GROOT BAL Halve ton in een oude kous Gymn-Uitvoering Ontslagrecht en dienstplicht Volkenbond zou China technisch willen helpen Alida Elisabeth Vonk, Boerderij ZONDAG 30 Jan. P. HOSSEN SCHOORL „OLYMPIA" op Zondag 30 Januari a s. BAL NA Prijsbiljarten Predikbeurten Uit onze Omgeving LANGENDIJK Donderdag vergaderden bij den heer Jb. Butsen te Zuidscharwoude de besturen van de afdeelingen Langendijk van de A.N.G.O.B. en de N.V. tot afschaffing van alcoholhou dende dranken. Men besloot dit jaar gezamenlijk een jaar feest te houden in de maand Maart. NOORDSCHARWOUDE. Holland's Bloembollenhuis. Donderdagavond werd in „Concordia" een bijeenkomst gehouden van het N.V. Hol lands Bloembollenhuis te Lisse. Als spreker trad op den heer P. v. d. Nou- ïand, terwijl verder een zeer mooie film ver toond werd. BROEK OP LANGENDIJK. De blijde g-beurtenis. In verband met de a.s. blijde gebeurtenis van bel Prinselijk Echtpaar, zal de burgerij door burgemeester Schelhaas vanaf ^et bal- con voor het gemeentehuis per proclamatie met het heugelijk feit in kennis worden gesteld, daarna worden de klokken geluid 'en zullen 2 herauten te paard met trom petgeschal door het dorp trekken in op tocht met de schoolkinderen, die tevens den burgemeester een aubade zullen bren gen door het zingen van enkele liederen, begeleid met muziek. Bloembollenfilm. Gisteravond werd in het café van den heer C. Vijzclaar een film vertoond, genaamd Hollands Glorie, waarbij door den heer P. v. d. Nouland een volledig beeld werd gegeven van de structuur in 't bloembol- lenbcdrijf. OUDKARSPEL. Minder werk. Aan de zuurkoolfabriek van de fa. Hart en Co. alhier zijn wegens vermindering der werkzaamheden ongeveer 20 arbeiders ontslagen. NEDERLANDSCHE TUINDERSBOND. Gisteravond hield de afdeeling Oudkar spel van den Ned. Tuindersbond haar alg. jaarvergadering ten lokale van den heer C. Vis alhier. Voorzitter do heer N. Kaan opende de ver gadering met welkom. Spr. ging de resulta ten van het afgeloopen jaar na welke niet gunstig waren. Het jaarverslag van den secretaris ver meldde dat 4 leden- en 5 bestuursvergade ringen zijn gehouden. Er zijn 87 leden. Verschillende bemoeiingen van de afdee ling en van den landelijken bond werden gememoreerd. Het financieel verslag van den penning meester den lieer L. Kalverdijk, vermeldde een batig saldo van fl.43. Het bezit der af deeling is thans f51.29. De afgevaardigde in het lcringbestuur, de heer L. Kalverdijk werd herkozen. Ook tot bestuurslid werd de heer Kalver dijk herkozen. Voorstellen voor de Bondsverga dering. Eerst werd de voorl. begrooting van het districtsbestuur Noordholland behandeld. Met de contributieverhooging van f 2.50 op f 3.— per jaar ging men accoord. De beer W. Bakker drong aan op leden werving. De heer C. Borst zette uitvoerig de nood zakelijkheid van uitbreiding van het leden tal uiteen. De aftredende bestuursleden, de heeren Gaijaard en Van der Heijden zullen weer worden gesteund. Voor de alg. verg. zal een voorstel .wor den gedaan om te komen tot een ledenwerf actie. door middel van circulaires en buis- bezoek. Voorts zal worden voorgesteld, te trach ten in verband met de verhoogde heffing de minimumprijzen verhoogd te krijgen en de aardappelrcgcling te doen voortduren tot 1 Augustus. In verband met de wel eens nat. soc. in houd van de „Nederl. Tuinbouw" stelde de heer Volkers voor. ook eens van ande ren bijdragen te vragen. Op de alg verg. zal t.a.v. deze opmerking een vraag aan de Redactiecommissie wor den gedaan. Voorgesteld zal worden weer een flink en garantieprijs te bevorderen, voor de goedge keurde pootaardappelcn