ongeluk op dezen overweg, waar het uitzicht vrij goed is. moet worden toegeschre ven aan bet feit. dat de chauffeur van den bus verblind werd door den laagstaanden zon. De trein had door het gebeurde ongeveer vijf kwartier vertraging en heeft om zijn weg te kunnen vervolgen, eerst met behulp van staaldraden de bus van de lijn gesleept. HAREN KARSPEL DWKSHORN 1 MF.I FEEST. Zaterdag beeft de Schager* Bestuurders- hond, S.D.A.P. afd Schagen, Dirkshorn en St. Maarten een Meifeest gehouden bij den heer Pijper. De zaal en het tooncel waren keurig be hangen met doeken en vlaggen met ver schillende spreuken betrekking hebbende op het „Plnn .van don Arbeid"; S.D.A.P.; Vara cn Staatspensionneering terwijl do beide vaandels van de afd. Schagen cn Dirks horn aanwezig waren. Met een vijftal autobussen waren bezoe kers gekomen uit Schagen en St. Maarten. Medewerkers van dezen avond waren; liet Wormerveer's Vnra-Trio; afd. Schagen N A S.B. cn The Jolly Band. De opening geschiedde door den-heer C. de Vries, die er zijn genoegen over uitsprak dat de zaal zoo dicht bezet, was, riep de medewerkenden een hartelijk woord van welkom toe, in 't bijzonder de spreker de beer L. de Jong uit Amsterdam, en gaf vervol gons een verklaring van bet te hou den Meifeest, Hierna maakten wij kennis met het Va- ra-Trio, cn wij kunnen cr direct aan toevoe- 1 MEIFEEST DER S.D.A.P. Nadat de afd. Bergen, Schoorl. Koedijk en Warmenhuizcn 's morgens gezamenlijk een propaganda-fictstocht hadden gemaakt, wel ke veel belangstelling trok en in alle opzich ten volkomen slaagde, had Zaterdagavond in de groote zaal van de Rustende Jager, welke stampvol was, het 1 Meifeest plaats, waaraan medewerking werd verleend door de Arbeiders Zangvereeniging „De Stem des Volks", directeur de heer Blaauw en de Arbeiderstooneelvcrceniging „Bergen", regie de heer Loevens, terwijl mej. Truus van Andel, secretaresse van den Bond van Huis personeel een propagandaredc hield, welke geheel stond in bet teeken der a.s. verkie zingen. Zij kwam op: voor het Plan van den Arbeid, op voor de democratie; Wij willen geen dictatuur, wij willen vrijheid. De Ar- beiderstooneelvereeniging voerde met groot succes op: ..Het Nachtelijk Mysterie" terwijl de Sonnv Band onder leiding van den heer Polden-aart de prettige stemming er in hield. Het was een uitstekend geslaagde avond. ALKMAAR. 1 Mei. Op de heden gehouden botermarkt, waren de prijzen voor groothandel 67 72Vó cent en kleinhandel 72Vfe—HVi cent. Handel ma tig Kipeieren (groothandel) f 2.75—2.90 en eendeieren f 2.30. Handel matig. ALKMAAR, 1 Mei. Op de beden gehouden veemaikt, waren aanvoer cn prijzen nis volgt: 4 melkkoeien f 150190; 19 nuchtere kalveren (slacht) f 5- 14: 16 magere schapen f 20—28 25 lammeren f 10—15; 6 bokken en geiten f 12—17. ALKMAAR. 1 Mei. Aanvoer: 300.000 kipeieren: 56—58 Kg. 2.65—2.75. 58-60 Kg. 2.70—2.85. 60-02 Kg." 2.75—2.90, 62—64 Kg. 2.85-3.05, 64—66 Kg. 2.90—3.25, per 100 stuks. WARMENHUIZEN. 1 Mei. Roode kooi 4.20—6.60. gele kool 2.60—5.70, Deensche witte kool 2.20—3.70. uren 0.90— 1.10, grove uien 1.101.20. peen 0.901.20, blauwe aardappelen 1.20. bieten 0.60. Aan voer: 7700 Kg. roode kool, 1-4600 Kg. gele kool, 19400 Kg. Deensche witte kool, 5000 Kg. uien, 2250 Kg. peen, 400 Kg. aardappe len. 925 Kg. bieten. ALKMAAR, 3 Mei. 39 Vette koeien f 180-260; 3 vette kalveren f 35, 171 nuchtere kalveren slacht f 615, 229 vette varkens 0.47—0,50 per Kg. handel goed. NOORDSCH ARWOUDE, 3 Mei. Aanvoer: 1150 Kg. uien f 0.G0, grove 1.30, 2200 Kg. D. witte kool 3.20. BROEK OP LANOENDIJK. 3 Mei. Aanvoer: 210 bos rabarber f 4.60, 200 Kg. witlof f 6.80. HEFFING OP BOT11R. 's-G ra ven ha ge, 1 Mei. De heffing op boter is voor de week van 2 tot en met 8 Mei. behoudens tussrhcntijdsche wijziging, weder vastgesteld op f 0.70 per ICG.

Schager Courant | 1937 | | pagina 3