over 15 jaar voltooid SPORTNIEUWS Vijfhonderd maal convooi door de Straat van Gibraltar N.S.B.-lid verlaat Prov. Staten Koord Holland Kosten: 245 millioen Arbeider onder zand bedolven Majoor Troncoso naar Brest overgebracht Tweede Kamer Wijnkoop krijgt een interessante functie Het Nederl. parlement een toonbeeld van rust Postvluchten op Iodië iKSUH» Als Euwe van Aljechin wint Scherens en Ooms winnen te Amsterdam BEGROOTING VERKEERSFONDS. Verkeer zal onmiddellijk prolijt van nieuwe verbindingen kun nen trekken. Aan de toelichting op de begrooting Ver- keersfomls wordt hel volgende ontleend: De uitkeering uit Hoofdstuk IX van de Rijksbegrooting is van f24.218.78."> gebracht op f32.086.096, een verhooging dus met f 7.867.311. Oorzaak hiervan is de omstandig heid, dat de uitgaven van de afdcclingen spoorwegen, tramwegen, waterwegen, scheepvaart, landwegen en luchtvaart hoo- ger zijn geraamd dan voor 1937, waartegen over alleen de afdccling „overige uitgaven" lager kon worden geraamd. Dientengevolge bedraagt het eindcijfer der totale uitgaven op den gewonen dienst f67.020.439, tegenover f62.133.498 in 1937. Na een nauwkeurig onderzoek naar 'slands wegenbouw, is thans een definitief plan ontworpen om het landelijk verkeers- net te voltooien. Dit werkprogramma, dat voltooiing van het rijkswegennet in 15 jaar, dus eind 1952 beoogt, is ter beoordeeling gezonden aan de commissie van over leg voor de wegen en de centrale commissie van advies en bijstand voor het verkeersfonds. Bij de samen stelling van het werkprogramma is een der leidende gedachten geweest om de uitvoering van den bouw zoo danig te regelen, dat het wegverkeer zoo spoedig mogelijk van de belang rijkste verbindingen profijt zal kun nen trekken. Kosten. De kosten van de voltooiing van het rijkswegennet volgens dit plan worden ge rekend naar liet prijsniveau van 1 Januari 1937 op rond 245 millioen geraamd, zulks met inbegrip van de kosten van onderhoud van de gereed zijnde en gereed komende we gen gedurende de 15 jaren, waarover het werkprogramma loopt. In het plan is cr op gerekend in 193S rond 26 millioen voor de wegen te verwerken. Op deze bcgr. wordt ter aansluiting aan 't werkprogram ma voor de rijkswegen in to taal f 25.733.000 aangevraagd. Evenals in 1937 zijn de uitgaven naar den aard van de uit te voeren werken verdeeld over den gewonen- oh den kapitaaldienst, en wel f 20.000.000 op den kapitaaldienst. De opbrengst van do motorrijtuigen- en rijwielbelasting is voor 1938 geraamd op 31 millioen. Evenals in 1937 is een post ten bedrage van 4 pet. van de opbrengst voor vergoeding van kosten van inning der be lastingen uitgetrokken. De netto-opbrengst is dus geraamd op f 29.760.000 Het wettelijk minimum bedraagt bij deze opbrengst 9.5/30 van f 29.760.000 of f 9.424.000 Dc uitkeerin- gen aan de provinciën zijn in deze begroo ting geraamd op 40 pet. van 21/30 van de netto opbrengst of f 8.332.800 Bruggen. De bouw van bruggen over de groote ri vieren, waarvan de financiering is geregeld hij de wet van 5 Juni 1936, vindt regelmatig voortgang. Verwacht wordt, dat dc brug tc Hedel eind van dit jaar en de brug te Dor drecht eind 1938 voor het verkeer kunnen worden opengesteld. Voor den bouw van de nog tot stand te brengen vaste oeverver bindingen worden voorbereidende werkzaam heden verricht. Met. den bouw van de brug over de Noord bij HendrikIdoAmbacht zal spoedig worden begonnen. Met den bouw van de tunnel te Velsen zal, naar verwacht wordt, in 1938 een aanvang kunnen worden ge maakt. Proces-verbaal tegen opzichter der Heide-Mij. Bij het graven van zand en grind onder Bergs ham is gistermiddag door een onver- wachtsche instorting de arbeider A. D. uit Kootwijkcrbrock, onder de vallende massa gekomen, waardoor hij zware