Plaatselijk Nieuws Programma voor heden Uit onze Omgeving INGEZONDEN D. H. ROODHUYZEN Co. n.v. MAKELAARS RINGRIJDERIJ MET PAARD EN KAR. Mooie Westfriesche costuums. Maandagmiddag om half 3 werd op de Gedempte Gradht de groote ringrijderij met paard en kar om kunstvoorwerpen gehou den. Er was een flinke deelname, want niet minder dan 22 karretjes verschenen in de baan. Voor de origineelste Westfriesche costu- mes had de commissie twee prijzen beschik haar gesteld, n.1. van f 10.— en f 5.—, ter wijl voor liet. schoonste Westfriesche geheel een eerste prijs van f 25.en een tweede prijs van f 10.— was uitgeloofd. De Westfriesche klcederdracht was niet verplichtend voorgeschreven, maar er had den zich toch heel wat paartjes in de fraaie Westfriesche kleedij gestoken. Frissche „boeredeerns" met kap en dek op, 't Zundagse jak of jurk an, de bloedkra len ketting met gouwe slot om de hals, het zuiveren beursie an de arm, en soms ge tooid met een warme zwarte omslagdoek ze zaten fier naast haar partners, die soms wel wat onwennig de teugels van de zwart, de bruin of de bles in handen hielden en die voor vandaag ook in 't. beste pak waren gestoken, de één met zijn zijo pet op, de ander met de hooge zije, terwijl zij zich hun pijp of sigaar goed lieten sma ken. Ook in de karretjes was groote verschei denheid; men zag ouderwetsche sjeezen en ook karren van minder ouder datum. Het geheel gaf een aardig aanzien en uit het groote aantal bezoekers dat op Hoog- en Laagzijde langs de lijn geschaard stond, bi^ak wel, dat ook deze sport van jaren-her haar bekoring cn aantrekkelijkheid nog niet heeft verloren. Schagen's Harmoniekapel zorgde voor de muzikale opluistering. De jury bestond uit de volgende dames en heeren: de heer en Mevr. Cornclisscn; de heer en Mevr. Van der Sluis; de heer en Mevr. de Boer. De eerste prijs voor de origineelste West friesche cóstumes werd door haar toege- kend aan den heer C. Raven en echtgc- noote, Schagen; de tweede prijs aan den j heer J. Lingcman en cchtgcnoote, Schagen. Voor het schoonste Westfriesche geheel j werd de eerste prijs toegekend aan den heer C. Raven en echrgcnoote, Schagen; de 1 tweede prijs aan den heer C. Brocrsma, An na Paulowna en Mej. Klasien Blaauboer, Schagen. De Ringrijderij had tot uitslag: le prijs ter waarde van 120, de heer C. Mooij en echtgenootc, Schagen. 2e prijs ter waarde van f 15, de heer G. Kleimeer en mej. de Boer, Pettenerkluft. 3e prijs ter waarde, van f 10, de heer C. Raven en echtgenoote, Schagen. 4e prijs ter waarde van f 7.50, de heer M. Eriks en Echtgenoote, Schagen; 5e prijs ter waarde van f 5.— de heer A. Pijper en echtgenoote te Hen&broek. 6e prijs ter waarde van f 2.50 de heer Jb. Molenaar en Mej. Cocvert, Schagen. In het Noordhollandsche Koffiehuis van den heer J. Schenk vond des avonds om 7 uur de prijsuitreiking plaats. De Voorzitter, der Winkclweekcommissie, de heer C. Blaauboer, dankte in de eerste plaats de jury die vandaag de moeilijke taak had om de Westfriesche afdeeling te beoordeelen cn die dit op zulk een uitne mende wijze heeft gedaan. Maat spr. richt ook woorden van dank tot. de deelnemers, die kosten noch 'moeite hebben gespaard om zoo goed mogelijk voor *den dag te komen. Vervolgens reikte