Verhuizing bij den minister-president Wilde volkstuinbouw Muggenplaag bij dan boschplan-vijver Twee belangrijke affaires voor den Dc roofoverval te Leek In 1940 in 2% dag naar lndië V crzoekschriften Crisispachtwet Alkmaarschen rechter Het dubbelleven van Nestra als hoofdschotel Nestra, verdacht van verduistering van meer dan f 60.000.— ten nadeele der firma Eeoen, tfl Alkmaar gedagvaard. EEN ZEER PIJNLIJKE PROCEDURE. Hedenmiddag zal voor de 'Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar een zaak die nen, die geruimen tijd geladen heel het krantenlezend publiek heeft beziggehouden, daar ze de ontmaskering betcckende van een zeer kunstig geleid dubbelleven. De verdachte, de 56-jarige W. Nestra, stond te goeder naam en faam hekend. doch moet. de firma J. Eecen Gz., hout handel te Alkmaar, waar hij als bedrijfs leider werkzaam was, voor duizenden gul dens hebben benadeeld. Hij wordt er van verdacht zich o.m. door het innen van val- sche kwitanties, waaronder één van f 4000 in den loop der jaren meer dan zestig dui zend gulden van zijn patroon te hebben toegeëigend. Toen de firma Eccen de tekorten op het spoor kwam. vermoedde nie mand, dat Nestra zich aan het geld zou hebben vergrepen. De lezer herinnert zich echter, "dat Nestra plotseling voortvluchtig was. en. na eenige dagen zoeken, door de politie in uitgeputten toestand in een zomerhuisje in Zeeuwsch-Vlaan- deren werd aangetroffen. Verdachte is thans gedetineerd ïn het Huis van Bewaring te Alkmaar. Deze affaire draagt een cenigszins pijnlijk karakter én door liét feit, dat verdachte een door ieder geacht persoon was, die ook in zijn gezin een voorbeeldige plaats innam, èn door de omstandigheid, dat hij blijkens het tragisch einde van deze donkere coinc- die, met zichzelf op den duur geen raad meer wist. Het zal dan ook' op de publieke tribune niet aan belangstelling ontbreken. Als verdediger treedt op, Mr. ing. N. J. Tan Leeuwen te Alkmaar. De malversaties bif de geweste lijke commissie van den Bijz. Vrijw. Landstorm. Tevens komt vanmiddag voor de 51-Jarige P. J. Oolders te Alkmaar, die van talrijke malversaties in de jaren 1930 tot 1936 ge pleegd, verdacht wordt. Meer dan vijf dui zend gulden zou Oolders uit de kas der gcw. Landstormcommissie hebben ontvreemd. Men beschuldigt hem er van, regelmatig val- sche kwitanties tc hebben uitgeschreven, waarmede hij dacht de verduisterde gelden te kunnen verantwoorden. Als getuigen in deze procedure rullen o.m. S. M. Middelhoff, burgemeester van Hoog- karspel en de heer G. van Sitteren, admini strateur Nat. Landstormcommissie te 's-Gra- ivenhage gehoord worden. Verdediger Is Mr. Herman Scholtcn. gen. De groote plassen, die leeggemaakt worden, zijn ideale broedplaatsen. Gelukkig hebben ze hun domein nog niet verlaten: al leen langs de kanten van den vijver komen ze voor en in dc nabijheid van dc groote roeibaan, die 500 M. verder is gelegen, is er nog geen enkele aangetroffen. Bestrijdingsmiddelen. Met de bestrijding is onmiddellijk een aanvang gemaakt. De planten langs dc kan ten, waaronder de vliegjes schuilen, worden gemaaid, met petroleum overgoten en ver brand. Het wier en dc planten uit het wa ter worden op dezelfde wijze behandeld. Het terrein, waar de vijver komt thans poe len zal eveneens met petroleum worden overgoten, zoodat plantengroei daar onmo gelijk zal worden. Dit past precies in hel plan, daar anders op den bodem van den vijver weer planten zouden gaan groeien. Later zal in den vijver een gifstof worden geworpen, nl. een verbinding van arseni cum en koper. Op deze wijzo hoopt men de muggen vol komen te verdelgen en de omgeving te be hoeden voor de komst van de lastige gasten, die in de tropen geheele streken vrijwel on bewoonbaar maken. 