De Olympische Dag in het stadion te Amsterdam. Luitenant Greter op .Carina", winnaar van het concours hippique op den Olympischen Dag in het stadion te Am sterdam, neemt een hindernis Te Wassenaar is Zaterdag door den vertegenwoordiger van H. M. de Koningin, den heer Juckema van Buimania baron Sengeis van Warmenhuizen, het moment ter nagedachtenis aan wijlen Koningin Moeder onthuld De finale van het nummer 100 meter hardloopen tijdens den Olympischen Dag in het stadion te Amsterdam, Osendarp (geheel links) passeert als eerste de finish Een spelmoment uit den hockeywedstrijd tusschen Amsterdam en het Nederlandsch hockeyteam als onderdeel van den Olympischen Dag In het stadion te Amsterdam Onder groote belangstelling had Zaterdagmiddag in de Haarlemmerhout het wielercriterium .Ronde van Haarlem" plaats. De amateurs in actie Als laatste demonstratie voor de a.s. Wereld jamboree is Zaterdagmiddag op het Usclubterrein te Amsterdam het zgn. Ja'mboree appel gehouden, waarvan hierboven een aardig snapshot Prof. ir. N. C. Kist (rechts) heeft af scheid genomen als hoogleeraar aan de Technische Hoogeschool te Delft. Bij deze gelegenheid werd prof. Kist zijn geschilderd portret aangeboden Het moment, waarop Bakhuys voor West-Europa het eenige doelpunt scoort in den wedstrijd tegen Centraal Europa, welke de hoofdschotel van den Olym pischen Dag in het stadion te Amsterdam vormde Z. K. H. Prins Bernhard woon de Zondag in het stadion te Amsterdam het geheele pro gramma van den Olympischen Dag bij. De Prins in gesprek met den bekenden official Karei Lotsy

Schager Courant | 1937 | | pagina 4