Nieuws. OMGEVINGNIEUWS Noodlanding van een legervliegtuig Uitbreiding Roomsch- Katholieke Bewaarschool Schagen-nieuws HOOGWOUD - AARTSWOUD. DE NAJAARSKERMIS De najaarskermis behoort weer tot het verleden en de kachels worden weer uit de hoeken gehaald. Want het is hier een vaste traditie, voor de kennis kamers uitnemen en na de kennis dc kachel zetten. De Zon dag, was als gewoonlijk goed bezocht door jongelui uit de geheele omtrek. Lustig zwierden de dansende paren in de keurig versierde zaal, op de tonen der alom bekende muziek van Gebr. van Meurs, terwijl Silver als refreinzanger de vreugde nog verhoogde. Maandagmiddag werd er in afwijking van vorige jaren oen gecostumeerde kinder optocht gehouden. Hiervoor was zoowel van den kant der kinderen als van de Ouders, grote belangstelling. Ook het hoofd der school had als stille werker hier zijn aan deel in. Het muziekcorps gezeten op een versierde platte polderswagen en getrok ken door een auto, onder leiding van den heer Jb. Louw voorop Daarachter volgden in bonte afwisseling de 10 nummers groepen en de 26 nummers enkelingen. Behoudens een regenbui slaagde alles naar wensch. De jury, bestaande uit Mevr. Iloogenboom en de heeren G. J. Jonker ei^ L. Galis, beide uit Hoogwoud, had geen gemakkelijke taak Na afloop verzamelden allen zich op het schoolplein, waar alle deelnemers één prijs mochten uitzoeken. Daarna werden bij monde van den heer A. Jonker dc prijswinnaars bekend gemaakt. De uitslag was als volgt: Groepen 1ste pr. Zeiljacht, Gezusters Schoo- newil en Gebroeders Ruig. 2e pr. Kabou tertjes Tini Vos en Arie Visser, .'Je pr. Ca- nadeesche Vijfling, Grietje en Kaatje Ver hoef, 4e pr. Kaasdragers, Gerard en Jan Hamming, 5e pr. Lente, Zomer, Herfst en Winter, Marietje Schagen, Truus Tromp, Betzi Schricken en Janni Mienis, 6e pr. Wereldreizigers Henk en Anno Scholten. Enkelingen le pr. Boerderij en Zuivel, Jb. Grootes. 2e pr. Verpleegster, Janni Ruig 3e pr. Theemuts, Froukjc Polsma, 4e pr. Ver- koersteekens, Dini List, 5e pr. Oliebollen bakker, Jb. Kuiper, 6e pr. Buziau, Jaap Visser, 7e pr. Boerenkool met spek, Klaas van der Bel. De prijzen bestonden in waardebonnen, in te wisselen bij de ingezetenen van het dorp. 's Avonds stond op het programma ring steken voor dames in costuum op de fiets. Door het slechte weer werd dit echter af gelast. Uit de zes dames, die zich de moei te nog hadden getroost in costuum in de zaal te verschijnen, werd toen maar eom keuze gemaakt, le pr. Jaantje Groot, 2e pr. Grietje Tromp, 3e pr. Corrie Kriek. Deze stelden allen een Zigeunerin voor. Ook dit deel van het programma was hiermede af gewerkt. De zweef ontbrak ditmaal hetgeen voor velen wel een gemis was. Geen wanklank werd overigens vernomen. De hoor G. Bossen is provinciaal erkend als 'walerfitter en installateur voor het electrisch en gaat zich vestigen in perceel Kerkelaan C, no. 21. (Men zie de advertentie.) Jftond- en klauwzeer bij 31 vee houders. Het aantal gevallen van mond- en klauw zeer breidt zich in deze gemeente regelmatig uit. Reeds 31 veehouders hebben aangifte go- daan, dat deze ziekte onder hun vee heerscht. Diefstal? Uit een weiland zijn eenige