inwendige kneuzingen heeft opgeloopen. Werkzaamheden aan de rijwielpaden ln deze omgeving, welke onder toezicht staan van de Iieide Maatschappij, en in werkver schaffing worden uitgevoerd, maken liet noodig uit een diep gat zand en grind te graven. Hiermede was de arbeider D. bezig, toen de grond eensklaps begon ie werken. Voor hij er op bedacht kon zijn, was de man er reeds onder bedolven. Gelukig bleef hij juist niet den mond vrij, zoodat hij niet stikte. Doordat hef gat veel te steil was uitgegra ven, kon slechts langzaam aan de bevrijding van het slachtoffer worden gewerkt. Eerst na ongeveer een uur was de man vrij. Dok ter Bos uit Gardcren constateerde ernstige inwendige kneuzingen en verbloedingen. Te roekeloos gegraven. De politie heeft aanstonds een uitgebreid onderzoek ingesteld, waaruit reeds thans is komen vast te staan, dat de opzichter van de Heide Maatschappij te roekeloos heeft laten graven. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt. Het verder graven is door den Burgemeester van Barneveld, onder welke gemeente Garderen ressorteert, verboden. De bemanning van de „Emma plein" wordt door Hr. Ms. Johan Maurits van Nassau op taart ge- luifd. De bemanning van het stoomschip „Em- maplein" van de scheepvaartmaaschappij Millingen heeft, oen prettige voorspoedige reis achter den rug. Ditmaal ook een reis met een bijzonder aangenaam karakter. On geveer twee weken geleden zoo vertelde dc kapitein, de lieer D. Barends ons, was de Emmaplein van Rotterdam vertrokken niet bestemming naar Melilla (Spaansch Marok ko). Op den vroegen ochtend van Zon dag 12 September kwam liet schip bij de Straat van Gibraltar waar het overeenkomstig de orders zich draad loos in verbinding stelde met den Nederlandschen oorlogsbodem de „J. M. van Nassau" met het oog op het convooi door de'Straat. Prompt kwam zooals te doen gebruikelijk is het sein van den marine-marconist terug, dat het oorlogsschip op een bepaald uur vijf mijl van Tariffa zou zijn om daar de „Em maplein" te praaien. En zoo was het aldus de kapitein, acht uur, toen de „Emmaplein" en het oorlogsschip in eikaars zich kwamen. De „Johan Maurits van Nassau" zette een motorsloep uit om een officier naar boord te brengen voor het nazien van de papieren, hetgeen liet vcrlconen van het convooi altijd moet voorafgaan. Even later kwam de motor sloep langszij en binnen enkele oogenbltk- kenwas de officier aan boord van de „Em maplein". De begroeiing tusschen landgenoo- ten op zee kenmerkt zich altijd door joviali teit en gulle hartelijkheid. De officier begon te speechen. Maar ditmaal werd de bemanning nog hoogst aangenaam verrast, de officier schraapte zijn keel, stond strammer dan ooit en begon daarna een officieelc speech af te steken. Dit deed hij, zoo zeide hij, voordat hij zich van zijn gewone plicht zou kwijten, wijl het een zeer bijzondere dag was. Je bent een gelukkig mensch, zei hij tot den kapitein, want de „Emma plein" is het vijfhonderste Neder- landsohe schip, dat door een Neder- landsch oorlogsschip door de Straat van Gibraltar zal geloodst worden. Als herinnering aan dit gedenkwaardig feit bood de officier den kapitein een geslo ten kistje aan, waarvan de inhoud bleek te bestaan uit... een heerlijke taart, gebakken door den kok van het oorlogsschip. Nog voordat de Emmaplein dc straat bereikt had, deed de bemanning zich aan de lekker nij te goed. Tegenprestatie van de „Emmaplein" De mannen van de „Emmaplein" bleken dit geschenk zoo te waardeeren, dat zij be sloten met een tegenprestatie hun dank te betuigen. Op de thuisreis van Melilla naar Rotter dam hebben zij toen van de equipage van het oorlogsschip brieven naar Nederland meegenomen, waardoor dc familie binnen zes dagen de epistels in liaar bezit had. Fietser