De nieuwe ministers beêedigd Interview met den nieuwen lapenschen gezant Wij moeten risico nemen! Motor tegen vrachtauto gebotst Zware jongens ingerekend Nederlander in Duitschland veroordeeld Vijf diefjes van zes tot negen jaar aangehouden Motorrijders trainen voor de T.T. Wereldtitel dammen Meloenen inplaats van tomaten Scheepsbrand te Rotterdam Het schaaktournooi te Kemeri Nederland over non-inter ventie controle gepolst? Auto tegen boom gereden Het departement van algemeene zaken. Gisterenmorgen te 10 uur zijn de nieuwe ministers in het door Dr. H. Colijn gevorm de kabinet ten paleize „Huis ten Bosch" door H. M. de Koningin ontvangen en be- eedigd. Reeds tegen half tien bleek, dat er ook van de zijde van het publiek belangstelling voor deze gebeurtenis bestond, want enkele honderden wandelaars hadden zich nabij het Huis ten Bosch verzameld en werden door eenige politie-agenten onder leiding van een inspecteur op afstand gehouden. Tegen kwart voor tien arriveerden de nieuwe ministers, die allen gekleed waren in donker jacquet, en een hoogen hoed droe gen. Het laatst arriveerde de nieuwe mi nister van economische zaken, Mr. M. P. L. Stecnberghe, die zelf zijn grijzen wagen, wel ke nog het Brabantsche nummerbord droeg, bestuurde. Inmiddels was de Koninklijke Standaard op het. Paleis geheschen en enkele minuten voor tien uur arriveerde per auto van het landhuis „De Ruigcnhoek", waar H. M. mo menteel vertoeft, de Koningin, die vergezeld was van een hofdame. Reeds te kwart over tien verlieten de mi nisters het paleis weer. De minister van bin- nenlandsche zaken, de heer Van Boeijen, zette zich in de auto van den minister van defensie, den heer Van Dijk, de heeren Weiter en Van Buuren vertrokken eveneens gezamenlijk, terwijl de ministers Goseling en Bomme in de auto van hun ambtgenoot Steenberghe plaats namen. Te vijf minuten voor half elf reed de auto met den koninklijken standaard weer voor en keerde de Koningin terug naar „de Rui- genhoek". Het nieuwe departement van Algemeene Zaken. Wanneer het nieuwe departement van algemeene zaken zal zijn ingesteld, is het waarschijnlijk, dat de minister-president zijn intrek zal nemen in een gedeelte van het voormalige Paleis aan den Kneuterdijk, waar vroeger de ambtswoning van den mi nister van buitenlandsche zaken was ge vestigd en later de bureaux van het natio naal crisis comité. Naar men weet is dit gebouw onlangs in eigendom overgegaan aan de Algemeene Friesche Levensverzekeringmaatschappij, die het echter niet geheel noodig heeft en een gedeelte ervan aan het Rijk verhuurd heeft. Eén zwaar gewonde. Gisterochtend om negen uur Is op het kruispunt de Kempenaerstraat-Terweeweg te Oegstgeest een motorfiets met een vracht auto in botsing geweest. De vrachtauto werd bestuurd door .T. W. van B. uit Wasse naar, de motorfiets door R. Broekhuizen uit Groningen. Op de duo zat diens broer D. Broekhuizen uit Oegstgcest. De botsing was zoo hevig, dat de motorfietsrijders over den weg wer den geslingerd. Geneeskundige hulp was spoedig aanwezig. Het bleek, dat R. Broek huizen zijn bcenen gebroken had. Hij liep voorts een schedelbreuk en verschillende vlccschwondcn op. Het slachtoffer is naar het. Acade misch ziekenhuis te Leiden ver voerd. De duorijder bekwam slechts lichte verwondingen. Beide voertuigen werden ernstig beschadigd. Het ongeluk is vermoedelijk te wijten aan het feit, dat don chauffeur van de vracht auto geen voorrang is verleend. De politie stelt een onderzoek in. Schuldig aan een groole kraak te Amsterdam. Op 18 Februari j.I. is in een smederij In de Anjelierstraat te Amsterdam ingebro ken. De inbrekers verdwenen met een schrijfmachine en een apparaat voor auto- genisch lasschcn. Deze inbraak bleek het voorspel te zijn van een groote kraak, die eenige dagen