De knoeierijen Julius Sarmat Engeland welwillender tegenover Franco japanners veroveren Zuidoever van de Soetsjau Minimuramaat voor te denatureeren aardappe'en Bommen op Barbastro Munitietransport te Gibraltar aangehouden Nazi-groet in de rechtszaal Initiatief van Duitschland inzake het Verre Oosten Crisismerk boter verdwijnt Nieuwe Lockheads voor de K.N.I LM. Marktberichten PxiaAclenbfioJU. INTERNATIONAAL CONCOURS TE NEW YORK BEGONNEN Ongelukkige inzet van onze landgenooten Het internationaal concours van New York waaraan ook door Nederlandsche ruiters wordt deelgenomen, werd gisteren geopend met een springconcours voor militairen. De équipes bestonden uit twee ruitere, die ieder met twee paarden uitkwamen. Onze vertegewoordigers, ritmeester baron Sirtema van Grovestins met Isard en Her mies en luitenant Pahud de Mortanges met Ikarus en Silver Star, reden niet fortuin lijk en werden door herhaaldelijk weigeren van hun paarden gediskwalificeerd. Uoet&al K.N.V.B. Vierde klasse B. Voor Bergen staat een heel zware wedstrijd uitgeschreven. Meervogels komt n.1. op be zoek. Ongetwijfeld een match waarmee eer in te leggen is. Voorts Q.S.C.—Zilvermeeuwen, Monniken damWestzaan; VerkadeUitgeest en KW Zaanlandia. Junioren C. Bergen a is vrij. Adspiranten. Afd. K. waar Schoort a nog pas met 12 0 van Alkm. Boys b won zet Schoorl a nu thuis (12.30) tegen Alkm. Boys a in liet veld. terwijl Bergen a het, eveneens thuis op moet nemen tegen Alcmaria a (11.30) We zijn benieuwd! Verder: DTS aAlkm. Boys b (12 uur). Afd. L.: Alom. d—DTS b (12 uur); Alk maar bKoedijk a (12 uur); Bergen b Vrone a (10 uur). Afd. N.: N. Niedorp a—West-Frisia a (12 uur). ANNA PAULOWNA. BKC-nieuws. Daar K. Steenvoorde op doktérs-advies niet meer mag spelen is N. Keijzer in het eerste elftal opgenomen, dat in de volgende opstel ling den zwaren wedstrijd in Nieuwe Nie dorp tegemoet gaat: Prins; van Teulingen Hz. en Tauber; van Teulingen Jz., van der Goes en Paardckoper; Keijzer, Jan van Wees, Blok, De Schipper en Jac. van Wees. Bommenhagel op de Westelijke wijken van Sjanghai VAL VAN TAI-YOEAN IEDER OOGENBLIK VERWACHT. Volgens mededeeling van de Ja- pansche autoriteiten hebben de Ja- pansche troepen aan den zuidelijken oever van de Soe-Tsjaukreek, dicht bi] den westkant van de internati onale nederzetting, vasten voet ge kregen. De Japansche linie vormt daar wel iswaar geen gesloten geheel, doch de verschillende eenheden houden toch voortdurend contact met elkaar. De Chineesche stellingen in de westelijke buitenwijken van Shanghai werden gisteren bedolven onder een hagel van bommen en granaten, bericht Un. Press. Dit bombarde ment vormde het voorspel tot een nieuwen aanval in zuidelijke richting, waardoor de Japanners de stad geheel hopert in te slui ten. De Chineezen hebben er in toegestemd, dat een deel van de Nan-Taowijk ontruimd wordt ten behoeve van de vluchtelingen en dat dit deel buiten de operaties wordt gehouden. De door de Chineezen gestelde voorwaarden zijn evenwel nog niet volledig bekend. Een der voorwaarden schijnt te zijn, dat de Chinee sche troepen de controle behouden over dat stuk van de Bundkade, dat langs Nan-Tao loopt. Hiertegen zullen de Japanners onge twijfeld bezwaren maken, zoodat het. nog wel eenigen tijd zal duren, voordat het ontrui mingsplan werkelijkheid wordt. Van Chi neesche zijde werd bovendien met nadruk er op gewezen, dat, wanneer het tot een over eenkomst komt, dit door bemiddeling van derden en niet na rechtstreeksche onderhan delingen met de Japanners zal geschieden. SPANJE 1 Voorstel tot rechtsch offensief in Arragon. Het mlinisterie van landsverdedi ging deelt mede, dat 12 driemotorige