Plaatselijk Nieuws. OMGEVINGNIEUWS Raad Koedijk Uitslag KNIP DEZE AANKONDIGING UIT Predikbeurten DOOR HET HEK GEREDEN. Gisteren reed de heer Bakker uit Wierin- gcrwaard, komende uit de richting Schagen met zijn luxe auto door het hek, bij de Wed. Schermer aan de Nes. Tegen een boompje kwam de auto tot stilstand. Met vereende krachten wist men het vehikel weer op den rijweg te brengen, waarna de heer B. zijn weg kon vervolgen. De gevolgen beperkten zich tot schade aan het hek. KERSTSPEL. Ook dit jaar hoopt de afd. Schagen van de Rijzende Kerk weer een Kerstspel op te voeren. De keus is ditmaal gevallen op een spel. dat onlangs geschreven is door Ds. Roe- lofsen te Watergang. Zondagavond om 7 uur wordt het in den Wijdingsdienst in de Ned. Herv. Kerk opgevoerd. Men rekent ook nu weer op veel belangstelling. JUBILEUM Op 1 Januari 1938 hoopt onze plaatsgenoot de heer Jn. de Boer den dag te herdenken dat hij 25 jaar geleden werd aangesteld als beheerder van het magazijn van „Het Wit te Kruis" alhier. „DE LAATSTE RONDE" IN THEATER ROYAL. Malxül O'Da re (Marton Davies) hoeft een baantje als serveuze in een druk New Yorksch restaurant Ze heeft een goed hart en wanneer ze een workloozen journalist mot een paar spiegeleieren verrast, meent ze daarmee geen kwaad te doen Dit zou ook zeker niet het geval zijn, wanneer de baas hierover niet anders had gedacht Hij meent dat z'n zaak op deze wijze productiviteit zou inboeten, en Mabel wordt op staandon voet ontslagen! Rcilly, de journalist, gevoelt zich schul dig aan dit ontslag. Hij zorgt er voor dat Mabel een baantje krijgt in een revue. In het hotel waar ze logeert, komt ook Larrcn Cain (Clark Ga- blc) zijn tenten opslaan en wel in een ka mer vlak onder de hare. Mabel stampt bij haar ballotoefeningen met haar lieve voet jes zoo hard op den grond, dat de arme Larry Cain er niet van slapen kan. Hij verliest zijn match, door gebrek aan nachtrust, doch bij een tweede poging ver overt hij den zoo vurig begeerden titel. Ma bel echter heeft hot publiek teleurgesteld en wat doet nu die ondeugende journalist. Roilly? Hij laat de kranten vol zetten met berichten over een verloving van Mabel en Cain! Dat is nag eens reclame voor de revue! De film bereikt echter haar hoogtepunt aan grappigiieid als blijkt da/t Mabel en Cain werkelijk verliefd op elkaar zijn. Na dat de geliefden het eerst nog eens „uit" gemaakt hebben, vinden ze elkaar voor al tijd weer in... den boksring! Een happy end van een dolvroolijke film, die men beslist Zaterdag of Zondagavond a.s. in Theater Royal nuoet gaan zien! Marion Davies en Clark Gable in de hoofdrollen zorgen voor onweerstaanbare humor en romantiek. MARKTO VERZICHT. Er waren gisteren zware, beste vette koeien op de markt aangevoerd, de handel was ecnigszins trekkend, maar kon toch goed genoemd worden. Hoogste noteering was 37 ct. In massa f300.De handel in kalfkoeien'was goed, hoogste noteering f260. Er was wel wat geld af bij vorige markten. De handel in geldekoeien zeer matig. Die heele hooge prijzen zijn er wel wat af. Kalf- vaarzen zijn duur: handel goed, men kon nog noteeren tot f190.Graskalveren wer den duur en goed verkocht tot f 80.Nuch