later, op 21 Februari, in een kantoor aan de Heerengracht word onder nomen. Met behulp van het gestolen ap paraat voor autogcnisch lasschcn werd daar een groote hrandkluls opengebroken. De buit was echter voor deze groote onder neming betrekkelijk gering. De dieven von den slechts negentig gulden en eenig bui- tenlandsch geld. De centrale recherche is er Dinsdag J.1, in geslaagd de twee daders van beide in braken aan te houden. Het zijn een 20-ja- rige autogen is ch lasscher en een 25-jarige verwarmingsinstallateur. Vandaag hebben beide gearresteerden een volledige beken tenis afgelegd. Oogst van groen te plukken erwten verruimd Grootere vraag hij conserven- industrie. Wij vernemen van bevoegde zijde, dat we gens de mindere productie aan groen te plukken erwten en de grootere vraag voor conservenindustrie en uitvoer, de oogst van deze erwten verruimd zal kunnen worden Bijzonderheden omtrent de hiervoor uit ie reiken oogstvergwnningen, welke uitslui tend voor oogst 1937 zullen gelden, zijn te bekomen bij de provinciale landbouwcri sisorganisaties en worden zoo spoedig mo gelijk bekend gemankt. Reservelnitenant-vlieger Aalders staat terecht voor hoogverraad Onmiddellijk ln vrijheid gesteld door aftrek van preventief. Het Volksgerecht te Essen heeft gister middag uitspraak gedaan in het proces we gens hoog- en landverraad, dat aanhangig was gemaakt tegen een aantal van com munistische propaganda en hoogverraad be schuldigde Duitschcrs en tegen den Nedcr- landschcn reserve-luitenant-vliegcr G. H. Aalders, meldt de Tel. Aalders werd veroordeeld tot een Jaar en negen maanden gevangenis straf met aftrek van voorarrest, zoo dat hij meteen op vrije voeten ge steld werd. Hij werd veroordeeld wegens het verleenen van hulp bij een poging tot landverraad onder ernstige omstandigheden. Gedurende het proces bleek, dat de twee de erns'tige verdachte, dr. Wegerhoff, in de gevangenis intusschcn is overleden. Zooals men weet werd do Nederlander Aalders in September 1935 te Keulen gear resteerd, verdacht van het verraden van mi litaire geheimen en het bevorderen van een communistische samenzwering tegen den nationaal-socialistischcn staat. Regelmatig hielden de jongelui rooftochten. De Amsterdamsche politie heeft Woens dagavond een vijftal nog zeer jeugdige mis dadigers aangehouden, die zich in ver scheidene diefstallen en inbraken hadden schuldig gemaakt. Op het bureau Linnacusstraat zijn er drie opgesloten, jongetjes van respectievelijk zes, zeven cn acht jaar, die een uitgebreid zon- denregister op hun naam hebben. Op Hemelvaartsdag hebben de jeugdige avonturiers ingebroken in een groentewin kel aan den Iepenweg, waar zij een buit maakten van twee gulden. Tweemaal kwamen zij door middel van braak binnen in een sporthuisje in het Oos terpark waar zes korfballen en vijf tennis ballen werden gestolen. Ook een sportterrein aan den Polderweg werd door de jeugdige inbrekers bezocht. Door over een hek te klimmen dat twee meter hoog is, met nog een meter prikkcl- draadbeschcrming, wisten zij op het veld te komen. De buit was hier een fietslantaarn cn eenig sportmatcriaal. Tenslotte staat nog een diefstal van eenige gereedschappen uit een auto op hun naam. De drie jongens, twee broertjes en een vriendje, die altijd samen op pad gingen, zullen ter beschikking van de justitie wor den gesteld. De politie van het bureau Stadhouders kade heeft twee jongentjes van negen jaar aangehouden, die drie rijwieldiefstallen op hun geweten hebben. Het zijn twee knaap jes uit de Baffinstraat, die den laatstcn tijd herhaaldelijk op avontuur uitgingen. De doeleinden van deze zwerftochten zijn thans duidelijk geworden. Recordsnelheden gemaakt. Het gaat tusschcn Norion en B. M.W. Hamersveld doet ook mee Na de recordsnelheden, welke de B.M.W.