4-0 zege van Holland Goed debuut van Piet de Boer Hij verricht de hattrick Nederlandsch elftal niet bestmaar heeft toekomst N.H.V.B. Piet de Boer. Nederland heeft het driehoekstournooi met België en Luxemburg in de voorronde van do wereldkampioenschappen, goed in gezet: met 40 sloeg het Nederlandsch elftal in het Feycnoordstadion te Rotter dam, waarin zich zeker 45.000 toeschou wers bevonden, de Luxemburgers. Door deze overwinning met flinke cyfers mag men er practlsch rekening mee houden, dat Nederland zich geplaatst heeft voor hot elndtournooi der wereldkampioen schappen, dat in Juni van het volgend jaar In Frankrijk wordt gespeeld. Geflatteerd is deze overwinning niet. In de eerste helft gaf het Luxemburgsche elftal een party voetbal ten beste, welke zeer meeviel. Technisch was het zeer behoorlijk, er werd met tempo en met geestdrift gespeeld en meer dan den kleinen 10 voorsprong verdiende het Oranje-elftal bij de rust zeker niet. Maar na de pauze bleek al spoedig, dat de Luxembur gers te veel van hun krachten hadden gevergd. Het tempo verminderde, het verband tusschen de linies werd zwakker, en een half uur voor het einde waren vrijwel alle Luxemburgers uitgespeeld. In dit licht bezien viel het niet te verwonderen, dat de veldmeerderheid van Ne derland, naarmate de ontmoeting vor derde, steeds groo- dediging werdter ter werd. De Luxemburgsche verdediging werd murw gespeeld, er moesten tenslotte komen. Dat De Boer in de tweede helft drie doelpun ten maakte, en daarmede de hat trick verrichtte, was een verheu gend verschijnsel, vooral ook omdat de KF.C.'er daar voor reeds ver scheidene malen staaltjes van zyn kunnen heeft laten zien. Het middenvoorvraagstuk is nog niet definitief opgelost, maar er zit perspectief in. De jeugd. Een belangrijk punt is, dat deze overwinning behaald is met een gedeeltelijk verjongd elftal. \VU slaan nog geen juichtoon aan, ook niet na de groote overwinning van dezen middag, om- I dat wjj maar al te goed weten, dat liet Luxem burgsche elftal als een der zwakste van Europa moet worden beschouwd, terwijl wij ook niet blind zijn voor de talrijke zwakke momenten van de Oranjeploeg. Maar aan den anderen kant Is het onze overtuiging, dat men, voor zichtig zoekend en langzaam opbouwend en met hard werken, van dit elftal in de t o e- komst weer een glorieploeg kan maken, welke tot prachtige verrichtingen t egen de beste landen van Europa in staat is. Het wedstrijdverloop. De elftallen stelden zich onder leiding van den Duitschen scheidsrechter Weing&rtner op in de formatie als vermeld in ons blad van Zaterdag. Het begin was al zeer matig. De Luxem burgers waren iets meer in den aanval cn aangezien Kuppen er niet in kon komen, was er een gat op het middenveld, waarvan onze tegenstanders uitstekend wisten te profitee- ren. Zy kwamen snel combineerend, het spel over de vleugels gooiend, herhaaldelijk op Van Male's doel af, waar de Hollandsche ver dediging geruimen tyd bleek noodig te heb ben zich in te spelen. Opmerkelyk was het b.v., dat Van Male verscheidene malen b(j het uittrappen slecht plaatste of den bal niet voldoende weg kon krygen. De tegenaanval len van het Nederlandsch elftal hadden voor- loopig ook al niets te beteekenen. Bergman en Wcls konden het leder niet goed voor het doel krijgen en bovendien was de Luxem burgsche verdediging snel by het ingrijpen en resoluut in het wegwerken. Vooral het fraaie kopwerk viel op. De Luxemburgers gooiden er na de eerste aanvallen nog een schepje op. Er werd