Van kwaad tot erger De opheffing der consumptiemelkregeling Het onderzoek naar de „Flamingo"-ramp Autobus met 26 personen veronge'ukt Felle brand te Sloterdijk Daling ledenaantal vakbonden Het Landentournooi te Stockholm Jeugdig inbreker staat terecht Amerikanen te Stockholm Nationa'e zweefvlieg-week De twee confessioneele vakcentra- len gingen tezamen met 1,8 pet. in ledental achteruit, het N. V. V. met 0.7 pet. De ledentallen (adspirantleden inbegre pen) waren als volgt: Het N.V.V. telde op 1 Jan. '36 287.418 leden, op 1 jan. 1937 285.352, daling 0.7%. Het R. Iv. Werkliedenverbond had op de resp. da tums 175.908 en 171.115 leden; het Chr. Nat. Vakverbond resp. 109.342 en 109.117 leden, daling 0,2%; de Nederlandschc Vakcentrale 44.153 en 44.009 leden, daling 0,3%: Het Na tionaal Arbcids-secrctariaat had in 1936 11.974 en het Ned. -Syndicalistisch Vakver bond in dat jaar 995 leden. Het totale ledental van het N.V.V. (zonder adspirant-leden) is met 0.9 pet. gedaald, te gen 4.3 pet. in 1935 en 7,2 pet. in 1934. Twaalf (vorig jaar 5) organisaties gingen in ledental vooruit. Misdadiger na tien jaar gearresteerd Veroordeelde had zich buiten lands schuilgehouden. Bij een onlangs te 's-Gravenhage gedane huiszoeking ontdekte de politie het spoor van iemand, die in 1926 veroordeeld was tot drie jaar gevangenisstraf wegens be- rooving en die tot nu toe. door verblijf buitenslands, zich aan de politie had ont trokken. Bij nader onderzoek bleek het spoor naar Parijs te leiden. Het gelukte een inspec teur der Haagsche recherche, den heer J. Douma, in samenwerking met de Parij- sche politie, den man te arresteeren. Hij bleek zonder geldige papieren te Parijs te vertoeven en zal zich deswege voor de Parijsche justitie hebben te ver antwoorden. Daarna zal over zijn uitleve ring worden beslist. Het oordeel van den Alg. Ned. Zuivelbond. Gelijk bekend, heeft de minister van Eco nomische Zaken besloten de intrekking van de consumptiemelkregeling in het buiten wettelijke gebied, waartoe ook Noord-Hol land Noord behoort, tot 1 December a.s. uit te stellen. Eerst zou de regeling reeds 1 Augustus j.i. opgeheven zijn. Eyentucclo andere regelingen, welke, waar noodig, de werking der huidige regeling zouden kunnen opvangen, aldus de regee- ringspersdienst, ziet de minister in prin cipieel geheel anderen geest dan de thans geldende regeling. De Alg. Ned. Zuivelbond teekent in zijn orgaan hierbij aan: Uit deze zinsnede zou kunnen worden afgeleid, dat de minister iets voor de door ons gedane voorstellen inzake standaar disatie en uitsluitenden verkoop van ge pasteuriseerde molk in flesschen voelt. Het is bekend, gaat genoemd blad verder, dat minister Steenberghe nogal ordenings- gezind is. Vertrouwende op zijn gezond oordeel in zaken, meen en wij te mogen aannemen, dat hij niet zal gaan ordenen zonder tegelijk ook te saneeren. Op dit gebied valt er in de melkdistributie wel wat te doen. Bij de tegenwoordige rege ling worden vele zaken en zaakjes in het leven gehouden, die bij een vrije concur rentie allang verdwenen zouden zijn; bo vendien hebben we in vele plaatsen een distributie die met elk begrip van orde spot. Laat de Minister hieraan nu eens radiaal een einde maken door een maat regel, waarmede men langs den weg van technisch-hygiënischen aard tot een op ruiming komt van al het overbodige en technisch minderwaardige, dat zich in de melkdistributie zoo langzamerhand ont wikkeld heeft. Brand vrijwel zeker niet in moto ren begonnen. Men kan echter nog geen conclusies trekken. Naar aanleiding van de berichten in ver schillende bladen omtrent de resultaten van het door de Belgische autoriteiten ingestelde onderzoek naar