spr. met een toepasselijk woord de prijzen uit. BAL MASQUÉ. In het kader van de winkelweekfeesten werd gisteravond in het Noordhollandsch Koffiehuis van den heer .T. Schenk een ge maskerd hal gehouden. Leek het. in den beginne of de deelname zeer gering zou zijn, in den loop van den avond kwamen nog verschillende gemasker- den opdagen, zoodat. het aantal .deelnemers gezien de ongunstige weersomstandighe den bevredigend kon worden genoemd. Zoo kwam b.v. niemand andei's binnen vallen dan de negerbokser Joe Louis, die lot groot vermaak van de toeschouwers toonde, dat de titel wereldkampioen bij hem op de juiste plaats is. Gezegd dient evenwel te wor den, dat de tegenstander, die hij koos, een oude vrijster, bepaald zwak was. Een knock- out overwinning lag dan ook geheel in de lijn der verwachtingen en is niet uitgeble ven Ook de verstrooide professor had het pu bliek op zijn hand. En terecht. Geen oogen- blik is ie uit zijn rol gevallen. De onge dwongenheid waarmede deze professor op trad, was treffend. Waren er dus bijzonder origineele typen onder de gemaskerden. ook in ander op zicht stond deze maskerade op hoog peil. Aan sommige costumes was groote aandacht besteed, en het leek ons voor de jury geen gemakkelijke taak een uitspraak te doen. Tegen elven was de jury, welke bestond uit mevr. en den heer Buiskool, mevr. en den heer Niestadt en Dr. H. U. Nanninga, even wel met haar werk gereed. De uitslag luidde aldus: Enkelingen (mooi): le prijs Theemuts Mej. R. Abbring, Schagen); 2e prijs Pop in doos (mevr. Roggeveen-de Hoop, Schagen); 3e prijs Tinnen soldaat (Mej. Annie Nauts, Barsingerhorn). Origineel: 2 eerste prijzen: Verstrooide professor (Mej. C. Timmerman, Schagen); en -Toe Louis (G. Dekker, Schagen). Paren: la prijs Lodewijk XVI (dames Schrieken en Prins, Schagen); lh prijs West-Friesch paar (Cees Raven en echtge noote, Schagen); 2a prijs De twee. boerin nen \Mevr. Boon en Mevr. De Wit, Scha gen); 2b prijs Koopt ïn Schagen (dames Ma Kamp en KI. Kossen). De prijzen bestonden hoofdzakelijk uit kunstvoorwerpen. De Jazz Mixers, onder leiding van Rein Bennink. die reeds den geheelen avond met hun welverzorgd spel den gang er in had den gehouden, hielden de aanwezigen nog langen tijd bijeen* 2. u. 30: Gecostumeerde Hindernis wedstrijd op lietsen en tandems op de Gedempte Gracht. 7 u.: Prijsuitreiking in oalé Roobol. 7 u. 30: Muzikale rondgang van Winnubst, Den Helder. 8 u.: Avondfeest. 9 u. 30: Watervuurwerk boven de Laan&loot. 26 u. en 7.3011 n.: Tentoonstel ling. Dancing open tot 3 uur. Verlichting. ALMIHA-NIEUWS. Het slechte weer deed gisteravond op de tentoonstelling zijn invloed gelden, want het bezoek was niet overdruk. Toch werd om streeks half elf de 4000e bezoeker afgeroe pen. Het was de heer D. Klos te Schagen, wien een Edammerkaasje cn een flesch cherry brandy werd uitgereikt. Ook in de dancing was het kalm. Een aardige at tractie voor het aanwezige publiek cn de standhouders was het bezoek van de Har monie, die omstreeks half negen onder lei ding van haar dirigent, den heer Jac. Jan sen binnenmarcheerde. De musici voerden een origineele taptoe uit, gevolgd door een paar fiksche marsehen. Een en ander werd door de aanwezigen natuurlijk op hoogen