aangereden onder Helmond Jongen en meisje verwond; kind bleef ongedeerd. Gisteravond omstreeks acht uur heeft zich op den Mierloscheweg te Helmond een ernstige aanrijding voorgedaan. Een personenauto, bestuurd door den lieer van II. uit Helmond, kwam, bij het passeeren van een groote vrachtauto, in botsing met de achttienjarige wielrijdstcr 13., wonende aan bet Ileinelrijksdijkje, ter wijl ook een zeventienjarige jongeman, ze kere K., door de auto werd aangereden. K., die verwondingen aan het hoofd kreeg, kon na in het ziekenhuis te zijn verhonden, naar huis gaan. Mcj. 13. echter is met een zware hersenschudding en inwendige kneuzingen in het St. Antoniusziekenhuis ter verple ging opgenomen. Een kind, dat op dert ba gagedrager van dc fiets van mej. B. zat, bleef wonderlijk genoeg ongedeerd. Het rijwiel is totaal vernield. Dc microfoon als spion „Het Is oen rooververhaal", zegt Mussert. Naar wij vernemen, heeft de heer J. F. Stahle, lid van de Prov. Sta ten van Noord-Holland voor de N.S. B., als zoodanig onlslag genomen. Dit ontslag zou in geenerlei verband staan met de kwesties-van Duijl of -Pont. Naar aanleiding van bel bericht, dat de N.S.B.-leiding de gesprekken met ds. van Duijl, door middel van een in diens werk kamer verdekt opgestelde microfoon, af luisterde, heeft de heer Mussert, daarnaar door het U. D. gevraagd, verklaard, de be treffende beweringen „als een rooverver haal te beschouwen". Hij „zou daarop dan ook niet ingaan". „Er was", zoo vervolgde hij, „reeds zoo veel tegen de (Nat. Soc.) Beweging gezegd en geschreven, dat er dit nog wel bij kan." De N. R. Ct. geeft hierop bet volgende commentaar: De heer Mussert kan zich daar, dunkt ons, niet op die wijze van af maken. Deze beschuldiging js te ernstig. Het U. D. heeft nog nader vernomen, dat de in een hoekenkast opgestelde microfoon ontdekt is door den lieer Valckenier Kips, die tot voor kort fungeerde als secretaris vaji den heer Van Duyl een der thans uit de N.S.B. getredenen ten hoofd kwart iere van de N.S.B. Wij signaleeren in ons land aldus het blad een ongure gast: de microfoon als spionnagemiddel tegenover naaste medewer kers. Russische en Duitsche luistervinken De microfoon als verklikkingsinstrumonil is het eerst onder het communistische re gime in Sowjet-Rusland gebezigd, ook onder partijgenooten. Daarna vond bet. ingang in het. nationaal-socialislische Duitschland, waar eveneens een wijd verlakt spionnagc- systecm bestaat, zoodat de Duitschers, die in onze vrije atmosfeer overgeplaatst worden, onder gesprekken in openbare gelegenheden uit gewoonte nok wel eens verschrikt achter zich plegen te kijken pm er zich van te ver gewissen, of niemand een door hen gespro ken woord kan hebben opgevangen. De microfoon als spionnage-apparaat onder geestverwanten is wel dc menscbonteerend- ste uiting van wantrouwen tegen naaste me dewerkers in een en dezelfde gemeenschap. Begrijpelijk is baar toepassing echter in een gedachtenwereld als die van het communis me en liet nationaal-socialisme, waar het karakter eri de persoonlijkheid niet geëer biedigd worden en zelfs de in een particulier milieu uitgesproken gedachten strafbaar zijn, indien zij tegen dc inzichten van dc leiding indruischen. Grooter aantasting van de menscllelijke vrijheid is wel niet denk baar. De overval op de Spaansche duikboot Hij nam deel aan den overval 9 op de onderzeeër. Troncoso de gouverneur van Irun die gearresteerd is in verband met de gebeurtenissen in de haven van Brest, is giéternacht van Bayonne naar Bordeaux overgebracht. Daar werd hij in een kamer van het sta tion opgesloten in afwachting van den trein, die hem om 6 uur 20 naar Brest bracht. Troncoso stond onder strenge bewaking: een officier van Benoeming commissies. 