Plaatselijk Nieuws. Monument voor Prins Hendrik Geheimzinnig schip in IJmuiden Voetbalver. B.K.C. Anna Paulowna Schager Roosjes Predikbeurten Witter dan wit worden Uw tanden indien U poetst met Tube 60 en 40 ct. Doos 20 ct. IVOROL Uit onze omgeving DE GRASBAAN-MOTORRACES Veelbelovend programma. Het jaar, dat achter ons ligt, is voor de motor-grasbaansport niet al te gunstig ge weest, maar het is, of èn de K.N.M.V., èn de motorrenners thans alle krachten verza meld hebben, om diezelfde motorsport weer tot nieuwen en mogelijk tot nog grooteren bloei te brengen. Het is daarom, dat Alkmaar, dat ook dit jaar weer het seizoen opent, kan rekenen op een programma, dat er zijn mag en dat leker niet overtroffen kan worden. De renners komen in grooten getale op en alle bekenden zijn er weer. Houtop, om er één te noemen, zou niet meer rijden dit jaar. Maar diezelfde Houtop schreef toch maar in en komt! En zoowel in de 350- als 500 c.c. klasse zal hij willen tooncn, dat hij nog de sterkste is. Echter, daar zijn de an deren, die hem het vuur na aan de schenen zullen leggen. Wij noemen slechts van Aart- sen, van Dijk, Hartman, Bosman, Kops, Re- horst en hoe ze allemaal mogen heeten De seniores zullen in de 350 c.c. klasse met 14 en in de 500 c.c. klasse met 16 ren ners starten; dat gaat dus nog al! Bovendien is de programma-indeeling be- .ter geworden. Want de renners krijgen wel iswaar eerst series te rijden, maar daarna is er een herkansingsrit, terwijl de finales steeds in drie manches verreden worden. En zoo zullen de sportliefhebbers op den Tweeden Paaschdag een goed verzorgd mo tor-programma te zien krijgen, dat alles be looft. De inzet van het motorseizoen moet goed zijn. Daar zullen de organisatoren, de ren ners en het publiek voor zorgen! HEER-HUGOWAARD Bijna een vliegtuigongeluk. Gistermorgen was onze gemeente bijna het tooneel van een vliegtuigongeluk. Ongeveer 10.45 kwam tot ontzetting van eenige aan wezigen een groot grijs Duitsch verkeers vliegtuig plots uit een mistbank naar bene den zetten en schoof rakelings langs den to ren. Het vliegtuig was enkele oogenblikken zoo laag, dat, het bijna de kruinen der hoo rnen raakte. Na eenigen tijd laag boven het centrum der gemeente gevlogen te hebben, vermoedelijk om zich te oriënteeren, werd weer in zuidelijke richting gevlogen. DE SECRETARISBENOEMING. Verrassing niet uitgesloten. De secretaris-benoeming, welke in de heden te houden raadsvergadering zal plaats vinden, bergt nog allerlei mogelijkheden in zich. Naar men ons mededeelde, worden n.1. benevens door de twee op de aanbeveling van B. en W. genlaatste candidaten ook nog bezoeken bij de raadsleden afge legd door den heer Louter, hoofdcom mies ter secretarie te Castricum en den heer Oostveen, oud-burgemeester van Blokker. LANGENDVK Overdracht Gem. Electr. Bedrijf nog steeds niet gioedgekeurd. Men deelt ons mee, dat Ged. Staten nog steeds niet hebben goedgekeurd de over dracht van het Gemeenschappelijk Bedrijf aan het P.E.N. Niettemin geschiedt alles reeds, of goedkeuring reeds was verkregen. ZIJPE SCHAGERBRUG. Fancy-falr. Op a-s. Zaterdag en de beide Paaschda- gen wordt alhier door de harddraverijver. Voorwaarts in de zaal van den heer S. Kui per een groote fancv-fair georganiseerd. Door de organisatie-commissie is gezorgd, dat het niet aan amusement zal ontbreken: er bestaat volop gelegenheid tot dansen en er is een groot aantal attracties, waarvan we noemen biljarten op de vlotbrug, kegelen, speerwerpen, schietvermaak, vroolijk rad, sjoelbak, hobbelende geit enz. enz: Voor de attracties zijn mooie prijzen beschikbaar, als rijwielen e.d. Gaarne wekken wij op tot een bezoek aan deze mooie amusementsgelcgenhcid. Men zie de advertentie in dit nummer. WIERINGEN Verl.: een groene ceintuur met gele gesp. Inl. bij den gem.