Verkoopaoent Blouses Tandarts Boers Zijper Loten Geborduurde L.Bolte Schag en Texel vliegt Flinke ZÜLSTRA m BffiilHBia lil llfflt llMlllllCTIilllCTIIIIilMl M Boeke Huidekooper afwezig tot nader bericht. Z IJ PER VERLOTING Wereldtitel dammen Goebbels opnieuw over den kerkstrijd Opening vliegveld „Texel" Op 26 Juni door dch minister van Waterstaat. De parel der wadden in het luchtnet opgeno men. Dat is de titel van een causerie, die aan den vooravond van de opening van het vliegveld „Texel" gehouden wordt door clen chef der afd. vervoer van de K.L.M. den heer A. van der Paauw, op uitnoodiging van het gemeentebestuur voor een 500-tal genoodigden. Er gaat voor Texel en de Texelaars op 26 Juni pen droom in vervulling Het vliegveld in Eycrland is in werkverschaffing gemaakt en dezer dagen gereed gekomen. Een twee maal daagsche verbinding per K.L. M. naar Amsterdam maakt, naast de boot-communicatie naar Den Hel der vijf maal per dag, het eiland be reikbaar voor allen, die het willen i bezoeken. Texel is het eerste der wadden-eilanden, dat een vliegveld heeft aangelegd. Daarmede werd in 1934 begonnen en juist in de afgc- loopen week werd het stationsgebouw, met. garage voor een taxibedrijf, kantoorruimte voor stationschef en havenmeester voltooid. De woning van laatstgenoemde functiona ris ligt annex met het havengebouw. De minister van Waterstaat zal het vlieg veld „Texel" openen op 26 Juni. Dien dag zal Tcxel's eerste luchtvaartfeest worden gevierd, met demonstraties van de „Schclde- museh" van den constructeur Slot, escadril- levliegen door m a r i n eLlan d vliegtuigen, stunts van sportvliegers e.d. Op Texel bestaat voor dezen dag groote belangstelling. De luchtverbinding is tot stand gekomen. Rij ijsgang of abnormaal laag water zal des winters geen zieke meer op Texel behoeven te blijven, wanneer de booten niet kunnen varen. Des zomers zul len vele vreemdelingen door de lucht wor den aangevoerd naar de parel der wadden, waar nog rust en ongerepte schoonheid is in polderland en duingebied, in vogelreser vaat en natuurmonument, in het land van dennen en slufters. Zoo is Texel opgenomen in het luchtvaart net van Nederland. En op 26 Juni zal men met recht kunnen zeggen: „Texel vliegt." WIERINGEN NOODTOESTAND IN HET SLAGERSBE- DRIJF. Stopzetting der bedrijven ter sprake! Zondag kwamen de Wieringer slagers bijeen om de verhoo.--.ing der vlceschprijzen te bespreken. De prijs van het slachtvee is van dien aard dat het voor de beslaande prijzen niet meer kan worden verkocht. Alzoo werd eensgezind besloten de prijs te venhoogen. Maar niet alleen dit punt kwam ter spra ke. maar tevens het gevolg hiervan. De prijs wordt langzamerhand* zoo, dat "weinigen meer vleesch kunnen koopen met als gevolg weer mindere omzet, en mindere winst. De lasten welke op het bedrijf drukken zijn langzamerhand niet meer te dragen. Zoo ongeveer een derde van de prijs gaat al weg .aan. accijns, keurloon, en omzetbelasting. Er gingen zelfs stemmen op, om Maandag alle bedrijven stop te zet ten als protest tegen de hooge las ten. Deze straffe maatregel kon on der do aanwezigen echter geen meer derheid vinden, omdat men van meening was dat plaatselijk niet zoo veel zou ziin te bereiken. Wel zal in dien geest een voorstel wor den gedaan op de vergadering wel ke half Juli a.s. te Worrnerveer wordt gehouden, van den Noord- Holl. Slagershond. Op onze vraag, hoe deze toestand nu zoo is ontstaan kregen we ten antwoord, dat eenerzijds de lasten te hoog zijn, anderzijds het vee duur moet worden betaald, en dit