DE STRIJD IN HET VERRE OOSTEN. De heer J. Benninga van Nederland' sche nationaliteit, sinds kort in Engeland woonachtig, is benoemd tot voorzitter der Kamer van Koophandel te Mitcham In den Amstel bij de Hooge Sluis te Amsterdam wordt ten be hoeve van de gasleidingen een zinkbuis neergelaten, waardoor voor de scheepvaart ter plaatse slechts een kleine doorvaartruimte is vriioelaten Een overzicht van den stoet met de statiekoets op weg naar Buckingham Palace na de plechtige opening van het Engelsche Parlement door Koning George VI De Geldersche Industrieele Club organiseerde Woensdag een excursie naar de hoofdstad, waarbij o m. ook een bezoek aan de wert van de Ned. Scheepsbouw Mij. werd gebracht. Het gezelschap tijdens de bezichtiging van de in aanbouw zijnde schepen De bariton Luigi Montesanto in een der scènes tijdens de repetities der ItaliaanscheOpera, die Zaterdag het seizoen opent met Verdi's «Nabucco» De stadsreiniging te Assen zuivert een straat van mosterdgas tijdens de luchtbeschermingsoefeningen, welke deze week in Drente werden gehouden De geredden van het vrachtschip Oued-Mellah, dat in de Middellandsche Zee door twee vliegtuigen van onbekende nationaliteit weid aangevallen, na hun aankomst op het station te Marseille De strijd rond Sjanghai. Japansche soldaten nemen na een bombardement door hun luchtstrijdkrachten een der getroffen huizen onder schot om even- tueele achtergebleven verdedigers onschadelyk te maken Najaarsstemming op de Oostzee. Visschersbooten in herfststorm den

Schager Courant | 1937 | | pagina 4