in hoog tempo gespeeld, het plocgverband was uitstekend met den spil Bommertz als uitblinker. Het afwerken van de aanvallen liet evenwel te wenschen over en vooral het beslissende schot ontbrak, zoo was het mogelyk, dat eerst na 12 minuten Nederland de eerste kans kreeg om de score te openen. Uit een vrijen trap plaatste Van Heel voor doel, Van Spaendonck gaf in eens aan Smit door, doch diens schot vloog naast. Deze twee spelers konden het dadclyk goed met elkaar vinden, want enkele minuten later passeerde Smit keurig naar den Neptunus- man, die zich niet bedacht en hard inschoot. Hoscheit stopte het schot verdienstelijk. Langzaam maar zeker werd Holland in het veld iets sterker, maar het klopte nog lang niet tusschen de linies en vooral in de ver dediging haperde het nog wel eens. Een prachtig schot van Touba vloog over de lat. De Boer, die geruimen tijd noodig had zich in te spelen geen wonder voor een debu tant op een zoo belangrijke plaats gaf het sein tot een offensief, hetwelk tot aan de rust zou aanhouden. Dc KFC-er ving. na een half uur den bal keurig op. speelde zich vrij en loste een hard laag schot, dat Hoscheid uitnemend hield. Het wordt 10. Maar niet lang daarna stormde Paauwe naar voren, hij gaf op het goede moment aan De Boer over, deze plaatst naar Van Spaandock, die zwaar gehinderd wilde schieten, maar hij zag het nuttelooze hiervan in, speelde zacht terug op Smit, die rustig in den rechterhoek schoot, buiten bereik van Hoscheid, 10. Van dat moment af ging het in het Ne derlandsch elftal steeds beter. De debutan ten hadden hun premièrevrees overwonnen. Kuppen deed het rustiger aan, plaatst beter, bracht meer verband tusschen de linies. Punt kreeg er uitstekend het oog in, al was zijn wegwerken slordig. En De Boer demonstreer de nu ook enkele fraaie staatltjes van spel- verdeelen en technisch kunnen, waarby hij eenmaal keurig Bergman den bal voor de voeten legde. De Blauw-Witter schoot scherp in den hoek, doch Hoscheid redde, uitvallend tot hoekschop. Met het oranje elftal in de meerderheid kwam de rust. De tweede helft. Na de rust waren de Luxemburgers aanvan kelijk iets meer in den aanval, doch al spoedig b'eek, dat zy het hoog opgevoerde tempo van de eerste helft niet konden volhouden. De Ne derlandsche middenlinie zat nu goed achter de voorhoede aan, maar men hield het spel te veel in de breedte, waardoor het verrassende ele ment tloor ging. Bergman kreeg weer een afgemeten pass van De Boer, een prachtig schot volgde, doch via een Luxemburgsch been sprong de bal over de lyn tot hoekschop. De K.F.C.'er probeerde het even daarna zelf, maar het Luxemburgsche doel leek dicht ge nageld. Majerus geraakte bij een der aanvallen ge wond. Hij verliet even het veld, doch speelde na enkele minuten weer mee, nu als links binnen. Invallers zijn, naar men weet, niet toege staan en het was voor de Luxemburgers beter met 10% dan met 10 man door te spelen. Het doel van Hoscheid werd in de nu volgende periode danig onder schot genomen. We no teerden een kogel van Van Spaandonck, een als voorzet bedoeld schot van Bergman tegen de lat met nog enkele prachtige safes van Hoscheid, die de beste speler van het Luxem burgsche elftal was. Een doelpunt kon niet uitblijven. Ons tweede doelpunt. Het was Wels, die na ruim 20 minuten den bal vrijmaakte en keurig naar De Boer p'aatste. Deze speelde het leder tus schen de beide backs door en wist met een keurig gericht schot den uitloopen den doelvcrdediger te passeeren (20). Enkele minuten