prijs gesteld. IN DEN BERM GEZAKT. Gistermiddag omstreeks drie uur reed de heer A. G. van Schagerwaard met zijn luxe automobiel door den Molenweg. Ter hoogte van de boerderij van den heer Groot onge veer, moest hij uitwijken voor een tegen ligger. Bij deze manoeuvre geraakten zijn rechter voor- en achterwiel le ver in den henm, met het gevolg, dat de auto aan de rechterkant tot de treeplank in de mddder wegzakte. Wegkomen op eigen kracht was onmoge lijk; de kraan wagen van de Gebrs. Plevier, alhier, werd daarom gerequïrecrd en deze had in een minimum van lijd don wagen weer op het goede pad gebracht. Er bleek toen. dat er vrijwel niets beschadigd was; de heer G. stapte in en vervolgde zijn reis. POSTDUIVENSPORT. Dé postduivenvereeniglng „Het Oude Slot" hield Zondag een vlucht van 'Mons. De eerste duif werd geconstateerd om 12 uur 11 min., gelost was om 8 uur 10 min.: De uitslag was: Gebr. Fabcr 1; P. G. de Beer 23-4578; H Domper 6—9; C. de Jong 10. MARKT GEREGISTREERDE RAM- LAMMEREN. Naar wij vernemen, zullen de markten van geregistreerde ramlammercn van het Tcxelsch Schaponstamboek in Noord-Hol land dit jaar te Schagen worden gehou den op Donderdagen 30 September cn 7 Octobcr 1937, voormiddags 8 uur op de Vee markt tegenover cafc „De Posthoorn". LANGENDIJK Uitvoer van groenten en aard appels. In de afgeloopcn maand is de export van groenten, vergeleken met dezelfde maand van 193';, gedaald. Alleen is dc totaaluit- voer naar Duitschland naar het gewicht en de waarde gestegen, terwijl die naar Enge land daalde. De export naar België daalde in gewicht en steeg in waarde. De totale uitvoer over Augustus bedroeg 33.471.000 Kg., ter waaide van f 2.904.000 te gen 35.817.000 Kg. voor f2.442.000 in die maand van 1936. Aan tomaten werd 9.290.000 Kg. voor f737000 uitgevoerd togen 12.901.000 Kg. voor f782000 in Aug. 1933. Naar Üuitsch land gingen f 5.5(31.000 kg. voor f 404.000; in 193(3 slechts 5.454.000 Kg. voor f 3370u0. De export van dit product naar Engeland was slechts 3.400.000 kg. voor f 241.000. tegen 6.(300.000 Kg. voor f 395000 het vorige jaar. Voor komkommers was liet eenigc afzet gebied van beteckcnis Duitschland. Er gin gen 2.793.000 Kg. voor f140.000 heen; vorig jaar 3.180.000 Kg. voor f 110000. Dc hoe veelheid verminderde dus met 12 dc waarde steeg daartegenover met 27 En geland, dat verleden jaar slechts 31000 Kg. voor 12000 afnam, betrok dit jaar 203.000 Kg. voor f 1(3000. Snij- en princesseboonen ging tot een to taal van 2.757.000 Kg. ter waaide van f 195.000 over de grenzen, tegen 2.743.000 Kg. voor f 147000 in 1936. De hoeveelheid bleef dus vrijwel gelijk, de waarde steeg echter met 33 Naar Duitschland werden 2.(324.000 Kg. voor f 187000 uitgevoerd, legen 2.212.000 Kg. voor f 103.000 in Aug. 1936. Zwitserland liep van 410.000 Kg. verleden jaar tot 29000 Kg. dit jaar achteruit. Bloemkool werd belangrijk minder uitge voerd: 1.073.000 Kg. voor f64000 tegen 2.081.000 Kg. voor f97000 vorig jaar. De ex port naar België liep buitengewoon sterk terug, nl. van 980.000 Kg. tot 313.000 Kg.! De uitvoer van witte, gele en roodc kool was iets hooger dan verleden jaar. Witte en gele kool werden 376.000 Kg. voor f7000 uitgevoerd; v. j. 2:38.000 Kg. voor f4000. Aan