en daarvoor een betere regeling te trachten te krijgen. Bij de rondvraag bracht de heer Kalver dijk de looncontracten ter sprake. Welk standpunt dient spr. in te nemen op de kri vergadering? Na ecnigc besprekingen werd den afge vaardigden vrij mandaat gegeven. Nadat nóg tot kasnazicncrs werden be noemd de herren K. Kroon en W. van Hout, werd de vergadering gesloten. HOOGWOUD KOLF- EN BILJARTWEDSTRIJD. In café Schermer beeft Donderdagavond de tweede kolf- en biljartwedstrijd tussoben Hoogwoud en Spanbroek plaats gehad met als uiteindelijk resultaat, dat Spanbroek zoowol mot kolven als met biljarten de Hoogwouders de baas bleef. Maar het heeft vaak gespannen en de uitslag toont wol aan dat de beide ploegen elkaar weinig toega ven. Was met kolven Spanbroek in eigen baan veruit de sterkste, in Hoogwoud ze gevierde dc thuisclub, zoodat hier eigen grond wel degelijk meetelde. Spanbroek sloeg in den eersten wedstrijd 1089 punten en in den tweeden wedstrijd 718; totaal 1807 punten, terwijl Hoogwoud reep. 880 en 891 punten sloeg, totaal 1771 punten. Met biljarten maakte Spanbroek resp. 437 en 457 caramlboles, totaal 894 en Hoogwoud resn. 428 en 424, totaal 852 caramboles. Er werden nog een zevental persoonlijke prijzen uitgeloofd, bestaande uit rookarti kelen die door den heer W. Visser met een toepasselijk sneechje werden uitgereikt. De volgende deelnemers verkregen pr.t le pr. de hr. G. Rooker, die over he gehoel het meeste punten sloeg (229) en 2e prijs dc lieer K. Ilock met 223 punten. De le prijs in Spanbroek kreeg de heer N. Schuurman en de 2e prijs de heer H. de Beer Sr., terwijl in Hoogwoud de le prijs gewonnen werd door den heer A. Scheimer en de 2e prijs door den heer Jac. Schenner. Bovendien werd er nog een twaalvenprijs uitgeloofd die de heere P. Zee in ontvangt mocht ne men met 5 twaalven. HEERHUGOWAARD Opening Chr. School. Feestavond in zaal Rus. Als voortzetting van de plechtigheid in den middag vond des avonds een feestavond plaats in de groote zaal van Rus, welke ge heel gevuld was met ouders en genoodigden. De voorzitter, de heer J. Gootjes, opende met het gemeenschappelijk zingen van een gezang, waarna werd voorgelezen Ps. 145. Daarna werd de leiding overgedragen aan Ds. van Andel te St. Pancras. Het gemengd mannenkoor gaf eenige lie deren ten beste onder leiding van den heer Wagenaar uit Broek op Langendijk. Thans trad als feestredenaar naar voren Ds. van Andel, vroeger te St. Pancras, thans te Rotterdam, die een langdurige beschou wing gaf over de gelijkenis van het zaad in den akker, hoe deze school is gegroeid on danks roomsche en moderne omgeving. Na de pauze bracht het mannenkoor we derom eenige liederen ten gehoore. Een ge- lukvvensch-telegram kwam binnen van den heer den Hartigh, oud-onderwijzer te Den Helder. De secretaris der vereeniging, de heer J. Wagenaar, kwam vervolgens naar voren en gaf een historischen schets (gekruid met menigen kwinkslag) vanaf het jaar 1904. De heer Koger haalt oude herinneringen op, speciaal van oud-leerlingen. Alles was toen nog zeer primitief, men sprak van „don ker Herhugowaard, voor eeuwig geabon neerd op de maan"! Een twintigtal dames voerden een koor zang op van Ps. 118, in woord en beeld uit gedrukt. Daarna volgde een vraaggesprek van „Va der Tijd" met 25 oud-leerlingen, elk een jaar voorstellende. De plaatselijke onderwijzeres, mej. van Al phen, zong een duet met een der oud-onder wijzeressen. Te ongeveer half twee sloot Ds. van Andel dit bijzonder goed geslaagde samenzijn met dankgebed. Namens de oud-leerlingen werd een klok aangeboden ter verfraaiing van het