«VOOR HET MISDEELDE KIND». «Voor het kind». Aan alle postkantoren in ons land worden thans weer de weldadigheidspostzegels en prentbriefkaarten ten bate van het misdeelde kind verkocht De vliegbooten der Engetsche luchtmacht, welke naar Australië zullen starten om deel te nemen aan de jubileumfeesten, tijdens een der laatste proefvluchten boven Plymouth als voorbereiding voor den grooten tocht Chautemps (links) en Delbos voor hun De Zuid-Afrikaansche gezant, dr. H. D van Broekhuizen, is Woensdag vertrek uit Londen om naar Frankrijk naar zijn vaderland aigeieisd voor een vacantie van eenige maanden, terug te keeren na hun bespreking me* Luit-generaal jhr. W. Röell (rechts) deed den vertrekkende uitgeleide de Engelsche regeering Een roode vlag is geplaatst bij het punt, waar de zandauto's den Muiderstraatweg oprijden ter hoogte van de plek, waar Z. K. H. Prins Bernhard Maandag een auto-ongeluk overkwam Op haar 31 sten verjaardag bracht de Hertogin van Kent een bezoek aan verschillende centra van werkverschaffing aan onvolwaardige arbeidskrachten te Londen Een nieuwe verladingsmethode bij de Spoorwegen wordt thans te Eist toegepast voor kleinere stukgoederen. Deze worden geplaatst in houten laadbakken, gesorteerd naar de stations van bestemming Telegrambestellers reden Dinsdag aan het Burgerziekenhuis te Amsterdam af en aan om de overstelpende hoeveel heid depêches te bezorgen, welke uit alle deelen van het land en uit Indië komen als blijk v#n hartelijk medeleven Dat was zwaar werk. Rust na de traditioneele «wall game» op het Eton College Als de rijp een wit kleed op boom en struik teekent

Schager Courant | 1937 | | pagina 4