- rijders tijdens hun training voor de a.s. T.T.- races op het snelle circuit van Assen wisten te behalen, was liet te verwachten, dat de befaamde Norton-rijders niets onbeproefd zouden laten om met minstens even groote snelheid over de wegen te suizen. En inderdaad, de beroemde ren ners Guthrie, Frith en White heb ben gisteren getraind en zij hebben daarbij precies dezelfde snelheid uit hun machines weten te krijgen als de B.M.W.-menschen. Otto Ley zag zijn nieuw ronde-record van 118 K.M. gisteren geëvenaard en de knet terende, razend-snclle machines zorgden reeds voor den T.T.-sfeer. Aangezien het \e verwachten is, dat de beide ploegen zich niet meer in bun kaart zullen laten kijken, is de vraag, wie ten slotte niet de overwinning in de races zal gaan strijken, vrijwel niet te beantwoorden. Dat de spanning dan ook zeer groot is, is zeer wel te begrijpen. Ten slotte is de Nederlandschc deelneming aan deze T.T. nog aanzienlijk versterkt door het uitkomen van den bekenden rijder van Hamersveld. die beslag heeft weten te leg gen op de 250 cc machine van den wereldre cordhouder Fernihough. De machine schijnt er een van uitnemende kwaliteiten te zijn, reden, waarom men in motorkringen groote verwachtingen van machine en Nederlund- sche berijder koestert. Vele rijders maakten van de gelegenheid tot trainen gebruik en het blijft er naar uitzien, dat de a.s. T.T. een der spannendste zal worden, welke er tot nu toe te Assen ii gehouden. Vrouw verbrand Woensdagmiddag deed de landbouwer H. Kooien te Heus den, onder de gemeente As ten, hij zijn thuiskomst, de vreeselijke ont dekking .dat zijn 55-jarige moeder dood in de keuken lag. De kleeren der vrouw wa ren haar geheel van liet lichaam, dat met wonden was overdekt, gebrand. De onmiddellijk ontboden geneesheer kon slechts den dood con6tateeren. Mien vermoedt, dat de kleeren der vrouw, die zich alleen in huis bevond, vlam heb ben gevat, toen zij hij het fornuis stond, met het gemelde noodlottige gevolg.. De achttiende partij remise. In café-restaurant „Nab" te Dordrecht is gisteravond de achttiende partij om het we reldkampioenschap dammen tusschen Springer cn Raichenbach gespeeld. Na, met muziek voorop, in open landauers naar „Nab" te zijn gereden, werden de spe lers daar toegesproken. Wethouder J. Sanders deed den openings zet. Deze achttiende partij werd een goede positiepartij, waarin Springer wanhopige pogingen aanwendde om door va banque spel kansen te scheppen. Een goede ruil van Raichenbach bepaalde het lot van deze achttiende partij cn de wereldkampioen stuurde hiermede regelrecht op de voor hein veilige puntenverdceling aan, waardoor zijn voorsprong van 4 punten behouden blijft. De stand is: M. Raichenbach 18 4 12 2 20 B. Springer 18 2 12 4 10 De negentiende partij wordt a.s. Zater dag in Den Haag gespeeld, aanvang 8 uur. Vrijdag wordt niet gespeeld. Zeilweek te Kiel Strijd om eerste plaats bff de Sharpies tusschen Stap en Kö- ser. Bij de zeilwedstrijden te Kiel schijnt in de sharpie-klasse onze landgenoot Stap met zijn „AU Weather" maar niet op de hoogte van zijn eerste races te kunnen komen. Na een fraaie zege, welke de Duitsche kampioen Köser met ziju „Rackcr 3" in deze klasse bevocht cn waarbij onze landgenoot zich niet wist te plaatsen, moest Stap zich vandaag met de tweede plaats tevreden stellen. De Ham burgsche zeiler Lenzinann wist thans de eerste plaats te bezetten, terwijl Köser de derde plaats innam. In deze klasse gaat het nu tus schen Sjjap en Köser, zoodat een spannende strijd tusschcn deze twee vrijwel gelijkwaardige tegenstanders, mag worden tegemoet gezien. Tot het verkrijgen van een loo- nende cultuur. Hoewel de toestand in den tuinbouw ver geleken bij het vorig jaar merkbaar verbe terd is, werken vrijwel alle culturc's nog zonder winst van