WINSTPARTIJ. DR. MAX EUWE BOEKT ZIJN EERSTE De Hertog en de Hertogin van Windsor gebruikten deze week de lunch m het paviljoen der koopvaardij op de Weield- tentoonstelling te Paiijs. De aankomst dei gasten De suikerfabrieken in ons land zijn weer volop In bedrijf. Een kijkje bij de suikerfabiiek te Roosendaal teiwijl groote voorraden bieten worden aan gevoeld om veiweikt te worden Een prachtige fruitmand wordt opgemaakt voor de Nationale Frult- tentoonstelling, welke Woensdag In de Apollo-hal te Amsterdam Is geopend Het bombardement van Sjanghai. Verdreven uit hun brandende huizen loopen de Chineesche bewoners der stad in dichte drommen doelloos rond, slechts uit hun traagheid gewekt, wanneer zij toeste nming ont- angen, een schuilplaats in de internationale concessie te zoeken De heer H. C. Schoch van de British American Tobacco Co te Amsterdam, die bij de ramp van de .Specht' nabij Palembang ernstig werd gewond In het Whipsnade dierenpark (Eng.) zijn twee struisvogels geboren. De jonge dieren, die thans slechts enkele dagen oud zijn Dr. Aljechin (rechts) complimenteert dr. Max Euwe met zijn overwinning in de eerste partij van de'match om het wereld-schaak-kampioen schap, welke Woensdagavond te Den Haag werd gespeeld De bekende voordrachtskunstenares Charlotte Kohier werd Woensdagavond ter gelegenheid van haar 121/»-jarig jubileum In den Stadsschouwburg te Amsterdam gehuldigd, waarbij de jubilaresse (links) vele gelukwenschen in ontvangst moest nemen DeNationaleFruit- tentoonstelling in de Apollo-hal te Amsterdam is Woensdag ge opend. Een kijkje op de expositie

Schager Courant | 1937 | | pagina 4