tere kalveren vlug duur, hoogste noteering f22.dat is sinds lang niet gebeurd. De aanvoer was niet te groot. De handel in overhouders was aan den stuggen kant; hoogste noteering 23Y2 gulden. De handel in jonge, vette schapen vlug. De hoogste prijs kreeg de heer B. Borst, Haren karspel, van den bekenden koopman W. Ver hoef te Alkmaar; f35.per stuk. Oude slachtschapen f2834, handel matig. In vette varkens was een trekkende han del; hoogste noteering 31 ct. De handel in biggen was kalm; 7 weken oud 1418 gld., 12 weken oud 1824 gld., schrammen 30—35 gld., handel goed. In paarden was wel wat te doen; op de kippenmarkt aardig drukte; handel heel goed. Er was voor een wintermarkt aardig bezoek en aanvoer. BURGERLIJKE STAND. Geboren: Antonetta, dochter van Antonius van Pul en van Dina Johanna van Duren. Mattheus Jozef, zoon van Jacobus Koopman en van Cornelia Maria Sjerps. Clasina, doch ter van Pieter Brantenaar en van Lena Sn aas. Overleden: Dirk de Leeuw, oud 81 jaren, weduwnaar van Meinsje Bruin. Cornelia Breed, oud 70 jaren, weduwe van Jan Tuin man. POLITIE. Gevonden: een wollen das, een paar hand schoenen, een kinderhandschoen. Verloren: een polshorloge, een roode lan taarn, een belastingplaatje, een Swan vul pen, een boodschappentasch, een zakkam metje met spiegeltje en passerdoos. ZIJPE Mond- en klauwzeer. Het mond- en klauwzeer blijft in onze gemeente afnemen. Vooral de laatste da gen zijn vele aangiften van herstel gedaan Van de in totaal 332 aangegeven ziekte gevallen zijn er al weer 200 als hersteld aangegeven. Sinds 6 December zijn er geen nieuwe gevallen van mond- en klauwzeer bijgekomen. Wegverbetering. Gedeputeerde Staten hebben aan het Polderbestuur ontheffing verleend van de verbodsbepaling van art. 25 van het Wegen reglement Noordholland voor het aanbren gen van een gesloten wegdek op een ge deelte van den weg langs de Westzijde van de Grootcsloot en op gedeelten van den Belkmerweg. Politie. Gevonden: een kinderportemonnaie. Inlichtingen ter gemeente-secretarie. De werkloosheid. De vorige week is het aantal werkloo- zen. dat in „zorg" is. wederom toeeenomon. Het aantal bedroeg 143. tegenover 134 in de voorafgaande week. Van deze 143 werk- loozen waren niet minder dan 92 in de werkverschaffing geplaatst, terwijl 51 vol gens de Rijksregeling werden geholpen. ST. MAARTENSBRUG. Tijdelijk onderwijzeres. Naar wij vernemen, is me). Groen, on derwijzeres aan de O. L. school alhier, we gens ongesteldheid verhinderd, onderwijs te geven en zal Mcj. G.G Jonker te Oudcsluis als tijdelijk onderwijzeres optreden. BURGERLIJKE STAND Fanfarecorps „St. Gregorius". Op de vergadering welke een dezer dagen gehouden werd ten locale van Corn. van Ophem, verklaarde de heer Jac. Beemster- boer te Waarland geheel belangeloos weder om als dirigent te willen optreden. Deze mooie geste van den heer Beemsterboer ver wierf aller sympathie. De fanfare welke met groote financieele moeilijkheden heeft te kampen kan door de mooie daad van den heer Beemsterboer, alsmede door de hulp van talrijke ingeze tenen van Waarland, welke maandelijks een kleine bijdrage verstrekken, in stand worden gehouden. KOEGRAS JULIANADORP. Collectief