De ontploffingscatastrophe van de „Hindenburg". Een bloemenhulde voor H. M. de Ko ningin bij het bezoek, dat de vorstin Vrijdag aan de bloemententoonstelling te Boskoop bracht Hr. Ms. kruiser Java" is Vrijdag na langdurig verblijf in Indië te Den Helder teruggekeerd. - Het was een hartelijk weerzien tusschen bemanning en familieleden De Tsjecho-Slowwaksche minister van Onderwijs, dr. E. Franke, die In ons land vertoeft, bracht Vrijdag een bezoek aan een der H B.-Scholen te Den Haag, waarbij ook minister prof. dr. Slolemaker de Br urne tegenwoordig was De catastrophe van het luchtschip .Hindenburg" te Lakehurst. Het oogenblik, waarop de ontzettende explosie plaats had. Deze toto werd radiografisch naar Engeland overgeseind en vandaar per vliegtuig naar Nederland gebracht Ook het „East End" van Londen blijft niet achter in versiering voor de aanstaande kroningsfeesten. Een aardig kijkje m een der straten De Prinsesjes Elisabeth en Margaret Rose verlaten Westminster Abbey te Londen, na er deelgenomen te hebben aan een repetitie voor de aanstaande kroningsplechtigheid De heer Plesman, directeur van de K.L.M., Ingesprek met den gezagvoerder van het bij Athene gestrande vliegtuig .Kievit", den heer J. J. Moll, die Vrijdag met de passagiers van dit toestel en andere leden der bemanning met de .Sperwer" op Schiphol aankwam De Londensche warenhuizen wedijveren In het aanbrengen ven kostbare decoraties ter gelegenheid van de komende groote festiviteiten. Een der fraai versierde gevels De nieuwe Engelsche post zegel, welke In verband met de kroning wordt uitgegeven Tijdens zijn bezoek aan Polen tot het voeren van besprekingen werd aan minister Gelissen door de Industrie- kamer van Warschau een dejeuner aangeboden. De minister gedurende de besprekingen

Schager Courant | 1937 | | pagina 12