Franco-vliegtuigen Barbastro heb ben gebombardeerd en een zestigtal slachtoffers hebben gemaakt Bar bastro ligt in Arragon, tusschen Huesca en Lerida. In militaire krin gen zit men in de bombardementen Lerida en Barbastro een aanwijzing dat de troepen van Franco in deze streek een offensief zullen beginnen Wapens van Duitsch sohip gelost. De Britsche autoriteiten, welke met de bewaking der grens tusschen Gibraltar en Spanje belast zijn, hebben gistermiddag den bestuurder gearresteerd van een auto, die vier groote kisten met wapens en munitie voor de opstandelingen vervoerde. De wagen was op weg van Gibraltar naar la Linea. De zending wapens en munitie is in beslag genomen. Reuter voegt aan dit bericht toe, dat de zending gisterochtend van het Duitsohe stoomschip Pasajes, dat via Tanger uit Hamburg te Gibraltar was aangekomen, is gelost. Later is het schip vertrokken. Politie en ambtenaren stellen een on derzoek in. Geen officieele erkenning verklaart Chamberlain Wel handelsbetrekkingen aange- geknoopt. De berichten, dat Groot-Brittannië op het punt staat Franco te erken nen, zijn, naar verluidt, onjuist, of schoon wel onderhandelingen sinds eenige weken gevoerd worden over het nemen van practische maatrege len voor een contact met de autori teiten in de groote gebieden van Spanje, die door de nationalistèn zijn bezet en waar Groot-Brittannië groote handelsbelangen heeft. De onderhandelingen zijn op het oogen- blik opgeschort, hangende het resultaat van bet onderzoek, dat de nationalisten beloofd hebben te zullen instellen naar het bombar dement van de Jean Weems. De onderhandelingen hebben ten doel te komen tot een regeling, waarbij Groot- Brittannië een of verscheidene vertegen woordigers zou krijgen ter bewaking van de Britsche belangen op Spaansch nationa listische gebied en generaal Franco een soortgelijke vertegenwoordiger te Londen. Neville Chamberlain heeft in het Lager- Twee en veertig Japansche oorlogssche pen, waaronder, naar vernomen wordt, vier vliegtuigmoederschepen, zijn thans gecon centreerd in de monding van de Wang- Poe, Sommige waarnemers zien hierin een dreigende poging van de Japanners, om troepen in Poe-Toeng te ontschepen, ten einde de Chineezen uit die wijk te verdrij ven. Naar uit betrouwbare bron wordt verno men, stroomen nog voortdurend nieuwe Japansche versterkingen Shanghai binnen. Een buitenlandsche waarnemer, die de Chineesche 'linies bezocht, verklaarde, dat de Chineezen een tegenaanval voorberei den, teneinde de Japansche troepen, die op den Zuidelijken oever van de Soe-Tsjau kreek vasten voet hebben gekregen, te ver jagen. Hij voegde hieraan toe, dat liet moreel van de Chineezen in dezen sector zeer goed is. Hulptroepen naar Jjansi. De jongste berichten, welke alhier uit Tai-Joean werden ontvangen, wijzen er op, dat de val van deze stad ieder oogenblik kan worden verwacht. De verplaatsing van het Chineesche hoofd kwartier naar Zuid-Sjansi is reeds voltooid. Zou Tai-Joean worden ontruimd, zooals thans zeker lijkt, dan zou de eerste nieuwe verdedigingslinie, naar vernomen wordt, aangelegd worden in de nabijheid van Tsjing-Tsjin, onmiddellijk ten zuiden van Tai-Joean. Krachtige versterkingen worden in aller ijl over de PeipingHankaulijn naar Tsji- Tsjia Tsjwang, een spoorwegknooppunt na bij de provincie Hopei, gezonden, doch al gemeen is men van meening, dat deze Chineesche poging, om den Japanschen op- marsch van het oosten uit naar Tai-Joean te bedreigen, te laat zal zijn, om de hoofd stad nog te redden. Japansch op de scholen van Tientsin en Peiping. Terwijl het aantal Japanners te Tientsin voor het begin der vijandelijkheden 20.000 bedroeg, is het thans tot 