de oorzaak van het veronge lukken van het Douglns-vliegtuig „Flamin go hebben wij de mecning hierover ge vraagd van den heer Guillonard, onder-direc teur van de K.L.M. Deze deelde ons mede, dat ook de Nederlandsche deskundigen tot soort gelijke conclusies zijn gekomen als de Belgische autoriteiten, n.1. dat de brand niet in een der motoren Is be gonnen, zooals men na het uitgraven der motoren heeft kunnen nagaan, terwijl het vuur hevig in de cabine moet hebben gewoed. Vooral achter in de cabine moet de brand zwaar zijn geweest wat blijkt uit de sporen van gesmolten metaal op een der rui ten en uit de wijze, waarop do ca binedeur, die toegang tot het vlieg tuig geeft, door de vlammen is aan getast. Het vinden van bet noodluik in vrijwel onbeschadigden toestand op eenige kilome ters afstand van de plaats, waar de machine tegen den grond sloeg, wijst er op, dat <le inzittenden nog een poging hebben gedaan om uit het vliegtuig te ontsnappen, mis schien wel in de hoop, dat het nog behou den op den grond zou komen. Voor het onderzoek naar de oor zaak zijn deze resultaten natuurlijk van groote waarde, maar met nadruk wees de heer Guilonard er op. dat de vastgestelde feiten op zichzelf nog geen enkele aanwijzing omtrent het ontstaan van den brand geven, zoo dat men omtrent de juiste oorzaak van het ongeluk nog steeds geen con clusies kan trekken. Het onderzoek wordt dan ook nog verder voortgezet en elke poging om te trachten, uit de tot nog toe bekende feiten toch tot een conclusie te komen, zou een vooruitloopen op het verdere onderzoek zijn. Nog tal van punten zijn onopgehelderd. De sporen van de vlammen en van zwarte rook wijzen op een zwaren benzinebrand, terwijl toch de ben- zine-leidingen der Douglas-vliegtuigen geheel buiten de cabine omloopen en dc Douglas- cahines ten aanzien van brandgevaar zoo veilig geacht worden, dat de Amerikaansche luchtvaartmaatschappijen, die Douglassen gebruiken, zoowel in <ie D.C. 2 als in de p.C.3 den passagiers het rooken toestaan, iets dat in Nederland door den rijkslucht vaartdienst in alle vliegtuigen is verboden. Drie zwaar cn negen licht ge wonden. Gisterenmorgen is te Sixbierum een ernstig auto-ongeluk gebeurd. Do autobus van de Nederlandsche tram weg matschappij, die den dienst on derhoudt tusschen de plaatsen Ja- cobi-Parochi en Frunekcr, bestuurd door den chauffeur J. uit Leeuwar den passeerde een even voor bet bovengenoemde plaatsje gelegen bocht met een snelheid van nnar schatting ongeveer dertig kilometer. Even voorbij den bocht kwam de autobus door onbekende oorzaak op deberm van den weg te rijden met het gevolg, dat de bus. waarin zes en twintig passagiers zaten in dc langs de weg gelégcn bermsloot te recht kwam. Van de passagiers wer den drie ernstig gewond, negen min der ernstig. Geneeskundige hulp werd verleend dooi de dokters Kuperus - Moulin, te Sixbierum. Een der zwaar gewonden, de echtgenoote van den heer J. Pols uit Sixbierum is naar het Diaconessenziekenhuis te Leeuwarden vervoerd. De twee anderen werden per zie kenauto naar hun woningen overgebracht. De andere passagiers zijn met eigen ver voermiddelen naar hun woninge vertrok ken De hurgemester van Barradee) was op de plaats van het ongeval aanwezig. De gemeente politie stelde in samenwerking met. den commandant van de marechaussee voor het verkeer een onderzoek ter plaatse in. De chauffeur, die voor de tweede maal deze route reed. bleef ongedeerd. Vermeld dient nog te worden, dat de weg ter plaatse in een zeer slechten toestand verkeert. Inbrekers op heeterdaad betrapt Bewoner weet één der boosdoe ner* te grijpen. Toen gistermiddag omstreeks kwart voor drie de heer en mevrouw L., die in