7 Verdachten slaan 11 Juni te recht. Het vooronderzoek in den roofoverval ge pleegd op den 66-jarigen heer C. Reijntjes Ie Leek in den nacht van 1 op 2 December 1936, is geëindigd. Binnenkort, zeer waar schijnlijk Donderdag 17 Juni, zal de Gronin ger Rechtbank deze geruchtmakende zaak behandelen, waarbij in liet geheel zeven verdachten zich zullen hebben te verant woorden. Doodelijk ongeluk te Emmen Oude man onder motorrijwiel. Zondagmiddag omstreeks zes uur is op de Wilhelniinastraat te Emmen den 85-jarigen J. van Oosten door een motorrijwiel aange reden. De oude inan, die doof en bijziende is, wilde de straat oversteken, juist toen dc motorrijder passeerde. Hierbij werd hij zoo gewond, dat hij eenige oogenblikken later overleed. De bestuurder van het motorrijwiel de heer W. van Venen uit Emmen, die geen schuld aan het ongeval had, kwam er met eenige schaafwonden cn ontvellingen af. Wolken muggen bedreigen de arbeiders. G.G.D. opent krach tige bestrijding. Bij het uitgraven van den grooten vijver in het Boschplan bij Amster dam doet zich een voor de arbeiders hoogst onaangenaam verschijnsel voor. Wanneer zij langs de oevers hun arbeid verrichten, worden zij om zwermd door duizenden en duizen den kleine mugjes, die slechts één bezigheid kennen: links en rechts .venijnige steken uitdeelen. Het on aangename is, dat elke „muggen beet" ongeveer 24 uur later tot een rood pukkeltje opzwelt en hevige jeuk veroorzaakt, een Jeuk, die on geveer tien dagen aanhoudt. Vooral wanneer de raenschen bij hun werk warm worden, vallen heele wolken vliegen op de ontbloote bovenarmen aan. Handen en armen zijn weldra bezaaid met roode knobbels en soms Veroorzaakt het stukkrabben infectie en verzweringen. Op verzoek van Publieke Werken Heeft de G. G. D. een onderzoek ingesteld en midde len aangegcvcL om deze plaag te bestrij den. Dr. L. Heijermans, de directeur van den G.G. en G.D. heeft gistermorgen in een pers conferentie eenige mededcelingen over het onderzoek gedaan. De mug. die zooveel last veroorzaakt, draagt den fraaion. wctenschappelijken naam Culicoides Nubeculosus, men treft ze vooral in tropische landen veelvuldig aan. Ook in Nederland is het ongeveer 3 m.M. groote diertje geen onbekende, doch tot nu toe kwam het niet in „kolonie-vorm" voor. Waarschijnlijk is de brocdgelegenheid hier voor dit soort muggen buitengewoon gun stig geweest. Mej. dr. Stork van den G.G. en G.D. en prof, dr. J. C. H. dc Meijcrc determineerden de lastposten, die hun bauaanvormige eieren in een slijmmassa in stilstaande poelen leg- Wanneer Downing Street een nieuwen meester krijgt. De bu reaustoel voor Nevllle Chamber- lain ls zoekl Baldwin verlaat zijn -post, Nevil- le Chamberlain wordt Britsch minister-president. In Engeland behoort zoo'n verandering nog lot de zeldzame, ja bijna histori sche gebeurtenissen, waarbij echter dikwijls de humor om den hoek komt gluren. De traditioneele zetel van den Engelschen minister-president, Downing Street 10, moet gedeeltelijk ontruimd en voor den nieuwen huisheer, een man van grooten smaak, inge richt worden. Daarbij moet echter al het groote meubilair op zijn plaats blijven staan want Downing Street 10. is een ambts woning, huis en inrichting behooren' aan den staat en het bureau voor openbare wer ken waakt er met Argusoogen over, dat het persoonlijk eigendom van den premier streng van bet staatseigendom gescheiden blijft. Op het oogenblik zoekt men