30.000 gestegen. Op de scholen in Tientsin en Peiping wordt Japansch ondehvezen. De commissie voor de handhaving van den vrede organiseert speciale klassen voor het onderwijs in het Japansch, Origineele hongerstaking Een nieuwe wijze van hongersta king is uitgedacht door een arbei der op de olievelden van Boryslaw in Polen. Uit protest tegen zijn ontslag is de man, Thomas Kavan geheeten, naar den top van een boortoren ge klommen, waar hij zich verschans te. Hij weigerde alle voedsel, dat hem aangeboden werd door colle ga's. Als gevolg van zijn optreden heeft men het werk aan de olie bron stil moeten leggen. De vijf kinderen en de vrouw van den hongerstaker blijven voort durend in de nabijheid van den boortoren en onderhouden zich op .dezen afstand met het hoofd des gezins. huis in antwoord op een vraag verklaard, dat de Britsche regeering niet voornemens is, haar houding ten aanzien van beide partijen in Spanje te wijzigen, aangezien deze houding overeenkomstig de niet-in- mengingsovereemkomsit is. Op een vraag van Attlee, die wilde weten of dit niet in feit een erkennen van de re geering van Franco beteekende, ant woordde Chamberlain ontkennend. Het schijnt, dat Parijs Engelands stappen goedkeurt en ook zelf een welwillender hou ding tegenover Franco aanneemt. De mededeelingendienst der Duitsche na- tionaal-socialistische partij heeft in een rond schrijven de volgende aanwijzingen gegeven omtrent den gang van zaken tijdens een gerechtszitting: „Als de rechters binnenkomen, moeten alle aanwezigen in de rechtszaal opstaan en den Duitschen groet brengen. De rechters zullen, wanneer zij op hun plaats zijn aangekomen, deze groet heant- woorden door hun arm uit te strekken. De president'kondigt vervolgens aart „Ik open de zitting met den Duitschen groet: Heil Hitier". Als de zitting is afgeloopen zullen de rechters opstaan en den Duitschen groet brengen: Alle aanwezige personen staan op en antwoorden met den „Duitschen groet". Op deze wijze zal, zoo verklaart het rond schrijven, het plechtige kaï'akter der rechts zitting bewaard blijven en de president tot uitdrukking brengen, dat opgetreden wordt in naam van den leider en oppersten rechter, Adolf Hitier. Bemiddelingspogingen in voor bereiding. Het Fransche blad „Le Journal" maakt melding van een gerucht, dat in welingelichte kringen te Berlijn de ronde doet en volgens hetwelk de Duitsche regeering zeer spoedig een initiatief zou nemen in verband met het conflict in het Verre Oosten. De uitvoering zou worden toevertrouwd aan Von Rib- bentrop. „Hot zou hier een bemiddeling kunnen betreffen tusschen China en Japan. De eerste polsingen zijn reeds aan beide kanten verricht door de •Duitsche diplomaten en zouden in staat stellen te hopen dat het con flict zou kunnen worden geregeld in een vrij nabije toekomst" Vervanging door export-toeslag, controle-kosten worden minder. Naar het Hsb. verneemt heeft minister Steenberghe besloten, om met ingang van Maandag a.s. het crisisbotermerk af te schaf fen en dit te vervangen door een exporttoe- slag. In den vervolge zal deze toeslag steeds gelijk zijn aan den tot boter omgerekenden noodig geachten melksteun. Minister Steenberghe heeft tevens besloten dat de regeling ten aanzien van kaas en melkproducten voorloopig nog onveranderd zal worden gelaten, maar wèl wordt de mo gelijkheid bestudeerd, om ook voor deze pro ducten den directen steun en heffing te laten vervallen en te vervangen door een systeem van export-toeslagen, die dan afhankelijk zouden worden van den boter-exporttoeslag. De crisisheffing op de boter is thans, al dus het blad, reeds enkele weken lang ge lijk aan den steun aan dat product, n.1. 