laatste door schaarschte wegens de teelt beperking E nhoo mooi dit moge lijken voor den boer, die zijn vee voor een goede prijs kan verkoopen, des te minder mooi is het voor hen die een stukje vleesch willen koo pen, maar het met de beste wil niet zoo duur kunnen betalen. En onder deze laat- stcn zijn neit alleen erbeiders maar ook de meeste middenstanders en vele boeren te rangschikken. Het volgende overtuige onze lezers. Een slager kocht een slachtkoe van een hoer, en met de prijs die gemaakt is, is de boer goed in zijn schik, zelfs zoo, dat hij vindt dat de tijd toch merkbaar beter wordt. De slager probeerde later een stukje vleesch van het heest, aan den boer te ver koopen, maar dat ging niet door want: „koevlcesch kunnen wc niet eten, omdat de prijs te hoog is." Zoo is het nu maar! POLITIE Gev.: een belastingplaatje in étui. Aan komen loopen: twee kalfvaarzen. Inlichtingen bij den gemeente-bode. LANGEND1JK Voor de gemeenschappelijke U.L.O.-school zullen dit jaar 7 leerlingen aan ilc exa mens deelnemen. ZUmSCHARWOUDE. Op 't oog en blik zijn er in deze gemeente geen werkloozen meer. Allen zijn werk zaam in het vrije bedrijf. NOORDSCHARWOUDE. Gemeenteraadsvergadering. In de Vrijdagavond te houden gemeente raadsvergadering zal een voorstel worden behandeld voor de aansluiting van deze gemeente bij den destructor van den Keu ringskring Bnrsïngerhorn, waarvoor door den Keuringskring Oudkarspel een ontwerp overeenkomst. werd ingezonden. Ook is een verzoek ingekomen, dat voor de uitbreiding van do Woongelegenheid in deze gemeente van groot belang kan zijn. De heer K. Zeeman Jbz. verzoekt n.1. toe stemming van het. gemeentebestuur, een weg te mogen aanleggen op het. stuk gras land ten Noorden van den Provincialen weg van de Dorpsstraat naar de Ring vaart, om het mogelijk te maken, dit gras land te exploitceren als bouwterrein. Voorts vermeldt de agenda de vaststel ling van een nieuw reglement van orde en de event. aanstelling van een ambtenaar ter secretarie. Schoolfeestvergadering. Maandagavond werd in Concordia een vergadering gehouden voor het schoolfeest der O. L. school. De voorzitter dc heer Malïecote opent, met een woord van welkom aan de aanwezigen. Uit de rekening en verantwoording van den penningmeester blijkt dat er een voor- deelig saldo is van f 16.87. Benoeming commissieleden. Aftredend zijn de heeren A. Bood, D. Schuitemaker en J. Bleek. In hun plaats worden gekozen de heeren C. Muller, J, Langedijk en G. Dcutekom. Het reisplan voor dit jaar werd als volgt vastgesteld: Dc grooteren naar Amsterdam niet bezoek aan Artis, Schiphol alsmede een boottocht door de havens. De kleineren naar Bergen, met bezoek aan de Bedriegertjes, Schoorl en Castricum aan Zee. De lijsten zullen, worden uitgereikt en bij dc burgerij circulccren. Na rondvraag volgde sluiting. Naar wij vernemen, is in dc vergade ring van den Plaatselijken Raad van S.D.- A.P. en N.V.V. besloten, dat dit jaar weer een spaarfonds voor tooneelvoorstellingen zal worden gehouden. In deze vergadering is meteen het programma vastgesteld. Me dewerking verlecncn „De Jonge Spelers", met „Dc martelgang van Kromme Lindcrt en „Lord Lisier Legende" en de tooneelver. I.D.D:A. met „Op hoop van Zegen." SINT PANCRAS Ds. Molenaar, predikant, bij de Ncd. Herv. Kerk te SI. Pancras, komt voor op het drie tal voor de Necl. Herv. Gemeente te Half weg. HARENKARSPEL DIRKSHORN. Goed afgeloopen. Toen Zaterdag de heer C. B. alhier op dc hooischudder zat, brak eensklaps dc zit ting, en viel B. achterover en kwam onder de