roode kool werd 639000 voor f 13000 tegen 455000 Kg. voor f9000 uitgevoerd; deze ging bijna uitsluitend naar België en Engeland. De hoeveelheid uitgevoerde aardappels nam buitengewoon sterk toe, nl. van 25.024.noo Kg. voor f923000 in Aug. 1936 te gen 41.967.000 Kg. voor 12.16(3.000 in dezelfde maand van 1937. De hoeveelheid vermeer derde dus met ruim 80 de waarde echter met 138 Van deze uitgevoerde aardappe len gingen er niet minder dan 36.318.000 Kg. ter waarde van f 1.899.000 naar Argentinië Daarop volgde Uruguay met 2.145.000 Kg. voor f 108000. De uitvoer van uien daalde van 4.928.000 Kg. voor f 174.000 tot 3.488.000 Kg voor f 153.000. De meeste gingen naar Engeland nl. 2.747.000 Kg. voor f 111000. Daarop volg de België met 529.000 Kg. voor f26000 en dan Duitschland: 118;000 Kg. voor f 11000. Peen nam ook toe, n). van 578.000 Kg. voor f 19000 tot 1.055.000 Kg. voor f 43000. De waarde van voldoene Geneh- migungen. Als gevolg van de overboeking van een belangrijk gedeelte der betalingscontingcn- ten voor het vierde kwartaal naar Septem ber zijn in de afgeloopcn week groote hoe veelheden druiven naar Duitschland uitge voerd. Door het gebruik maken van die Genchniigungen door de Duitsche impor teurs is de prijs der druiven terstond om hoog gegaan na de daling tot 123 in het begin der week. Ook de betalingsconlingen- ten voor tomaten en boonen ondergingen een verhooging. Vooral voor boonen had deze verhooging zeer gunstige resultaten. De maximum-factuurprijzen moesten dien tengevolge niet ingang van 15 Sept. ver hoogd worden voor snij boon en van f9 op f 12, Princesseboonen idem, Wagenaars van f6 op f9 en Pronkboonen idem. Deze ver hooging bleek echter tengevolge van dc sterk stijgende veilingprijzen niet voldoen de en twee dagen later moesten dc prijzen van f 12 op f 15 worden gebracht- Voor bloemkool is de maximumfactuur- prijs voor uitvoer naar Duitschland met recht van betaling over dc clearing op f8 bepaald, nu roode, gele cn witte kool op resp. f5, f5 cn f 3, voor poen op f7 cn voor tomaten op f 10. Gele nep kreeg een maximumfactuurprijs van f8. CURSUS E.H.B.O. Door dc afdceling Langendijk van de E.H.B.O. is besloten dezen winter een nieuwe cursus E.H.B.O. te organiscercn, on der leiding van Dr. J. de Wit. OUDKAFSPEL ZONDAGSRUITERS In den nacht van Zondag op Maandag is op het Zuideinde dezer gemeente een onge luk gebeurd, dat wonder boven wonder goed is afgekomen. Een paar jongelui uit Zuidscharwoude, de gebroeders Schr. hadden met een van het taxi-bedrijf Krul De Boer te Broek op Langendijk gehuurden Ford V 8 een paar meisjes naar huis gebracht. Toen zij op den terugweg waren zijn ze in het hek gereden voor het café van den lieer M. Visser. Het hek werd tol aal vernield. Doordat de chauf feur in plaats van te remmen nog meer gas gaf, werd het ijzeren hek voor de woning van den lieer L. D. gedeeltelijk vernield voordat de V 8 tot staan kwam. De beton nen voelingen van het hek waren finaal uit den grond genikt- De auto was beschadigd, doch niet naar verhouding van de verwoestingen welke zijn aangericht. De chauffeur cn diens broer kwamen met den schrik vrij. Naar het schijnt is de chauffeur z'n stuur, kwijt geraakt toen hij, doordat oen stortbui neerpiensdc cn hij niets meer kon zien, dc ruilcnwisscher. in werking wilde stellen. De schade zal gedeeltelijk door verzeke ring vergoed worden. VISCHWEDSTRIJD Zondagmorgn werd door dc vischclub een wedstrijd gehouden in de Bleeknieer. Het was deze keer een koppel wedstrijd. De uitslagen zijn als volgt: De grootste baars n.1. 