bij voorbeeld koortsachtig naar een armstoel. Baldwin houdt van zijn eigen stoel en deze werd dan ook indertijd in zijn werkkamer gezet, terwijl de aan den staat behoorende bureau^ stoel een plaatsje op zolder kreeg. Maar daar is het meubelstuk niet meer te vinden. Baldwin denkt er niet over zijn eigen stoel achter te laten cn dc staat zou met zoo'n oud versleten meubelstuk ook beslist geen genoegen nemen. Zullen nu de rcgcerings- zak.en in dc eerstvolgende dagen worden ten achter gesteld bij het zoeken naar den bureaustoel?. Het verdwenen vaasje. Een grappig incident vond bij het vertrek van Lloyd George uit de ambtswoning plaats. Een van zijn dienstmeisjes had bij vergissing een kleine, blauwe vaas inge pakt en medegenomen. Vijf uur later belde het buretfu de particuliere woning van den vroegeren minister president op: waar of de vaas gebleven was, welke in de dienst bodenkamer op het kozijn had gestaan? „Ik weet het niet misschien kunt U bet best Scotland Yard van een en ander op de hoogte brengen!" antwoordde Lloyd Ge orge ironisch aan de telefoon. „Dat hebben wij nog niet gedaan. Zooiets doen wij slechts in geval van uiterste noodzaak laten wij Rede van den heer Plesman voor de P.H.O.H.L Over het verleden en de toekomst van de luchtverbinding met N'ed. Indic heeft gis termiddag de directeur van dc K.L.M., dc heer A. Plesman, een radio-rede gehouden voor dc P.H.OH.I., welke in lndië door de N.I.R.O.M. opnieuw zal worden uitgezonden. In zijn rede herinnerde de heer Plesman aan de enorme wijzigingen, die tot stand zijn gekomen in de luchtverbinding met ln dië sedert in September 1930 dc veertien- daagsche dienst Amsterdam—Batavia werd geopend met dc oude Fokker-vliegtuigen eu een reisschema van 12 dagen. Reeds een jaar later werd deze dienst een maal per week gevlogen cn sedert dien kreeg men voort durend verbeteringen, die ons tenslotte heb ben gebracht tot het tegenwoordige snelle reisschema, een verbinding in beide richtin gen twee maal per weck met moderne, snelle machines, voorzien van het grootst moge lijke comfort, dat aanstonds nog verder ge perfectioneerd zal worden als de nieuwe Douglassen van het type D.C. 3. in gebruik dus zeggen: overmorgen!" was het promp te antwoord. In de kamer van Downing Street heerscht altijd schemer Iedere nieuwe minister-president heeft 't voorrecht, de meubels naar zijn eigen smaak te laten plaatsen- Het ministerie van bin- ncnlandsclic zaken stelt daarvoor zelfs twee arbeiders ter beschikking. Maar in den ka binetskamer cn de bibliotheek mag niets veranderd worden en ook de portretten moe ten op hun plaatsen blijven hangen. Meest al beperkt de nieuwe minister-president er zich loe, gordijnen, tapijten en bloemen naar zijn eigen smaak te laten schikken cn met een beetje handigheid kan men daar mede werkelijk nog wel eenige gezelligheid ip de tamelijk donkere kamers van liet tra ditioneele huis brengen. Natuurlijk is de waarde van het meubilair van een zoo groot huis aanzienlijk en hoewel menig minis ter 'president bij zijn intrede in het huis voor de sombere kamers is te ruggeschrokken, dacht toch nie mand er ov#r,*de enorme kosten van een flinke verbouwing en vernieu wing van het meubilair op zicli te nemen.. Bovendien went men spoe dig aan het halfduister van dc ka mers van Downing Street. Er moet geen enkele Engelsche minister-pre sident geweest zijn, die op het eer ste gezicht enthousiast over het huis was maar anderzijds ook geen een, die gaarne van het huis scheid de. Lady Oxford, toen nog Mrs. Asquith, ween de bitter, toen zij in 1916 het huis moest