EEN TORNADO TEISTERT «SOROGEDOOG». v r/v - Van Hat strijdtooneel in China. Japansche soldaten trachten een trein die Chineesche troepen vervoerde en door hen tot ontsporing werd gebracht, weer op de rails te krijgen om voor hun algen doeleinden te gebruiken Ean tornado teisterde da tabaksonderneming .Sorogedoog" gelegen tusschen Djokja en Goenoeng Kidoel, waardoor enorme schade werd aangericht. Vijftien loodsen werden verhield en de aanplant grootendeels vernietigd. Een foto van de verwoesting Ï~J 'V Een laatste eerbewijs. De Belgische minister van Verkeer, Jaspar, hecht een decoratie aan de lijkkisten met het stoffelijk overschot der leden van da bemanning van het vliegtuig dat te Ostende verongelukte De hooga commissaris van Nieuw Zee land, mr. Jordan, in gesprek met de aviatrice Jean Batten tijdens de receptie te Londen ter harer eere Do minister v.n VVoterstaet, mr. dr. Ir. J. A. M. van Buuren (x), bracht Vrijdag een bezoek aan de schoenfabriek te Bunschoten, waar «ele broodeloos geworden vlsschers uit Spakenburg en Bunschoten werk hebben gevonden Fabrieksmeisjes riepen Koning Leopold van België een hartelijk welkom toe bij zijn bezoek aan eenige industrieën te Stratfoi d Wachtend op de jury tijdens de Engelsche nationale hon dententoonstelling te Birming- ham Oveiste L D de Kt uytf mat Godatd* en de Albert B. Maclay trophee, welke hij te New Yoik won op het internationaal concours-hippique Deze trophee werd uitgeieikt voor de beste individueele prestatie bij het springconcours Staatsraad J. J. Rambonet heeft Vrijdagavond tijdens ean bijeenkomst In het hoofdkwartier te Den Haag officieel afscheid ge nomen als hoofd ver kenner der Neder landscha Padvinders Vereeniging. De hoofdver kenner tijdens zijn afscheidsrede

Schager Courant | 1937 | | pagina 12