26 c.m. dc heeren K. Drost cn G. Prijs, de grootste hoeveel heid maatbaarzen, n.1. 4 stuks dc heeren J. Bruin cn K. Koster. Dc grootste hoeveel heid baarzen n.1. 30 stuks werden gevangen door de heeren I). cnC. Plakman. HOOGWOUD In café Modder is, zooals alle jaren ge bruikelijk, op Vrijdagavond het Floraliafccst officieel geopend. Dc lieer P. de Boer, voorzitter van Flo- ralia, heette om ongeveer half negen een talrijk publiek welkom, waarna hij de uit slag van de bloemen-, planten- en huisviijt- tentoonstclling bekend maakte. Hij bracht een woord van dank aan den lieer D. F. N'oë, hoofd der school te Aartswoud, die met de inzendingen, door de kinderen van zijn school gedaan, veel succes oogstte. Hij vestigde nog speciaal de aandacht op dc inzending van den lieer G. J. Jonker, die een ketting gemaakt had uit één stuk hout, die dan ook met een eerste prijs be kroond werd. Daarna voerde do Rederijkerskamer „K.A. H.L.' uit Venhuizen op een blijspel in drie bedrijven; „Er was eens een steenhouwer". De medespelenden bleken volkomen voor liun taak berekend te zijn en bet stuk werd op keurige vlotte wijze ton gchoore ge bracht. Na afloop dankte dc lieer P. dc Boer namens dc aanwezigen de tooneel- verceniging voor het gebodenc, waarna tot slot een gezellig bal volgde. Ledenvergadering V.C.L. Ledenvergadering van de voetbalvereni ging V.C.L. op Zaterdaeavond 18 Sept. ten lokale van den heer K. Visser. De voorzitter opende de vergadering, waarna voorlezing volgde van de notulen, welke met dank werden goedgekeurd. De ingekomen stukkon zijn van weinig betcekenis cn loopen vlot onder de hamer door. Do keuze voor een elftalcommissie schijnt niet bijzonder groot te zijn en de benoe ming daarvan levert nog al ecnige moei lijkheden op. Het resultaat is ten slotte, dat benoemd worden de hoeren P. Sterk, C. Bcnit on Jn. Bakker. Deze beide laatste zijn n.1. de aanvoerders van het eerste en tweede elf tal. Het vervoer der spelers zal voor dit sei zoen wederom per auto geschieden, gedeel telijk per I-I.A.B.O.-'bus en per luxe auto. De onkosten hiervan worden bestreden uit de reiskas, waarvoor de spelers uit het le cn 2e elftal 36 cent en de adsp. 10 cent per hoofd betalen. Het tarief voor de suppor ters is vastgesteld op 40 cent. Na eenige besprekingen inzake het Of- M. de R. Beleefd verzoek ik u eenigc ruimte in uw blad. Bij voorbaat mijn dank. DE SCHAGER KOGGE KROOST ZELF! Door het gemaal der S. K. wordt in den nazomer voel kroos naar Kolhorn getrok ken, wat de laatste jaren door de Gem. B.