dagen geleden een geit en een bok verdwenen. Daar men eerst vermoedde, dat de dieren weggcloopen waren, zijn overal nasporingen gedaan, ech ter tevergeefs. Daarom wordt diefstal ver moed, hoewel het eigenaardig is, dat een derde tot de geiten familie behoorende niet meegenomen is en nog op zijn eentje in het land graast. BA BS1NGERHOBN 1936—1937 werd nagezien en in orde bevon den, terwijl, de Penningmeester dank ge bracht werd voor zijn gehouden beheer. Ontvangen was f 74.37; Uitgegeven f 68. Batig saldo f 6.37. Hierna komt in behandeling een voor stel om aansluiting hij den West-Frieschen Dambond. De vergadering voelt hier voor en het voorstel wordt zonder stemming aangenomen. Wegens vertrek van den heer Velthuijs wordt een nieuw bestuurslid gekozen. Bij de 2de stemming tusschcnd e heeren J. Breebaart Jr. en C. Lodder, wordt de heer Lodder gekozen, die zijn benoeming aan neemt. Bij de rondvraag wordt de competitie regeling besproken, waarna de voorzitter de vergadering sluit, met een woord van opwekking aan de niet-leden om alsnog als lid toe te treden. ANNA PAULUWNA BOND VAN BOERINNEN. Maandagavond hield de afdeeling Barsin- gorhorn van den Bond van Boerinnen e.a. Plattel, vrouwen haar eerste ledenverga dering in dit seizoen. De presidente. Mevr. Loggers opende met welkom en sprak den wonsch uit, dat het nieuwe seizoen weer in alle opzichten aan het dool zou beantwoorden. Nadat spreek ster enkele gedeelten uit een boek had geci teerd, las Mevr. Schlahmilch de notulen van de vorige vergadering, welke onveran derd werden vastgesteld. Ook het verslag van de vergadering van dc Prov. afdeeling gehouden te Beemster werd onder bijval goedgekeurd. De ingekomen stukken gaven weinig stof tot bespreking. Besloten werd dezen winter een cursus te houden in Ziekenverzorging thuis, welke verzorgd zal worden door Zus ter Bunders. In het begin van November zal dc tweede avond worden vastgesteld, waarbij Mej. Boekei een lezing zal houden met lichtbeelden over Finland. Heeren zul len op deze bijeenkomst ook welkom zijn. Tegen Kerstmis wordt een vergadering be legd, welke geheel in den geest van het dan naderende Kerstfeest gehouden zal worden waartoe de medewerking van de leden werd ingeroepen. Tenslotte werd besloten het een jarig bestaan in Januari op eenigszins fees telijke wijze te herdenken. Tot afgevaardigde naar de algemeenc ver gadering in Utrecht wordt benoemd Mevr. Schlahmdlch. Tot besluit van den avond was Dr. Wer- ner bereid gevonden zijn eigen filmopnamen te vertoonen, hetgeen ten zeerste werd ge waardeerd. Do presidente dankte namens de vergade ring en sloot de bijeenkomst. WINKEI. Inzittenden ongedeerd. Dinsdagmiddag maakte het van Soesterberg afkomstige S. 4-vliegtuig No. 99 een noodlanding op een wei land aan den Grasweg, Het toestel kwam van De Kooij en was 'op weg naar Soesterberg, toen de bestuur der boven onze gemeente door motorsto ring gedwongen werd te landen. Na rond gecirkeld te hebben, meende de vlieger op een weiland te kunnen dalen, maar bij het uitvoeren van de landing kwam hij tot de ontdekking, dat hij daarbij tegen een huis, dc woning van den heer B. v. d. Hoeven, zou botsen. Om