school gebouw. Kinderfeest. Gistermorgen hadden de kinderen feest. Vol verwachting togen zij schoolwaarts, waar zij werden opgewacht door het onder wijzend personeel en schoolbestuur. Tractatie volgde, afwisselend werden ko mische en leerrijke nummers opgevoerd door een der bestuursleden en de leerlingen zelf. Ter opluistering werd tot slot een bloe menmand aangeboden door de leerlingen. En hiermede behoort dit dubbele herden kingsfeest wederom tot het verleden. Z1JPE SCHAGERBRUG. Verkooping. Bij de gisteren in het café van den heer Kuiper, alhier gehouden openbare verkoo ping was de uitslag de volgende: 1. Burgerwoonhuis met erf en tuin aan de Dubbele Buurt te Schagerbrug, groot 4.18 a. eigendom van mej. E. Burk te Apeldoorn, werd gemijnd door den heer E. Rentenaar alhier (f 2500). 2. Burgerwoonhuis met erf aan het Ka naal te Stolpervlotbrug, groot 2.70 Aren, eigendom van den heer C. Digman, werd gemijnd door den heer P. Voorthuizen te Julianadorp (f 1680). 'T ZAND. Jan Buisman komt. Naar wij vernemen komt Zondag 6 Febru ari a.s. het bekende gezelschap van den heer J. Buisman Jr. uit Schagen in de zaal van den heer Kreijger met een bonte-avond- revue, waaraan de beste krachten van de revuevereeniging medewerken. Van hen heb ben wij van vorig jaar nog prettige herinne ringen! Natuurlijk vormt de „Schager Buziau" de clou van den avond; wij twijfelen er geen moment aan of het zal wederom niet aan belangstelling ontbreken. Voor nadere bijzonderheden leze men de in dit nr. voorkomende advertentie. BURGERBRUG. Geslaagd. Naar wij vernemen is aan de Landbouw- hoogeschool te Wageningen de heer M. L. 't Hart alhier, geslaagd voor het ingenieurs examen afd. Nederlandsche landbouw. ST. MAARTENSBRUG. OUDLEERLINGEN VAN DEN LANDBOUW- CURSUS BIJEEN. Vergadering van de vereeniging van oud- leerlingen in lokaal Kassen. De voorzitter, de beer Hopman opende met een welkom, in het bijzonder aan Ir. Smedema. De notulen werden onveranderd goedge keurd. Bij de gehouden bestuursverkiezing, aaf tredend de heeren E. de Boer (berk.) P. Francis (niet herk.) werd eerstgenoemde met algemeene stemmen herkozen, terwijl in de andere vacature werd benoemd de hr. K. Brak Kz. Verslag Penningmeester; ontvangsten f 84.52 uitgaven f 54.60 Saldo f 29.60 Het aantal leden bedraagt 47. Hierna volgde een inleidiing dloor den lieer Schuijf over wezen en werken van de Vol k ah oogeschool Inleider die gedurende 4 weken persoon lijk de school had gezocht, zet eerst uiteen het ontstaan en doel van de Volkshooge- school. Hoe in de vorige eeuw een zekere Grnndtvig de grondlegger van deze school in Denemarken is geweest, wiens werk la ter is oortje zet door Christne Kolt. Hier in Nederland is het Ir. van der Wie len, die pionierswerk heeft verricht. In kor te trekken werd de geest over standsgevoel en cultuurvorming uiteengezet. Volgde een inleiding door Tr. Smicdcma, over werktuigen op gemengd bedrijf. Spr. behandelde eerst de 4 voimen van ijzer met hun opklimmend gehalte aan Koolstof (C) dat de vastheid bepaalt en wees op de lasticitoit van hou. Spr. be sprak verder de verschillende soorten eg gen, ploegen en landbouwmachines en ten slotte de hooibouwmachines. Op de inleiding van den zeer deskundigen 9pr. volgde een uitgebreide bespreking. Hierna sluiting. CALLANTSOOG MIDDENSTANDSVEREENIGING OPGERICHT. Op initiatief van den burgemeester dezer gemeente, den heer G. D. Re- horst zijn gisteravond in hotel Duin zicht alhier een aantal winkeliers enz. bijeengekomen, om te bespreken hoe de belangen van de middenstan ders het best in Callantsoog behar tigd kunnen worden. Als