RECEPTIE TE BATAVIA. SOESTDIJK IN AFWACHTING. ZKH Prins B.rnh.rd meekle Dinsdag een autorit in de omgeving van palels Soestdijk. - In verband met het zacht, weer was de kap van den wagen neergelaten Het vertrek van het paleis De zgn «slangenbr ug» deed tijdens den brand, die deze week in een houtzagerij aan den Amstelveenscheweg te Amsterdam woedde, goeden dienst. Een zwaie autobus passeert «Waiting in the rain- Fotografen op post voor paleis Soestdijk tijdens de regenachtige Januari-dagen «g - paleis Soestdijk, waar de vorstin momenteel vertoeft. De Koningin bij het verlaten van het palels Mej. Schreijers, die als telefoniste op het paleis Soestdijk dienst zal doen en als eerste het nieuws van de blijde gebeurtenis telefonisch zal mededeelen aan het departement van Defensie en de telex-centrale In het Badhotel De rijksveldwacht te Soestdijk is met 20 man versterkt, zoodat de wacht voor den ingang van het paleis verdubbeld kon worden Het postkantoor tegenover paleis Soestdijk is thans geheel gereed en dag en nacht ge opend in afwach ting van de bllijde gebeurtenis De commandant van het Ned. Indische Leger, luit gen. Boerstra, in gesprek met den commandant der zeemacht, H Ferwerda, bij gelegenheid der receptie ter eere van de benoeming van dezen laatste tot vice admiraal In afwachting van het bericht der heugelijke gebeurtenis korten de bedieningsmanschappen der batterij, welke te Baarn is opgesteld voor het lossen der saluutschoten, zich den iijd met' een spelletje handbal

Schager Courant | 1938 | | pagina 4