dit te voorkomen, liet hij het toestel op het laatste moment nog draaien, waardoor het in de sloot, langs den Grasweg terecht kwam. De snelheid was toen niet groot meer. maar toch sloeg 't landings gestel stuk en de propeller werd versplinterd. De beide inzittenden. serg,-vliege<r Wij mans en dc leerling-vlieger Derks, bekwa men niet het minste letsel. Dadelijk werd Soesterberg gewaar schuwd om het toestel te demonteeren en daarheen te vervoeren. Eenige uren later arriveerde reeds een auto met een aanhangwagen uit Soester berg, waarna met de demontage werd be gonnen. Zorgvuldig werden de onderdee- len ingeladen en omstreeks half zes was men klaar voor het vertrek. Het bleek gisteren evenwel een ware on geluksdag voor Soesterberg te zijn: onder Koedijk kreeg de vrachtwagen panne en zelfs moest de fa. Met uit Alkmaar er aan te pas komen, om de wagens met hun kostbare lading op te sleepen. Verlof Ingetrokken. Op verzoek van den heer P. de Jong, is door B. en W. het aan hem verleende ver lof A, voor perceel Molenvaart 307, inge trokken. Loop der bevolking. Ingekomen: J. Mooij van Niederdedring- hausen (Dl), mej.. M. Ovcrmeire van Zijpe, Mej. N. Bood van Schagen, N. ButerDe Haan van Wicringen. Vetrokken: IJ. D. Verborgt en gez. naar Den Helder; mej. M. v. d. Berg naar Sasson- heim; W Zietsma naar Franekeradeel; mej. K. Meijer naar Den Helder; A. Keppcl naar Schagcn; A. J. v. d. Vlugt naar Lisse. Burgerlijke Stand. Geboren; Minke, d. v. P. Ilolkema en J. Semplonius; Berendina Engeltje, d. v. R. Koopman en B. Oving; Sirnon, z. v. W. de Jong en II. Raap; Bemard Honoré, z. v. C. van Regenwortel en M. de Brouwer. Ondertrouwd: H. Veenstra en C. H. Dwarswaard; M. C. Hooymans en E. J. Al- kemade; T. Spruit en P. Schouwenaar; P. W. Alkemade en M. G. van Koot en; A. J. van Ham en P. Oudshoorn. Politie. Gevonden: Een paar waterpijpen, vulpen houder. regenjas. Verloren: Zilveren dameshorloge en gou den ketting, halssnoer. OUDE NIEDOBP Politie: Gevonden een vulpen inlichtingen bij den Rijksveldwachter. Dinsdag had in het lokaal van den heer D. A. de Bruijn een vergadering plaats van de Damclub Winkel De heer Kuperus opende'deze vergadering en heette alle aanwezigen welkom. De notulen werden onveranderd vastge steld. De rekening over het nieuwe seizoen T VELD. R.K. Ziekenfonds „St. Martinus". In do dri'emaandelijksche bestuursverga dering werden de boeken en bescheiden gecontroleerd. Het kwartaal was aange vangen met een kassaldo groot f 1531.65; aan contributie werd ontvangen f 115.72, aan bodeloon en uitkeeringen werd betaald f 153.10, zoodat pro resto in kas was f 1494 27. Gedurende dat kwartaal was overleden de heer S. Bruin Dzn. te Waarland, sedert jaren bestuurslid van het fonds en een der leden oprichters J. Baij te Zijdewind. OPMEER Benoemd. Onze plaatsgenoot, de heer J. Valk. direc teur der Coop. Malerij „De Volharding" al hier. is benoemd tot vertegenwoordiger van de Coop. Malerij de „Eendracht" te Zaan dam. W1ERINGER SNELLE UITBREIDING VAN MOND- EN KLAUWZEER De mond- en klauwzeer breidt zich in deze gemeente snel uit, voornamelijk in het Oostelijk gedoelte waar het eerste geval werd geconstuteerd. Sedert