burgemeester Rehorst deze vergadering opent, zijn een veertiental belanghebbenden uit Callantsoog en Groote Keeten aanwezig. Het heeft spreker's aandacht getrokken dat in andere gemeenten stappen gedaan worden om cursussen te organiseeren in verband met de Vestigingswet Moet er in dat opzicht ook in Callantsoog niet iets gebeuren?, vraagt spr. zich af. Dan was er voorts een verslag In de Schager Courant van Donderdag over een te Schagerbrug gehouden vergadering van de Middenstands- vereenigingen in Zijpe. Dit heeft nu juist niet zoo'n preltigen indruk op spreker gemaakt. Het gaat hier om de kwestie van toetreding van Cal- lantsoogers tot de vereeniging te Schagerbrug. Klaarblijkelijk was het vorig jaar een afwijzend standpunt ingenomen en nu werd besloten tot toetreding voor één jaar. Over de uitgifte van rcisbonnen is 'n brief van eenige huisvrouwen naar het bestuur te Schagerbrug gezonden. Als resultaat kwa men 7 winkeliers te Callantsoog voor toetre ding in aanmerking, en kwam, aldus het verslag, Callantsoog bij Zijpe. Spreker meent dat dit voor de Callants- oogers niet dc juiste weg is. In Zijpe zijn 3 aparte vereenigingen, die weliswaar 'n fede ratie hebben, doch zelfstandig over de dor pen verdeeld zijn. Dus kan toch naar spre ker's meening in Callantsoog ook wel 'n der gelijke vereeniging worden opgericht, in het belang van onze gemeente. Wat de reisbonnen betreft, daarover zou toch met de vereenigingen te Zijpe zijn te overleggen. Het is toch niet noodig dat wij met de hoed in de hand naar Zijpe gaan. Dan komt hierbij nog de organisatie van cursussen in verband met de Vestigingswet. Er worden cursussen gegeven te Schagcn, wat spreker als centrum in deze streek wel de aangewezen plaats acht. Resumeerend ge looft spreker dat een middenstandsvereeni- ging te Callantsoog wel veel nuttig werk zal kunnen doen. De hèèr Van Scheijen spreekt er zijn ver wondering over uit dat niet eerder over de oprichting van een dergelijke vereeniging is gesproken. De heer Vogelzang zegt dat het verzoek tot toetreding is gedaan doordat de klanten om bonnen begonnen te vragen en men er schade van begon te krijgen. Spr. wijst ook nog op de kosten van de cursussen te Scha gen tegenover die, welke elders gehouden worden. De heer Rehorst vraagt de%aanwezigen, of zij niet van meening zijn dat de tijd rijp is om een vereeniging op te richten en zou deze vraag in stemming willen brengen. Nadat nog door eenige heeren het woord is gevoerd, stemmen alle aan wezigen voor de oprichting van een middenstandsvereeniging. Thans komt de verkiezing van een voor- loopig bestuur van de nieuwgeborene aan de orde. In eerste instantie worden gekozen de hee ren S. Vogelzang, Jb. van Scheijen en J. Brou wer. De laatste bedankt; in zijn plaats wordt dan gekozen de heer D. Prins. Het bestuur zal nu spoedig werk maken om voorbereidingen te treffen en binnenkort met voorstellen te komen. De heer Rehorst wil de hoop uitspreken, dat het een vereeniging zal mogen zijn, dip levenskracht zal hebben en iets zal kunnen doen in het belang van deze gemeente. De heer Vogelzang dankt dien heer Re horst namens de aanwezigen voor diens ge nomen initiatief. Hierna sluiting. OUDE NIEDORP 'T VELD. R.K. Fanfarecorps St. Martinus. De jaarvergadering van deze vereeniging werd Donderdag gehouden ten lokale van den heer Pepping aan de Weel. Na opening door den voorzitter, wordt mededeeling ge daan, dat de thans nog in het ziekenhuis verblijvende directeur, de heer Peetoom, binnen 3 weken weer in functie hoopt tc kunnen treden. Op den nationalen feestdag zal een muzikale rondgang worden gehou