verlaten. En zelfs de rustige juffrouw Ish- bel Macdonald was kennelijk onder den in druk, toen zij van het personeel afscheid nam. Een jurist moet aan de verhuizing tep as komen. Sinds cenigen tijd plegen de Britsche minister-presidenten de geheele ingewikkcl de kwestie hunner verhuizing maar aan een advocaaat over te laten, want slechts een handig jurist zou in staat zijn met de ambtenaren van het ministerie van bin- nenlandsche zaken over het eigendoms recht van boeken en vazen te debattee- ren. Deze gewoonte, een advocaat met deze aangelegenheid te belasten, stamt uit den tijd van MacDonald. die zich dikwijls over de handelingen van het desbetreffende bu reau beklaagde steeds zonder succes. Ecnig personeel is vast aan het huis ver bonden. Daarentegen is bet eigen personeel van den minister-president meestal blij, wanneer bet bet huis kan verlaten. „Dat is geen huis, dat is oen bureau!" is de jongste uitlating van een huisknecht van Baldwin. ongen met mes gestoken Dronken man wreekt zich op 16- jarige knaap, die hem sarde. Te Rotterdam, heeft' een 4Sjarige kan toorbediende. die. in beschonken toestand verkeerde den 16-jarigen A. van Noort, be- hoorend tót een troep opgeschoten, jongens die den man nabij het Gerrit de Jongh- monument liep te sarren, met een zakmes in den rug gestoken. De man is aangehouden en opgesloten. De gewonde, die in dc van Spcykstraat woont, is ernstig gewond. De jongen is naar het Diaconcssenhuis vervoerd en later naar het ziekenhuis aan den Coolsingel overge bracht. De dader zegt zich van het gebeurde niets te herinneren. zullen zijn genomen, terwijl de passagetarie ven steeds verder zijn gedaald. De heer Plesman schetste de betcekenis van deze luchtverbinding voor dc verhou ding tusschen het moederland en lndië en besprak vervolgens de toekomstige ontwik keling van dezen dienst, die ertoe zou lei den, dat voor 1940 de rcisduur zou zijn te ruggebracht tot 21/?. dag, terwijl verder ver wacht kon worden, dat dan stellig drie maal per week naar lndië zou worden gevlogen met. weer nieuwere, grootere en snellere vliegtuigen. BOERENWONING TE EINDHOVEN AFGEBRAND. Gisterenmiddag omstreeks twaalf uur ont stond brand in den stal naast de boerderij van den landbouwer R. Strijbos aan de Sliffertschestraat te Eindhoven. De vlam men sloegen over naar de boerenwoning, met het gevolg, dat zoowel dc stal als de hofstede voor het grootste gedeelte afbrand den. Van den landbouwinventaris, zoowel als van het huisraad der boerenwoning kon bij na niets worden gered. De aangerichte schade wordt grootendeels door verzekering gedekt. In het arr. Alkmaar heeft van 1 Jan31 Maart j.1. niemand om ontheffing van een pacht- termijn gevraagd. Door de afdeeling gerechtelijke- cn menzorgstatistiek van het Centraal Bureau voor de Statistiek worden eenige gegevens betreffende de Crisispachtwet gepubliceerd ■over bet eerste kwartaal van 1937. In totaal bedroeg het aantal verzoek schriften tot geheele of gedeeltelijke onthef fing van betaling van een pachttermijn, in gediend in de maanden Januari tot en met Maart 1937 75. Vergeleken met overeenkom stige tijdvakken van vorige jaren is het aantal ingediende en afgedane verzoek schriften wederom sterk gedaald. Bij 46 van de 62 kantongerechten werd in het eerste kwartaal van 1937 geen enkel verzoek schrift ingediend. In het arrondissement Alkmaar werd van 1 Jan. t.m. 31 Maart 1937 geen enkel ver zoekschrift ingediend, terwijl in hetzelfde tijdvak van liet vorig jaar nog 6 verzoek schriften werden ingediend. Eerst een kropje sla en een bloem, kooltje, dèn akkers vol