VERKOOPING De Oester Rikardo 344 N.S. Tg. volgende roeiende goederen het Gebouw en de geheele Inventaris, Rentenierswoning fa.Schmalz Laatste partij Springer-Raichenbach Landbouwproblemen Intern. Schaaktournooi te Stockholm 8 I. SCHINK Q G. SCHENK-Marees het onderhoud der gemeente eigendommen te Schagen I. een Renteniershuis Openbare I 3. een Huis Luchtlijn Indië - Australië tr ni tij Se ki he bij pi' sci ka be' ve: pe Po sci \vi. vir bej te Ier ni< tcg Konden nieuwe H.A.L -schepen in Nederland worden gebouwd? Zooals gemeld heeft de Holland-Amerika- Lijn opdracht gegeven tot den bouw van 3 nieuwe schepen, waarvan één in Nederland en twee in Denemarken worden gebouwd. Daar deze order een onmiddellijk gevolg is van de dringende behoefte van de H. A.L. aan een vernieuwing van haar vloot en derhalve, behalve de prijs, ook de leveringstermijn van groote beteekenis is, hebben wij ons, ten aanzien van de vraag of, rekening houdend met deze factoren, 'n Nederlandsche werf de beide in Denemar ken bestelde schepen had kunnen bouwen, gewend tot den heer D. Goedkoop Dzn., een der directeuren van de Ned. Schcepsbouw- Mij. te Amsterdam. De heer Goedkoop deel de ons mede dat, toen hem ter oore was gekomen dat voor den bouw van de be wuste schepen een besluit zou worden ge nomen, hij zich tot de directie van de I-Iol- land-Amerika-lijn heeft gewend en deze, in antwoord op een desbetreffende vraag, er van in kennis heeft gesteld dat de N.S.M. beide schepen in tweej aar, derhalve in het midden van 1930 en dientengevolge vroeger dan de Deensche werf, zou kunnen leveren. „Men heeft mij toen medegedeeld" al dus de heer Goedkoop „dat men de zaak zou overwegen, maar nadien heb ik niets meer vernomen totdat bekend werd dat de order in Denemarken was geplaatst. „En de prijs?" „Hierover kan ik kort zijn", aldus de heer Goedkoop. „Men heeft mij n.1. niet in de gelegenheid gesteld, een prijs af te geven. Dat. is alles, wat ik op het oogenblik zeggen kan." Gemeente-ambtenaren protestee- ren tegen laatste salariskorting Dc jaarvergadering van het congres van het Nationaal Verbond van gemeente-amb tenaren werd in hotel Britannia voortgezet Het congres nam met algemeene stemmen een motie aan, waarin 't als zijn meening uitspreekt, dat de laatst opgelegde korting op de sa larissen der gemeente-ambtenaren van gemiddeld vijf percent, onge daan behoort te worden gemaakt. Besloten werd tenslotte om het volgend Jaar de jaarvergadering te houden in Alk maar. Beide dam-reuzen te Den Haag gehuldigd. In Den Haag werd in „De Bijenkorf" gis teren de 25ste en laatste partij gespeeld van de match om het wereldkampioenschap SpringerRaichenbach. Paul Bechet, secretarisvan de Fransche legatie, verrichtte den eersten zet. De Nederlander smaakte de voldoening om na een korte partij van 37 zetten den wereldkampioen in den laatsten strijd te verslaan, hoewel den wereldtitel zijn neus reeds voorbij is gegaan. Een korte, krachtige Springer-partij, waar door de Nederlander zijn nederlaag tot de kleinst mogelijke cijfers reduceerde. De eindstand is nu: M. Raichenbach 25 5 16 4 26 B. Springer 25 4 16 5 24 Raichenbach heeft dus in totaal vier nederlagen geleden tegen Sprin ger vijf, een verschil van één zege slechts, hetgeen Springers prestaties legen den Franschman wel in een bijzonder daglicht plaatst. Na afloop van de match heeft het Haag- sche uitvoerende comité vooruitloopend op de groote huldiging, die de Nederland sche Dambond den Franshen wereldkam pioen Zaterdag a.s. te Amsterdam zal be reiden reeds gisterenavond in den kring van belangstellenden, die met