hebben zich in enkele dagen tijds 4 nieuwe gevallen voorgedaan, n.1. onder het vee van de hoeren M. B., C. K., N. II en van Mw. Wed. W. Snooij Jzn. allen te Oosterland. ONDERWIJZEND PERSONEEL Ter vervanging van den heer J. Boon, hoofd der O.L. School te Oosterland alhier, aan wien ziekteverlof is verleend, is be noenul de heer B. Ouwerling onderwijzer te Den Helder, WINKELSLUITING Wij brengen belanghebbenden in herin nering, dat., nu de zomertijd is beëindigd alle winkels weer des avonds om 8 uur ga- sloten moeten zijn. Ten aanzien van de Zondagsluiting geldl vanaf 15 September tot 1 Juni de volgende regeling: Zaken waarin uitsluitend of in hoofdzaak visch, fruit, brood, banket, suikerwerk of chocolade wordit verkocht mogen Zondags geopend zijn van nam. 2 tot 8 uur. Winkels waarin uitsluitend of in hoofd zaak rookartikelen worden verkocht van nam. 48 uur. Politie. Gevonden: Een belastingplaatje in étui; een witte dameshandschoen; een portemon- naie, inh. eenig geld en een postzegel. Verloren: Een kinderportemonnaie, inh. eenig geld. Inl. bij den gemeentebode. LANCENDIJK VOLKSONDERWIJS De afdeeling Langendijk van „Volksonder wijs" hield Woensdagavond m „Concordia" te Noordscharwoude een algemeene leden vergadering, welke flink bezocht was. Voorzitter, de heer K. Bierman. Notulén waren niet aanwezig. Ten aanzien van de Kleuterscholen werd medegedeeld, dat in Oudkarspel reeds een ouderavond is gehouden, waarop eenige be sluiten werden genomen, welke door Voor zitter werden medegedeeld. Men heeft n.a.v. een besluit op den ou deravond genomen, zich tot de tooneel ver- Jong Leven gewend, welke geneigd was een uitvoering te geven ten bate der Kleu terscholen. De heer C Borst zou gaarne goedkoopere k'aarten dan f 0.50 verkrijgbaar willen stel len voor de arbeiders, die werkloos zijn. De prijs voor werkloozen werd op een kwartje gesteld. Waarschijnlijk zal tevens een verloting worden gehouden. Hierna werd het financieele verslag uitge bracht. De Viruly-avond heeft opgebracht een netto bedrag van f 118.12. De kleine ver loting heeft opgebracht f 179.76 De groote verloting heeft een voordeelig saldo van f 1242.32 opgeleverd. Aan rentelooze voorschotten en obligaties heeft men gehad f 935.op de obligaties is f 300 afgelost. Van de stelpost op het schooltje te Oudkarspel van f 650.is f 100 afgelost. Daarvan zal 5 jaar achtereen f 100 per jaar worden afgelost, zoodat tenslotte riog een kleine schuld overblijft. Het nadeelige saldo over 1935 van de kleuterschool te Oudkarspel was pl.m. f 117.—. De heer Rutsen rapporteerde dat alles in orde was bevonden. Alles is betaald geraakt, behalve de helft der rentelooze voorschotten en obligaties. De schuld op de kleuter school is nog pl.m. f 500, behalve het nadeelig saldo van het afge- loopen jaar. Dc heer Rutsen wees op de vele werk zaamheden welke door den penningmeester en de andere heeren zijn verricht, waarvoor hij hen hartelijk dankte. (Instemming). Behandeld werd de beschrijvingsbrief voor de alg. vergadering. Afgevaardigd werden de heeren M. Wage naar en Westenberg, met resp. 15 en 14 stemmen. Plaatsvervangers de heeren Al- bertz en van Eeten. Financieel