groenten voor den verkoop Het Alg. Verbond van Volkstulnders in Nederland spreekt zich te wei felend nit t.a.v. de ongeorganiseerde volkstuinderij. Voor de zooveclste maal is uit dc tuin derswereld een stem opgegaan tegen dc volkstuinders, die hun gewassen op de markt brengen en al zoo medewerken het bestaan der beroepstuinders nog moeilijker te maken dan het al is. Het is een redacteur van „De Tuinderij", die naar aanleiding van het jaarverslag van het .Alg. Verbond van Voïkstuinders Vereenigingen in Nederland" de volgende o.i. zeer juiste opmerkingen mankt: De georganiseerde volkstuinbeweging in ons land doet nuttig werk en streeft, een mooi dool na. De nadruk moet hierbij val len op het woord „georganiseerde", want er is sedert een paar jaar in Nederland een andere volkstuinbewcging gekomen, die door den beroepstuinder met recht en reden wantrouwig wordt bekeken. De georganiseerde volkstuinbewcging, die al meer dan twintig jaar oud is, blijft liefst van bet werkterrein van den tuinbouw af. Zij wil aan den arbeider en middenstander, die het grootste deel van zijn leven in de steenwoestijn van de groote stad moet door brengen, een hoekje grond geven aan den rand van de stad, waarop hij uit liefheb berij kan tuinieren, waar hij een zomerhuis je kan bouwen en op vrije middagen met vrouw en kinderen te midden van zelfge- teelde bloemen en planton van de zon en dc frissche buitenlucht kan genieten. Die arbeid in het. eigen tuintje is ontspannend cn schenkt arbeidsvreugd cn levensblijheid. Als wij daar maar hoel even over denken zegt het. verslag dan kan de volkstuin- beweging eigenlijk geen tegenstanders heb ben. „Het zou kunnen zijn omdat er op die tuinen ook groenten worden ge teeld. Doch wij durven wel verzeke ren, dat op de tuinen zooals het Ver bond die voorslaat, dit binnen bet. toelaatbare blijft en gaandeweg af neemt, totdat enkel bloemen, plan ten en fruit het laatste in een bescheiden hoeveelheid overblij ven." Tegen deze wijze van volkstuinieren heeft de beroepstuinder geen bezwaren. Integen deel: wij gunnen den werker in de stad dit buitentje graag en wij hehben er ook nog geen hezwaar tegen, dat hij probeert er een kropje sla. een bloemkooltje of een bedje spinazie voor eigen gezinsverbruik te te len. In de praetijk blijkt inderdaad, dat in deze tuinen de groenteteelt afneemt, naar mate dc liefhebberij in het tuinwerk toe neemt. De door de georganiseerde volkstuinbcwe ging uitgegeven oppervlakten en vastge stelde voorschriften van inrichting en be bouwing maken een uitgebreide groenteteelt niet mogelijk. Het telen van groenten door bui tenstaanders voor méér dan eigen gebruik hoeft plaats op stukken - grond van 600S00 of meer vierkan te meters, vaak met behulp van plat glas en soms onder leiding en mot behulp van deskundigen, die een daggeld willen verdienen. Het verslag van het, Algemeen Verbond zegt er dit van: Er zijn tal van menschen. uit den tuinbouw voortgekomen, die kans z.aeen een stukje grond te bemach tigen, te bewerken en de zoo groot mogelijk opgevoerde oogst buiten do veiling om aan den kleinhandel tc slijten en als dat bij den klein handel niet lukt. dan direct daar voor contact zoeken met particulic- renw Het verslag schetst vervolgens het leed van den tuinder, die zijn met zorg ge kweekte producten naar de mestvaalt moet brengen en laat dan volgen: Zoo gezien kunnen wij het vergocilijkcn, dat de tuinders meenen dat van hooger- hand tegen het kweeken van groenten door werkloozcn en anderen, meer dan voor eigengebruik noodig is, moet worden opge treden. Ofschoon wij geen termen kunnen