-bode. OTTO VAN TUSSENBROEK BIJ DEN BOERINNENBOND. Een Qfinoegelijke avond. Gisteravond hield de Nederlandsche Bond van Boerinnen en andere Plattelandsvrou wen afd. Wieringen een bijeenkomst in Ci nema De Haan, waarbij als spreker op trad de heer Otto van Tussenbroek, die be kendheid heeft verworven door z'n lezingen voor de radio. Met dezen avond, die flink bezocht was, heeft de afd. veel eer ingelegd; men had een uitstekende spreker en er heersclite een gezellige stemming. Te ruim 8 uur heette de presidente mevr. Bakker—Kant de aanwezigen welkom, waar na mevr. de GrootBakker eenige meer interne mededeelingen deed. Hierna kwam de spreker aan de beurt, met het onderwerp: ,.De woning van vroe ger en nu". Al dadelijk had spr. de dames te pakken met z'n uiteenzetting over de bin nenkamer van Tante Mie de Cootje". Op geestige wijze vertelde hij, hoe het vroeger in de binnenkamers toe ging. Vooral het naar „bedde togen" werd door spr. prach tig uiteen gezet. Bij de woning van nu noemde spr. o.a. de namen van H. P. Berlage, en W. Perlaat. Spr. behandelde de meubelen en de maten daarvan; de tafelhoogte moet b.v. 76 c.m. [jijn bij een stoelhoogte van 46 c.m; ONZE OOST. Geen defenfie-belasting vóór 1940 Hoewel op de landsbegrootingen voor 1939 en volgende jaren be langrijk hoogere bedragen voor de defensie zullen worden uitgetrok ken, kan thans gemeld worden, al dus de Tel., dat niet voor 1940 tot i heffing eener speciale defensie- belasting zal worden overgegaan. Voordien zal worden geroeid met de rie men die men heeft, waarbij het systeem der bestaande kleine heffingen, zooals 't uitvoerrecht, noch zal worden verhoogfd, noch vergroot. De kwestie der verdeeling van de vloot- kosten komt pas aan de orde nadat de noodige financieele voorzieningen op het stuk der defensie zijn getroffen. Vooral de wandversiering werd door spr. uitvoerig onder de loupe genomen. We moeten niet meer willen lijken dan we zijn, zeide spr. We moeten den eenvoud betrachten; neemt nooit namaak geen namaak-marmer, geen namaak-eikehout enz enz. Spr. zette uiteen hoe hooge kamers laaglijkend en lage kamers hooglijkend kunnen worden gemaakt. We moeten onze huizen rustiger maken, want de gelukkigheid in huis ligt vaak in de rustigheid der meubels. We moeten rust hebben in deze onrustige tijden en die rust moeten we kunnen vinden in onze kamers. Toen spreker aan het einde van zijn rede was gekomen, weerklonk een spontaan, welverdiend applaus. Na de pauze, waarin de tongen weer eens in beweging kwamen zagen we een heele serie lantaarnplaatjes. Tot uitdrukking kwam, dat de vaste meubelen al meer en meer op den voorgrond treden, en ook de staalconstruc ties, welke zeer gemakkelijk en hygiënisch zijn en zeer zeker uitstekend geschikt voor- slaapkamers en kantoren. Overigens doen deze meubelen in de ka mers eenigszins koud aan. Het combinatie-meubel is ook erg handig en biedt vele mogelijkheden. Na de vertooning sprak de heer Tussen broek nog een kort koord over: „Ideaal en Werkelijkheid". Toen spreker aan het einde gekomen was, moest hij een langdurig en enthousiast applaus in ontvangst nemen, en volkomen verdiend. De presidente, mevr. Bakker—Kuut, dankte den heer Tussenbroek voor het gebodene en sloot deze bijeenkomst. ANNA PAULOWNA Loop der bevolking. Ingekomen: M. J. van der Bij van Kollu- mcrland; K. Luik en gezin van Zijpe; W. M. L. Prins van Beverwijk; Mej. D. van Dienen van Zijpe; II. Schuiling en gezin van Den Helder; P. C. van Doornik