verslag. Aan het financieele verslag van den pen ningmeester ontleenen wij, dat de ontvang sten f 253.56 waren, de uitgaven f 189.29, alzoo een batig saldo van f 64.27. Het aan- vangsaldo was f 18.66. Bestuursverkiezing. Aftredend waren de heeren P. Langendijk, K. Bierman en J. Smak, allen herkiesbaar. Allen werden herkozen met bijna algemeene stemmen. In de vacature ontstaan door het bedanken van den heer J. Keizer, werd ge kozen de heer G. Bakker Oz. Bij de rondvraag werd ter sprake gebracht het schilderen van de kleuterschool te Oud karspel, hetgeen noodzakelijk werd geacht. De heer J. Frielink vroeg waarom de heer Keizer niet als voorzitter de vergadering leidt. Voorzitter antwoordde, dat de heer Kei zer heeft bedankt als voorzitter en hestuurs- lid. De heer Keizer zeide, dat de werkzaam heden van dien aard werden, dat hij heeft bedankt om de afd. geen schade te doen. De heer Frielink vestigde nog de aandacht op esperanto; spr. zou daarvoor willen ijve ren door Volksonderwijs. SDr. wilde 'n vol gende vergadering daartoe een lezing doen houden. Voorz. zeide. dat het H.B. voor het ijveren voor esperanto is, maar niet om het als leervak op de school te krijgen- De heer Schuitemaker zag geen verband tusschen esperanto en ons werk als afdee ling van Volksonderwijs. Men besloot op een volgende vergadering een lezing te doen houden. Daarna sluiting. Z1JPR De Minister van Sociale Zaken heeft een Overheidssubsidie toegekend voor een werk verschaffingsobject van den heer W. de Boer te 'tZand, bestaande in het verbeteren (ont ginnen) van een perceel land, gelegen aan den Boschweg. Bouwvergunningen. Door Burgemeester en Wethouders zijn de volgende bouwvergunningen verleend: aan J. Breed te Petten tot het veranderen van een bergplaats aldaar; aan J. M. Bor te Arnhem tot inwendige verbouw van een woning gelegen aan den Boschweg. BOUWVERGUNNING VER LEEND. Bi] het gemeentebestuur Is giste ren een aanvraag ingediend tot het verleenen van een bouwvergunning voor de uitbreiding van de Katho lieke Bewaarschool alhier. Het plan is ontworpen door den heer S. Overtoom en kon de goedkeuring van B. en W. wegdragen, zoodat vergunning om tot den bouw over te gaan, is verleend. Deze belangrijke uitbreiding zal bestaan uit het maken van twee groote lokalen, te stichten tusschen het Patronaat en de Roos- straat, terwijl tevens een speelplaats is ont\vorpen, welke zal grenzen aan een eventueel te verlengen Roosstraat. Wat bij dit plan, dat ongeveer f 9000.zal vragen, opvalt is, dat het wordt ingediend tijdens het loopen van het beroep, dat is ingesteld tegen 's Raads besluit tot het weigeren van een hoogere subsidie dan f 200.— per jaar aan het katholiek bewaar- schoolonderwijs. Hieruit zou men mogen afleiden, dat de fondsen tot uitbreiding en instandhouding van een Katholieke Bewaarschool verzekerd zijn, los van een eventueele gemeentelijke subsidie. Het raadsbesluit is immers negatief en geheel conform de wet genomen, zoodat het naar onze mceniug niet voor vernietiging vatbaar is Noch Gedeputeerde Staten, nóch de Mi nister zullen de gemeente tot subsidieering van het Katholieke Bewaarschoolonderwijs kunnen dwingen; hoogstens