19 Oct. a.s. de Grondwetsherziening. Den Haag, 23 September 1937. De Kamer is thans lieeloniaal „kant en klaar" om straks de najaars-campagnc te beginnen! Heden werd een middagje be steed aan het samenstelen der afdeclingen, aan het benoemen van de diverse commis sies, aan de regeling van werkzaamheden. Tusschen de dropjes-door maakte men even een voordracht ter vervulling van de vaca ture in den Hoogcn Raad, ontstaan door het heengaan van mr. Woudenberg Hamstra, waarop als nummero één werd geplaatst dr. J. II. R. £in<ninghe Damsté, directeur der belastingen te Den Haag; no. twee dr. F. J. N. Hijlink, raadsheer in het Gerechtshof eveneens te Den Haag en no. drie dr. F. G. Schcltema, hooglccraar aan de Gemeente lijke Universiteit en raadshcerplaalsvervan- ger in het Gerechtshof te Amsterdam. Bij den aanvang der vergadering zorgde voorzitter Aalbersc voor een prettig begin van veel „drogen" arbeid! door het houden van een geestig specchje ter gelegenheid van zijn her-benoeming tot speaker van het Lagerhuis. Zie hiervoor onderstaand verslag. Toen de president voorts overging tot het benoemen der .commissies, gebeurde er iets, dat nog nimmer was voorgekomen: de com munistische heer Wijnkoop kreeg een plaatsje toegewezen en wel in de commissie voor de Rijksuitgaven! - - Van het verdere deel van den middag valt weinig meer te vermelden. Alleen, dat. men besloot, 5 Ootober a.s. in de afdcelingen de Rijksbegrooting Ie gaan onderzoeken, om op 19 October een begin te maken aan de defi nitieve afdoening der Grondwetsherziening in het openbaar. Openingsrede van prof. Aalbersc. In de rede. welke de voorzitter van de Tweede Kamer, prof, Mr. P. J. M. Aalbersc, gistermiddag bij den aanvang van de ver gadering der Tweede Kamer hield, uitte hij den volgenden wensch: Jaren geleden heeft een Franschman een dik boek geschreven over het president schap in de vertegenwoordigende lichamen. Uitvoerig werden daarin landen als En geland, Frankrijk, Duitschland, behandeld. Aan ons land werd slechts een'korte pas sage gewijd, waarin de schrijver zijn met bewondering gemengde verwondering uit spreekt over „de kalmte van dc debatten in de Nederlandsche Kamera". Hij constateert, dat hier de discus sies gewoonlijk weinig heftig zijn, dat men pleegt te luisteren naar de sprekers, dat applaus zelden voor komt, en tumult zelfs heelemaal niet. En dan voegt hij daaraan toe: „De opmerkingen van den voorzit ter, en do hamer, waarvan hij zich bedient om ze te onderstrepen, zijn de gendarmerie en 2 agenten van de speciale politie te Hendave. Ook vier andere in de zaak van de Spaansche duikboot gewikkelde lie den zijn van Bordeaux naar Brest vertrokken. Duidelijk is de zaak nog niet bepaald, want gisterenavond heeft de directeur van den nationalen veiligheidsdienst te Parijs verteld, dat er aanleiding is uit nasporin gen, in veiband met Troncoso verricht, de conclusie te trekken, dat Troncoso geens zins Troncoso heet. Een geheimzinnig man is, naar bleek, op 14 September in een hotel te Brest aangekomen en heeft zich daar doen inschrijven onder den naam Suprella. Minister Dormoy, die in deze kwestie zeer doortastend optreedt, schijnt er echter van overtuigd te zijn, dat Troncoso persoonlijk aan den aanslag op de duikboot C 2 in de haven van Brest. heeft deelgenomen. De pers van liet Volksfront deelt deze opvat ting, doch de bladen van de oppositie zijn voorzichtig in liun gevolgtrekkingen. Foto's van kapitein Troncoso zijn ge toond aan de leden van de bemanning van Vertrek van Aankomst te U°r"r*S!A,hene 23 SeHA'dam 53 SCPL Kr7"1Ath'™ 23 Sepl|Basra 23 Sopt Reiger Isiedan 23 Sept Jnang. 