- horn werd weggeruimd. De Kogge betaalde hiervoor f 100, maar dit jaar wilde men het zelf ter hand nemen omdat er niet op die tijden gekroosd werd welke men voor de bemaling noodig achtte. Kol hom zit thans vol kroos, zeer ten on gerieve van de schippers, die er met den besten wil niet door kunnen, en de bewo ners zitten in de stank. De S. K. kroost niet, beeft het gemaal er nu geen hinder van? D. VRIES Kolhom, (Keern F 67) Sept 1937. ficieel Orgaan, wordt bij de rondvraag ge wezen op het te lange gras op het speelveld. Eenige leden nemen op zich de taak, het terein met de zeis wat op te knappen, Het rooken blijft nog altijd een moeilijk vraagstuk. De niet-rookers vinden het roo ken bepaald hinderlijk tijdens het reizen en nadeelig voor het lichaam en zij zien daarom graag dat er op sportdagen eens niet gerookt werd. Of er gevolg aan zal worden gegeven? Het is te hopen. Dc heer Bakker wijst op het nut van het teren der lijnen. Het bestuur zal de moge lijkheid hiervan onder de oogen zien cn trachten een oplossing te vinden. Gevraagd wordt nog hoe het staat met een trainingslokaal, maar tot heden heeft het bestuur nog niets gevonden. Hierna sluiting. HEER-HU GOWAAFD Voor automatiseering van de te lefoon. Door de Rijksgebouwendienst is' in onec gemeente op een tweetal terreinen beslag gelegd voor transformatorgebouwtjes ten dienste van de automatiscering van de tele foon. Beroep tegen onbewoonbaarver klaring. Zooals wij gisteren reeds meldden is door het Kerkbestuur der Parochie bij Ged. Sta ten beroep ingesteld tegen de onbewoonbaar verklaring van de woning Middenweg B 91. De door Ged. Staten benoemde commissie om do belanghebbenden te hooren, zal even wel niet O]) Donderdag a.,s maar op Maan dag a.s. zitting houden. W1EF1NGERMEER WIERINGEH WERF UITSTAPJE VRIJWILLIGE BRANDWEER Ook in den Wieringermeerpolder is een brandweer. De leden hiervan ontvangen voor liet vcrlecnen van hulp van brand of bij bet. deelnemen aan oen oefening geen bezoldiging. Dit geschiedt geheel vrijwillig. Als belooning echter voor het. getrouw deelnemen aan 't. blusschingswcrk maakt de vrijwillige brandweer jaarlijks een reisje. Dit uitstapje zal binnenkort weer plaats vinden. Het ligt in de bedoeling een bezoek tc brengen aan het Gooi, Apeldoorn en om- stréken, om vandaar tc rijden naar Arn hem. Via Utrecht wordt de terugreis aange vangen. Het plan is om plm. 6 uur te Amsterdam te zijn, om aldaar den avond verder genoeg lijk door tc brengen. WIE RIN GEN OOSTERLAND. De prijs ging aan Jan's neus voorbij. Na dc bekendmaking van dc uitslag van den ballonwedstrijd van Cinema de Haan ontving Jan Kool, Maandag nog z'n kaartje terug uit Dieulouarde, Frankrijk. Het. feit, dat cr ook nog een Oosterland in Zeeland ligt, waarheen 't. kaartje eerst verzonden is, is Jan noodlottig geweest. Of krijgt hij en de vindster evengoed nog een prijs? W1 ERIN GERW AARD VERRICHTINGSPROEF. De uitslag van de vanwege dc Prov. regc.- lingscomni. voor de paardenfokkerij in N. II. gehouden verrichtingsproef luidt als volgt: Udona, J. Muis, Hciloo f 15. Utilla, A. Zwart, Hciloo 10. Nerva, Jb. Bierens, West-Graftdijk 10. Tova, M. van Wieringen, A. Paulowna 10. Mclchiora I, F. A. Melehior, Winkel 8. Riora, F. A. Melehior, Winkel 8. Tellusa, F. A. Melehior, Winkel 8. Selda I, Jb. Dekker, Wieringen 8. Ncrzia, D. Jac. Mulder, Wieringen 8. Vola, J. Kooy Czn., Wieringen 8. Onel I, P. D. de Graaf. Lutjewinkel 8. Nellite I, J. A. Groot, Ursem 8. Senorita, A. Saai, Wieringcrwaard 8. f 117.