VOETBALWEDSTRIJD NEDERLAND-BELGIE. De „Karimata", de grootste tinbaggermolen ter wereld, is Zaterdag met goed gevolg bij J. K. Smit's Scheepswerven te Kinderdijk tewater gelaten. De «Karimata" in zijn element Een éclatante 7*2 overwinning behaalden onze landgenooten Zondag in het Feyenoord- stadion te Rotterdam op hun Belgische tegenstanders. Een der beide Belgische doelpunten Een aardig detail van den feestelijken optocht, die op den eersten dag van de carnavalsfeesten Zwaar bemodderd verlieten de spelers na afloop van den interland-wedstrijd Nederland door de straten van Maastricht trok België het terrein. Op den voorgrond Kick Smit, de topscorer in dezen wedstrijd Een spelmoment voor het Hollandsche doel tijdens den n interland-wedstrijd Nederland - België in het Feyenoord- Ragnh.ld Hveger en Rietje van Veen (resp. 2e en 3e van links) aan den start stadion te Rotterdam voor de 200 meter borstcrewl tijdens de internationale wedstrijden te Rotter dam, waarin R. van Veen een nieuw wereldrecord vestigde Een der zeven Nederlandsche doelpunten, welke tijdens den internationalen voetbalwedstrijd Nederland België in het Feyenoord-stadion te Rotterdam werden gescoord De bekendeTsjechische dirigent, George Szell, die waarschijnlijk, op verzoek der leden, tot vasten dirigent van het Residentie-orkest benoemd zal worden Carnaval te Den Bosch. Prins Amadero XVII doet zijn blijde intrede in Oeteldonk. Gedurende drie dagen zal Prins Carnaval den scepter zwaaien

Schager Courant | 1938 | | pagina 4