contract vaste arbeiders. Omtrent het bovenstaande werd ons medegedeeld, dat door de vakbondbestuur ders alhier, met het bestuur van de plaat selijke werkgeversvereeniging in het land bouwbedrijf te Koegras en Julianadorp op 5 Nov. j.1. opnieuw werd geconfereerd over de afsluiting van een collectief con tract voor de vaste arbeiders. Van werk geverszijde werd het volgende loonaanbod gedaan: een weekloon voor gehuwde ar beiders van f 16.vrije woning met tuin en 2 liter melk per dag. Voor de onge huwde arbeiders hoven 22 jaar zou een weekloon van f 17.50 zonder emolumenten betaald worden. In de vergaderingen van de diverse bonden kon men zich in het al gemeen wel met 't aanbod vereenigen Voor een tweetal punten werd echter nog om wijziging verzocht. Deze voorgestelde wijzi gingen zijn echter door de werkgeversor ganisatie afgewezen. Thans zal dus met de werkgevers een contract worden afge sloten, zooals dit op 5 Nov. j.1 .is overeen gekomen. BERGEN van 10 t, m. 16 December 1937. Geboren: Sophia Maria, dochter van Ge- rardus Wilhelmus Hilhorst en Grietje Morsch, Bouwe Willem, zoon van Tiede Oenetrui en Johanna Cornelia Corbeel. Ondertrouwd: Goene. Getrouwd: Jacob Vriesman, 27 jaar, vrachtrijder en Adriana Abbink, 23 jaar, bei den te Zijpe. Overleden: Levenloos aangegeven kind van Wietze Veenstra en Maartje de Boer. HARENKARSPEL WAARLAND. Uitslag Ballero. Door de R.K. Middenstandsvcroeniging al hier werd als St. Nicolaas attractie een Bal- lero-spel gegeven, waarvan de uitslag is als r.ersic ciug. Ie pr. S. Roozendaal. krt.nr. 370. werpgetal 9889 2e pr. P. Bruin Pzn. 319. 9883; 3e pr. P. Bruin Jzn. 39. 986S; 4c pr. Kr. Stoop 145. 9S32; 5e pr. D. Dekker Azn. 114. 9822; 6e pr. P. Gelder 302, 9803 7o pr. P. Bakker Jzn. 195, 9800. Tweede dag. Ie pr. Arie Bos Azn. 482, 9959; 2e pr. Ant. Broorsen 280, 9917; 3e pr. P. Bakker Jzn. 27, 9930; 4e pr. Jac Groen 464. 9923; 5e pr. D. Doodeman 693. 9910; 6e pr. Ant. Bos Jzn. 492. 9909 7e pr. D Zutt Jzn. 214, 0904 8e pr. D. Zult Jzn. 220, 9900. De hoofdprijs U gewonnen door den heer A. Bos Azn. De prijsuitreiking zal vanavond bij Mej. Wed. G. Stoop plaats hebben. BERGER SPORTVEREENIGING. De leiders In IV B komen aan den Kerkedijk op bezoek. Het eerste elftal zal a.s. Zondag den lei ders zoo goed mogelijk partij te geven. Het sterke Q.S.C., dat in de nieuwe competitie 9 wedstrijden speelde en ze ook alle negen won, komt aan den Kerkedijk op bezoek en ongetwijfeld zal een talrijk publiek er ge tuige van willen zijn, hoe B.S.V. I het er te gen dezen gevreesden tegenstander zal af brengen. We verwachten een spannenden strijd en zijn vooral benieuwd hoe de nicu we combinatie, welke de elftalcommissie sa menstelde, het doen zal. Gelukkig z^l aan voerder Hoogvorst, na een lange afwezig heid, de spilplaats wederom bezetten en zal ook Huig Fillet wederom van de partij zijn. Voorts heeft de E.C. een experiment geno men, dat goed en misschien ook niet goed afloopen kan. Middenvoor speelt namelijk... Jan Eriks, den aanvalleider der A adspiran- :en. Voor de techniek van Eriks zijn we niet bang, we zijn alleen erg benieuwd of hij al reeds rijp is, om in liet milieu der eerste elftallers