spanning de laatste partij hadden gevolgd den jeugdigen wereldkampioen en zijn rivaal, onzen land genoot Springer, gehuldigd. Ruilverkaveling invoer van Deensch vleesch t.b.c. bestrij ding rundvee apart departe ment van landbouw en vissche- rij opheffing kalverenbeper- king. De dagelijksche besturen van de Centrale landbouworganisaties hebben dezer dagen te 's-Gravenhage vergaderd ter bespreking van de volgende aangelegenheden: De wijzigingen, bij de memorie van ant woord in de voorgestelde regeling der ruil verkaveling aangebracht, vonden algemeen waardeering; de regeering is hiervoor dank gebracht. De bepaling, dat de verkoopwaarde van onroerende goederen geldt voor dc vermo gensbelasting, is zeer onvoordeelig voor den land- en tuinbouw, die enkel belang heef'thij de gebruikswaarde. Men zal, aldus de N. R. Ct, nogmaals stappen doen om een billijker regeling te verkrijgen. Men zal pogingen doen om over den in voer van Decnsch vee zekerheid te verkrij gen en dan de stappen doen, die door den ernst van het feit zouden worden voorge schreven. Men zal den Minister vragen op de begrooi ting van 1938 een hoogcr bedrag uit te trek ken in verband met een uitbreiding van het aantal lagere land- en tuinbouwscholen en de t.b.c.-bestrijding van het rundvee. In verband van de samenvoeging van de departementen van land bouw en visscherij en het departe ment van nijverheid en scheepvaart tot één departement van oeconomi- sche zaken, is besloten den minister raad te verzoeken het departement van landbouw en visscherij te laten voortbestaan, zij het onder denzelf den minister, die het departement van handel, nijverheid en scheep vaart bestuurt. Er werd een studiecommissie ingesteld, be staande uit vertegenwoordigers van C.L.O. en van den F.N.Z., die op korten termijn de voor- en nadeelen van de opheffing van de kalverenbeperking zal bestudeeren. Verschillende varkenshouders hebben niet meer de middelen om varkens te mesten en het zou voor dezen een uitkomst zijn, indien zij hun toewijzing mest varkens met een col lega konden ruilen tegen een toewijzing big- genmerken. Men heeft inmiddels deze kwes tie aan de Ned. Veehouderijcentrale voorge legd. Nederland heeft ingeschreven. Op het oogenblik hebben twintig landen ingeschreven voor het F.I.D.E.-tournooi, dat over enkele weken te Stockholm zal aan vangen. Definitief hebben zich gemeld dc ploegen van Engeland, Argentinië, België Denemarken, Schotland, Esthland, Vercenig- de Stateh, Finland, IJsland, Italië, Li- thauen, I.ethland, Noorwegen, Nederland, Polen, Roemenië, Zweden, Zwitserland, Tsjechoslovakije en Joegoslavië. Frankrijk neemt niet deel, waarschijnlijk omdat Al- jechin niet beschikbaar is. Duitschland is geen lid van de F.I.D.E. en kan uit dien hoofde niet te Stockholm uitkomen, terwijl Oostenrijk en Hongarije tot nu toe niet heb ben ingeschreven. Deze beide landen heb ben nog tot 10 Juli gelegenheid zich aan te melden. Op 11 Augustus zal in het stadhuis te Stockholm het F.I.D.E.-congrcs worden ge houden. Een van de belangrijkste onder werpen, welke ter sprake zullen ko men is wel het reeds gepubliceerde Nederlandsche voorstel inzake de aanwijzing van een candidaat voor het wereldkampioenschap in de toe komst, na de revanchematch Euwe Aljechin. Heden overleed, na een kortstondige on gesteldheid van 2 da gen, onze geliefde Echtgenoote en Moe der, Hendrika Drent, Echtgenoote van J. Slim, in den ouderdom van 37 jaar. Uit aller naam, J. SLIM en Kinderen. Barsingerhorn, 5 Juli 1937. Begrafenis zal plaats hebben Donderdag 8 Juli, op de Algem. Be graafplaats te Barsin gerhorn, des nam. 2 u. Getrouwd: G. RUITER en N. A. BRUIN, die, mede namens wederzijd- sche Ouders, hun hartelijken dank betuigen voor de vele blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Bakkerij v.h. Twerda, Winkel, 5 Juli 1937. CXJOOOOCOOOOOCX) X Den 19 Juli hopen on- w y ze geliefde Ouders, s 5 z hunne 25-jarige Echt- .V vereeniging te herden- 0 ken. Q Hun liefhebbende O Kinderen en Klein- 0 kinderen, Q A. HIRSDcutekom. 