vinden om de handelwijze van hen te ver- oordeelen, die daardoor trachten hun schrij nend te kort aan te vullen. Doch wij veroordeelen het optreden van die groente-telende werkloozcn wèl, aldus schrijver. Niet alleen omdat deze menschen door voor den afzet te kwedken, regelrecht wettelijke bepalingen overtreden (het te len van tuinbouwgewassen doof anderen dan toegelaten beroepstuinders met het doel deze te verhandelen is bij Crisis-Tuinbouw- besluit 1937 1 verboden), voor vooral ook omdat zij daarmede den bcrocpstuinbouw op oneerlijke wijze bcconcurreeren. De tuinder, die tegenover den Staat en tegenover andere staatsburgers allerlei ver plichtingen moet nakomen, kan al sedert ccnigc jaren buiten zijn schuld de oogsten van zijn bedrijf niet tegen loonende prijs verkoopen. Het wegvallen van den export veroorzaakte een zoodanige vergrooting van het aanbod van groenten op de binnenland sche markt, dat niet alleen de prijzen tot be neden productiekosten inz.akten, doch bo vendien een flinke hoeveelheid producten niet meer normaal te verkoopen was. Het telen voor de markt door buitenstaan ders is een regelrechte aanslag op het be scheiden heslaan van tuinder en kleinhan delaar. Die aanslag wordt niet goedgepraat met te wijzen op den nood van den werk loozcn arbeider. Wij zouden het op prijs stellen als bet Algemeen Verbond, dat beweert, den strijd van den beroepstuinbouw tegen de concur rentie van buitenstaanders te begrijpen en dat zelf op zulke goede gronden streeft naar de verheffing der volkstuinbeweging, zich wat meer positief uitsprak over het on geoorloofde van die concurrentie. Het dui dclijk teekenen van dc grenzen kan aan d< georganiseerde volkstuinbcweging slecht: ten goede komen. 474e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 5de lijst Trekking van Maandag 24 Mei 1937 Hooge Prijzen 1500.— 7248 1000.— 9462 18621 20720 400.— 1125 8571 9471 15519 200.— 1652 16730 19449 100.— 1081 1296 1349 2313 3666 6034 7426 7937 8886 10072 13778 14352 15463 15834 20599 20916 Prijaen van 76. 37 77 194 336 399 568 895 TM 808 913 1021 1096 1099 1119 1630 1690 1732 1898 1922 1931 1937 1956 2064 2089 2099 2167 2200 2201 2222 2236 2250 2270 2305 2363 2684 2720 2752 2920 3087 3094 3096 3209 3308 3312 3313 3335 3422 3531 *50 3658 3879 3941 4169 4174 4383 4410 4461 4492 4579 4649 4988 5106 5265 5266 5427 5453 5512 5612 6062 6077 6252 6385 6404 6477 6585 6704 6786 6844 6903 7277 7302 7311 7468 7534 7693 7828 8056 8080 8100 8112 8214 8402 8624 8742 9022 9063 9192 9631 9681 9688 9784 9791 9812 9817 9953 9983 10085 10183 10308 10467 10a35 10606 10670 10675 10679 10682 10782 16803 10631 10663 MM« 11025 11066 11084 11128 11158 11218 11244 11304 11375 11421 11656 11678 11731 11749 11804 11998 12026 12050 12147 12174 12177 12202 12375 12769 12601 12857 12865 12882 12989 13049 13061 13136 13178 13260 13271 13353 13643 13863 13881 14025 14132 14390 14436 14680 14806 14835 14863 15022 15042 15074 15094 15130 15131 15228 1525Ó 15281 15447 15540 15579 15649 15749 15841 15847 16120 16169 16212 16489 16576 16598 16654 16736 16768 16808 16920 16973 17045 17064 17065 17112 17261 17272 17356 17377 17463 17510 17645 17790 17809 18020 18038 18074 18078 18086 18137 18173 18188 18210 18272 18373 18534 18536 18638 18641 18858 19262 19414 19419 19486 19493 19699 19758 19890 19978 19993 20006 20261 20322 20331 20386 21067» 20941 20982 206 438 751 218 449 836 1092 1094 1287 1288 1405 1410 1533 1613 1878 1880 2127 2159 2364 2425 2638 2676 2850 2869 3076 3108 3500 3519 3747 3765 4004 4050 4199 4240 4417 4478 4598 4640 4824 4871 5215 