De Londensche autobus-staking opgeheven. Athletiekwedstrijden Aan de gedelegeerden van de Oslo-Staten werd Zaterdag door minister-president dr. H. Colijn in Den Haag een lunch aangeboden. Een kijkje aan een der tafels in hotel Vieux Doelen Nu de autobus-staking te Londen is opgeheven hebben de straten der Engelsche hoofdstad weer hun vroeger aspect teruggekregen. Een snapshot bij London Bridge Station Jhr. mr. C. Dedel is met ingang van 1 Juni benoemd tot kamerheer in bui tengewonen dienst, ter beschikking van Z. K. H. Prins Bernhard, alsmede tot particulier secretaris van den Prins Een fraaie sprong van den heer H. Geul in het nummer verspringen tijdens de athletiekwedstrijden welke Zaterdag door de K.N.A.U. op de Amster- damsche Sintelbaan werden georganiseerd Begunstigd door prachtig weer, hield de waterspoitvereeniging .Amsterdam" op de Nieuwe Meer Zondag nationale zeilwedstrijden, waarvan hier boven een snapshot Een kijkje tijdens de opening van het Nederlandsch paviljoen op de Wereldtentoonstelling 1937 te Parijs, in tegenwoordigheid f van de ministers Slotemaker de Bruïne, Gellssen en vele andere autoriteiten Het Schinkelbad te Amster dam is Zaterdagavond door brand grootendeels verwoest. Van vele badhokjes is niet meer dan wat verkoold hout overgebleven Dr. H Colijn is Zaterdag door H. M. de Koningin ten paleize Huis ten Bosch te Den Haag in gehoor ontvangen in ver band met de nieuwe kabinetsvorming. De minister-president begeeft zich op weg naar het paleis

Schager Courant | 1937 | | pagina 8