tot z'n recht te komen. Voorts zijn er nog enkele wijzigingen in de ploeg aan gebracht, reden waarom wij hier do opstel ling geven van rechts naar links: Doel: J. Kalff. Achter: P. Beeldman en A. Urbanus. Midden: C. Cocvert, C. Hoogvorst en J. Tuijn. Voor: H. Plomp. C. Koster, J. Eriks, A. v. d. Berg en H. Fillet. Het verdere programma luidt: Bergen 2— Mevo (10 uur); en Vrone ABergen B. Kinderen van de Wieringermeer Het zal je een onverge telijke middag bezorgen Jullie hebt natuurlijk al in onze krant van Woensdag gelezen, dat Zaterdag a.s. om half drie „Repel steeltje" met Prof. Melorini en zijn sprekende pop Greetje in Hotel Smit te Middenmeer komt en jullie vlast er natuurlijk op, er naar toe te mogen gaan. En een leder hoopt de nieuwe fiets ie winnen, welke voor den winnaar of de winnares van on zen wedstrijd door de directie v. d. Schager Courant beschikbaar ge steld is. Wanneer je deze aankondiging uit knipt en inlevert bij Hotel Smit, Slootdorp, Hotel Smit, Middenmeer, of P. Kistemaker, Wieringerwerf, kun je voor twintig cent een kaart krijgen. Dez« kaart geeft tevens recht op vrij vervoer per bus, welke op de volgende tijdstippen en plaatsen vertrekt: Slootdorp, 14 u. 15 van Hotel Smit, Wieringerwerf, 14 u. van de School. Dus, jongens en meisjes, we zien jullie allemaal, hè? Want het zal me een middagje wordenl Daar kun je van op aan! Begrootingsvergadering. "Naar wij vernemen ligt het in de bedoeling van den burgemeester om den rand in open bare zitting bijeen te roepen op Dinsdag 21 December a.s. des middags om twee uur, zoo noodig voortzetting des avonds, ter be handeling van de gemeentebegrooting en de Bedrijfsbegrootingen voor het dienstjaar 1938. Een fraai succes. Op de Landelijke Slagersvaktentoonsfel- ling van de Eerste Nederl. Slagersvakschool, gehouden te Utrecht heeft de bekende sla gerij van de firma Maasen, Breelaan alhier, een fraai succes behaald. Er waren 250 inzenders met ongeveer 700 artikelen, welke gekeurd werden op kleur, afwerking en smaak. Genoemde firma verwierf één eerste, drie tweede prijzen en een eervolle vermelding. De eerste prijs werd behaald met een inzen ding botorhammenworst; de tweede prijzen met lunchworst, gekookte - of metworst en Berliner leverworst. De eervolle vermelding werd toegekend voor een inzending gewone leverworst. In aanmerking nemende, dat een inzen der, om voor een eersten prijs in aanmer king te komen, van de jury drie tienen moet krijgen, kan de firma Maasen met voldoe ning op de door haar ingezonden artikelen terugzien. De raad besluit tot aansluiting hij den destructor van den Kring Bar- singerhorn. De balbelasting ver laagd om de danszalen wat druk ker bezoek te brengen. Dfi be grooting 1938. Koedijk is nog noodlijdend. Diverse ontslagen. De raad dezer gemeente vergaderde gis termiddag onder voorzitterschap van bur gemeester Ninabcr. Secretaris de heer Sloof. Allen waren aanwezig. Voorzitter opende de vergadering, waar na vaststelling der notulen volgde. Mededeelingen. Medegedeeld werd dat de minister van Soc. Zaken bericht heeft dat de werkver schaffing is verlengd tot 26 Maart a.s. Ingekomen stukken. Van Ged. Staten 'n verzoek tot wijziging