den. Door den secretaris wordt hierna het jaar verslag uitgebracht terwijl een voordeelig saldo werd verkregen van f26.69.. Het saldo van het instrumentenfonds bedraagt f 18.93 en van het concoursfonds f26. Besloten wordt van dit laatste fonds f 4.uit te trek ken als bijdrage voor een geschenk aan den directeur, aan te bieden bij zijn 25-jarig hu welijk. De aftredende bestuursleden de hee ren D. Bakker en J. Plijter, worden her kozen. T.a.v. het concours wordt besloten ook weer deel te nemen aan tien marschwed- strijd. Ook aan het nationaal concours zal worden deelgenomen. Nadat nog eenige besprekingen zijn ge voerd, volgt sluiting. Arthur van Schendel candidaat voor den Nobelprijs Naar wij vernemen is de bekende Neder landsche romanschrijver Arthur van Schen del candidaat gesteld voor den Nobelprijs voor letterkunde. Op spoedige regeling aange drongen. In het Voorloopig Verslag over de Justitiebegrooting voor 1938, drin gen verschillende leden aan op een spoedige regeling van het ontslag recht, met name voor zooveel be treft den opzeggingstermijn en de schadeloosstelling. Zulks vooral met het oog op de uitbreiding, welke na de totstandkoming van de aan hangige w'ijziging der Dienstplicht wet het jaarlijksch contingent van. dienstplichtigen zal ondergaan, en de verlenging van den eersten oe fentijd tot 11 maanden, opdat tij dig zoodanige maatregelen' zullen worden getroffen, dat zij, die bij hunne opkomst onder de wapenen een betrekking hebben, na Vervul ling van hun dienstplicht niet werk loos zullen zijn. Roepstem van Wellington Koo vindt eindelijk weerklank Brusselsche conferentie opnieuw bijeen? Wellington Koo, de Chineesche vertegen woordiger bij don Volkenbond, heeft gister middag in de Raadszitting meer succes be haald dan Donderdagmiddag na het eerste onderhoud met Delbos, Eden en en Litwinof werd veronderstel^, aldus de N.R.Crt. Gisteravond hebben deze ministers met Wellington Koo een nieuw on derhoud gehad, waarbij men schijnt te zijn overeengekomen, dat aan den Vol ken bondsraad zal worden voorgesteld in de aan te nemen re solutie nogmaals uitdrukkelijk het Japansche optreden tegen China te veroordeclen cn tevens de Volken- bondsstaten uit te noodigen althans technische hulp aan China te ver- leenen ten eindo den weerstand van China tegen Japan te vergemakke lijken. Men hoopt in Volkenbondskririgen, dat de Amerikaansche gezant te Bern reeds vandaag naar Gcnève zal kunnen; komen om hieromtrent overleg te plegen. Indfen de Amerikaansche regeering bereid zou zijn ook deze resolutie in beginsel aan te nemen en technische hulp aan China wil verleenen dan acht men het in Fransche kringen niet uitgesloten, dat 'dè resolutie het sein zou kunnen worden voor een nieu we bijeenroeping van de Brusselsche con ferentie. Bij verhuizing fe Egmond gevonden In een kleine villa te Egmond woonde sinds jaren een alleenstaande oude .dame. Een grijze huisknecht zorgde voor haar. Met de buitenwereid bemoeide zij zich weinig meer. Kort geleden overleed de oude dame en de erfgenamen besloten, in overleg met den Haagschen notaris W. H. van der Giesscn, de boedel naar het Ven duhuis in Den Haag over te brengen, ter veiling. Het personeel van het Venduhuis reed er dezer dagen in alle vroegte heen en bracht de eerste vracht, waaraan niets bijzonders te bespeuren was, over naar Den Haag. Des middags werd het tweede deel van bet tamelijk verouderde huisraad verhuisd. Oudergewoonte liep een van de oudere verhuizers, toen alles in de wagens was geladen, eens rond om te kijken of er wel licht iets vergeten was, aldus het Vsb. Hij gooide overal