de Joh Mactsuykerstraat te 's-Gravenhage wonen, thuis kwamen, bemerkten zij, dat de voor deur van het nachtslot af was. terwijl zij zich (och herinnerden dit slot tweemaal om- gedraaid te hebben. Terwijl het echtpaar de trap opliep en over het geval praatten, kwa men plotseling twee mannen te voorschijn, die in groote vaart den heer en mevrouw L. voorhij liepen en de straat op renden. Zij gingen in verschillende richtingen. De 53-ja rige heer L., die de inbrekers naliep, kon er natuurlijk maar een nazetten. Hij smaakte het genoegen den indringer bij den hals te grijpen en oen eind met zich mee te voeren. De heer L. wist zijn gevangene toen aan een surveilleerenden agent van politie over te leveren, die den inbreker overbracht naar het bureau aan de Louisc Henriëttestraat. Hier bleek hij te zijn zekere de II.. een zeer goede bekende van de politie. Hij had een volledige inbrekersuitrusting brj zich. Boerderij in lichterlaaie. Veestapel gered. Gistermiddag is brand uitgebroken in dc boerderij van den heer T. van den Broek aan den Spaarnwouderdijk 471 te Sloter dijk. Omstreeks half twee ontdekte het acht jarig dochtertje van den boer, dat de vlam mep uit het dak van de boerderij sloegen. Onmiddellijk schreeuwde ze: „brand, brand!" De arbeiders, die op het veld werkten, door dit geroep gealarmeerd, kwamen da delijk op de boerderij af om hulp te ver- leencn. Het bleek toen. dat ook de naast dc boerderij gelegen hooibrgen in brand stonden. De brandweer werd gealarmeerd en verscheen spoedig ter plaatse. Onderwijl hielpen de omslanders den boer met het in veiligheid brengen van het vee. De gchcelc veestapel, bestaande uit twee koeien, vijf kalveren en zeven tig varkens konden worden gered. Alleen ccnige konijnen verbrand den. De# brandweer bestreed met vier stralen het vuur, en was vrij spoedig den brand meesfter. De boerderij had echter zwaar van het vuur te lijden gehad. Het dak was geheel vernield en de inventaris groo tendeelsverloven gegaan. Circa honderd duizend kilo hooi werden eveneens een prooi der vlammen. Zoowel de boerderij als het hooi waren verzekerd, de inventaris echter niet. De oorzaak van den brand wordt ge zocht in hooibroei. De teruggang bij de confessio neele vakcenlralen grooter dan bij het N.V.V. Aan het jaarverslag van bet Nederland sche Verhond van Vakvereenigingen over 1936 wordl het volgende ontleend. Het aantal hij het N.V.V. aangesloten organisaties onderging een stijging, daar op 1 Januari 1937 de pas-opgerichte algc- mcene Nederlandsche hond van musici tot het verbond toetrad. Het aantal aangeslo ten organisaties steeg hierdoor tot 30.- De daling van het ledental was in 1936 wederom belangrijk minder dan in het voorafgaande jaar. Be droeg deze daling in 1935 nog 12,919 (tegen 23.273 in 1934), in" 1936 was zij slechts 2264, of, in dien men de musici buiten be schouwing laat, 2544. Deze daling is in sterke mate het ge volg van achteruitgang bij 3 bonden (bouw arbeiders, fabrieksarbeiders en overheids personeel), welker ledental elk meer dan 500 daalde. Ook vergeleken met de twee andere groo te vakcentralen maakte het N. V. V. in 1936 geen slecht figuur, aldus het verslag. tfxifiaken Nederland wint van IJsland, en leidt tegen Litauen. Gisteren werden dc hangpnrtijen der ontmoetingen van de vierde, vijfde cn zesde ronde voortgezet, terwijl daarna dc wed strijd uit de zevende ronde gespeeld werd. Landau maakte zijn partij tegen den IJslander Gudmundsson uit de vijfde ronde remise, zoodat Neder land met 2/41 van IJsland won. In de zevende ronde leidde Neder land met 21 legen Litauen. De partij De Groot—Abramavicius is afgebroken in een voor onzen land genoot betere