EEN TE WATERLATING TE HARDINXVELD. ïiÉss im w De nieuwe zittingszaal van den Volkenbond in het Palais de l'Ariane te Genève is in gebruik genomen. Een overzicht tijdens de zitting, waarin België tot lid van den Volkenbondsraad werd gekozen mmmm$- bifwurlor 'Smtv Z. K. H. Prins Bernhard verlaat tijdens zijn bezoek aan Parijs een bioscooptheater aan de Champs Elysées, waar Hij een voor- stelling bijwoonde Het 4500 tons dubbelschroef m.s. „Bandeirante", op de scheepswerf .De Merwede" te Hardinxveld gebouwd voor rekening van den staat Rio Grande do Sul, is Woensdag van stapel geloopen. Het schip glijdt te water SCï Mussolini tijdens de groote redevoering, welke hij Dinsdag te Berlijn ter gelegenheid van zijn officieel bezoek aan Duitschland hield N« Kind met de kinderen. Sir Kingsley Wood, de Engelsche minister van Gezondheid, bracht deze week een bezoek aan verschillende liefdadig heidsinstellingen te Chelsea ÜL IM Op het tooneel van den verbitterden Chineesch-Japanschen strijd. Japansche soldaten doorkruisen, met het pistool in aanslag, de straten van Sjanghai Te Tilburg is Woensdag de groote najaars-bijenmarkt gehouden, waarvoor, niettegenstaande het slechte honingjaar groote belangstelling bestond. Met speciale wagens werden de korven aangevoerd Het laatste gedeelte van het beeldhouwwerk aan de brug in de Laan van Meerdervoort over het ververschingskanaal te Den Haag, ver vaardigd door den beeldhouwer D J Wolbers. is Woensdag door ir. L J. M. Feber, wethouder van Den Haag (rechts) onthuld De heer B. Wood (midden) uit Amerika, die door het Comité voor Theepropa- ganda is aangesteld als leider der inter nationale theepropaganda in Amerika, bracht Woensdag een bezoek aan het Koloniaal Instituut te Amsterdam

Schager Courant | 1937 | | pagina 4