kan een aan beveling volgen, welke de Raad vrij is al of niet op te volgen. Daar men dit in Katholieke kringen zeer goed zal beseffen, mag worden aangenomen dat het gat, waarvoor de gemeentelijke sub sidie noodig werd geoordeeld, op andere wijze is gestopt. STAND WERKLOOSHEID. Op 2 October 1937 bedroeg het aantal werkloozen in deze gemeente 37. Hiervan zijn er 27 in de steunregeling en 10 in de centrale werkverschaffing opgenomen. EEN VISCHWINKEL Het winkelhuis op de Loet, waarin de lieer Middelbeek voorheen zijn rijwielhandel dreef en dat, sedert de ingebruikneming van het nieuwe pand door den heer Middelheek. onbewoond was, zal binnenkort weer een andere bestemming krijgen. l>o heer Sohoehuis alhier zal er n.1. een vischhandel in gaan uitoefenen. INSCHRIJVING DIENSTPLICHT LICHTING 1939. Voor den dienstplicht lichting 1939 heb hen zich voor deze gemeente 41 personen aangemeld. Hiervan hebben 13 ingeschreve nen vrijstelling wegens broederdienst aange vraagd en 1 vrijstelling wegens opleiding tot een geestelijk ambt. Programma voor Zondag a.s.: Schagen IB.K.C. I Aanvang 2 uur. P. Schoorl H. Middelbeek M. de Haas A. Slikker, S. Grootes L. Schoorl, D. Schoorl, C. de Moor, J. Peetoom, G. Boontjes, J. Zonnenberg. Res.: E. Rus. V.C.L. ISchagen II. Vertrok per bus 1.15 uur. D. Arnoldus. J. Bremer, A. de Wit G. Koch, M. Slikker. J. Weeland H. Veenstra, J Steen, P. de Vries, D. Ruig Jb Broersma. Res. W. v. Geelen. Schagen 3—B.K.C. 3 Aanvang 12 uur. J. J. Slikker P. Kistemaker G. Zwaan T. Moransart, S. Breebaart J. v. d. Ooord J. Broer, J. Starroveld,. Jb Siemons, J. Everts, J. Franzen. Res.: Jb. Molenaar. Oudorp 2—Schagen 4. Vertrek per bus 11.15. J. Oostwouder F. Nauts D. Leeuwenkamp H. Kistemaker, C. Slikker P. Slik W. Domipes, Chr. Neefkens N.N. P. Hoogland G. Terpstra Res.: F. Bosma. H.R.C. b—Schagen a. Vertrek per bus 11 uur W Gorter D. Kuiper R. v. Haren P. Bakker G. C Anneveldt Jb. Molenaar P. Dekker, J. v. d Ben, J. Slikker T. Schoorl H. Volten. HR.C. fSchagen b. Vertrek gelijk met Schagen a. A. Houtkooper J. Molenaar Pz., W. Rezelman P. Kórt, S. Brak J. Engelsman R. Abbring, K. Molenaar, M. v. Rooij G. Anneveldt, J. Kater. Jullie ziet jongens wij kunnen geen afbe- richten hebben, aangezien jullie allen opge steld bent. Denken de adsp. er aan om de training zooveel mogelijk te bezoeken, dan komt hel uithoudingsvermogen vanzelf en wij roo- ken nu niet te veel voor Zondag, afgespro ken? De E.C. verzoekt de leden aller medewer king daar alle elftallen spelen. Bedankjes worden dus niet geaccepteerd deze \\»eek. Het bestuur verzoekt degenen die soms een paar schoenen, shirt of broek over heb ben dit te bezorgen bij C. Keijzer, Laurie- straat 20, Schagen, daar wij er dan leden mee kunnen helpen. Ook oud-leden, die soms nog het een of ander over hebben, ver zoeken wij beleefd indien ze het willen mis sen, aan ons cadeau te doen. U doet er een goede daad mee. Verkiezing Hoofdbestuur Ned. Mij. van Landbouw Gisteren hield de Nederlandsche Maat schappij van Landbouw heert 145ste alge meene vergadering. Bij de verkiezingen voor het hoofdbestuur werden voor de pro vincie Noord-Holland bij enkele