stelling, zoodat de mogelijkheid groot is. dat Nederland ook de zevende ontmoeting zal win nen. Tjsecho-Slowakije heeft zooveel afgebro ken partijen, dat men er vandaag niet mede is klaargekomen. De ontmoeting tegen /we den uit de vijfde ronde en tegen Noorwe gen uit de zesde rondo is nog steeds niet geëindigd. Uit de algemeene rangschikking blijkt, dat Polen momenteel met 2214 punt. de leiding heeft. Nederland staat zesde met 19 pnt. 4- 1 afgebroken partij. Men dient echter niet te vergelen, dat O.m. Hongarije, Amerika, Estland en Ar gentinië reeds de vier winstpunten tegen Roemenië gehad hebben in verband met het feit, dat dit laatste land niet is op gekomen. Polen, dat deze vier winstpun ten nog cadeau moet krijgen, slaat er dus buitengewoon fraai voor. En ook de posi tie van Nederland is, dit in aanmerking genomen, zeer goed. In de zevende ronde tegen Litauen boek ten de Hollandsche deelnemers de volgende resultaten: EuweMikenas 10 PrinsYaitonis 9—1 Van Scheltinga—Vistaneckis 1—0 De GrootAbramavicius (afgebroken in betere stolling voor de Groot. Dc stand na dc zevende ronde was: 1. Polen 22% punt 2. Hongarije 21% punt. 3. cn 4. Amerika en Estland, ieder 20% P 5. Argentinië 19% punt. 6. Nederland 19 pt.. pl. 1 afgebr. partij. 7. Letland 18 punten. De overige landen volgen met 16 en min der punten. Salarissen van broeder- onderwijzers N.O.G. wil aandringen op ver mindering. Op de 91ste algemeene vergadering van het Nede'rlandsch Onderwijzers Genootschap welke' te Rotterdam gehouden wordt, werd gisteren na uitgebreide discussies een voor stel van de afdeeling Heerenveen. om aan te dringen op terugbrengen van de sala rissen van kloosterlingen-leerkrachten tot de beboeftenorm, aangenomen met 128 te gen 79 stemmen cn 12 blanco. JEUGDIGE OVERMOED. 17;jarig.motorrijder krijgt ernstig ongeluk. Gistermorgen is een zeventienjarige jon gen, die, ondanks liet feit, dat hij nog niet den leeftijd had bereikt om een motorrijwiel te mogen besturen, met. groote snelheid op een .motorfiets reed, op den hook van de Pie- ter Basstraat en Ballhazar Florisstraat, te Amsterdam tegen een auto gebotst. De jon geman, werd tegen de straat geslingerd, waar hij met. een schedelbasisfractuur bleef liggen. Per auto van den G.G.D. is hij naar het Wil- helminagasthuis vervoerd. ^memmen ENGELSCHMAN ZWEMT OVER HET KANAAL. In ruim dertien uur. De Engclschc zwemmer Thomas Blower is er in geslaagd het Kanaal over te zwemmen. Hij ging te Kaap Gris Ncz te water cn zwom van Gris Ncz naar Dover in 13 uur 29 minu ten. Blower is dé 23ste zwemmer, die er in ge slaagd is het Kanaal nvci te zwemmen. Hoe wel hij een zeer goeden tijd maakle, is hij niet beneden het record van Gcorge Michcl, den Franschen zwemmer, gebleven, die in 1926 een tijd noteerde van 11 uur 5 minuten. UAateAjiato Het Y kampioen van Nederland Het IJ kampioen van Nederland. H.Z. en P.C, met 64 op eigen terrein verslagen. In een uiterst spannenden wedstrijd beeft gisteravond in het zwembad „de Regentes" te Den Hang lief IJ mei 6—4 van H.Z. en P.C gewonnen, waarmee dc Amslerdam- mers voor 1937 beslag legden op het Ne derlandsch kampioenschap, daar zij te Am sterdam reeds met 42 van de Hagenaars hebben gewonnen, Hiermee heeft H.Z. en P.C. den titel, die zij twee jaar lang heeft gevoerd aan het IJ moeten afslaan. Int. tournooi te Boedapest Nederlandsche ploeg samengesteld Naar wij vernemen is de Nederlandsche waterpoloploeg, welke zal deelnemen aan het internationaal tournooi, dat van 14 tol 20 Augustus om den Kleholsbergheker te Boedapest wordl irolmiiden en waarin beha) ve Nederland ook Hongarije. Frankrijk. Bel gic;, Duitscliland en Oostenrijk uitkomen, uit do volgende spolers