8 Th. HIRS. J. DEUTEKOM. 8N. DEUTEKOM— Landman. 8 Schagen, Juli 1937. Rensgars. Q Receptie des namid- 0 dags van 2 tot 5 uur. Voor de vele blijken van deelneming, ondtyvonden bij liet. overlijden van onzen ge liefden Man, Vader en Bc- huwdvader, den heer DIRK BRUGMAN Dz., betuigen wij hiermede onzen hartelijken dank. Wed. S. BRUGMAN— van der Busse, en Kinderen. Winkel, Juli 1937. Beschikbaar: de zwartbr. witv. Stamb. en Premiehengst Stamt uit het beste bloed van Oldenburg. Een klasse-paard dat bewezen heeft, best te fok ken. Dekgeld f 15. Bil G. W. WAIBOER, Kleiweg 3, Anna Paulowna. BURGEMEESTER en WET HOUDERS van ZIJPE zijn voornemens op VRIJDAG 16 JULI 1937 aan te besteden: dienst 1937, in twee perceelcn, nl. het timmer- en metsel werk en het verfwerk. Aanwijs Vrijdag 9 Juli 1937. Bestekken k fl.— zijn, zoo lang de voorraad strekt, van af heden ter Gemeente-secre tarie verkrijgbaar. Zijpe, 5 Juli 1937. Burgemeester en Wethou der voornoemd, D. BREEBAART, Burgem. J. A. DE BOER, Sccr. Notaris H. J. VAN VEEN te Zijpe, zal op Vrijdag 9 Juli 1937 bij inzet en op Vrijdag 16 Juli 1937 bij afslag en toewijzing, beide dagen des avonds om 7 uur, nieuwe tijd, in het café van den heer J. K. BOONTJES aan de Markt, in het openbaar verkoopen: met erf en tuin, aan het Noord bij de Markt te Schagen, ka daster sectie G, no. 508, groot 2.15 Aren. krachtens rechterlijk bevel. Notaris SCHREUDER te Den Helder, zal op Woensdag 14 Juli 1937 des morgens om 10 uur, op het terrein voor het koetshuis in de 2e Vroonstraat no. 16 te Den Helder, om contant geld, publiek verkoopen; behoorende tot de Vereeniging Stalhouders- en Voerlicdenver- eeniging „de Eendracht" en de Vereeniging Stalhouders en Voerliedcnverceniging „Ge meenschappelijk Belang" en bestaande uit: 6 statierijtuigen, waarvan 4 op gummibanden, 1 rouwauto, 1 kindcrrouwvigelantc, 1 lijk koets op gummibanden met dekkleedcn en stel tuigen (ge heel compleet), 4 palfeniers- jassen, 4 hoeden en 1 steek. Te bezichtigen één uur voor den aanvang voor de verkoo- ping. met erf aan den Boschweg, na bij het Zand, gem. Zijpe, ka daster sectie A, no. 1270, groot 6.45 Aren. stal en erf aan den Boschweg te 't Zand, gem. Zijpe, kadaster sectie C, no. 869, groot 4 Aren. Aanvaarding sub 1 vrij van huur bij de betaling en sub 2 en 3 in genot bij de betaling. Nagelaten door den heer Jn. Kooij, in leven wonende te Schagen. Tc koop: 2 GEBR. DRIEWIELDE KARREN tegen lagen prijs. P. VOORT- HUI.TSEN, t, Wad, Schagen. Te huur: Een WOONHUIS, Kcrkwcg 9, Veenhuizen, Heer- hugowaard. Te bevragen bij WONDER te Veenhuizen of Wed. K. SAAI., Wognum. TE KOOP: Wegens ophef fing van de kaasfabr. Medem- blik: waaronder een stoomketel, 3 jaar oud, stoompomp, 2 jaar oud en een verkoeler, 1 jaar oud, alles zoo goed als nieuw; ook afzonderlijk. De geheele inventaris in besten slaat. Inlichtingen bij Th. DE JONG. Dir. Te koop: Een moderne staande op eersten stand te Schagen en verder voor veilige geldbelegging nog verschillen de nieuw gebouwde WOON HUIZEN, staande te Schagen, Alkmaar cn Heiloo. Te bevr. bij H. DEKKER, Beëedigd Ma kelaar, Schagen, Tel. 138. Te koop: 1 MOTORRIJWIEL, B.S.A., zijkleppen, VA