candidaatstelling ter voorziening in de vacature Waiboer te Winkel en Govers te Alkmaar, resp. gekozen de heeren P, Kistemaker te Kol- horii, voor de afdeeling Waard en Groet, en C. D. Rezelman te Anna Paulowna. Biggenmerken Wij vernemen van bevoegde zijde, dat het aantal aangebrachte biggenmerken in de week van 20 September tot 25 September be droeg: 40566, tegenover 48308 in de overeen komstige week van het vorige jaar. Van de toekenning 1937 zijn van 1 Januari tot 25 September in totaal aangebracht 1.300.602 merken, tegenover 1 525.104 merken in de overeenkomstige periode van 1936. 475ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) Trekking van Woensdag 6 October 1P37 5e klasse, 11e lijst Hooge Prijzen 1000.— 3188 18706 400 3615 15932 21613 23E2J 200.— 10576 13717 16935 17792 22341 22988 100.— 5206 6381 9796 10816 14095 16558 23164 Prijzen van f70. 37 66 107 131 211 231 571 796 1029 1067 1158 1201 1228 1399 1402 1533 1536 1539 1573 1592 1679 1804 2058 2073 2325 2678 2704 2793 2839 3174 3258 3259 3306 3339 3646 3733 3740 3784 3841 3889 3936 4050 4064 4180 4210 4264 4553 4680 4901 5060 5305 5450 5883 5923 5928 6119 6181 6194 6260 6364 6529 6574 6881 7204 7522 7608 7612 7783 7798 7834 7951 7970 8074 8231 8340 8468 8664 8699 8857 8867 8914 9013 9191 9198 9248 9303 9340 9361 9449 9481 9521 9682 9707 9713 9731 9851 10130 10296 10397 10430 10466 10552 10817 10878 10915 10934 10948 10966 11054 11117 11144 11232 11430 11525 11590 11596 11627 11923 11930 11937 12064 12197 12229 12321 12396 12505 12537 12715 12751 12961 12969 13144 13166 13292 13309 13339 13356 13392 13396 13417 13448 13459 13575 13640 13684 13831 13851 13860 13886 14103 14162 14215 14314 14505 14658 14877 14897 15151 15163 15331 15432 15467 15504 15547 15553 15597 15602 15617 15637 15694 15701 15986 36034 16058 16149 16282 16316 16398 16484 16550 16615 16748 16856 1690Q 16951 17052 17135 17156 17255 17490 17532 17677 17778 18034 18211 18251 18279 18448 18659 18665 18727 19069 19108 19421 19475 19745 19748 19894 19929 20207 20260 20321 20355 20391 20394 20416 20427 20444 20529 20557 20578 20848 208G2 20982 21059 21119 21181 21259 21650 21674 21676 21816 21912 21976 22181 22277 22395 22*408 22630 22785 22802 22814 22978 23092 23143 23267 23284 23451 23628 23756 23850 23909 21 33 64 121 134 150 326 565 578 584 609 619 625 688 690 738 795 802 804 806 809 823 825 832 855 875 889 903 911 912 1012 1064 1069 1075 1175 1181 1207 1212 1217 1222 1244 1290 1408 1445 1474 1489 1506 1537 1550 1718 1721 1803 1847 1858 1864 1901 1905 1914 1934 1950 1953 1964 1996 2061 2104 2141 2160 2230 2279 2282 2359 2434 2436 2451 2452 2507 2517 2540 2553 2598 2677 2689 2692 2820 2825 2837 2843 2915 2922 2927 2934 2939 2957 3049 3064 3143 3175 3182 3251 3236 33b? 3400 34i8 3501 3507 3570 3607 3609 3633 3644 3647 3669 3698 3734 3744 3'<»o 3b20 3917 3t>JÜ 4029 4036 4042 4043 4077 4144 4152 4172 4173 4181 4309 4318 4392 4548 4568 4571 4574 4580 4592 4636 4652 4739 4793 4824 4849 4855 4882 4948 4968 4984 5040 5153 5157 5159 5191 5204 5212 5389 5410 5423 5424 5459 5494 5502 5560 5630 5658 5721 5805 5813 5818 5823 5906 5909 6058 6106 6143 6154 6177 6206 6251 6324 