samengesteld: -T. van Wocrkoin (Zian Den Haag, mr. II. Vecnstra (IJ), G. Regtcr (Rottcrdamsche Eén jaar geëischt tegen oneer lijk veldwachter. Een ex-politie-agont uit Geldermalsen had zich gisteren voor het Amsterdam- sche Gerechtshof te verantwoorden wegens valschheid in geschrifte. De rechtbank te Utrecht had hem tot een jaar gevangenis straf veroordeeld; zoowel verdachte als de officier van justitie gingen van de beslis sing der rechtbank in hooger beroep. De veldwachter had op zekeren dag een bedrag van f 200.noodig. Hij had schul den gemankt, die dringend afbetaald moes ten worden. De man heeft elf kinderen, doch in weerwil van de zware zorgen bracht hij vroeger een, niet onbelangrijk deel van zijn weekloon naar de Gelder- 0131501150110 café's. Hij kon de f 200 van iemand ter leen krijgen, mits hij voor een borg zorgde. Hij gaf den geldschieter een onderteekond bewijs, waaruit bleek, dat een zijner kennissen zich als zooda nig beschikbaar had gesteld, zoodat dc f 200 werden verstrekt. Op een zeker oogenblik hieven de af betalingen echter achterwege, zoodat de geldschieter den borg een briefje stuur de: „Wilt u maar betalen". Toen bleek echter dat deze van zijn functie van borg volkomen onbekend was. De handteekening bleek valsch en zelfs de voorletter was onjuist. De veldwachter viel al spoedig door den mand; hij had zelf de handteekening geplaatst. Requisitoir, De procureur-generaal, mr. dr. D. Rei- lingh vond dit een trieste zaak en requi- reerde bevestiging van het vonnis van de Utrcchtsche rechtbank (één jaar). De verdediger, mr. F. B. Blaisse, bepleit te een 'voorwaardelijke veroordeeling met bet oog op verd.'s gezin cn den tijd door hem reeds in voorarrest doorgebracht. Het hof zal 12 Augustus arrest wijzen. „Een flinke persoonlijkheid". Voor het gerechtshof te 's-Gravenhage moest gistermorgen in hooger beroep terecht staan de 21-jarige loslwerkman S. M. P., die wegens diefstal met braak, tweemaal gepleegd, door de Rotterdamsche rechtbank tot een gevangenisstraf van twee jaar is veroordeeld. De eerste inbraak, welke op 7 Januari van dit jaar in een woning aan de Ron dolaan is geschied, ontkende verdachte pertinent, hoewel de verklaringen van de getuigen tegen hem waren. Hij zou deze inbraak tezamen met een zekeren L. heb ben gepleegd, die daarvoor reeds ver oordeeld is en nu tegen P. getuigde. Uitvoerig vertelde L., hoe alles in zijn werk is gegaan. P. was het huis binnengegaan en was met een stofzuiger, een radiotoestel en een geldtaschje teruggekomen. „Dat is niet waar", riep verdachte uit, „ik heb met die zaak niets te maken gehad". „Maar waarom zou getuige onwaarheid spreken?" hield de president, mr. Slinge- mann, verdachte voor. „Hij is al veroor deeld en heeft er geen belang bij, leugens te vertellen". De tweede inbraak gaf verdachte volmon dig toe. Met zijn vieren waren ze in een auto naar Nieuwe Hellevoet gegaan om bij een oom van een hunner in te breken. De oom was evenwel thuis en zoo moest een nieuw exploitatieterrein worden gezocht Dit vond men te Roon in een villa, waar van de bewoners afwezig waren. Verdachte was bier binnengegaan en had eenige sieraden meegenomen, die hij later voor f 3.50 had verkocht. Bezwarend voor P. was, dat hij, ondanks zijn jeugdigen leeftijd, reeds eenige malen wegens vermogensdelicten was veroor deeld. De procureur-generaal vorderde bevesti ging van het vonnis der Rotterdamsche rechtbank. De verdediger meende, dat de schuld van verdachte aan den eersten inbraak niet bewezen was. Voorts zag hij in ver dachte een flinke persoonlijkheid, die voor de anderen de kastajes uit liet vuur moest halen. Pleiter vroeg tenslotte een kortere