40 cents per kilo. Dat beteekent dus, dat de boterfabrieken en de zuiveloentrale de geheele productie met gesloten beurs kunnen afrekenen wat betreft den boter- steun en de -heffing. Op de geëxporteerde boter wordt dan de heffing gerestitueerd. Crisisheffing en steun aan elkaar gelijk. Wat is dus eenvoudiger, dan een stelsel te ontwerpen, waarhij de noodig geoor deelde steun aan de boter en de heffing op de boter (de kunstmatige binnenland- sche prijsverhooging dus) stééds aan elkaar gelijk zijn! Er ontstaat dan le. een vol komen stabiele industriemelkprijs; 2e. een voortdurend verband tusschen steun en industriemelk; 3e. de overbodigheid van het crisisbotermerk en de kostbare controle op deze merken, op het botervervoer en op de. botervoorraden; 4e. r> overbodigheid van het van dag tot dag bijhouden door de Zuivelcentrale van een boekhouding der boterproductie; 5e. de mogelijkheid, om de heele zaak te regelen door een export toeslag. Zij behooren tot de snelste ver- keersmachines ter wereld. De leiding van het K.N.I.L.M. besloot om, buiten de drie reeds bestelde en tegen het einde van het jaar in Indië te venvachten Lockheed Super Electra's nog twee toe stellen van hetzelfde type te bestellen, ge zien de mogelijkheid, dat de binnenlandsche lijnen in de naaste toekomst zullen worden uitgebreid, terwijl ook verschillende lijnen op het buitenland in voorbereiding zijn. Hiermede is dus het totaal aantal Lock- heeds dat de K.N.I.L.M. over eenigen tijd zal exploiteeren gestegen tot vijf. De eerste toestellen hebben hoven het vliegveld van de fabriek te Burbanks in Californie proef gevlogen en bleken geheel te beantwoorden aan de verwachtingen wel ke men van deze supersnelle moderne ver- verkeersmachines koesterde. De nieuwe Lockheed is een van de snelste verkeersmachines ter wereld. De grootste snelheid van het sierlijke, slanke vliegtuig bedraagt tegen de 400 k.m. per uur, ter wijl de kruissnelheid omstreeks de 330 k.m. ligt. De actieradius van de Lockheed Super Electra bedraagt niet minder dan 3.200 k.m. N.H.V.B. Eerste klasse A. Dank zij de nederlaag van Beemstei', staan 4 clubs gelijk bovenaan, waaronder Oudorp. Zondag gaat Oudorp naar Bedil ster, wat oppassen wordt, want Spaarman c.s. behooren evengoed nog tot de genoemde kopgroep. Vrone gaat naar Alcmaria 4. Het wordt, wanneer er opnieuw verloren wordt, heel précair met de club van Ploogland. Eerste klasse C. N. Niedorp 2 zoekt I-Ioogkarspel op (2 uur). Wordt het herstel voortgezet? Het lijkt ons iets te veel gevei'gd, wat deze wedstrijd betreft. Tweede klasse B. Door een zeer nuttige 31 zege op Egm. Boys kwam Mevo gelijk met Koedijk bo venaan. D.T.S. bengelt hulpeloos onderaan. MevoKoedijk is Zondag de big-match. Tweede klasse F. Hoewel voor ,Schagen 2 en Sijbekai-spcl uitwedstx-ijden zijn uitgeschreven, zijn beiden in staat hun puntental met 2 te ver- meei'deren. Schagen klopt Flevo in Midden- meer (2 uur), terwijl O.K.B., Sijbekarspel niet zal kunnen weerstaan Hem dat op de leiders tracht te volgen, wint in Andijk van de Boys. V.C.L. zou knap werk doen als ze thus Hollandia 4 'n punt afhandig wist te maken. Tenslotte Strandvogels 2— Oudendijk. Derde klasse D. Aartswoud, dat Zondag vrij was, zal Hoogkarspel 2 opzoeken (12' uur) H. verloor Zondag met 42 van YVcst-Frisia 4. Wel licht zit er voor A. dus een puntje in. Derde klasse F. Ursem en Bei-gen 2 gaan stevig aan de kop. Ursem kraakte Dirkshorn met 61 terwijl Bergen vrij was. Mevo 2'werd door Vrone 2 met 2—1 geklopt. Schoorl 2 wist Koedijk 2 te slaan (63) Ursem krijgt Koedijk 2 thuis wat geen partuur is. Bei-gen 2 moot echter naar het lastige en wisselvallige Egm. Boys 2. Wordt