P.K., in goeden staat, f20. S. SxMIT, Noord F 54, Schagen. Gevraagd, voor direct een NET DAGMEISJE, bij S. ERIKS Jz., Koegras. Wie kan en wil een kleine koopman helpen aan HONDERD GULDEN. tegen goede rente. Br. no. 187 Bur. van dit blad. in alle maten en prijzen bij Hoogzijde 114 Schagen. Biedt zich aan: NET DIENSTMEISJE, liefst voor dag en nacht. Br, onder lett. W27, Bur. van dit blad. Voor direct gevraagd: FLINKE HULP IN DE HUISHOUDING, bij J. ROGGEVEEN Lz., Loet, Schagen. Te koop: Een nette KINDERWAGEN. Kriel te koop gevraagd. P, MANTEL Wz., Langereis A 26. N. Niedorp. VOLVLOED N.R.S. TWENTER van beste afstamming te koop. Best fokbeest, met beste pro ductie, t.b.c. vrij, Prijs billijk. Drachtig van Antje's Frans inet hooge vetafslamming. Kalftijd 20 Juli. H. VAN TIOORN, Wieringerwaard. Gevraagd: Half H.A. TEELTVER GUNNING te huur voor kool. A. ROT, Wieringerwaard. Gevraagd: EEN DAGMEISJE, niet ouder dan 15 jaar. bij N, DONABERGER, Waardpolder, Kolhorn. Te koop gevraagd: BRANDKAST, Brieven met opgaaf prijs en afmetingen, lett. A, Poststa tion, Kolhorn. KIND IN KOKEND WATER GEVALLEN. Het driejarig zoontje van de familie Bar- neveld uit de Sleinstraat te Gelecn is Zon dag in een teil met kokend water gevallen en met ernstige brandwonden overdekt naar het ziekenhuis te Sittard vervoerd, waar het kind gisteren is overleden. KORT VERHAAL Door André Pierre. Domer zat in het kleine, maar fijne restau rant van Mont-Parnasse. Hij had een do zijn Portugeesche oesters besteld, met een flesch fijne Chablis. Eerst had hij drie apé- ritifs gedronken, en nu was hij ingespannen en intensief er mee bezig, om de eene oester na de andere voorzichtig op te eten. Zes had hij er reeds naar binnen gewerkt. Lang zaam en genietend maakte hij ze open, druppelde er zes dropjes citroensap op, en verorberde ze dan met zichtbaar welbehagen. Bij de zevende oester echter stokte hij: hij had tegen iets hards gestooten! Iels hards, ronds! Er bestond geen twijfel aan, Domer had een parel gevonden! Hij keek voorzichtig in dc oester, om zich te overtuigen. Er lag een schitterend ge vormde, zacht roze parel, van betrekkelijke grootte, in de schelp Domer legde de oester terug op het schaaltje. Hijtrilde even van opwinding. Hij wist, dat een gast de gevonden parels aan den hotelier moet te ruggeven, maar daarin had hij geen zin Hij wilde men kan het hem niet kwalijk nemen de parel behouden! Maar dat was niet zoo gemakkelijk! Het was niet mogelijk, hem eenvoudig in zijn zak of zijn portefeuille te steken. Want naast hem zaten een oude dame en heer, en keken naar hem, en op eenigen afstand stond de kellner tegen een pilaar, en wacht te. Dus legde Domer de waardevolle oester voorloopig wat op zij. "Dat maakte den kell ner echter op den heer opmerkzaam, en lang zaam kwam hij naar het tafeltje toe. Hij pakte de oester op cn rook er aan. Toen zei hij zacht: „U legt die oester weg, Monsieur, is zij niét goed?." Domer glimlachte verlegen: „Oh ja zeker, ze is heel goed, het is een der beste oesters, die ik ooit heb gezien! Ik leg haar alleen maar weg, omdat ik altijd de lekkerste beetjes tot het laatste toe bewaar!" De kellner fronste zijn wenkbrauwen: „Ik geloof toch dat zij niet heelemaal goed is! Ik zal eens in de keuken vragen, on hem ruilen". Domer kreeg het benauwd: „Oh neen, alstublieft niet ruilen! Laat U die oester liggen! Ik heb hem besteld en ik zal hem betalen!" „Monsieur!" zei de kellner nu waardig, „het is mijn plicht, te zorgen, dat de naam van ons huis blijft bestaan! Ik kan het niet toestaan, dat de gasten van dit huis bedor ven oesters eten! Deze