vrijheidsstraf. Arrest 11 Augustus. Zwemclub), J. van Oostrom Soede (IJ), R. den Hamer (Haagsche Zwem- en Poloclub), H. Stam (Haagsche Zwem- en Poloclub) C. van Aelst (IJ), H. Maicr. (IJ), cn A. Fran ken (Zwcmlust Utrecht). Uit deze spelers zal telkenmale te Boeda pest een keuze worden gedaan. Coach is de heer F. Kuyper. Als leider gaat mee dc voorzitter van dc K.N.Z.B., dc heer J. de Vries, die telkens als scheidsrechter zal fun- geeren. AtMetie& Warmerdam (V.S.) springt 4.30 meter polshoog. Gisteravond werden fc Stockholm inter nationale athletiekwedstrijdcn gehouden, waaraan ook werd deelgenomen door een sterke Amerikaansche ploeg. De belangrijkste uitslagen waren: 100 M.: 1. Walker (V. S.) 10.5; 2. Strand- berg (Zweden) 10.6. 400 M: 1. Mal lot (V.S.) 48.7 sec.; 2. Lahzi (Italië) 48.9 sec.; 3. Von Wachenfeldt (Zwe den) 48.9 sec. 1000 M.: 1. Kucharski (Polen) 2 min. 2S.2 sec. (nieuw Poolsch record). 110 M. horden: 1. Stanley (V.S.) 14.8 sec. Hoogspringen: 1. Walker (V.S.) 2.01 m.; 2. Lunriqvist (Zweden) 1.90 m. Polsslokhoogspringen: 1. Warmerdam (V. S.) 4.30 in. Goede prestatie van den heer Koch. Gistermiddag heeft de heer O. P. Koch, lid van de vliegclub Teuge. in het kader van de nationale zweefvliegweek, aldaar een thermische vlucht van drie uren ge mankt. Om half drie werd liet toestel van don hoer Koch. door een sport vliegtuig van het instituut voor zweefvliegen tot een hoogte van 500 meier opgesleept. Om half zes landde de heer Koch op een weiland nabij het station HemmenDodcwaard in do Betuwe. Dit is de eerste noemenswaardige vlucht, welke sinds 24 Juli den aanvang van do zweefvliegweek is gehouden. De vliegweek zal op 7 Augustus geëin digd zijn. Verschillene deelnemers behaal den gisteren hun C-brevet. feilen, Amerika behoudt den America-cup Hangerwint oolc de derde race Een nieuw record. Gisteren werd dc derde race gezeild om den America-cup tusschen Harold Vander- bilt's „Ranger" cn mr. Sopwith' „Endca- vour 2". Ook deze dorde race werd door het Ame rikaansche jacht gewonnen en indien dc „Ranger" ook de race van vandaag wint, blijft Amerika houder van de trophee. De tijd van de „Ranger" was 3 uur 54 minuten 30 sec. die van de „Endeavour 2" 3 uur 58 minuten 57 sec. Dc „Ranger" vestigde een nieuw re cord op de baan over 15 mijlen aan den wind met een tijd van 2 uur 3 minuten 47 sec. Het record stond op naam van de „Rain- bow" eveneens van Harold Vanderbilt ge vestigd met een tijd van 2 uur 4 minuten 25 sec. in het jaar 1934 in den strijd tegen de „Endeavour 1" van den heer Sopwith. 'RaasulenlfioJil Concours-Hippique te Dublin Van de Hollanders weert luite nant Tonnet zich het best. Het internationaal concours hippique werd gisteren voortgezet met een jacht- springen over acht hindernissen, waaron der zich de beroemde „banks" z.g. wallen, bevonden. Geen der Nederlandsche deelne mers slaagde er in het parcours zonder fouten af ie leggen. „Barnabas" onder luitenant Tonnet ver richtte echter weer de beste prstaties en verkreeg 3 fouten door 1 maal weigeren. „Kantaka" onder denzelfden ruiter maak te 12 fouten. De reserve-luitenant van Schaik reed met „Santa Bell" en maakte 8 fouten, met „Denise" zelfs 16. Tenslotte noteerden luitenant Baron van Heeckeren van Brnndsenburg met „Sargnrosznn" 10 en met „Gigolo" 20 fouten Zeven paarden reden liet parcours zon der fouten. Na verhooging der hindernissen werd de Zwitserschc luitenant Mvlius met „Mainan" eerste. Tweede was majoor Duri- geon (Engeland), do derde cn vierde plaats deelden majoor Dudgeoh en majoor O'Dwyor (Ierland) terwijl de ook in ons land heken- de Fransche luitenant Chevalier de vijfde plaats bezette,

Schager Courant | 1937 | | pagina 2