23 ,Sept (terugreis) Sept.l de C 2 die in de nabijheid waren op het oogenblik van den aanslag. De politie heeft meegedeeld, dat allen, die de foto's zagen, zeiden, dat liet portret was van den man, die de affaire scheen te leiden en het eerst een pistool afschoot. Intuschcn deelt de Sureté nationale om trent zijn iiulcntiteit mede dat het hier den in 1895 te Pamplona geboren majoor Trom coso Y Sagrada betreft. Uit Brest wordt gemold, dat Pa rel la, de chauffeur van Troncoso, aldaar aangeko* men en direct ingesloten is. tfcfut&en Kercs vergroot zijn voorsprong De overwinning kan hem nau welijks ontgaan. Er zou iets zeer bijzonders moeten ge beuren, indien den jeugdigen Estlander Keres de overwinning in den schaak-acht- kamp zou ontgaan. Immers, in de elfde ronde, was hij de efcnige speler, die zijn partij won. De overige parttijen werden alle remise. Hij heeft hiermede zijn voorsprong op zijn naasten concurrent Fine tot 2 pun ten vergroot, een voorsprong .dus, welke in oen dergelijk en dermate vergevorderd tournooi, vrijwel niet meer is in te halen. De uitslagen van deze elfde ronde luiden: KeresPetrov 10; FineRagozin V2 V>> CapablancaReshevsky y2y>\ Flohr Eliskases y2y2. De stand van den achtkamp na deze elf de ronde waarin dus geen enkele partij werd afgebroken, luidt thans als volgt: 1. Keres 8% punt. 2. Fine &/2 punt. 3 en 4. Reshevsky en Capablanca ieder 0V2 punt plus 1 afgebroken partij. 5. Flohr 5VÓ punt. 6. Ragozin 5 punten. 7. Eliskases 3 punten plus 1 afgebroken partij. 8. Petrov 2Vz punt plus 1 afgebroken partij. Dc match Eu we—Aljechin Vele schakers naar ons land. In een persconferentie te Amsterdam, bijeengeroepen door het EuweAljechin- comité, werden nog enkele nadere bijzon derheden bekend gemaakt omtrent de or ganisatie van de aanstaande revanchematch tusschen Euwe en Aljechin om het we reldkampioenschap. Als secondanten zullen optreden Fine voor Euwe, en Eliskases voor Aljechin. Na afloop van liet tournooi te Baden zullen beiden naar Nederland komen. Het spreekt welhaast vanzelf, dat tal rijke «rrootmeesters de match geheel of ge deeltelijk zulen bijwonen, hetzij uit louter belangstelling hetzij uit hoofde van hun journalistieke werkzaamheden. Zoo zullen in ieder geval naar Ne derland komen Flöhr, Tartakower, Grucnfeld. Reshevsky, Keres, en zeer waarschijnlijk dr. Lasker en Mieses. die nog niet geheel hersteld is van het noodlottig ongeval, hem tijdens het tournooi te Kemeri over komen. Voornaamste bepalingen. De match bestaat uit 30 partijen. Dc- voldoende om de orde te herstellen wanneer deze bij zeer hooge uitzon dering eens verstoord dreigt te worden door heftige interrupties." Ziehier nu mijn wensch: Wanneer over eenige jaren van dit, ten aanzien van ver schillende landen niet wat ons land be treft sterk verouderde boek eens een nieuwe, up to date bijgewerkte en aangevul de druk zou mogen verschijnen, dan hoop ik,, dat in dien nieuwen driik deze korte passage over het Nederlandsche parlement ongewijzigd zal kunnen worden overgeno men. En met dezen wensch, aanvaard ik an dermaal het voorzitterschap van deze ka mer, jegens allen, die deel hadden in mijn benoeming, vervuld van even eerbiedige en hartelijke gevoelens van dankbaarheid, als waaraan ik op 11 Juni uiting gaf en in het onverzwakt vertrouwen, dat ik van U allen opnieuw .de voor een juiste vervulling van mijn taak noodzakelijke medewerking zal mogen ontvangen, terwijl ik bij den aan vang van onzen gezamcnlijken arbeid daar over de zegen inroep van Hem, door Wien „De Koningen regecren en de wetgevers ver ordenen hetgeen recht is." EERSTE KAMER. In den Senaat hield mem zich heden-ochtend een paar minuten bezig met het behandelen van het Adres van Antwoord op de Troon- mede, waarover natuurlijk niets te zeggen viel. President. De Vos deelde mede, dat hij hem van Mr. Pont, het N.S.B.