van Hoorn; Mej. C. A. Alleman van Den Helder. Vertrokken: P. Kasten naar Bergen (N.H.) Mej. E. Staal naar Barsingerhorn; J. Voort- huijsen en gezin naar Wieringerwaard; J. Doorn naar Wieringerwaard; Mej. E. J. Daalder naar Den Helder; A. Snijder en go- zin naar Wieringen; C. A. Meeldijk naar N. Niedorp; J. Boon en gezin naar Wieringer- meer. en gezin naar Wieringer- Burgerlijke stand. Geboren: Alida Helena Maria, d. v. C. Jon ker en A. M. Vlaar; Anna Cornelia Catha- rina, d. v. P. Raaijmakers en H. A. van den Berg; Theodorus, z. v. H. Zeinstra en A. M. Boersen; Thomas Petrus, z. v. C. W. Kuijs en M. Meijne; Thijs, z. v. A. Mooij en A. Re- zelman. Ondertrouwd: J. L. Voorthuijsen en M. van Ekeren; A. van Wijk en C. E. van der Werf; R. Ramler en M. J. de Langen; A. Leycn en C. A. Alleman, A. Nuijens en A. M. van den Berg. Getrouwd: C. van Helden en M. Dragstra. Overleden: S. Broerscn, oud 51 jaar; wed. G. Looij—Nieuwboer, oud 74 jaar; J. A. Wai- bocr, oud 60 jaar; H. Aalberse—Van Woelde, oud 65 jaar. Politie. Gevonden: Baal kunstmest. Verloren: Rijwiclplaatjo. Vulpen met gla zen pen. Begrooting 1937 goedgekeurd. De gemeentebegrooting voor het jaar 1937 is door Ged. Staten goedgekeurd. VERGADERING BOND VOOR STAATS- PENSIONNEERING. Gisteravond hield de afd. Schagen van den Bond voor Staatspensionneering haar jaar- lijksche huishoudelijke vergadering in het Noordhollandsch Koffiehuis. De voorzitter, de heer Woudenberg, opende met een welkom en betreurde de geringe op komst. Toch, zeide de voorzitter, staat de burgerij niet onverschillig tegenover het lot van de ouden van dagen wat de belangstel ling voor de jaarlijksehe autotocht doet zien. De notulen worden goedgekeurd. Daarna was aan de orde het periodiek af treden van mevr. Helder en den heer Vlot- tes, die bij acclamatie herkozen werden. In plaats van den heer Keizer, die als be stuurslid heeft bedankt, werd bij stemming de heer Muntjewerf gekozen, die de benoe ming aanneemt. Het verslag van den penningmeester, den heer Vlottes wees per 1 Januari'l93S een kas saldo aan van f96.34. Het saldo 1936 was f67.90. Aan contributie was ontvangen f219.79, terwijl de uitgaven f 191.35 beliepen. De propaganda-avond bracht een nadeel. De rekening zal nagezien worden door de hoeren Smit en Coburg. Hierna werd de beschrijvingsbrief voor de algemeene vergadering behandeld. Na herkiezing werd de heer Noorman ge kozen als afgevaardigde naar het congres. Bij de rondvraag vroeg de heer Noorman een actie voor ledenwerving te ondernemen. De voorzitter zegde een onderzoek naar de wijze waarop toe. Het terugloopen van het ledenaantal werd hoofdzakelijk geweten aan den slechten economischen toestand. Hierna sloot de voorzitter met een woord •van dank de vergadering; tfcAaHen Reshevski—Horowifz remise In de achtste ronde van het tournooi om het Amerikaansche kampioenschap werd de partij tusschen Reshevsky en Horowitz remise. Fine—Bernstein werd afgebroken. De stand luidt: 1. Reshevsky 7 uit 8; 2. Kashdan 6% uit 8; 3. Dake 6 uit 8; 4. en 5. Fine en Simonson 5^ uit 7. Voor de Zeevaartschool „De Ruyter" te Vlissingen. De Delftsche beeldhouwer H. J. Eticnne heeft, zooals men weet, opdracht gekregen tot het vervaardigen van een gedenkteeken van Z.K.H. Prins Hendrik, dat zal worden aangebracht in den gevel van de Zeevaart school „De Ruyter" te Vlissingen, waarvan wijlen de Prins-Gemaal gedurende vele ja ren beschermheer is geweest. Op 2 Mei, ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan van deze school, zal de plechtige onthulling ge schieden. De heer Etienne is, aldus het Hsbl., met zijn werk gereedgekomen en het gedenkteeken zal