hooischudder te liggen. Gelukkig bleven de paarden direct slaan. In 't begin liet liet zich nogal ernstig aanzien, doch gelukkig is dit ongeval nog goed afgeloopen. Onweerschade. De onweersbui, welke Zondagmiddag los barstte, heeft in de Schagerwaard nogal wat. seliadc aangebracht. Bij den heer P. Groot sloeg de bliksem in een hooihoop, weike direct afbrandde, ter wijl bij den beer A. Stammes bet radiotoe stel uit elkander sloeg. Voorts waren bij verscheidene bewoners in dezen polder de electrische lampen, stukgeslagen. WIERINGER WA A R D Verkocht. Naar wc vernemen is de boerderij aan den Toetjcsweg, gróót ong. 35 II.A., bewoond door den lieer Jb. Stamnuss en eigendom van de erven van wijlen dim heer P. Schoorl bij onderhandschen verkoop overgegaan aan den heer P. de Boer, veearts Ie Schagen. INTERNATIONALE BELANGSTELLING VOOR GRONEMANs BEDRIJF Dezer dagen is in Den Haag een samen komst geweest van afgevaardigden van Rundvee Stamboeken uit vele landen voor 't meercndecl Professoren, Doctoren en In genieurs ter bespreking van Unificatie van het Stamboekwezen. Om nu ook kennis te maken met het zwartbonte vee werd Zondag middag een bezoek gebracht aan den heer F. A. F. Groneman alhier om diens bekende veestapel te zien. Met groote belangstelling werd bet vee bezichtigd en vele foto's werden gemaakt. Een van de heeren uit Liltauen zeide in zijn dankwoord, met instemming van de an deren, dat ze verschillende bedrijven gezien hadden, maar dat het hier een verrassing was geweest en dat hij nooit zoo iets had ge zien. Wanneer er in onze landen sprake zou zijn om stieren aan te koopen, zal zeker geen van ons allen uw adres vergeten, zoo zeide men tot den lieer Groneman. Tenslotte kunnen we rneedeelen, dat de heeren afkomstig waren uit Italië, Zwitser land, Letland, Tsjecho-Slowakije, Hongarije, Brazilië, Frankrijk, Amerika, Jocgo-Sla- vië, Littauen en Denemarken. De gesprekken werden hoofdzakelijk ge voerd in het Fransch en Duitsch. ZIJPE ST. MAARTENSBRUG. Binnenkort gaan de oudjes weer op stap. In een gehouden vergadering bij den heer Kossen werd besloten een autotocht te hou den voor Ouden van Dagen op 28 Juli a.s. Het voornemen bestaat een reisje te maken *er Hoorn en Purmerend naar Amsterdam, waar een bezoek zal worden gebracht aan Schiphol. De terugtocht zal gaan over Haar lem, Velseroord en Alkmaar.Vermoedelijk zal in Amsterdam gedineerd worden en zullen op verschillende plaatsen de mooiste plekjes en bezienswaardigheden worden opgezocht. De Funny Boys van Schagerbrug zullen ver zocht worden de thuiskomst met hun welbe kende pittige muziek op te luisteren. Nu maar weer flink op de lijsten geteekend, welke zullen circulccren en wij twijfelen er niet aan of deii 2Ssten Juli zal voor de ouden van dagen een genotvollen dag worden. SCHAGEN EEN HAJLVE EEUW OP ONZE KERMIS. 't Is vandaag voor een van onze meest trouwe bezoekers van dc kermis wel een zeer bijzondere dag. Vijftig jaar lang toch heeft „Piet." nu op onze kermis gestaan met zijn kraam en of met zijn koekhak tent. Welke rasechte Schager heeft in die jaren niet eens zijn haklcunst op de proef gesteld, de een met groote, nauwgezetheid zijn slag voorbereidend, een ander, in echte kermisstemming, nonchalant erop loshak- kond en dan hot verhakte flensje gretig op- happend. Piet Mul was zoowel onder de jeugdige kermisbezoekers als onder zijn collega's een bemind persoon, vooral vroeger was hij wat je noemt een vroolijko gezellige baas. 