-lid, een schrijven was binnengekomen, waarin hij bedankt voor het lidmaatschap der Kamer. De mis sive z.al aan den minister van Binnenland- sche Zaken, worden doorgegeven, gene, die het eerst 15Vz punten heeft bè* haald, waaronder 6 volle winstpunten, be haalt den titel van wereldkampioen. De mogelijkheid is dus aanwezig, dat vóór alle 30 partijen gespeeld zijn, reeds een beslis sing is verkregen. In dat geval zullen de resteerende partijen „vriendschappelijk" worden uitgespeeld. Mocht na 30 partijen nog geen beslissing zijn .verkregen, dan wordt er doorgespeeld tot het moment, dat Euwe of Aljechin 6 volle winstpunten heeft. MocliC na 30 partijen ieder 6 of .meer winstpunten op zijn naam hebben staan, maar in ieder geval een gelijk aantal (15-— 15) dan behoudt Euwe den titel. speelt hij tegen Capablanca Dr. M. Euwe, die zoo juist uit Oostenrijk is teruggekeerd, heeft ons nog enkele mede- deelingen verstrekt inzake een eventucela match tusschen Capablanca en hem in 1939. Met nadruk verklaarde Dr. Euwe, dat er geen contract was gesloten, wel zijn Capa blanca en bij het principieel eens over da voorwaarden, welke in vele opzichten zou den overeenkomen met die, welke voor de revanchematch EuweAljechin zijn vastge legd. Dertig partijen zullen, evenwel niet worden gespeeld, liet aantal zal worden overgelaten aan liet ontvangende land en zal 20, 24 of 28 bedragen. Bij 20 partijen zul len minstens 4 volle winstpunten verciseht zijn, bij 24 partijen 5 en bij 2S partijen 6. Capablanca heeft, gaarne van do gelegenheid gebruik gemaakt 0111 een match tegen Euwe indien de laatste althans van Aljechin zou winnen te spelen, en al zal deze match volgens dc bepalingen van dc F.I.D.E. niet om den wereldtitel kunnen gaan, Euwe heeft zich be reid verklaard, zich, indien hij van den Cubaan niocht verliezen, terug te tx-ekken ten gunste van Capa blanca voor een match om den ti tel tegen Flohr in 1940. De kansen, dat, de match EuweCapa blanca in Argentinië wordt gespeeld, zijn zeer groot, immers beide spelers hebben zich in beginsel met het spelen in Argen tinië (Buenos Aires) accoorcl verklaard, UUel>ienne*i Van der Vijver niet in vorm. Piet van Kempen eerste bij de stayers. Op het sluitingsprogramma van dc Sta- dionbaan stonden als twee gelijkwaardige hoofdnummers do beide revanches der we reldkampioenschappen voor amateurs en professionals. Bij de profs was hel resultaat geen ver rassing, in de volgorde Scherens, Van Vliet., 1 lichter, en Gérardin dezelfde uitslag als te Kopenhagen werd liet eindklassement gevormd. Bij de amateurs echfer werd Ooms, de Ne derlandsche kampioen, eerste voor Pola, Van der Vijver en Georget. Ooms won alle drie ritten. Georget sloeg hij met banddikte, Van der Vijver eveneens met gering verschil. Dc derde rit dc be slissende tegen Pola, die ook Georget had geslagen was weer een wonderlijk staal tje van sprintkunst en hersenwerk van onzen landgenoot. Scherens sloeg gemakkelijk Gérardin en Richter, zoo op het oog zonder eenige moeite. •Van Vliet won van kop af van den Duitschcr en was een lengte sneller dan Gérardin. In den beslissenden ril: nam Van Vliet dei leiding voor Scherens. Hot, werd een zuivere sprint in snelheid, welke op het laatste rechte eind beslist werd. Toen kwam Sche rens met twee machtige pedaaltrappen naast en over Van Vliet: de snelste had gewonnen. Achter motoren. De wedstrijd achter groote motoren werd vereden in twee manches, elk van 40 KM. Deelnemers waren Grant (Engeland), Michaux en Seynaeve (beiden België) ea onze landgenooten De Graaf, Piet van Kem pen, Loskamp en Van der Wulp. Het eindklassement luidde als volgt: 1. Piet van Kampen 4 punten. 2. De Graaf 7 punten. 3. Grant 7 punten. 4. Michaux 8 punten. 5. Van der Wulp 9 punten. 6. Seynaeve 10 punten.

Schager Courant | 1937 | | pagina 2