D.W.S. KAMPIOEN VAN AFDEELING 1 VAN DEN K.N.V.B. Enthousiaste supporters droegen de spelers van D.W.S. na afloop van den wedstrijd tegen A.D.O., in triomf op de schouders van het veld Op het vliegveld Ypenburg heelt minister Van Dijk Zaterdag aan een aantal vliegers, die met behulp van het luchtverdedigings- fonds het M-br*yet verwierven, dit brevet uitgereikt. - Een overzicht tijdens de rede van ir. J. E. F. de Kok Het motortankschip .Opalia", dat bij de Ned. Dok Mij. te Amsterdam voor rekening van de Kon. Shell gebouwd werd, is Zaterdag met goed gevolg te water gelaten. Het schip bereikt zjjn element Door een 2-0 overwinning op A.D.O. in den Zondag te Den Haag gespeelden wedstrijd, behaalde D.W.S. het afdeelingskampioenschap. Moment voor het doel van A.D.O. Exterieurfoto van de Willemskerk te Den Haag, in welke kerk waarschijnlijk de doop van H. K. H. Prinses Beatrix zal plaats hebben Met elttal van V.W Den Haag door een A.D.O. het kampioenschap van eeling 1 der eerste klasse van den K.N.V.B. veroverde De Haarlem-keeper Vijgenboom uit op ondubbelzinnige wijze zijn vreugde over een doelpunt, dat zijn clubgenooten in den wedstrijd tegen Feyenoord scoorden weasxrija A-uiu-tteuerianu- België B, welke Zondag te Eindhoven werd gespeeld, eindigde in een 8 0 overwin ning voorde gastheeren. Spel moment uit deze ontmoeting Een bijzondere attentie hadden de D.W.S.-supporters den spelers bereid bij hun terugkeer in de hoofdstad na het behaalde afdeelingskampioenschap. Aan verschillende gevels in de Spaarndammerstraat prijkten levensgroote portretten van de spelers

Schager Courant | 1938 | | pagina 4