van het reglement van het Burg. Armbe stuur. Geen bezwaar. Benoemingen. Mevr. Ninaber en de heer C. Prins verzoe ken ontslag als lid van de commissie van Toezicht op het L O. B. en W. stelden voor dit ontslag eervol te verleenen. Aldus besloten. In de vacature Prins werd gekozen de heer Lamme.rschaag, in de vacature mevr. Ninaber, mevr. Zwetsman-de Geus. De heer S. Smit word herkozen. Van W. IJfs en J. IIopm<a was een verzoek ontvangen, een woning dier gemeente te mogen huren. Op voorstel van B. en W. werden deze verzoeken ingewilligd. Aansluiting bij den destructor Barsingerhorn. De Kring Barsingerhorn zond een voor stel tot aansluiting bij den destructor van dien kring. B. en W. stelden voor te besluiten tot aansluiting. Op een vraag van den heer Kramer ant woordde voorz. dat de kosten zijn 2,6 ct. per inwoner en 2,6 cent per H.A. Aangenomen. Verlaging balbelasting. De heer Ph. Ottink verzocht verlaging van de belasting op bals. B. en W. stelden voor deze belasting te verlagen tot f 7.50 De heer Visser vond het een groote ver laging. Eerst was het f 15.— Voorzitter antwoordde dat men hoopte dat moer bals worden gegeven. Dit heeft de sympathie van den heer Visser niet. De heer Hart aeide, dat uitgegaan wordt van de grootte van de zaal. Hij is niet ver kikkerd op die bals maar het is een brood- vraagstuk van de betrokkenen. Na nog eenige toelichting van den secre taris, die met cijfers aantoonde, dat de fint- vangsten van bals waren teruggeloopen van f 135.in 1934 tot f 30.- in 1937, werd het voorstel aangenomen. Ged. Staten veTfeoeken de verordening vergunningsrecht zoodanig te wijzigen dat liet vergunningsrecht wordt bepaald aan de hand van den omzet van sterken drank. B. en W. stelden voor deze wijziging aan te brengen, waartoe men besloot. Begrooting 1938. Aan de orde was hierna de vaststelling aan de gemeentebegrooting 1938. Deze sluit op een totaal van ontvang sten en uitgaven van f 154.545.47 van den gewonen dienst en f 96.899.39 van den ka- pi taaldienst In verband met het sluitend ma ken der begrooting zal worden aan gevraagd: een extra subsidie in de kosten van werkverschaffing enz. tot een bedrag van f 5600.een extra belastingbijdrage van f 4.595.22 en een bijdrage in de kosten van de gemeen tehuishouding van f 35000 De heer Visser rapporteerde namens de commissie. De commissie adviseerde tot verhooging van de porto van verzkering tot f 45.die van de aansluiting bij die ad vies-commissie voor het bouwen tot f 30. en het ramen van het wachtgeld van dien administrateur v. h. electriciteitsbecirijf op f 564.en dat van de schoolschoonmaak- sterop 169,94. De commissie adviseert tot afwijzing van het subsidie verzoek van de ver. Het N. Hollandsch Landschap. Wetih. Zut voegde hier nog iets aan toe. De salarissen der ambtenaren worden ver hoogd. De wethouders blijven achter staan op het zeer lage bedrag van f 100.Als men het vele werk, dat er voor moet worden gedaan in aanmerking neemt verdient men in de werkverschaffing nog meer! De 3e ambtenaar van de Burg-Stand, die f 10, per jaar ontvangt krijgt ook veel te weinig. De controleur van de werkver schaffing. Ten aanzien van de controle op de werk