ERNSTIGE BOTSING TUSSCHEN DIESELTREIN EN VEEWAGEN. u Een ernstige botsing vond Vrijdag in de gemeente Stompwijk plaats tusschen een dieseltrein en een veewagen, waarbij de veewagen geheel vermorzeld werd, terwijl de dieseltrein ernstige schade opliep De strijd in Sjanghai. De Chineesche wijhen der stad zijn thans In handen der Japansche troepen. Hierboven een Japansche afdeeling in hevig gevecht met de zich tot het uiterste verdedigende Chineezen lil in i De nieuwe reddingsboot der N. Z. Hollendsche Reddings Mij., de Abraham Fock, Is dezer dagen aan de plaatse lijke commissie te Hollum op Ameland overgedragen De St. Maartensoptocht met het St. Maartensvuur Is voor het eerst sinds het midden der 16de eeuw weer te Maastricht gehouden. Nabij de Maas werd het vuur ontstoken Prof. Huib Luns opende heden te Amsterdam een blok schrift-tentoonstelling door kinderen. De kleuters bij het inrichten der expositie De Vondel-tentoonstelling in het museum Fodor te Amsterdam is heden in tegenwoordigheid van minister-president dr. H. Colijn geopend. Een buste van den dichter mag op deze expositie niet ontbreken Door Werkspoor worden voor Zuid Afrikaansche rekening 10 electrische locomotieven gebouwd, waarvan de eerste thans gereed is Eén minuut stille bij de Nederlandsche Spoorwegen op den dag der begrafenis van den diiacteur ir. E. C. W. van Dijk - Midden op hun route stopten de treinen als laatste hulde aan den overledene De begrafenis van ir. E. C. W. van Dijk, lid der directie van de Nederlandsche Spoorwegen, op Westerveld Een ioto tijdens de rede van den directeur dr. H. ven Manen. Rondom de baar de hoofdchefs der Spooi wegen

Schager Courant | 1937 | | pagina 12