Het nieuwe Kabinet Colijn bijeen. Z. K. H. Prins Bernhard te Haarlem. Het nieuwe Kabinet Colijn hield Vrijdag een plenaire zitting. V.l.n.r.: mr. J. A. de Wilde, J. J. C. van Dijk, prof dr. J. R. Slotemaker de Bruine, ir. H van Boeijen. mr. dr. ir. J. A. M van Buuren, mr. C. M. J. F. Goseling, dr. H. Colijn minister president, Chr. J. I. M. Weiter, mr. M. P. L. Steenbei ghe en prof. mr. C. P. M. Romme Aan den vooravond der r.T.races op het bekende circuit van Drente. Van Hameisveld fotografeert zijn machine Z. K. H. Prins Bernhard woonde Vrijdag te Haarlem een der vergaderingen bij van het congres der Vereeniging ven Nijverheid en Handel. V.l.n.r.: mr. dr. A. A. van Rhijn, secretaris-generaal van het Departement van Economische Zaken; H. Smidt van Gelder, onder-voorzitter der vereeniging; Z. K. H. Prins Bernhard en ir. A. Plate, voorzitter Burgemeester Van Lanschot .over" het paard getild. De populaire burge meester van Den Bosch reikte persoonlijk aan één der kampioenen op de nationale tentoonstelling van trekpaarden den eersten prijs uit Koningin Elizabeth als geestdriftig toeschouwster bij het internationaal concours hippique in Olympia Hall te Lon den De stadhuisbouw te Leiden. De dakspanten zijn gezet, dus is de vlag in top geheschen Wolkenschrijvers. Engelsche militaire vliegtuigen leggen een rookgordijn tijdens de generale repetitie voor de demonstraties der Brltsche luchtmacht te Hendon De nieuwste aanwinst van het Scheep vaartmuseum te Amsterdam. Schilderij van admiraal Tromp in een gebeeld houwde lijst, dateerende uit de 17de eeuw

Schager Courant | 1937 | | pagina 12