't Is vandaag een feestdag voor Piet. Uit dc kennisbevolking heeft zich een commis sie gevormd, zijn tent zal worden versierd, kortom, hij zal gehuldigd worden, de jubi laris, méér zullen we er voorloopig niet van vertellen. InpJaats van kaarten. Geboren: GERRIT, Zoon van M. LEIJEN—Hagen. C.LEIIEN. Winkel, 20 juni 1937. DUBBELE STAMSLABOONEN ronder clraad, tot, billijken prijs te koop, bij J. DENIJS, Rcns- gars, Schagen. Gevraagd: EEN DIENSTBODE, voor den dag of dag en nacht, bij JOH. DE VEER, Schagcn. gevraagd voor Zijlstra-kruide nierswaren op provisie-basis voor reeds bestaande wijk in Schagcn en omgeving. Monde linge sollicitaties Vrijdagmid dag, 25 Juni a.s. in wachtka mer station Schagen bij den heer JANSSENS. in zijde, met pofmouwen Prachtige dessins in wit, champagne en marine f2.75 f3 25 f3.75 U'llfflWIÖIillltffllllllllia. IIIIHÜIIIII llfS^lllllflfertllllllTliSBrtllHIlliSSffll1 B MARSHALL Dorschmachine te koop. geheel in sta len uitvoering, VA voet, breed, 22" trommel, één jaar oud, prima staat. Haarlem Alkmaar Er biedt zich aan: Een NETTE NAAISTER voor werk aan huis of naaihui? zen. Brieven letter DR Bur. van dit blad. Maaier gevraagd, bij P. I. RUITENBURG, Lotweg 2, Anna Paulowna. Te koop: Een compleet dorschstel ook afzonderlijk, bij v. d. Well? en Ophem, Kolhorn Bollenpellers (sters) gevraagd, door C. BOER, Molen-? vaart 178, Breezand. Gevraagd Een net Meisje N.H. voor het behandelen van de droge wasch. Flink kunnende ver-? stellen. Huize Avondrust. Schagen ADVERTEERT IN DIT BLAD Goedgekeurd bij Min. Besluit van 18 Mei 1937, No. 1104. De zoo gunstig bekende zijn van heden af weder verkrijgbaar bij elke solide lotendebitant. Voor hen, die zich met den verkoop dezer loten wenschen te be lasten, is het noodzakelijk spoedig opgave te doen van het aantal loten, welke men in depot wenscht te ontvangen, welke franco wor den toegezonden. Opgave te zenden aan den Hoofd-Depóthouder Firma K. VAN LOENEN - Schagerbrug. Na een onbelangrijke zestiende partij geeft Springer op. De heer J. C. Godefrov, locoburgemecslcr van Breukelen, deed gisteren den openings zet van de zestiende partij van den wed strijd om het wereldkampioenschap dam men, welke in hotel „Het Statenwapen" al daar voor een vrij talrijk publiek werd ge houden. Na 41 zetten geeft Springer op door een tiental zetten te voren een lcelijke fout te maken. Overigens een onbelangrijke partij, on belangrijk door Springer's falen wederom op een blunder. Ook al diende men Sprin ger's offensief niet te onderschatten, hij had een behoorlijke stelling en door Raichen- bach's dreigingen ondermijnd volgde reeds kort na de poging tot liet forceeren van het spel door den titelhouder een ineenstor ting van het reeds opgebouwde door het overzien van een simpelen slag naar dam. Al met al: Springer's achterstand is nu weer precair, en er zijn nog slechts 9 par tijen te spelen. De stand is: Raichenbach Springer 16 4 10 2 18 16 2 10 4 li De zeventiende partij wordt Woensdag in Amsterdam gespeeld, Victoria hotel. Aan vang 7 uur. Bomaanslag op Deenschen minister Explosie beschadigd? de villa, terwijl de minister afwezig was. Gisterenmiddag is in den tuin van de aan den Deenschen minister van landsver dediging Alsing Andersen toebehoorende villa nabij Kopenhagen een hom ontploft. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. De minister was afwezig. De materi- ecle schade bepaalt zich tot enkele gebro ken ruiten. Diefachtige cipier Nu op zijn beurt achter slot en grendel. Te Den Haag is aangehouden de 49-jarige vangenbewaarder P., die in de strafgevan genis aan den Pompstations weg door politie personeel op heeterdaad werd betrapt op diefstal van een hoeveelheid tin. Hij werd overgebracht naar het hoofdbureau van po litie en aldaar in bewaring gesteld. Interessante boksonfmoeting Beb Donnars tegen Hannes Hut- teman in de NenytohaL Als derde interessante ontmoeting voor de bokswedstrijden op 11 Juli a.s. in de Ne- nytohal te Rotterdam, is naast die van Van Klaveren tegen Eder en De Boer tegen Droog een partij van 8 ronden van drie mi nuten vastgesteld tusschen den weltergc- wichtkampioen van Nederland. Beb Don- nars en den Rotterdamsche middengewicht Hannes Hutternan. Ook de uitstekende vc- dergcwichtkampiocn van Nederland, Ar- nold Legrand, zal in den ring verschijnen, maar zijn tegenstander is nog niet hekend. JAARLIJKS EEN MILLIARD LIRE VOOR ABESSINIë. Dc ministerraad van Italië heeft een zesja- rcnplan aangenomen, voor de ontwikkeling van Oost Afrika, voor een totaal bedrag van twaalf milliarcl Lire. De staat zal geduren de zes jaar, jaarlijks een milliard lire bij dragen, teneinde het evenwicht van de Afri- kaansche begrooting te verzekeren. In het zesjarenplan, wordt het systeem van een vrije concurrentie in de petroleum industrie gehandhaafd, geen enkel monopo lie zal hier worden geschapen. Verder omvat het plan het aanleggen van wegen, de orga nisatie van in- en uitvoer, het bouwen van huizen, dc katoenbouw, bescherming van de fuuna met regeling van de jacht, enz. Geen nieuwe godsdienst. „Er zijn in Dnitschland al kerken genoeg". Rijksminister Goebbels heeft in het Olym pische stadion te Berlijn ter gelegenheid van een zonnew-endefeestclijkheid een rede voering uitgesproken, waarin hij o.m. zeide, dat in deze plechtigheid een oud gebruik weer opleeft. Het is geen heidensch gebruik, want hot nationanl-socialisme heeft niet de eerzucht door soortgelijke plechtigheden een nieuwe godsdienst te stichten. Kerken zijn er in Duitschland al genoog, misschien wel te veel. Wel wil men het volk leeren eer bied te hebben voor zijn verleden. Wat bet. standpunt, van hot nationaal so cialisme tegenover de kei ken betreft, ver klaarde Goebbels o.m.: „Wij willen geen twist met de kerken. Wij willen ze slechts beperken tot baar eigen gebied. Niemand belet de predikanten Gods woord te prediken, maar bet nationaal socia listische Rijk zal niet toelaten, dat de poli tieke geestelijkheid in Duitschland het bui tenland als Handlanger oproept om twee spalt in ons volk te brengen". Voorts sprak Goebbels over 't gebeurde niet de „Leipzig". Duitschland heeft in de zen den wettigen weg bewandeld en ver wacht thans ook, dat de niet-inmengingscom- missic zich er niet taoe bepaalt een subcom missie te benoemen, welke zal moeten na gaan of er wel iels gebeurd is. Men moet de roode provocaties afweren. Het Duitschland van heden is een wereld macht en wil ook als zoodanig behandeld worden. Hef wenscht niets liever dan de vre de en dien dient men het beste door de ver stoorders van den vrede tot de orde te roe pen. INSCHRIJVINGEN HANDELSREGISTER 15—22 JUNI 1937. Nieuwe zaken: BERGEN: „Heka". Dorpsstraat 114, fotohan- del. ZIJPE: J. G. Sneckes, Schagerbrug E 213, zaak in boter en kaas. Bestuurswijzigingen: NOORDSCHARWOUDE: Coop. Boerenleen bank Noordseharwoude II, Dorpss! r. A 97. Verkooporganisatie voor Zaai zaad en Pootgoed u.d. Noordermarkt- bond. Andere wijzigingen: BARSINGERHORN: M. HeerschapEvertse Kolhorn E 26, winkel in schrijf- en kantoorbehoeften; overgegaan aan J. R. van Stipriaan. BERGEN: Natuurbad Karperton Groeneweg 32: overgegaan aan de Erven M. Ju- dei 1. OUDE NIF.DORP: Th. Bruin, Zijdewind 168, handel in kol. waren; overgegaan aan W. Bruin Dz. ROTTERDAM, 21 Juni. Veémarkt. Aanvoer, totaal 1716 stuks, t.w\: 636 vette runderen, 235 vette kalve ren, 6 nuchtere kalveren, 94 schapen en lammeren, 617 varkens. 