later geraakte Hoscheid gewond na een botsing met De Boer, doch het liet zich gelukkig niet ernstig aanzien. De druk op het Luxemburgsche doel bleef aan houden. Met alle macht stond het achtertrio onzer tegenstandars te verdedigen, uitstekend bijgestaan door de middenlinie. Wederom De Boor. Na 33 minuten kwam het derde Nederland sche doelpunt. Het was ditmaal Smit, die den bal precies voor de voeten van De Boer speel de. De K.F.C.er zond het leder met een afge meten schot in het net, 30. De Luxemburgers bleken thans geheel uit gespeeld. De middenlinie trok zich terug en de voorhoede was nu geheel aan haar lot overgelaten. Bepaald gevaarlijke momenten voor het Hollandsche doel kwamen sporadisch voor en deze ontstonden eigenlijk door min of meer slordig spel onzer vertegenwoordigers. Het offensief der oranjehemden bleef aan houden en het was wederom De Boer, die drie minuten voor het einde den stand op 40 jracht. Nabetrachting. Laten wij onze nabetrachting aanvangen met te wijzen op twee spelers, op Kuppen en op De Boer. Het is heel goed mogelijk, dat indien Anderiesen had meegespeeld, hij een betere partij op de spilplaats zou hebben ver tolkt dan de Feyenoorder. Maar van den jongeren speler, hoeveel er nog aan geschaafd moet worden, moet het komen. En niemand zal kunnen ontkennen, dat het debuut van Kuppen niet geslaagd is gweest, ondanks het feit, dat hij vele zwakke momenten heeft ge had, vooral in de eerste helft. Maar zijn aan leg is er, zijn inzicht in het spel viel duidelijk waar te nemen, zijn energie, zijn ijver, zijn uithoudingsvermogen, het was alles meer dan voldoende. Maar de routine ontbrak volkomen. Binnen enkele jaren zullen wij echter in Kup pen een waardigen opvolger van Anderiesen hebben. De Boer's debuut. En De Boer? Ook hij bezette een zeer belangrijke plaats in het elftal en ook over zijn debuut mag men tevreden zijn. De KFC-er heeft in den wedstrijd om den gouden Onafhankelijkheidsbeker ge faald. Tegen Luxemburg ging het veel beter, hy scoorde "drie doelpunten van goed gehalte. In de tweede helft kwam hij pas los, kon hij zijn eigen spel pas spelen, paste hij zich aan tusschen Smit en Van Spaendonck, die over meer rou tine beschikken. Toen kwamen fraaie staaltjes van technisch kunnen, van spel- begrip, van spelverdeelen los en ook zijn schot mocht er zijn. Het blijft natuurlijk jammer, dat deze speler klein van postuur en bovendien geen doorzetter is. Van hem kon men dezen middag ge tuigen: daar zit wat in. De toekomst zal moeten uitwijzen of hij de ware plaats vervanger van Bakhuys zal zijn. Onvoldoende was geen der spelers, maar of dit nu de elf beste spelers van Nederland waren, is voor ons nog zeer de vraag. Daar om zal er door de Keuzecommissie in 3e komende maanden naarstig worden gezocht en beoordeeld, opdat men uiteindelijk tot de sterkste formatie kan komen. Maar een van de zwakste punten was het feit, dat het Nederlandsch elftal eigenlijk geenploeg vormde. De linies speelden nog te veel als linie, waren te weinig onderdeel van het geheel. Zeer sterk was dat met de middenlinie het geval. Het Feyenoorddrietal speelde zijn clubspel, maar dit moet ten slotte in interlandvoetbal falen. Het was het combineeren in de breedte, vaak zeer schoon uitgevoerd en voor het publiek aardig om te zien, maar het werkte sterk remmend op het tempo van de ploeg. Het hoog opgevoerde tempo, het snel doorgeven, het lange open spel met zijn verrassende situaties zyn de hoeksteenen, waarop in de laatste jaren de successen