betcckenis. Alleen de zeer vroege producten brengen een goeden prijs op, doch dit wordt aldus de N.R.Crt. in de meeste gevallen teniet gedaan door de lioo- go productiekosten. Sterk heeft dan ook in het Westland de aandacht getrokken do groote belangstelling van liet buitenland voor vroege meloenen. Tot dusverre waren er slechts weinige kweekers in ons land, die vroege meloenen teelden. Vorig jaar gingen deze voor goede prijzen van de hand, doch wat dit jaar voor deze meloenen betaald werd, overtrof alle verwachtingen. Tot voor korten tijd gingen de goede soorten voor den enormen prijs van f 2 tot f 2.50 per stuk naar Engeland; bij het vorderen van het seizoen is dat iets minder geworden, maar de teelt is nog steeds zeer loonend. De rijkstuinbouwconsulent voor het Westland, ir. J. Riemens is van meening, dat de vroege meloen een uitstekende cultuur zou zijn ter ver vanging van den tomaat, die de laatste jaren door abnormale han delsbelemmeringen zijn betcckenis goeddeels heeft verloren. Indien de vroege meloen een deel der toma ten-cultuur kon overnemen, zou dit beide producten aanzienlijk ten goede komen. Op den Proeftuin Zuidhollandsch Glas district te Naaldwijk worden thans uitge breide proeven genomen met de verschil lende soorten meloenen. Enkele kassen en warenhuizen zijn mot meloenen beplant om na tc gaan, op welke wijze deze cultuur zoo efficiënt mogelijk kan worden gedreven. Vuur gedoofd door het ruim on der te laten loopen. Gisteravond omstreeks acht uur ontdekte personeel aan boord van het Portugeesche stoomschip „Corte Real", groot 2011 tons, ei gendom van de scheepvaartmaatschappij „Coreanos" te Ponta Delgada, welk schip in de Merwedehaven tc Rotterdam lag, dat er rook ontsnapte uit ruim 5. Personeel van de stuwadoorsmaatschappij .Quick Dispatch" nam direct, nadat het ruim was opengegooid, liet blusschingswcrk ter hand met vier stralen op de waterleiding van het terrein cn waarschuwde toen terstond de brand weer. Aangezien de vele rook het uitzicht belemmerde, ging men ertoe over ruim 1, dat meer naar het middenschip ligt, open te gooien, een maatregel, waarvan men meer lucht verwachtte. Toen bleek echter, dat het niet in ruim 5, maar in ruim 4 brandde. Men moest een gedeelte van de lading weer lossen, hoewel het schip gereed lag om te vertrekken. De brand zat echter zoo diep, dat men, toen eenmaal personeel van de afdccling brandbluschmiddclen met rookinaskers het benedengedeelte van het schip had verkend, besloot om het vuur te verdrinken, m.a.w. het ruim vol water te laten loopen. Dit is toen geschied. De schade, door den brand in de katoen aangericht, is niet zoo heel groot, maar de lading heeft zeer ernstige waterschade ge kregen. In ruim 5, waar de brand dus niet woedde, sionden de enkele ingeladen auto mobielen tot hun assen in het water. Een klein incident deed zich voor, toen- een van de slangenwagens welke het eerst op het terrein van den brand verscheen, met een der wielen in een diepe rail raakte, waardoor het wiel brak cn de wagen kantel de. Onze landgenoot in de achter- hoede. Landau wint van Feigin, Aljechin van Reshevski Gisteren is de achtste ronde van het in ternationale schaaktournooi te Kemeri ge speeld. De uitslagen hiervan luidden: Rellstab—Kcres 01HasenfussPetrov afgebroken; FineBocock afgebroken; BergStahlberg V-iVa'. StcincrOsols afge broken; ApschenckTartakower 0l; Alje chinReshevski 10; MikenasFlohr Vz Vz', LandauFeigin 10. De stand luidt thans; 1. Reshevski 5% plus een afgebroken partij; 2. en 3. Flohr en Tartakower 5 punten; 4. 5, 6. 7 en 8. Ap- schenek. Aljechin, Petrov, Kcres en Steiner ieder 4V£ pnt., plus een afgebroken partij. 