119 zuiglammeren, 9 biggen. Prijzen per Kg.: Vette koeien, lo kw. 77 ct., 2e kw. 68 ct., 3e kw. 52—60 et., vette ossen 736054-62 ct., vette kalveren 73('»S53-58 ct., varkens (levend gewicht) 494347 ct., schapen 524636 ct. Prijzen per stuk: schapen f 35—2S—23, zuiglam- meren f 201612. Overzicht: Vette koeien en ossen.- aanvoer grooler, handel zeer stroef, prijzen iets lager, prima koe 82, pr. os 78. Vette kalveren, aanvoer gewoon, handel willig, prijzen iets hooger, prima kalf fl.Schapen en lammeren, aanvoer als vorige week, handel kalm, prijshoudend. Varkens, aanvoer, iets ruimer, handel ta melijk, prijzen stijver. Zuiglammeren, aan voer iets grooter, handel vlug, prijzen stij gende. Er werden ccnige partijen schapen voor export verkocht. ROTTERDAM, 21 Juni. Vlasmarkt. Aanvoer: 2020 Kg. blauw schoon 6880 ct. per Kg. 7325 Kg, Hol- landseh Geel 6880 ct. per Kg. AMSTERDAM, 21 Juni. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 352 vette koeien, waarvan de prijzen wa ren: le kw. 7684 ct.. 2e kw. 6174 ct., 3a kw. 5662 ct. per Kg. slachtgewicht; 76 melk- en kalfkoeien f 185250 per stuk, 134 vette kalveren: 2e kw. 4G52 ct., 3o kw. 3814 ct. per Kg. levend gewicht; 115 nuchtere kalveren f 711 per stuk, 35 schapen f 2535 per stuk, 482 varkens: vlceschvarkens, wegende van 90110 Kg. 5S59 ct. zware varkens 5758 ct., vette varkens 5556 et. per Kg. slachtgewicht: 7 paarden f 140—170 per stuk. Overzicht: Slnchtrundercn aanvoer matig, weinig eerste kwaliteit, handel zeer stug met hoo- gero prijzen, melkkoeien minder aanvoer, trage handel pii hoogere prijzen. Vette kal veren hehoorliike nnnvoer. sleepende han del. prijzen als vorige week, nuchtere kal veren minder aanvoer, vlugge handel, prij zen hooger. schapen korte aanvoer, zeer stugge handel en hoogere prijzen. Var kens gewone aanvoer, gedrukte handel, hoogere prijzen. Paarden aanvoer en han del onbeteekenend. SCHAGEN. 21 JunT. Aangevoerd 91 stuks: 1^-jarTee paarden f 150225, 21/»-in,''>^ naarden f 225275. rij- tuignaardon f 300450, werkpaarden f 275 400. slaehtpaardon f 150—325, hitten f 150—300. Handel goed. PURMEREND. 22 Junf. Veemarkt. Koeien, totaal 460 sïuks: 200 vette koeien 6278 ct. per kilo, geldekoeb'ii f 160—225 per stuk, melkkoeien f 150275 per stuk, stieren 55—65 ct per Kg., 12 paarden f 80—200 per stuk, 60 vette kalve ren 3060 ct. per Kg.. 430 nuchtere kalve ren voor de slacht f 515 per stuk, 255 vetle varkens 4648 ct. per Kg., 33 magere varkens f 16—.32, 290 biggen f 10—16, 325 schapen f 15—29, 45 bokken f -i12. 700 lammeren f 1216 per stuk. AMSTERDAM. 21 Juni. Binnenlandsche Granen. Boerennófeering. Rogge 8.25—8.75, chev. gerst 8,25—8.75, ha ver 7.257.50, duivehoonen 9—10, groene erwten 8.50—0.25. alles per 100 Kg. Blauw maanzaad 10.50—11 en karwij 10.25—10.50 WINKEL, 21 Juni. Aardbeien f 16—19. slaboonen f 32?—3-4, per 110 Kg., bloemkool f 45, komkom mers f 25, wortelen f 4—5 per 100 stuks. NOORDSCH 4RWOITDE, 22 Juni. Aanvoer: 79500 Kg. aardappelen: Sclïol> sche muizen f 6—6.40, drielingen 2.60—3.00, kleine 1.30-210. 90 stuks bloemkool f 7 70. BROEK OP LANGF.NDT.TK. 22 Juni. Schotsche muizen 6-B.70. drielingen 2.80 4.30, kleine 1.50—2.00, peen 4.505.40. 1000 Kg. rabarber f 1.50—2.40, 112000 Kg c"?a2inT0ACC f°172Ö20'70* B lal°-19-70^

Schager Courant | 1937 | | pagina 3