de kasten open en pakte de' 'laatste stukjes bijeen. Op zolder gekomen opende hij daar eveneens de kasten. In een daarvan hing een verlaten oude kous. de moeite van het meenemen natuurlijk niet waard, want welke kooper op de aan staande veiling zou die oude kous koopen... Een schat. Desondanks pakte de man de kous even op en daarbij merkte hij, dat er een hult in zat, Hij delfde zijn band in de kous en viel bijna van schrik achterover, wamt de bult bestond louter uit bankbiljetten van f 500 en f .1000. Zonder zicJr te bedenken snelde hij naar beneden en deelde den ouden huisknecht mede, welke schat hij op zolder* gevonden had. Deze verbaasde zich zoo mogelijk nog meer dan de verhuizer, maar hij moest het wel geloven, want de verhuizer bad de kostbare vondst in zijn hand. Bij vluchtige telling bleek het een bedrag van ongeveer f 50.000 te zijn. De huisknecht belde daarop den Haag schen notaris op om overleg te plegen en deze gaf de raad, het geld in en kistje te laten verzegelen en het mee te nemen naar Den Ilaag, waar hij bet onder zijn hoede zou houden en de erfgenamen van de over ledene op dc hoogte stellen. De verhuiswa gen, die het meubilair naar de residentie overbracht, bevatte toen dus behalve de meubels een halve ton gelds. Wij vernemen, dat het in de bedoeling ligt dc eerlijkheid van de verhuizers op passende wijze te beloonen, Volstrekt éenige en algemeene kennisgeving Heden is van mij heengegaan mijn lieve Moeder, geboren Nobel. H. VONK. Winkel, 29 Jan. 1938. Liever geen bezoek. Te koop of te huur: Een nieuw gebouwde te Abbekerk, met wei- en bouwland, groot 4.60 H.A. Te aanvaarden land dadelijk, het huis in Maart a.s. Te bevra gen bij C. GROOT Dz., Basso- weg, Heerhugowaard Zuid. Schitterende dansmuziek. Aanvang 7 u. Sint Maartensbrug. bij NIC. SCHUIJT. nam. 7.30 uur, HEDENAVOND bi] JAN DE BOER, KEINSMERBRUG. Te koop door de N.A.K. met A goedgekeurde ZEEUWSCHE BLAUWE POOTAARDAPPELEN bij J. GOOTJES, Groenveld, St. 'Maarten. Voor direct gevraagd: Een SMIDSKNECHT, bekend met-hoefbeslag, bij A. LIEFHEBBER, v. Ewijcksluis. Te huur gevraagd; 10 h 20 snees BOUWLAND, huur vooruit. Te vervoegen bij J. GIT.DEMEIJER, Molenweg D 132, Heerhugowaard. Te koop: EEN SCHUITJE zeer geschikt voor visch- of melkschuitje, bij D. v. d. BEL, Winkel. Te koop: TWEE VAARZEN Februari en Maart kalf, t.b.c.- vrij, bij P. RAADGERS, Zijde wind. ZONDAG 30 JANUARI. Evangelisatie. Schagen, voorm. 10.30 uur, de heer J. Ing- werscn, van Amsterdam. Nationale Feestdag: voorm. 10.30 uur, Ds. D. E. Boeke. van Haarlem. Vrij Evangelische Gemeente. Alkmaar (Geesterweg la), voorm. 10.15 en 's av. 7 uur. Ds. Ru ijs. Ned. Herv. Evang. Wieringerwerf, voorm. 9.30 uur, Ev. K. Kiewiet. Slootdorp, nam. 2.uur, Jeugddienst. Voorg. de heer C. Tabak. Middenmeer, nam. 2 uur Cand. Nijdam. Middenmeet-, nam. 7.30 uur Jongcl.samen- komst i. h. Dorpshuis. Geref. Kerk. Slootdorp, voorm. 9 uur, Ds. C. v. d. Vliet. Slootdorp, nam. 2 uur, Cand. Pos, van Zaandam. Middenmeer, voorm. 9.30 uur, Cand. Pos. Middenmeer, nam. 2.30 u. Ds. C. v. d. Vliet. WINKEL, 28 Jan. Appelen, stoof f2—5, appelen, hand f3— 8 peren f2.5, aardappelen f1.40—1.50, spuitkool f3.50—4. BROEK OP LANGENDIJK, 29 Jan. Uien 1111.70, drielingen 1010.?0, grove 11.40. gele nep 10.90, stek 7.40—8.10, peen 2.602.90. kleinep een 11.30. Roodc kool 6—6.30; gele kool 1.50...2.10: d. witte kool 1.30—2.50. NOORDSCHARWOUDE. 29 Jan. Uien 11.5012, drielingen 10.4010.60, gr, 11.5011.80, peen 3.kleine peen 1.30. Roode kool 5.60 groene kool 1—1.70; gele kool 1.50—2.30; d. witte kool 1.40—2.60

Schager Courant | 1938 | | pagina 3