dezer dagen naar Vlissin gen worden overgebracht. De beeldhouwer heeft het comité toen een ontwerp laten zien, dat onmiddellijk kon worden aan vaard. Het is een renaissance buste in me daillon in hardsteen (petit granit). De me daillon is 86 c.M. breed en 91 c.M. hoog. Aan de vier hoeken komen gebeeldhouwde wapens en wel die van Prins Hendrik. De Ruyter, Zeeland en Vlissingen, terwijl aan weerszijden een plaatopschrift in relicf wordt aangebracht. De totale breedte van het monument, dat in den gevel van den linkervleugel van het schoolgebouw zal worden ingemetseld is precies 3 M. De Prins is afgebeeld in de gróote tenue van admi raal en de gelijkenis is, ook naar het oor deel van zijn gewezen adjudanten, de hee- ren Termijtelen en Laman Trip, zeer goed getroffen. Krijgt Engeland een stukje Abessinië? Om de Engelsche belangen aan den Nijl zou grenswijziging plaats vinden. FRANSCH-ITALIAANSCHE TOE NADERING VERWACHT. Het Britsche kabinet heeft de tekst van de Britsch-Italiaansche overeenkomst Rocd gekeurd. Zaterdag zal die overeenkomst worden gepubliceerd. Over het algemeen is het oordeel in Engeland, dat de betrekkin gen met Italië zeer verbeterd zijn. Dit spreekt ook uit de toon der Italiaansche radio-uitzendingen die veel milder zijn geworden ten aanzien van Engeland. Het bestuur van de Britsche Volkenbonds- vereeniging heeft eenstemmig een motie aangenomen, waarin gezegd wordt, dat er kenning van de verovering van Abessinië door Italië niet verecnigbaar zou zijn met de verplichtingen, die Engeland krachtens het handvest heeft. De lectuur der Italiaansche bladen is zeer geruststellend, aldus het Hsb. Nu Engeland de Abessinische feiten erkent Alle misverstand is blijkbaar uit den weg geruimd en het blijkt thans dat de ver schillen tusschen Engeland en Italië niet zoo onoverkomelijk waren als men eenige maanden geleden nog aannam. Nu eenmaal Engeland bereid blijkt het voldongen feit in Ethiopië te erkennen, ver andert Italië zijn houding ten aanzien van Engeland geheel en al en is Mussolini zij nerzijds ook tot eenige concessies bereid. Het belangrijkste daarvan is de erkenning der Engelsche belangen bij het water van het Tsanameer en dat in het verdrade belofte wordt vastgelegd, dat Italië geen poging zal doen het water van dat meer aan den Blauwen Nijl te onttrekken. Men is zelfs gencied aan te nemen, dat nu de besprekingen met Engeland zoo gunstig zijn verloopen ook Frankrijk bin nenkort zijn houding ten aanzien van Ita lië zal herzien. Van die nieuwe Fransche regeering ver wacht men trouwens een politiek, die dé Italiaansche gevoelens meer zal ontzien dan de laatste drie Fransche regeeringen plachten te doen. In sommige Italiaansche kringen wijst men er od dat de verbeterde verstandhou ding tot Engeland en straks ook tot Frank rijk ertoe zal leiden dat de Italiaansche po litiek minder eenzijdig parallel zal loopen met de politiek van het Duitsche Rijk. Ook de Engelsche bladen schrijven over het Tsanameer en veronderstellen zelfs dat grenswijziging van Abessinië tusschen Abessinië en den Soedan in het verdrag zijn opgenomen. Dit beteekent een overdracht van het aan het Tsanameer grenzende gebied aan Enge land, waardoor de toevoer van water van den Nijl verzekerd is. De Daily Express meent nog te weten dat een begin gemaakt wordt met het terugtrek ken der Italiaansche troepen uit Spanje nog voor de burgeroorlog is afgeloopen, op dat de uitvoering van het accoord met Lon den niet vertraagd wordt. Andere bladen meenen ook, dat het En- gelsch-Italiaansche verdrag een ontspan ning in de Fransch-Italiaansche betrekkin gen kan beteekenen-. Slechts een radio-zender