5258 5508 5527 5727 5769 6004 6101 6436 6507 6717 6776 7116 7125 7353 7436 7631 7660 7880 7913 8019 8034 8218 8228 8463 8503 8779 8820 9339 9343 9486 9494 9684 9706 9886 9899 10092 10111 10260 10273 10392 10402 10586 10612 10877 10900 10969 10995 11369 11383 11501 11509 11621 11644 11781 11800 11984 12085 12260 12304 12465 12467 12614 12669 12871 12903 13010 13052 13354 13367 13591 13621 13838 13864 14096 14105 14140 14255 14286 14446 14458 14669 14673 15095 15101 15335 15364 15521 15532 15668 15687 15902 15915 16056 16066 16201 16205 16339 16384 16588 16591 16851 16872 17233 17249 17580 17596 17827 17855 18061 18195 18350 18360 18574 18657 18869 18984 19227 19266 19457 19536 19841 19887 20004 20099 20344 20381 20755 20785 20931 20949 Nieten 253 265 317 480 525 534 886 894 896 1162 1172 1246 1299 1309 1310 1442 1450 1480 1644 1681 1764 2052 2060 2062 2180 2189 2220 2464 2496 2506 2697 2714 2776 2922 2961 2963 3187 3202 3248 3577 3607 3615 3844 3873 3911 4055 4074 4098 4243 4259 4272 4487 4500 4512 4656 4700 4716 4912 4995 5044 5260 5274 5310 5575 5588 5616 5788 5793 5820 6217 6250 6259 6563 6586 6583 6853 6859 6960 7158 7196 7212 7516 7530 7541 7707 7714 7788 7940 7969 7983 8070 8079 8101 8230 8278 8371 8527 8531 8550 9021 9048 9137 9380 9392 9395 9496 9564 9575 9744 9828 9831 9901 9910 9956 10139 10168 10181 10290 10297 10321 10436 10463 10466 10691 10739 10761 10917 10924 10925 11020 11147 11186 11388 11391 11416 11520 11526 11539 11654 11668 11669 11806 11826 11884 12111 12116 12123 12332 12365 12374 12480 12534 12535 12680 12700 12739 12906 12910 12925 13107 13134 13148 13373 13379 13401 13623 13711 13721 13866 13918 13927 341 641 972 1263 1333 1501 1805 375 388 7)2 71® 1029 1048 1266 1276 1343 1366' 1525 1528 1825 1864 2101 2104 2252 2264 2316 2558 2575 2581 2780 2798 2846 2983 2935 3043 3412 3418 3447 3636 3677 3742 3966 3971 3975 4121 4155 4182 4275 4328 4343 4529 4592 4593 4755 4773 4807 5045 5113 5129 5319 5447 5505 5660 5704 5708 5830 5844 5957 6263 6270 6365 6589 6601 6629 6973 6985 6996 7256 7269 7307 7549 7593 7599 7803 7808 7842 7987 7992 8015 8130 8136 8158 8403 8431 8458 8673 8678 8699 9155 9247 9294 9426 9441 9467 9589 9633 9673 9833 9848 9857 9997 10050 10090 10204 10211 10213 10339 10369 10376 10495 10538 10541 10833 10835 10873 10934 10936 10963 11198 11293 11331 11479 11491 11497 11550 11596 11607 11680 11696 11772 11895 11937 11952 12168 12231 12251 12429 12443 12455 12570 12589 12604 12760 12761 12839 12981 12988 12993 13161 13231 13235 13478 13549 13553 13732 13750 13795 13968 13969 13984 14154 14340 14523 14778 15140 15408 15541 15797 15957 16082 16217 16388 16659 16932 17311 17614 17878 18271 18387 18668 19021 19275 19538 19929 20193 20389 20816 20965 14168 14175 14354 14381 14547 14591 14812 14880 15159 15219 154)5 15448 15555 15556 15820 15821 15977 16020 16092 16104 16221 16239 16400 16427 16680 16701 16936 17127 17314 17322 17633 17649 17891 17905 18302 18321 18405 18489 18714 18723 19074 19092 19292 19298 19549 19580 19936 19964 20203 20213 20452 20537 20876 20878 14185 14405 14598 14937 15288 15453 15569 15879 16034 16105 16273 16497 16714 17139 17343 17654 17953 18322 18528 18732 19130 19379 19586 20010 20222 20598 14223 14228 14416 1442» 14652 14655 15057 15064 15305 15320 15458 15494 15605 15641 15885 15901 16036 16047 16106 16136 16305 16309 16519 16559 16760 16811 17196 17228 17405 17537 17715 17796 17977 18029 18345 18347 18539 18550 18777 18841 19171 1920 i 19383 19443 19650 19762 20011 20031 20240 20298 20639 20719 20894 209C3

Schager Courant | 1937 | | pagina 12