van het Nederlandsche voetbal zyn ge bouwd. Hier ligt nog een groot arbeids veld voor de Keuze- en Technische Com missie open. Opnieuw zal men moeten trachten van elf spelers een homogene ploeg te maken. De spelers. Over de spelers nog het volgende. Van Male kreeg niet zoo heel veel moeilijk werk. Lage schoten heeft hij bijna niet gehad, op hooge ballen was hij volkomen betrouw baar. Punt kwam er geleidelijk beter in. Zijn start is snel, hij trapt vlot en hard weg, maar zjjn plaatsen is verre van goed. Een nuttig speler, maar nog geen achterspeler-van groote klasse. Caldenhove was wel de beste, al gaf hy niet zulk gaaf spel ten beste als in vorige landenwedstrijden. Wy kregen soms den in druk, dat hij de tegenpartij onderschatte. Zijn spel stijgt naarmate de tegenstander ster ker is. Paauwe was in de middenlinie ongetwijfeld de beste. Maar ook hij hoede zich voor te veel breedtespel, waardoor de tegenstanders altijd gelegenheid krijgen zich goed op te stellen. Hij werkte zeer hard, speelde technisch voor treffelijk. Over Kuppen schreven wij reeds. Van Heel was Van Heel als altijd. Minder in snelheid, met iederen wedstrijd treedt dat dui delijker aan het licht. Maar technisch nog altijd voortreffelijk. En zyn kijk op het spel is ongeëvenaard. Wels kwam er in de tweede helft goed in. In zijn spel is ongetwijfeld achteruitgang te bespeuren, dat constateerden wij ook reeds na den wedstrijd tegen Frankrijk. Een proef met een jongeren speler op deze plaats lijkt ons zeker gewettigd. Van Spaendonck heeft uitstekend gespeeld. Hij was de doorzetter in de voorhoede, was een nuttige verbindings speler, loste enkele goede schoten. Smit ver richtte ook in de tweede helft beter werk da*i daarvoor. Toen was hij vooral voor doel zeer gevaarlijk. Zijn doelpunt in de eerste helft was er een van de goede soort. En Bergman? Voortreffelijke dingen heeft de Blauw-Witter gedaan. Wy denken hier aan enkele prachtige schoten op het Luxemburgsche doel, welke beter lot verdienden. Zijn hoekschoppen wer den voortreffelijk voor doel gegeven. Maar aan den anderen kant heeft hij menigmaal ge faald in zijn voorzetten of bij het afgeven naar een teamgenoot. Hy dient meer zijn lijn te houden, niet te veel naar binnen te komen en vooral op het juiste moment den voor te zetten. In het Luxemburgsch elftal was doelman Hoscheid voortreffelijk. De achterspelers Witry en Majerus hebben kranig gespeeld, een achtertrio, dat zeer sterk mocht worden ge acht. In de middenlinie was de ervaren Bom mertz de beste, terwijl de voorhoede het zwakste deel van de ploeg was. Boven het middelmatige kwam geen der aanvallers uit. De heer Weingaertner leidde correct, doch zijn beslissingen werden soms te langzaam gegeven. Hy aarzelde brj belangrijke momen ten en dat geeft iets onzekers aan de leiding van een wedstrijd. 1 D: Helder 3Succes 2uitgesteld H.R.C. 5—H.R.C. 4 1—5 Held. BoysSchoorl 32 2 F: Schagen 2Oudendijk 4 2 G: B.K.C. 2—Texel 2 5—2 Helder 5Tex. Boys 31 J.V.C.Watervogels 2 20 3 E: H.R.C. 6—Succes 3 60 Wieringerwaard 2J.V.C. 201 Helder 6—Atlas 2 2—3 4 E: OosterendTexel 3 Watervogels 3—H.R.C. 8 2—2 4 F: Petten 2Nieuwe Niedorp 3 62 Oudesluis 2Wieringerwaard 3 130 A.dsp. P: Helder a—HJl.C. b 8—1 H.R.C. a—Helder b 10—0 Succes aSchagen a03 Q: H.R.C. c—Helder d 8—0 Helder c—H.R.C. d 3—0 Atlas aOudesluis a 23 R: Succes bSchagen b 07 H.R.C. e—Helder e 5—1 J.V.C. a—H.R.C. g10—0 Eerste klasse D. De traditie gehandhaafd. Schoorl heeft het er alweer bij laten liggen in een uitwedstrijd. Thans, op