CONFERENTIE BIJ MINISTER VAN BOEYEN. De Maas is tengevolge van den toenemenden was buiten haar oevers getreden en heen n- ver- Het altieden van het kabinet Chautempi. - Journalisten wachten op de cour van hotel schillende plaatsen in Limburg overstroomingen veroorzaakt. Een kijkje in de omgeving van Cysden Mitignon t« parijs op den alloop der minister-conferentie De minister van Binnenlandsche Zaken, Z. Exc. H. van Boeyen, had Vrijdag op zijn departement een bespreking met de commissarissen van H. M. de Koningin in de elf Nederlandsche provincies Na atloop wandelde het ge zelschap naar het hotel, waar de lunch gebruikt werd Een dieseltrein komende uit Utrecht, is Vrijdagavond bij Culemborg ontspoord, waardoor het verkeer ontwricht werd. Een kijkje op de plaats van het déraillement Als opvolger van kapt. ter zee J. E. Meyer Ranneft, die benoemd zal worden tot marine-attaché te Washington, is kapt. ter zee H. Jolles thans benoemd der maritieme- mid delen te Amsterdam» De persfotografen die in de omgeving van paleis Soestdijk v> taak bij de huidige heden niet hun verkleumde De leden der Chineesche missie, welke op het oogenblik te Amsterdam vertoeft, brachten Vrijdag een bezoek aan een der Chineesche centra in de hoofdstad Onder de spoorbaan te Bussum wordt tusschen de Nassau- laan en den Meerweg een verkeerstunnel gebouwd. Het ijzervlechtwerk voor het gfewapend beton De oude Havenkade te Rot terdam is niet vergeten bij de versiering der Maasstad voor de komende feestdagen

Schager Courant | 1938 | | pagina 12