9. Berg 4 puntten; 10. Mikenas 3% pnt. plus een afgebroken partij; 11. Fine 3 punten plus twee afgebroken partijen; 12. Osols 3 punten plus een afgebroken partij; 13. Stahlberg 21/? pnt.. plus twee afgebroken partijen; 14. Bocoek 2Vz pnt. plus een af gebroken partij; 15. Landau 2Vz pnt. 16. Rellstab 2 puntten plus een afgebroken par tij; 17 cn 18. Feigin en Hasenfuss, beiden IV2 punt plus een afgebroken partij. Tennistournooi te Wimbledon Hollandsche successen in de dubbelspelen. Gisteren werden de wedstrijden te Wim bledon voortgezet. Mej. Rollin Couquerque (Nederland) en Maria Louise Horn (Duitschland) wonnen van Mevr. Semmence en Mej. Goss met 62 6—2. Ook de combinatie Mej. Terwindt (Neder land)Mevr. Hollis Denemarken) leverde goed werk. door Mej. Bray en Mej. Cardi- nall met 7—9, 75, 6—2 te overwinnen. Onder de toeschouwers, die 's middags de wedstrijden volgden bevond zich ook Konin gin-moeder Mary. In gezaghebbende Nederlandsche kringen is men hiervan nog on kundig. Met betrekking tot de aanvulling van het controlestelsel ter zee ln de Spaansche wateren verneemt de di plomatieke medewerker van de „Daily Telegraph", dat te Londen de mogelijkheid besproken is, eeni ge der Noordelijke Europeesche mo gendheden uit te noodigen aan de controle deel te nemen. Nederland en Zweden zouden hieromtrent reeds zijn gepolst. In gezaghebbende Neder landschc kringen was men hiervan even wel, naar bij navraag bleek, voor wat Ne derland betreft, nog volmaakt onkundig, be richt de Tel. Deze zaak moet echter door de non-intcr- vcntie-commissie worden geregeld. Groot- Brittannië is van oordeel, dat het niet wel uitvoerbaar zou zijn, ook Sovjet-Rusland uit te noodigen aan de controle deel te nemen. Het risico van incidenten zou klaarblijke lijk worden vergroot, indien Sovjet-schepen in de Spaansche wateren verbleven. Luchtlijn TokioBatavia zeer gewenscht geacht. Geen paci- ficprobleem? De Woensdag te 's-Gravenhagc aangeko men nieuw benoemde gezant van Japan in ons land, de heer Kazue Kuwajima, heeft gisterenochtend een onzer redacteuren een onderhoud toegestaan. In dit onderhoud liet dc heer Kuwajima zich zeer geestdriftig uit over de Neder landsche Luchtvaart. I11 het belang van de onderling® samen werking cn uitwisseling van personen acht te de lieer Kuwajima het van groote betce- kenis, dat binnen afzienbaren tijd ook een rechtstrccksche luchtverbinding tusschen Tokio cn Batavia tot stand zou komen. Hij deelde ons mede, dat dit punt een on derwerp van bespreking met den Gouver neur-Generaal had uitgemaakt. Het zag er toen nog naar uit, of dc Nederlandschc luchtvaart binnenkort de toestemming kon verwachten om een luchtverbinding met Manilla tot stand te brengen. Aangezien se dert ruim een jaar de Japanschc luchtlij nen doorloopcn tot Kilung'op Formosa, was bij deze bespreking reeds de mogelijkheid van een toekomstige verbinding tusschen Kilung cn Manilla door Japansch—Neder landschc samenwerking aan de orde geko men. Al komt er voorloopig van de luchtlijn naar Manilla niets, van de baan is deze kwestie zeker niet, want dc gezant sprak als zijn over tuiging uit, dat een luchtlijn Tokio- Batavia in een behoefte zou voor zien, vooral wanneer deze doorge trokken zou zijn tot Australië. Op den duur zal men er niet mee tevreden zijn, dat men de reis van Tokio naar Batavia slechts per schip kan maken, waarmee veertien dagen gemoeid zijn. Sprekende over de scheepvaart vroegen wij den gezant naar zijn meening over de scheepvaart-overeenkomst tusschcn Neder land en Japan. De heer Kuwajima gaf als zijn meening te kennen, dat de bestaande regeling nu reeds een jaar tot wederzijd- sche tevredenheid werkt, zoowel van de Ja- pansche reederijen. als van dc Java-China Japan lijn. Wij vroegen den gezant nog naar zijn meening over de verschillende pacific-problcmcn, waarop hij als zijn standpunt te kennen gaf dat er op het oogenblik geen pacific-pro- bleem is. Alle betrokkenen