Landstormdag te Almelo. Een verloving in de Ned. zwemwereld. Twee prominente figuren uit de zwemwereld, Nida Senff en Stan Scheffer, die Zater dag hun verlovingsreceptie gaven, worden door de train- ster van Nida gelukgewenscht Een spelmoment uit den wedstrijd Feyenoord - Hermes D.V.S. tijdens het tournooi om den .Zilveren Bal', dat Zondag te Rotterdam werd voort gezet Te Almelo is Zaterdag een groote Landstormdag gehouden. Een overzicht tijdens het défilé der deelnemers voor de autoriteiten die zich voor het raad huis hadden opgesteld Een der eerste origineele foto's rechtstreeks uit Sjanghai ontvangen, van de jongste gevechten. Japansche soldaten, het geweer In den aanslag, gereed om eventueel® aanvallen van hyn tegenstanders te beantwoorden Het Rajputana-reglment uit Brltsch-lndië Is naar Hongkong vertrokken ter bescherming der Engel- sche onderdanen aldaar. De soldaten schepen zich met hun uitrusting te Calcutta in Aanvoerder Bergman van Blauw Wit neemt de trofee in ontvangst, waarop zijn club in den eindstrijd van het Arol- beker tournooi te Amsterdam Zondag beslag wist te leggen Kolonel W. N. Becking, commandant van het regiment genietroepen te Utrecht, aan wien op zijn verzoek met ingang van 1 November a.s. eervol ontslag uit den militairen dienst is De burgemeester van Steenwijkerwolde en voorzitter van den Alg. Ned. Politie Bond de heer G. W. Stroink, doet den aftrap voor den voetbalwedstrijd welke Zaterdag in het Olympisch stadion te Amsterdam werd gespeeld tusschen het Ned. Politie elftal en de Londensche politiemannen

Schager Courant | 1937 | | pagina 3