verschaffing merkte de heer Zut op, dat dit verleden jaar f 500 kostte. Nu, door een abuis van een zeker iemand is' deze post begroot op f 3000. Of het zoo erg zal wor den, weet spr. niet, maar hij raamt het verschil wel op ongeveer f 1500. Door conversie van de geldleeningen ver dienden we f 1500. Daar gaat nu die con troleur mee weg! De heer Schuur vond de post zieken- huisverpleging ad f 5000 zeer hoog. Men had aan de begrooting misschien nog het een en ander kunnen veranderen, maar doordat de gemeente noodlijdend is, moet men alles „verzoeken". De begrooting werd tenslotte op boven genoemde bedragen voorloopig vastgesteld. Eervolle ontslagen. B. en W. stelden voor eervol ontslag te verleenen aan den heer O. Meijer als dood graver enz., aan den heer Jb. Groot als ge meente-opzichter en aan den heer Oosterman als hooisteker. Deze heeren hebben den leef tijd bereikt, waarop ze rust moeten nemen. Aldus besloten. Aan allen zal dank worden betuigd voor dc aan de gemeente bewezen diensten. Aangeboden werd een wijziging d$r be grooting 1937. Aangenomen. In het besluit tot het aangaan van een kasgeldleening en een rekening-courant- overccnkomst met de Bank voor Ned. Ge meenten, werden een paar wijzigingen aan gebracht. Daarna sluiting. LANGENDIJK ZUIDSCHAKWOUDE. Diepspitten in werkverschaffing? We vernemen, dat getracht zal worden het slooten en diepspitten in werkverschaf fing uitgevoerd te krijgen. Diepspitten is aan Langendijk nog niet veel gedaan, doch in verhand met de noodzakelijkheid van een goede grondbewerking, schijnen verschillende tuinders daarvan het belang in te zien. Uitvoering Gemengd Koor. In de zaal van den heer Kramer heeft Gemengd Koor onder leiding van den heer P. Pranger ccn goed geslaagde uitvoering gegeven. Ook de prestatie van het Kin derkoor waren schitterend. De humorist goochelaar Frans heeft het talrijk opgeko men publiek op aangename wijze bezig gehouden. NIEUWE N1EDORP SCHAKEN De uitslagen van do voor de onderlinge competitie gespeelde wedstrijden waren: Wit Zwart RuiterLom X—H ZanderSmit 1-0 CapponBooij 0—1 Spivikelaar—Rezelmian 1—0 SnuitZander 1—0 KomenKoster 1-0 RezelmanSprakclaar 1—0 GelderVan der Stok 1-0 KosterKot non 1—0 Ruiter—Gelder 0—1 WIERINGERMEER Uitvoering „Soli Deo Gloria". Zooals blijkt uit de advertentie in het nummer van gister, geeft de Chr. Muziek- vcrecniging te Middenmeer hedenavond haar eerste uitvoering in dit seizoen. Muziekliefhebbers maken we gaarne at tent op het instrumentale gedeelte van het programma; een en ander zal worden af gewisseld door voordracht en declamatie. Men raadplege voor bijzonderheden bedoel de advertentie. Puzzle-wedstrijd Nieuwe Niedorp De gelukkige winnaar van het paar schaatsen Jullie hart klopt zeker van verwachting! Willen wij jullie nu eens vertellen, dat niemand het juiste aantal goede oplossin gen geraden heeft? Er waren er 140! De meesten van jullie gaven reuze hooge cijfers op, zoo van 300 tot 400, waaruit blijkt, dat jullie gedacht heb ben, dat al je vriendjes en vriendinnetjes, die Zaterdag Jl naar „Repelsteeltje" keken, óók de letterpuzzle hebben in gezonden. Mis hoor! Hebben al deze jongens en meisjes soms al een