hebben er belang bij, den status quo tc handhaven en zijn 't daarover eens, meende de gezant.Niemand wenscht ingrijpende wijzigingen. De oud-Hollandsche handels geest dient te herleven. Een duurzame oplossing van het or- deningsvraagstuk ligt meet buiten dan binnen onze grenzen Onder voorzitterschap van den heer ir. A, Plate is heden te Haarlem de jaarlijkscha algemeene vergadering aangevangen van de Nederlandsche Maatschappij .voor Nij verheid en Handel. Aan de openingsrede van ir. Plate ont- lecnen wij het volgende: Nu de conjunctuur stijgend is, is het voor een klein en dichtbevolkt land met hooge levenseischen een zaak van het allergroot ste belang om van veel maatregelen, welke in de scherpe conjunctuurdaling hun recht vaardiging vonden, weer af tc komen, om door nivclleering van het binnenlandsche prijsniveau met het buitenlandsche de baan voor export glad te maken. Bij goedkooper levensstandaard en meer buitenlandschen handel wint menig bedrijf meer dan bij behoud van een door overheidsmaatregelen opgeschroefde binnenlandsche markt. Opnieuw moeten wij met onze producten op groote schaal er uit. Het belang van ons land brengt voorts mede, dat het heela vraagstuk van ordening niet in de eerste plaats nationaal wordt bezien, maar vooral in verband wordt gebracht met onze bui tenlandsche verhoudingen. Hoe meer men het vraagstuk van onze economie belicht en hoe meer men nagaat, wat moet worden ge daan om de nog steeds hoogst ernstige werkloosheid te overwin nen, steeds weer komt men tot de conclusie, dat voor Nederland een duurzame oplossing veel meer bui ten dan binnen onze grenzen ligL Ik vestig de aandacht op het belang van! uitbreiding onzer reedcrij, die het aan- knoopen van nieuwe handelsrelaties zou kunnen bevorderen. Indirect zou de indu strie hier van de vruchten kunnen pluk ken. Door meer bekendheid in verre lan den zou voor den Nederlander ook dc kans op het verkrijgen van concessies op ver schillend gebied kunnen worden vergroot. Ook de aannemerij typisch Nederlandsch bedrijf zou er wel bij varen. Hcerscht in ons volk in verhouding tot het getal nog dezelfde fantasie als in het verleden, om zijn geluk te durven wagen in het gedeeltelijk onbekende cn om niet alles vooruit in winst gecalculeerd te wil len zien?, vraagt spreker. Doet nog in voldoende mate de oude spreuk: „de cost gaat voor de baat uit" opgeld, of zijn wij langza merhand zoo knap geworden, dat wij meenen, dat het economische vak in de praktijk gelijk staat met het ingenieursvak, dat alles op papier vooraf haarfijn leert berekenen en geen risico's tolereert? Binnen onze grenzen is op het gebied van werkverschaffing en werkverruiming onge twijfeld nog wat te doen. Maar men be denke, dat Nederland op het gebied van technische outilleering in veel opzichten 't buitenland decennia vóór is. Dc tijd is thans overrijp om op alle mo gelijke wijzen te trachten onzen buitenland schen handel te vergrooten, aldus besloot ir. Plate. Vervolgens hield Jhr. Mr. Dr. H. A. van Karncbeek, minister van Staat, commissa ris van de Koningin in de provincie Zuid- Holland. als leider van de Nederlandsche Handelsmissie naar Zuid-AmerikR een rede over dc resultaten van deze missie. Twee gewonden. Gistermiddag omstreeks vijf uur ls op den provincialen weg WinsumOnderdendam een auto door nog onbekende oorzaak tegen een boom gereden. In den wagen bevonden zich de heer Schotanus .Tr. uit Harlingen en de heer L. Verwater uit Haren. De heer Schotanus, die chauffeerde, be kwam lichte verwondingen. Zijn mede-pas sagier, die naast hem zat, werd ernstig aan het hoofd gewond. Beiden zijn ter verple ging in het Academisch Ziekenhuis te Gro ningen opgenomen. De auto werd totaal vernield. Zij is later met een kraanwagen weggehaald.

Schager Courant | 1937 | | pagina 6