oester 1s bedorven! Zij heeft „hogu\ zooals wij dat noemen. Zij ruikt als een wildedieronhok! De vrouw, die haar in de keuken geopend heeft, wordt morgen ontslagen!" Hij nam de oester in de hand en wilde er zich mede verwijderen. Toen werd Domer woedend! „Garqon!" riep hij uit, „Garqon, leg onmiddellijk die oester weer op mijn bord! Voor mijn part ruikt zij als een mesthoop, ik moet hem hebben! U wilt weien, waarom nietwaar? Goed, ik zal het u zesgen! Ik heb hem noo- dig als aandenken, zij herinnert mij name lijk aan eh mijn tante in Uru guay. Neen, niet wegens dien geur; maar dezelfde uitdrukking van het gezicht, dezelf de trouwe oogen. Ze is niet mooi, die tante, maar wc houden allemaal veel van haar, want zij is hoogbejaard, en haar vele geld heeft haar geen geluk gebracht. En daarom wil ik die oester hebben!" „Monsieur!' zei de kellner, en trok zijn rechter wenkbrauw op, „wat u daar zegt, kan ik me indenken. Ik ben zelf een familie- mensch, ik hang aan mijn familie. Mijn oom George is net zoo'n geval als uw tante in Urugay. Hij lijkt op 'n kreeft. Net zoo'n rood gezicht, net zulke kromme beenen on dc scharen, hij is namelijk kleermaker. En in vertrouwen gezegd, hij is net zoo onvriende- 1 lijk ook, Maar .verder is hij een lieve oude heer. En daarom eten wij ook altijd op zijn verjaardag kreeft. Maar familie of geen fa milie, ik kan niet toestaan, dat U hier bedor ven oesters krijgt. Wanneer u aan oester vergiftiging sterft is ons restaurant geruï neerd, ik ben werkeloos mijn kinderen en oom George moeten honger lijden. En uw geheele leven lang zal uw geweten u dan plagen, Monsieur!" Domer zag in, dat hij tegen de hardnek kigheid van dezen kelincr niets zou kunnen beginnen, tenminste niet met praten en lo gica. Daarom legde hij een biljet van 50 francs op tafel, en zei. terwijl hij een knip oogje gaf: „Is dit genoeg voor de oesters en de Chablis, garqon?" „Neen!" zei de kellner verontwaardigd. „De rekening alleen al bedraagt. 25 francs, en dan biedt u mij er 50 aan? Voor 50 on- noozcle francs zon ik de eer van ons huis moeten verraden?" En toen voegde hij er, plotseling zakelijk geworden, aan toe: „Wilt u 200 francs uitgeven?" Domer zag in, dat de kellner doorzien had, dat hef. hier om een parel ging. Het leek hem dus het verstandigste om de 200 francs op tafel te leggen, toen wikkelde hij zoo snel als hij kon de oester in het papieren servet, dat op zijn tafeltje lag. en stopte het pakje in zijn zak. Snel pakte hij zijn hoed. gunde zich niet den tijd zijn jas aan te trekken, doch hing deze over zijn arm, cn verliet, zoo snel als zijn beenen hem konden dra gen, het restaurant. De kellner streek het bankpapier glad, vouwde het op, en borg het zorgvuldig in zijn portefeuille Hij leegde een aschbakje aan het volgende tafeltje, streeks ergens een tafelkleedje glad. hielp een heer in zijn jas, en liep toen, een liedje tusschen zijn tan don fluitend, naar de keuken. Daar nam hij uit een oud sigarettendoosje een schitteren de gevormde, zacht roze parel van betrekke lijke grootte van glas en legde die be hoedzaam in een der twaalf Portugeeschi oesters, die de heer aan het hoektafeltje zoo juist had besteld* Australië kan niet langer ge ïsoleerd blijven. De heer II. Nicuwcnhuis, vertegenwoordi ger der K-N.I.L.M. in Nedcrlandsch-Indië, is gisteren in Nederland teruggekeerd en deel de een correspondent van de Tel. zijn in drukken mede over de in gang zijnde on derhandelingen inzake de luchtverbinding Indië—Australië. „Ik zie niet, dat zich moeilijkheden zullen voordoen bij de besprekingen die thans nog in vollen gang zijn", zoo liet de heer Nieu- wenhuis zich uit. .