DE „TEGELBERG" NAAR INDIË. DE GEBEURTENISSEN IN OOSTENRIJK. nalisten mededeeling omtrent zijn besprekingen in verband •net de vorming der nieuwe Fransche regeering Neville Chamberlain begeeft zich naar het Engelsche ministerie van Buitenlandsche Zaken voorde besprekingen met Von Ribbentrop Voor de aankondigingszuilen In Weenen groepten de inwoners der Oosten- rijksche hoofdstad samen om den oproep te lezen inzake de te houden volksstemming, welke inmiddels is uitgesteld Z. K. H.-Prins Bérnhard is Vrijdagavond, vergezeld door Prins Aschwin, van zijn bezoek aan Londen teruggekeerd. De aankomst te Vlissingen Het dagelijksch bestuur van den Kon. Onderoff. Schermbond werd Vrijdag ten paleize Noordeinde te Den Haag door H. M. de Koningin in audiëntie ontvangen ter overhandiging van hét gouden insigne als Beschermvrouwe van dien Bond De heer J. N. Burger te Amsterdam, bekende figuur in de rubberwereld, wordt 18 Maart zeventig jaar Vrijdag als eerste traanschip van dit seizoen in de Amsterdamsche haven het Noorsche vaartuig -Jenny" van de Zuidelijke IJszee. De -Jenny" aan de Dr. Schuschnigg, de thans afgetreden Oostenrijksche Bondskanselier, bij zijn aankomst te Innsbruck, waar hij zijn rede hield betreffende de te houden volksstemming, welke inmiddels is uitgesteld De «Tegelberg", de nieuwste vlootaanwinst der K.P.M., bestemd voor de Oriënt Java Afrika lijn, is Vrijdag Yia Afrika naar Ned. Indië vertrokken. Het schip passeert het IJ te Amsterdam

Schager Courant | 1938 | | pagina 12