DR. ALJECHIN WEDEROM WERELDKAMPIOEN SCHAKEN. Een bijna Middeleeuwschen indruk maakt bovenstaande opname van de verovering eener Chineesche stad in de nabijheid van Taiyuan door een afdeeling der Japansche infanterie Ritmeester baron Sirtema van Grove- stins en ritmeester Pahud de Mortanges met den beker voor hun overwinning in den landenwedstrijd op het concours hippique te Toronto (Canada) In het depót van de vereeniging «Tesselschade» te Amsterdam is het geschenk te bezichtigen, dat in samenwerking met de vereeniging «Arbeid Adelt» aan H. K H. Prinses Juliana ter gelegenheid van de a.s. blijde gebeurtenis ter uitdeeling zal worden aangeboden De japansche troepen voor Nanking. De verwoesting langs den Op Fransch grondgebied te Saint Laurent de Cerdaux bij de Spaansche grens werd een jeugdige Franschman, die In weg, dien de aanvalle s naar Nanking volgden, wordt geteekend gezelschap van andeien was, door Catalaansche carabiniers van de andere zijde der grens doodgeschoten. Hat onder- dooi vlammen en roo' waarin gioote gebouwencomplexen der zoek ter plaatse Chineezen opgaan De greep naar den bal tijdens den traditioneelen rugby-wedstr ijd Oxtoi d Cambridge Door het winnen van de 25ste partij behaalde dr. Aljechin (met krans) Dinsdagavond in den Haagschen Dierentuin een voor dr. Max Euwe (links) onbereikbaar aantal punten en veroverde hieimede ten tweeden male het wereldkampioenschap schaken De Hertogin van Gloucester verrichtte deze week de officieele opening der Lady Eleanor Holles school te Hampton m Middlesex, waar de Hertogin voor het eerst sinds' haar ziekte weer in het openbaar vei scheen Het koppel Slaafs -Pelle- naars won den zesdaagsche te Kopenhagen. De twee Neder landsche wielrenners na hun overwinning

Schager Courant | 1937 | | pagina 4