DUITSCHE VOLKSSTEMMING. INTERNATIONALE BLOEMBOLLENMARSCH. Een groep deelnemers aan de internationale bloembollenmarsch, welke Zondag van Haarlem over Hillegom naar Lisse werd gehouden, onderweg Heracles behaalde Zondag in den strijd om het lands kampioenschap een kostbare 2 1 overwinning op de Zuidelijke kampioenen P.S.V. Een spelmoment uit dezen belangrijken wedstrijd Daladier, de nieuwe Fransche minister-president, bij het verlaten der woning van Leon Blum te Parijs, na een bespreking met zijn voorganger De Weensche kardinaal dr. Innitzer tijdens het vervullen van zijn stemplicht voor de groote verkiezing, welke Zon dag in het geheele Duitsche Rijk is gehouden Door een 3 1 overwinning op Breda behaalde B.M.H.C. Zondag te Bloemendaal het hockey- kampioenschap van Nederland. Een foto van de beslissende match Het 9000 ton metende m.s. „Noordam", voor rekening van de Holland-Amerika Lijn bij P. Smit Jr. te Rotterdam gebouwd, is Zaterdag met goed gevolg tewater gelaten. Het schip kiest zijn element Een ernstige wegverzakking nabij de gemeente Landsmeer (N.H.) veroorzaakte een volkomen stagnatie in het verkeer ter plaatse, daar ook de trambaan ernstig beschadigd werd Majoor J. W. van der Lelij is met in gang van 1 Mei benoemd tot luitenant kolonel, commandant van het 5e regi ment infanterie te Amersfoort Aan den vooravond van de groote Duitsche volksstemming heeft Adolf Hitier nog een kort bezoek aan Weenen gebracht. De aankomst van den Führer in de „tweede stad van het Duitsche Rijk"

Schager Courant | 1938 | | pagina 4