bezoek bij Held. Boys, dat flink van zich afbeet, zag het er hee- lemaal niet naar uit, dat het weer verliezen zou worden. De bezoekers waren een tikje in de meerderheid, doch de kranige Boyskeeper hield vele moeilijke ballen. Totdat een foutje hem noodlottig werd en Schoorl een voorsprong had. Wel maakte Held. Boys nog voor rust ge lijk maar in de tweede helft nam Schoorl al weer de leiding. Middels een penalty bracht H.B. de partijen weer en naar het leek voor goed op gelijken voet. Maar voor Freeke het eindsignaal liet klinken, kwam Schoori's nood lot ingrijpen. Jac. Snijders kreeg een niet solide weggewerkte bal te pakken en denderde het leder met een enorm schot in de touwen! Een pracht-goal die de vreugde in de Held. Boys gelederen ten top deed stijgen. Intusschen verbergen de gevolgen van dezen uitslag zich niet. Schoorl heeft nu reeds 2 ver- liespunten meer dan haar grootste, begrype- lijkerwijze verheugde, concurrent Atlas, al kun nen Henneman c.s. op eigen veld altijd nog met de club van De Ruiter afrekenen. Maar Schoorl heeft nog 4 uitwedstrijden te spelen Held. Boys heeft deze overwinning hëusch niet uit sympathie voor Atlas bevochten. Ze kon de punten zelf best gebruiken en is voor- loopig buiten schot. Helder 3Succes 2 ging helaas niet door. H.R.C. 5H.R.C. 4 heeft niet die spanning gebracht die men verwacht had. Wel nam het vijfde de leiding maar het vierde heeft verder de lakens uitgedeeld en dan ook royaal gewon nen (5—1). Echoorl 10 6 1 3 23—15 13 Atlas 8 4 3 1 16—9 11 Petten 9 4 3 2 24—16 11 Succes 2 9 5 1 3 26—26 11 Held. Boys 10 5 0 5 28—27 10 Oudesluis 9 3 2 4 18—20 8 H.R.C. 4 10 3 2 5 19—18 8 Zeemacht 8 3 1 4 18—21 7 H.R.C. 5 10 3 1 6 24—32 7 Helder 3 9 1 4 4 19—30 6 Tweede klasse G, Enkele verrassende uitslagen hebben niet na gelaten in deze, schijnbaar reeds besliste af- deeling, heel interessante perspectieven te scheppen. BKC 2 klopte n.1. alle verwachtin gen ten spijt, Texel 2. Weliswaar was BKC 2 Zondagmiddag fortuinlijk, van haar aanvals- spel ging vooral door het meespelen van den ouden rot... Huisman heel wat gevaar uit. De uitslag 52 is echter rijkelijk geflatteerd en in het veld" was Texel 2 absoluut niet de mindere. Ten tweede noteerde JVC weer eens een goed resultaat door het bezoekende Water vogels 2 geen kans te geven (20). En ten slotte klopte Helder 5 Tex. Boys met 31, daafmee het drietal verrassingen compleet makend. Door een en ander is BKC 2 weer op de tweede plaats terecht gekomen, terwijl de on genaakbaarheid van Texel 2 zeer is verzwakt. "De groenzwarten zullen hard moeten werken om hun oude positie terug te krygen. Texel 2 B.K.C. 2 Watervogels 2 J.V.C. Tex. Boys Cocksdorp Helder 5 Helder 4 8 5 2 1 30—16 12 9 4 3 2 21—12 11 9 4 2 3 24—13 10 8 4 1 3 15—12 9 8 3 1 4 24—19 7 6 2 2 2 15—16 6 8 2 1 5 10—38 5 6 1 0 5 10—24 2 Het voorloopig voetbal-programma voor a.s. Zondag K.N.V.B. West Frisia—WFC; HRCOSV De SpartaanAlcmaria Victrix. Alkm. BoysPurmersteyn; APGS Texel; SuccesHelder. AlkmaarBKC; Nieuwe Niedorp Strandvogels; AndijkMFC; DTS Schagen; W'waardWatervogels. ZVV 2—HRC 2. Helder 2West Frisia 2; WFC 3 Alkm. Boys 2; ZFC 4—HRC 3. N.H.V.B. Atlas 1Zeemacht 1; Held Boysl Succes 2; HRC 4Petten 1; Oude sluis 1Helder 3. HEM 1—VCL 1; Holl. 4—And. Boys 1; OKBSchagen 2; Oudendijk 1 Strandvogels 2; Sijbekarspel 1Flevo 1. BKC 2De Cocksdorp 1; Helder 4 JVC 1; Texel 2—Helder 5. Derde klasse E. De leiders waren beide weer eens binnen de lijnen en... beide hebben gefaald. Wieringerwaard 2 