— BERGEN Het vliegveld. Spoedvergade ring van den Raad. In verhand met. het verzoek van een ne gental Raadsleden om een spoedvergade ring van den Raad te beleggen ter bespre king van de plannen van Defensie tot aan leg van een vliegveld in de Bergermeer, beeft dc Burgemeester den Raad in open bare vergadering bijeengeroepen op Don derdag 23 September a.s., des namiddags 7.30 uur. Vermoedelijk zal het aan de noo- digc belangstelling op de publieke tribune niet ontbreken. Gemeenterekening 1936. De rekening dezer gemeente, welke Don derdag a.s. den Raad zal worden aangebo den, heeft voor den gewonen dienst een totaal aan ontvangsten van f 489944.81 en aan uitgaven van f 506100.71. Het nadee lig slot voor den gewonen dienst bedraagt f 10155.90. Voor den kapitaaldienst bedra gen de totaalinkomsten f 550348.50 en de totaaluitgavcn f 444063.93. Het. batig slot voor den kapitaaldienst bedraagt mitsdien I 106284.57. suiker - rubber - koffie - cacao per contract Amsterdamsche Liquidatiekas N.V. SUKER. RUBBER. KOFFIE, CACAO. KATOEN. ALLE GRANEN ENZ. TER BEURZI VAN LONDEN, UVERPOOL. NEW YORK. CHICAGO. WINNIPEG. ENZ DAM 7» Tel.fotm No. 30012-31012 AMSTERDAM-C Bovr» Nta 2. Met. 30012 Telegremedre*: CARLOS-AMSTERDAM i4 Jeugdige boefjes. Tegen een zevental jeugdige personen is door de politie alhier proces-verbaal opge maakt ter zake herhaalde strooperij van fruit uit tuinen. Bureau Gemeentewerken. Aan liet Bureau Gemeentewerken alhier is tijdelijk te werk gesteld de heer H. K. Musch te Bergen. OPENBARE AANBESTEDING. Gisteren werd te Den Helder aanbesteed namens den heer Nic. Graaff, door den ar chitect J. J. van der Leek, het verbouwen van het woon- en winkelhuis aan de Spoor straat no. 50. De uitslag luidde als volgt: N.V. Bouwbedrijf v.h. II. Doorn, Den Hel der f2770; K. Venema, Den Helder f2835; H. W. Freeke, Den Helder f2850; C. van Es sen, Den Helder 12854; J. Modder en A. Cuperus, Den Helder f 2880; Rcyers en Vla ming, Den Helder f2986; J. Steeman, Den Helder f3030; G. van der Wal, Den Helder f3120; Fa. Gebr. Riemers, Den Helder f3125; A. de Kloc, Den Helder f3164; Min- noboo en Walboom, Den Helder f3200; H. Ilagcn, Den Helder f3200; A. Smit, Den Hel der f3237; W. F. Labout, Den Helder f3260; Fa. Gebr. Boot, Den Helder f3300; J. P. van Os, Den Helder f3311; L. Plaatsman, Den Helder f3360; Fa. R. K. Koppen en Zn., Julianadorp f3395; K. Zou, Julianadorp f.'HOO; A. C. van Oevcrcn, Middenmeer f 3794. 475ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) Trekking van Maandag 20 September 1937 5e klasse, le I(jst Hooge prijzen 10.000.— 4220 f 1500.16315 1000.— 2557 40C.3032 4151 19066 22582 22822 200.— 5284 18974 100.— 1630 7218 7366 9368 11052 15719 17898 19140 Prijzen van 70. 278 327 334 431 531 741 861 928 1016 1096 1167 1309 1340 1357 1387 1501 2171 2466 2493 2654 2779 3211 3216 3478 3701 3725 3739 3866 3874 3943 3963 4034 4430 4533 4623 4721 5133 5200 5283 5418 5529 5668 5686 5699 5781 5848 6035 6047 6156 6190 6256 6723 7016 7268 7639 7754 7858 7977 7980 3281 8672 8697 8800 8827 8925 8928 9027 9136 9226 9341 9366 9801 9833 10108 10437 10708 11004 11055 11103 11408 11639 11726 11825 11866 12011 12022 12257 12589 12627 12871 13116 13323 13351 13427 13445 13466 13813 13832 13901 13921 14052 14119 14361 14386 14547 14952 15015 15150 15234 15242 15695 15748 15973 16148 16423 16447 16616 