er opgepast dan moet er gewonnen kunnen woi'den. DirkshornVrone 2 kan de thuis club weer eens 2 punten opleveren. Vierde klasse D. Spoorvogels won tegen de verwachting in van Oudorp 2 (21) terwijl G. Schermer 2 zelfs van Alkmaar 4 wist te winnen. Spoor vogels heeft nu tegen Alkmaar 4 zeker ook de kans. Schagen 4 gaat een verre reis ma ken naar Graftdijk 2. De punten moeten mee terug komen. D.T.S. 3 is vrij. Vierde klasse G. V.C.L. 2 heeft in plaats van aangenaam verrast, een dikke nederlaag tegen Twisk opgeloopen. Tegen het sterke Berkhout 2, dat haarn u bezoekt, durven we VCL evenmin succes te voorspelien. Heden verlaging. Naar ons van bevoegde zijde wordt mede gedeeld heeft de minister van Economische Zaken besloten, aangezien de aardappelen van oogst 1937 klein van stuk zijn, met in gang van heden de minimumrnaat, waaraan aai'dappelen moeten voldoen, welke voor de- naturatievergoeding in aanmerking komen, van 40 mm. vierkantsmaat weer te verlagen tot 35 mm. vierkantsmaat. SCHAGEN NIET GEBROKEN, MAAR GEKNEUSD. Nader vernomen we omtrent het onge lukje, dat de U.L.O.-leerling J. Leeuwen van Sint Maartensbrug overkwam, toen hij bij een botsing tegen een anderen leerling opliep, dat hier geen sprake is van een sleutelbeenbreuk, zooals eerst vermoed werd, doch slechts van een kneuzing. WINKEL Toestand van Wiedijk gaat vooruit. Omtrent het auto-ongeval, dat Zondag avond tusschen Wee re en Lutjewinkel is gebeurd, vernemen we, dat de heer Wie- dijk zich nog steeds in het Centraal Zie kenhuis te Alkmaar bevindt. Zijn toestand is ernstig, doch vooruitgaande. De heer Van Essen werd Zondagsnachts reeds uit het ziekenhuis ontslagen. BROEK OP LANGENDIJK, 5 Nov. Aanvoer: 1800 Kg. aardappelen 2.20—2.70, 5000 Kg. uien 6?.80, drielingen 5.305.80, grove 6.20—6.40. gele nep 7.30—7.80, 8000 Kg. peen 1.201.70, 50 Kg. snijboonen 26. 4000 Kg. kroten 1.70-2.70. 10.000 Kg. roode kool 1.20—3. 12000 kg. witte kool 801; 8000 kg. gele kool 1—1.50; 3000 kg. gr. kool 1.20-1.80. D. Witte kool 1.201.50; 1500 stuks bloemkool 4,80—6,20; dito 2e soort 1.50—1.90; 300 kg. peren 9.50—14.90; 4000 andijvie 60; 400 kg. druiven Alicante 17.6—20.10; Fi'ankenfhalor 26; 200 kg. tomaten A 15, B 17; C 9.70; CC 4.10. NOORDSCHARWOUDE, 5 Nov. Aanvoer: 600 Kg. aardappelen: grooto muizen 2.40. 6200 Kg. uien 6.70—7.10, drie lingen 5.505.80. grove' 6.50—6.60, 8400 Kg. roode kool. 20200 Kg. witte kool f 0.90, 3000 Kg. gele kool 1—1.20, 22700 Kg. D. witte kool 1.20—1.40. Sensationeel proces in België DE „MILIOENEN-GOOCELAAR" IN NEDERLAND GEARRESTEERD. VERMOEDELIJKE UITLEVERING AAN BELGIË. OOK EEN BEVEL TOT ARRESTA TIE TEGEN ZIJN BROER UITGE VAARDIGD. Tot hen, wier namen verbonden zijn aan de vele groote finantieele schandalen van het na-oorlogsche Duitschland, behooicn zonder twijfel de gebroeders Barmat. Hun proces boeide indertijd de geheele wereld, daar het een ongewoon scherp licht wierp op de practijken van de men- schen, die, in groote luxe levend, me dewerkten aan het ontbindingspro ces van het eens zoo machtige Duit sche Rijk. Toen de grond in Duitschland den heeren Barmat te heet onder de voeten werd, viel Holland en België de twijfelachtige eer te beurt om deze heeren ^e herbergen. Julius Barmat, een man van de wereld en altijd werkend in „grooten stijl", vestigde zich te Brussel in een luxueus huis, strooide kwistig met geld en wist zich relaties te verschaffen in de hoogste regeeringskringen. Een door hem „beschermde" bank Goldzieher en Pensö ging echter over den kop en Julius zocht een goed heenkomen in Amsterdam. In de Mi- nervalaan in Zuid richt hij zich een luxu euze flat in en is nog altijd de „groote heer" van vroeger. Kort