„Nu de tegenwoordige re geering zich in principe bereid heeft ver klaard vergunning te geven voor een lucht verbinding IndiëAustralië, worden dc ver dere onderhandelingen tusschen dc beide rcgceringen direct gevoerd, waarhij de Ne derlandsche consul te Sydney, die ons land vertegenwoordigt en de Verkeersminister voor Australië optreden. Of de besprekin gen tusschen dc officieele instanties gevoerd spoedig resultaat zullen hebben, is niet te voorspellen. De diplomatieke weg is nu een maal lang en moeilijk. Maar toch zijn er verschillende gunstige voorteekenen, die de verwachtingen on een voor Nederland gun stig gevolg alleszins wettigen. De stemming is goed en ik heb niet den indruk, dat men de zaak op de lange haan wil schuiven. Daarbij is men in Australië ons Hollan dei's zeer goed gezind. Dat is mij op dc reis. die ik langs de verschillende lucht- routes maakte, wel duidelijk gebleken. De extra-vluchten naar Australië door dc K.N. I.L.M. nndernomien, hebben voorts een uit stekenden indruk gemaakt. Een gunstige factor is verder het feit. dat men thans in Australië het belang van een goede lucht verbinding begint in te zien. Jarenlang heeft men in dit land eigen lijk op zichzelf geleefd. Maar nu de lucht vaart in het spel komt. is het uit met de isolatie en kan men niet meer zoo afge sloten leven. De noodzaak ons of een ander land toe te laten, wordt thans wel gevoeld. En men heeft zich terdege gerealiseerd, dat wanneer pen buurland verlof krijgt op Australië te vliegen. Holland zulks niet geweigerd kan worden. Australië zelf heeft verschillende lucht vaartondernemingen. die met zeer moderne machines. D.C.-2, D.C.-3 en Lockheed Elec- tra worden bevlogen, terwijl eenige Super Lockheeds in bestelling zijn. Het is echter I te betreuren, dat men. de krachten, zoo heeft versnipperd. De lijn Sydney—Nieuw Guinea is weer aan een nieuw opgerichte maatschappij in exploitatie gegeven. Zoo doende kan eigenlijk geen enkele lucht vaartmaatschappij daar de vleugels eens wat wijder uitslaan. In het hol van den leeuw Inbraak bij een rijksveldwachter. In den nacht van Zondag op Maandag hebben drie dieven gepoogd in te breken in de woning van den Rijksveldwachter Maes- sen in dc Daalstraat te Gelecn (Limburg). Toen de veldwachter op het gerucht wakker werd, hoeft hij de dieven, die er vandoor gingen, in nachtgewaad achtervolgd. Nabij het sportpark kreeg hij hen In zicht en loste toen drie revolverschoten, waarop een hevig gegil volgde. Hij kon ech ter niet nagaan, of iemand was getroffen. Zijn hond slaagde erin een der mannen te doen stilstaan. Ilij werd terstond aan een kort. verhoor onderworpen en in arrest ge steld. Op het pad langs de beek, welke ach ter de woning van den rijksveldwachter loopt, werden drie rijwielen en drie paar schoenen gevonden, alsmede vier kooien met vinken, die de inbrekers reeds uit het huis hadden gehaald. Het schaaktournooi te Kemeri De afgebroken partijen. Stel* ner wint van Fine. Gisteren zijn de afgebroken partijen uit de vorige ronden van het internationaal schaaktournooi te Kemeri afgespeeld. De stand ie thans na de vijftiende ronde: 1. Reshevskv 11 y2 pt.; 2. en 3. Flohr en Petrow, ieder 10*4 punt; 4. en 5. Aljechin en Keres, ieder 10 pt.; 6. Steiner 9*4 punt; 7* Tartakower 9 punt; 8. Fine 8^4 punt; 9. 10. en 11. Mikenaas, Stahlberg en Apschenek, i* der 7*4 punt; 12. en 13. Boeoek en Rellstab, ieder 6*4. punt; 14. en 15 Berg en Feigin, ie der 5 pt.; 16. Landau 4*4 punt; 17, Osol* 3 punt; 18. Hasenfuss punt,

Schager Courant | 1937 | | pagina 4