paar schaatsen?? We hebben besloten, om het paar schaatsen te schenken aan het kind, dat het dichtst bij het getal 140 raadde en na tuurlijk tevens den slagzin goed heeft opgeschreven. De gelukkige is: G. WIT, Terdtek, NIEUWE NIEDORP, die het getal 135 opgaf. De slagzin luidt: LAAT U VOOR DE AVOND UREN TOCH DE SCHAGER KRANT TOESTUREN! Hartelijk gefeliciteerd, kleine puzzlevriend (of vriendin?) met de mooie sohaatsen, die we Je netjes zullen laten thuisbezor gen! Hoe groot is je schoenmaat? REDACTIE SCHAGER COURANT. PAARDENFOKKERIJ IN NOORDHOLLAND De provinciale regelingscommissie voor de paardenfokkerij in Noordholland deelt ons het volgende mede: Het werkplan voor 1938 is al weer vast- gesteld en slechts in enkele opzichten wijkt dit af van dat van 1937. Belangrijk is dat f 200 is uitgetrokken voor den invoer van warmbloedmerrieveulens, welke dieren te Hoofddorp moeten getoond worden op nader te bepalen datum. Het totale bedrag aan premiën voor do trekpaarden is aanmerkelijk verhoogd; dat voor de warmbloeden is in totaal iets ver-" minderd. Wederom is een premie ter beschikking, groot f 100, voor den invoer van een warm- bloedhengst, die te Utrecht ter centrale keu ring geprimeerd wordt. De keuringen voor merriën zullen worden gehouden te Cocksdorp (alleen koudbloed)' Slootdorp (beide typen), Hoofddorp (idem)' en Heiloo (alleen warmbloed), zoodat de keuring te Schagen is vervallen. De regelingscommissie is van oordeel, dat voor beide richtingen der paardenfokkerij in den Wieringermeer een toekomst ligt, evenals dat in het Zuiden der provincie in Hoofddorp (Haarl. meer) het geval is. Voor de primeering van. hengsten van 10 jaar en ouder zijn beperkende bepalingen gemaakt. De premiekeuring voor trekpaard hengsten zal worden gehouden te Hoofd dorp 20 Januari a.s. en in dezelfde plaats voor tuigpaarden op 24 Februari d.a.v. ZONDAG 19 DECEMBER. Ned. Herv. Gemeente. Heerhugowaard, voorm. 10 uur, Ds. J. Ei- kema, van Schagen. Anna Pnulowna, voorm. 10 uur, de heer Joh. Monsink. Dirkshorn, 's av. 7 uur. Ds. de Leeuw. Onderwerp: „Gezegende Ouderdom". Nieuwe Niedorp, geen samenkomst. Zuidscharwoude, voorm. 10 uur, Ds. de Leeuw. Warmcnhuizen, geen dienst, wegens ziekte. Huisduinen, voorm. 10 uur, Ds. M. van Wichen. Burgerbrug, voorm. 10.30 uur, Ds. Enklaan St. Maartensbrug, zie Burgerbrug. Oudesluis. voorm. 10 uur, Ds. Witkop. Petten, geen dienst. Schagerbrug, zie Oudesluis. Kolhorn, voorm. 10 uur, Ds. Tinholt. Winkel, geen dienst. Aartswoud, nam. 7 uur, Ds. Rijkx. Hoogwoud, geen dienst. Doopsgezinde Gemeente. Barsingerhorn, voorm. 10 uur, Ds. R. van der Veen. Hippolvtushoef. vm. 10 uur, Ds. de Wilde. Den Oever, nam. 7 uur. Ds. de Wilde. Geref. Kerk. Schagen, Landbouwstraat. voorm. 9.30 uur on nam. 5 uur, Cand. Teenstra, van Den Helder. Kolhorn. voorm. 9.30 uur, de heer D. Visch. Nam. 2.30 uur, de heer D. Visch. Evangelisatie. Breezand. voorm. 10 uur, de heer Boon. Nam. 3.30 uur. de heer Boon. Schagerbrug, Bijeenkomst Chr. Jongeman- nenvereen. a.s. Woensdagavond om 8 uur in Evangelisatiegebouw. The Star of Hope Misslon. Julianadorp, nam. 7 uur, de heer Seven- sma, van Amsterdam.

Schager Courant | 1937 | | pagina 6