daarna wordt hem verzocht even naar Brussel te komen om den procureur des ko- nings een paar inlichtingen te geven over de bank Goldzieha en Peusö. Barmat gaat met een vrijgeleide de grens over en vertelt in Brussel, wat hij kwijl wil zijn. Als gewoon lijk zijn z'n stroonxannen tegen de lamp ge- loopen en gaat hijzelf vrijuit. Gebrek aan bewijs. Maar na terugkeer in Nederland blijkt hij ook hier niet meer veilig. Op een avond van de vorige week komt bij hem een politie-auto voor de deur en de heer Barmat wordt be leefd doch dringend door enkele recher- cheurs uitgenoodigd hun gast te willen zijn en te komen logeeren in het huis van be- waring. Er zijn nieuwe feiten aan het licht geko men. Zijn gevangenneming is bevolen en zijn uitlevering door België is gevraagd op grond van verdenking van verduistering op groo te schaal en bedriegelijkc bankbreuk. In 1927 werd een naarxxlooze vennootschap „Flora" te Brussel opgericht. In de acte van oprichting werd vermeld, meltd het Hsbl., dat een Duitsche mijnbouw- onderneming gevestigd t e Weitmar nabij Bochum in het Roergebied, een aantal „kuxen" Duitsche mijnbouwaandeelen op naam had ingebracht. Niemand kon op dat oogenblik vermoeden, dat deze Duit sche onderneming door Julius Barmat was opgericht en werd gecontroleerd, niemand vexmoedde ook dat Barmat ook achter de oprichting van de „Flora" stond. Als steeds zelf achter de coulissen blijvend, opereerde hij ook in dit geval met stroomannen, zoo dat zijn naam in de acte van oprichting niet voorkomt. Interessant is, dat het finan cieel beheer van de „Flora" werd toevei*- trouwd aan de bankfirma Goldzieher Pensö, dezelfde die later zulk een treu rige vermaardheid zou verwerven. Drie jaar later was de mijn failliet. Maar vóór het zoover kwam, had de heer Barmat zich uit de aandee lenportefeuille van de Flora de ku xen van de Duitsche mijnbouwon- derncmingen laten geven en had deze in Duitschland voor een be drag van RM 150.000 aan den man gebracht. Ondanks de scherpe de- viezencontrole van het Derde Rijk was Barmat ei-in geslaagd dit be- dx-ag over de grens te smokkelen en naar België te brengen. Hij verklaar de aan de directie van de Flora, dat de kuxen RM 50.000 hadden op geleverd en liet dit bedrag inder daad in de boeken en in de balans van de mij. inschrijven. Het parket ziet in het feit, dat Barmat van de opbrengst zich RM 100.000 heeft toe geëigend verduistering ten nadeele van de Flora. Bovendien wordt Barmat balans- vervalsching ten laste gelegd. Hoewel dit nog niet is gebeurd, zal hij vermoedelijk eerstdaags aan de Belgische justitie worden uitgeleverd. Gisterochtend werden in het Barmat-pro- ces te Brussel de getuigen a décharge ge hoord. Vervolgens werd een aantal medo- beklaagden gehoord, die poogden alle ver antwoordelijkheid op Barmat te werpen. Heden volgt het pleidooi van de civiele partij, terwijl Zaterdag de deskundigen weer aan het woord zullen komen. Daarna zal het proces worden uitgesteld tot de vol gende week. Volgende week Vrijdag wordt het requisitoir gehouden. De verdediging zal de daarop volgende week pleiten. Tegelijk met het bevel tot in hechtenis neming van Jules Barmat is ook een bevel tot arrestatie uit gevaardigd tegen Ilenri Barmat. Het parket van Brussel meende, dat Henri Barmat te Weenen ver toefde. Men weet nog niet, of de Oostenrijksche politie hem zal kun nen arresteeren, aangezien Henri, die dikwijls op reis is, zonder twij fel niet naar Weenen is terugge keerd, toen hij hoorde, dat een he vel tot arrestatie tegen hem is uit gevaardigd. Zijn signalement is aan de verschillende politie-autoriteiten in Europa verstrekt.

Schager Courant | 1937 | | pagina 3