VLUCHTELINGEN IN HET VERRE OOSTEN. Het eerste goede rljstmaal na weken van hongerlijden Een kleine Chineesche vluchteling doet zich in een der kampen van Sjanghai te goed Een moeilijke situatie voor een der jockey s tijdens de races, welke deze weekte Lingfield werden gehouden De «Regioscope», een apparaat voor het controleeren van kop- en dim lichten, is één der snufjes op de auto- moblelententoonstelling in het R.A.I.- gebouw te Amsterdam Een totaaloverzicht van de tentoonstellingshal in het R A l.« gebouw te Amsterdam, waar de 26ste automobielententoon- stelling geopend is Hore Belisha, de populaire Engelsche minister van Oorlog, bracht een bezoek aan het «Royal.Hospital» te Chelsea, waar hij zich met de oud gedienden onderhield In Baarn, waar anders op straat nimmer muziek gemaakt mag worden, ver scheen Donderdag het eerste versierde orgel, dat ter eere van de journalisten voor het Badhotel een extra nummer ten gehoore bracht In samenwerking met de verkeerspolitie worden op den rijweg tusschen station Baarn en paleis Soestdijk kalklijnen aangebracht ten behoeve van het komende en gaande verkeer Ook een Huizer boerinnetje wilde er meer van weten en kwam Donderdag, vergezeld van haar echtgenoot, persoonlijk bij het paleis Soestdijk naar het laatste nieuv^s informeer en Alle afdeelingen der Engelsche mili taire- en politie macht hebben in .het Hebrondistrict in Palestina deel genomen aan de nasporingen naar de moordenaars van den Britschen onderzoeker Star- key De laatste internationale express, met de Amerikaansche vlag bedekt, bracht 300 vluchtelingen van Hankow naar het Kowloon station te Hongkong, Een kijkje op het perron na de aankomst

Schager Courant | 1938 | | pagina 4