6325 63. t 6427 6434 6441 6496 6518 6525 6583 6595 6612 6621 6699 6727 6742 6760 6769 6794 6852 6861 6913 6915 6947 6958 6975 7013 7077 7094 7098 7149 7191 7208 7263 7267 7309 7393 7442 7449 7451 7453 7499 7502 7512 7513 7527 7557 7625 7642 7650 7666 7675 7677 7681 7732 7770 7805 7939 7840 7952 8007 8043 8146 8147 8177 8213 8257 8401 8423 8471 8551 8553 8603 8622 8628 8632 8634 8688 8705 8714 8718 8762 8767 8780 8784 8813 8816 8838 8882 8980 9047 9054 9062 9124 9140 9144 9159 9170 9250 9270 9283 9293 9300 9309 9345 9402 9443 9491 9522 9524 9532 9553 9554 9635 9638 9654 9659 9766 9788 9829 9873 9896 9925 10059 10064 10065 10118 10156 10174 10241 10245 10384 10412 10418 10433 10445 10446 10488 10531 10610 10706 10747 10750 10786 10787 10884 10924 10958 10969 11033 11044 11136 11185 11282 11284 11310 11362 11444 11466 11516 11521 11561 11583 11623 11702 11838 11847 11904 11940 11949 11963 12028 12038 12177 12225 12271 12285 12315 12319 12352 12452 12467 12468 12506 12550 12559 12739 12757 12761 12842 12933 13005 13096 13097 13117 13143 13153 13170 13183 13200 13221 13262 13280 13300 13451 13519 13522 13538 13563 13589 13613 13638 13645 13646 13652 13720 13721 13726 13737 13792 13808 13818 13820 13914 13946 13973 13974 14018 14044 14120 14133 14147 14189 14285 14292 14414 14419 14466 14485 14543 14550 14558 14605 14628 14640 14724 14758 14763 14766 14768 14870 14882 14900 14919 14927 15025 15037 15189 15245 15255 15292 15315 15321 15337 15388 15480 15491 15522 15527 15530 15535 15583 15674 15705 15716 15770 15803 15873 15910 15915 15959 15975 16024 16065 16071 16077 16089 16120 16147 16185 16186 16201 16250 16261 16262 16313 16332 16369 16387 16427 16443 16453 16461 16525 16533 16602 16656 16722 16737 16771 16775 16779 16799 16825 16859 16873 16922 16973 17091 17112 17115 17118 17125 17284 17323 17379 17392 17414 17444 i7460 17487 17529 17557 17586 17612 17621 17642 17654 17688 17713 17738 17739 17749 17753 17757 17763 17765 17800 17948 17998 18014 18023 18066 18074 18081 18085 18108 18185 18192 18230 18256 18296 18333 18359 18415 18471 18529 185C7 18588 18648 18657 18667 18775 18785 18798 18892 18917 18971 18986 18987 18999 19005 19014 19046 19389 19115 19134 19150 19194 19211 19273 19286 19399 19330 19413 19417 19423 19432 19439 19450 19457 19528 19553 19612 19648 19725 19799 19888 19922 19962 20004 20088 20147 20156 20171 2G191 20194 20210 20227 20278 20398 20402 20414 20417 20435 20457 20465 20492 20580 20583 20611 20652 20653 20671 20717 20781 20806 20807 20817 20845 20849 20865 20967 21016 21033 21050 21120 21158 21212 21221 21269 21279 21387 21390 21433 21439 21459 21462 21464 21487 21544 21581 21642 21749 21751 21754 21791 21806 21808 21826 21835 21896 21926 22001 22022 22055 22060 22135 22199 22204 22218 22233 22243 22309 22401 22414 22451 22553 22639 22684 22686 22726 22752 22870 22890 22925 22956 23010 23055 23057 23131 23144 23183 23186 23299 23302 23304 23340 23396 23428 23455 23507 23532 23558 23560 23570 23687 23817 23908 23933 23947 Verbeteringen 5e klasse, 9e lijst 17818 ont- breekt. 5e Klasse. 10e lUst: 5422 m. z. 5402; 16460 m. z. 16460 j 70.-

Schager Courant | 1937 | | pagina 6