begon zonder keeper tegen JVC 2, die hiervan profiteerde door snel te doelpunten. Toen W. voledig was, heeft ze een vollen wedstrijd op moeten tornen tegen een geweldig verdedigend JVC, dat zoowaar den voorsprong wist te handhaven! Helder 6 verloor na spannenden strijd van Atlas 2 (2—3). Wie hiervan profiteerde was HRC 6, die Succes 3 geen schijn van kans gaf (60). Vierde klasse E. Watervogels 3 wist het niet tot een revanche op HRC 8 tè brengen. De punten werd gedeeld. OosterendTexel 3... werd door laatstge- oemde gewonnen, waarmede het verrassende element in den N.H.V.B. gecompleteerd was! Het was Oosterend's eerste nederlaag... Texel 3 7 6 0 0 54—14 12 Oosterend 7 6 0 1 47—11 12 H.R.C. 8 6 3 1 2 22—15 7 Helder 7 6 3 0 3 22—47 6 Watervogels 3 7 1 1 5 21—32 3 Atlas 3 5 1 0 4 12—25 2 Held. Boyo 2 6 1 0 5 12—48 2 Vierde klasse F. De beide uitslagen behoeven geen commen taar, zoozeer liggen ze binnen de lijn der ver wachtingen. Adspiranten. In afd. P zijn alle uitslagen conform de ver wachtingen, terwijl in afd. Q opviel, dat Oude sluis a ook ten tweeden male van Atlas a wist te winnen. Afd. R had een normaal verloop. iCr ijvTg oo murdeO rooterg steeds zzeabb 9qmnaiiie& De Nederlandsche turn- kampioenschappen Mej. G. Snooy zevende. T. de Wit derde bij de jeugdturnsters! De eindstrijden van de Nederlandsche turn- kampioenschappen voor 1938 hadden het re sultaat, dat van de heeren kampioen werd H. Kok, van Sparta, uit Krimpen a. d. Lek, en van de dames mej. T. Paezens van D.O.S., uit Amsterdam. Heeren 1. H. Kok (Sparta te Krimpen a. d. Lek), 95% pnt.; 2. J. de Keyzer (Volharding te Goes)), 95% pnt.; 3. W. Verhoeckx (Arnoldi te Rotterdam), 94% pnt.; 4. J. van Genderen (Hollandia te Vlaai-dingen), 91% pnt.; 5. E. Melkman (V.T.V. te Vlissingen), 90% pnt.; 6. G. Ens (Hercules te Noor d-S char- woude), 86% pnt.; 7. J. Molenaar (Her cules) te Noord-Scharwoude), 85% pnt.; 8. W. Kuechlein (D.O.S.) te Amsterdam), 85 pnt.; 9. M. Werkendam (Bato te Amsterdam), 85 pnt.; 10. W. Klabers (Turnlust te Den Haag), 84 pnt.; 11. J van Aalten (V.T.V. te Vlissin gen), 84 pnt; 12. F. de Waal (D.F.C. te Den Haag), 83 pnt. Dames: 1. T. Paezens (D.O.S. te Amsterdam), 107 pnt.; 2. peaman (V.T.V. te Vlissingen), 104% pnt.; 3. G. Lasschuyt (Donar te Den Haag), 100 pnt.; 4. B. Hoekstra (Quick te Huizum), 98 pnt.; 5. L. WeggelaarFranke (Bato te Amsterdam), 97% pnt.; 6. J. Fieseler (D.O.S. te Amsterdam), 97%; 7. 9. Snooy (Wie- ringen te Wieringen (97% pnt.; 9. M. Pie- ters (D.O.S. te Amsterdam), 92% pnt.; 10. H. v. Schaik (Donar te Den Haag), 88% pnt.; 11. L.. Compeer (V.T.V.) te Vlissingen) 86% pnt.; 12. T. Woudstra (Vlugheid en Kracht te Groningen) 85 pnt.; 13. A. van Schaik (Donar te Den Haag) 85 pnt. Het keurkorps van Jeugdturnsters werd samengesteld uit de dames: 1. A. Schouten („Simson" te Amsterdam) 74 1/2 punt: 2. B. Haantjes („D.O.S." te Am sterdam) 74% pnt.; 3. C. Tetenburg („Simson" te Amsterdam) 71% pnt.; 4. T. de Wit Wieringen" te Wieringen) 70% pnt. Zwalu wen-Roode Duivels Naar wij vernemen, zullen ook dit seizoen de traditioneele wedstrijden tusschen de Zwa luwen en de Roode Duivels weer doorgang vin den. De besprekingen hebben tot resultaat ge had, dat op 9 Februari a.s. in het Olympisch Stadion te Amsterdam de ontmoeting Zwalu wenRoode Duivels zal plaats vinden, terwijl op 16 Maart te Luik de returnwedstrijd zal worden gehouden. De wedstryd in het Olympisch Stadion te Amsterdam zal bij kunstlicht worden gespeeld.

Schager Courant | 1937 | | pagina 6