16667 16842 16857 17053 17217 17259 17283 17340 17921 17942 18072 18146 18154 18360 18420 18450 18485 18518 18554 18573 18649 18802 18899 19803 19821 19823 19864 20253 20283 20979 21110 21163 21425 21435 21643 21781 21788 21844 22276 22322 22487 22501 22652 22680 22818 22922 23115 23132 23173 23200 23370 23431 23576 23608 23808 Nieten 69 179 232 262 284 300 332 425 552 570 581 624 646 722 799 818 852 894 1026 1135 41172 1305 1348 1375 1389 1413 1493 1563 1654 1690 1709 1717 1787 1797 1821 1841 1872 1895 1907 1960 1976 1978 2055 2056 2121 2148 2180 2263 2270 2331 2334 2369 2430 2483 2575 2601 2651 2716 2763 2768 2807 2841 2924 2946 3240 3254 3315 3423 3474 3500 3611 3694 2711 3823 3827 3886 3973 3982 4046 4143 4147 4202 4226 4351 4408 4476 4647 4729 4852 4936 4964 4986 5016 5023 5033 5156 5172 5185 5288 5313 5454 5501 5516 5629 5641 5645 5652 5656 5674 5807 5839 5888 6011 6016 6149 6208 6218 6222 6273 6301 6444 6504 6519 6544 6582 6600 6610 6706 6716 6778 6779 6840 6845 6849 7009 7036 7039 7188 7209 7284 7340 7521 7530 7609 7628 7653 7690 7707 7708 7737 7740 7840 7911 7933 7946 8012 8039 8238 8314 8315 8391 8437 8507 8562 8585 8686 8717 8797 8826 8887 8897 8918 8933 8938 9066 9072 9076 9108 9168 9206 9222 9297 9370 9377 9454 9863 9468 9897 9586 9906 9637 9949 9639 10029 9649 10182 9726 10203 9802 10309 10391 10417 10455 10479 10525 10533 10545 10595 10601 10649 10774 10790 10794 10812 10851 10881 11026 11037 11065 11106 11153 11203 11247 11281 11288 11299 11332 11412 11442 11470 11527 11531 11550 11626 11687 11718 11819 11833 11844 11851 11893 11924 11970 12007 12030 12034 12101 12111 12195 12238 12245 12284 12290 12355 12512 12531 12693 12725 12745 12856 12860 12863 12962 13047 13110 13218 13223 13263 13281 13302 13333 13372 13397 13393 13402 13443 13474 13518 13525 13583 13685 13686 13689 13735 13804 13882 13883 13899 13933 13964 14004 14020 14115 14166 14169 14182 14220 14241 14248 14258 14269 14275 14276 14319 14368 14375 14376 14381 14538 14588 14672 14748 14757 14765 14802 14814 14885 14917 15051 15159 15188 15282 15347 15513 15526 15580 15598 15634 15657 15689 15702 15813 15838 15854 15876 15995 J 6150 16196 16257 16266 16291 16314 16363 16384 16399 16623 16654 16712 16720 16752 16848 16849 16867 16955 17045 17107 17128 17147 17160 17172 17224 17273 17376 17547 17624 17649 17665 17678 17705 17853 17857 17958 17987 17999 18000 18003 18006 18143 18193 18227 18231 18289 18362 18391 18412 18487 18489 18650 18651 18732 18830 18844 18870 18900 19007 19084 19104 19126 19147 19148 19218 19278 19455 19663 19735 19834 19900 19957 20070 20082 20108 20113 20117 20190 20202 20205 20232 20262 20267 20284 20286 20330 20349 20382 20390 20517 20519 20556 20616 20664 20676 20694 20795 20830 20851 20950 21043 21160 21237 21240 21250 21289 21314 21361 21362 21423 21499 11517 21538 21542 21550 21573 21619 21624 21627 21635 21690 21740 21837 21911 21916 21931 22006 22016 22062 22097 22114 22240 22272 22308 22339 22363 22376 22404 22405 22463 22502 22513 22529 22581 22626 22629 22678 22715 22729 22746 22895 22908 22931 23013 23343 23355 2Q359 23416 23459 23525 23536 23590 23626 23711 23713 23774 23790 23836 23843 23854 23897 23902 23948 23998

Schager Courant | 1937 | | pagina 6