aan boord. - Bemanning verhoord. De politie te IJmuiden kreeg giste ren een niet alledaagsch karweitje op te knappen. In de Haringhaven liep nl. een geheimzinnig scheepje binnen, een Engelsche haringdrif ter, zónder vischtuig, en met een overschilderd vischmerk. Aan boord bleek zich wèl een moderne radio zender te bevinden, waarvan men vermoedt, dat hij gebruikt wordt voor propagandistische doeleinden. De bemanning van het scheepje, dat den romantische naam „Faithful Friend" draagt bestaat uit vijf Engelschen: verder zijn er twee passagiers een Duitscher en een Ne derlander aan boord. Alle opvarenden werden aan een grondig politieverhoor onderworpen en konden daarna op de „Faithful Friend" terugkeeren De radio-installatie is verzegeld. Het is begrijpelijk, dat de wildste geruch ten over de geheimzinnige boot onder de IJmuider bevolking de ronde doen; men mompelt zelfs over een Russischen zen der Van officieele zijde konden wij geen bevestiging krijgen. Met welk doel dit „radio-schip" juist in één van onze havens ligplaats koos, blijft vooralsnog een raadsel. Het is niet onmoge lijk, dat het doel slechts is proviand in slaan. Bolivia wil wel weer vechten De Chacokwestie weer op het tapijt. Bolivia heeft het voorstel te Buenos Aires een vredesconferentie te houden om door rechtstreeksche onderhandelingen tusschen Bolivia en Paraguay het Chaeo-conflict bij te leggen, van de hand gewezen. De openbare meening in Bolivia heeft het voorstel, dat beoogde, het geschil te regelen op den grond slag van de tegenwoordige positie der Bo- liviaansche en Paraguayaansche legers, slecht ontvangen. De oudstrijders hebben den ministers van buitenlandsche zaken een schrijven gezonden, waarin zij verklaren, be reid te zijn, zoo noodig de wapens weder op te nemen o'm de rechten van Bolivia in den Chaco te verdedigen. Indien een recht- streeksch accoord niet tot stand komt, zal het geschil aan het Haagsche Hof worden voorgelegd. SCHAGEN, 14 April. 177 gelde koeien (mager) f 150230, 40 kalf- koeién f 225340, 12 pinken f 8010, 270 nuchtere kalveren f 614, 25 vette schapen f 2434, 185 overhouders f 1725, 5 bokken en geiten f 1014, 13 vette varkens per kg. 57 cent; 91 biggen f 1724, konijnen f 0.50 1.75, 20 kippen f 0.90—1.10. AMSTERDAM, 13 April. Veemarkt. 262 Vette kalveren: le kw. 74—80 ct., 2e kw. 60—68 ct., 3e kw. 40-58 ct., per Kg. levend gewicht; 132 nuchtere kalveren f 59 per stuk, vlecschvarkens, wegende van 90—110 Kg. 6566 ct., zware varkens 6364 ct., vette varkens 6263 ct. per Kg. slachtgewicht. Overzicht: Vette kal veren ruime aanvoer, handel vrij stug, pr. le kwaliteit hooger. Nuchtere kalveren ma tige aanvoer, vlugge handel vaste prijzen. Varkens matige aanvoer, flauwe handel, prijzen onveranderd. MIDDENMEER, 13 April. Witte tarwe, voer 6.507, rogge 6.757, wintergerst 77.25, zomergerst 7—7.25, wit teó haver 5.506, groene erwten 910. wij- kerv ale 7.50—8.50 paardenbooncn 8.759, duivenboonen 910.50 kanariezaad 88.50, blauwmaanzaad 3436, karwijzaad 2122. WARMENHUIZEN, 13 April. Gele kool 2.803.20, Deensche witte kool 2.303.40. Aanvoer: 1200 Kg. gele kool, 2300 Kg. Deensche witte kool. ALKMAAR. 13 April. Aardappelen 2.70, andijvie 9.5019, Bloe mendaler kool 6.50, bloemkool I 1527 id. II 713, gele kool 3.805.50, kropsla 1.10 .40, prei 2.604.60, peterselie 1.99—2.60, postelein 0.77—0.90, rabarber 5.507, raap stelen 0.70—1.40. radijs 2.403.S0, roode kool 208.60, selderie 0.701.3 spinazie 0.16 0.33, wortelen 55.50. witlof I 2.504, idem II 1.50—2. BROEK OP LANGENDIJK 14 April. 6Ö0 kg. peen f3.90, kleine peen f 1.10, 5000 kg. roode kool f 6.40—7 80, 80000 kg. gele kool f3—4, 1000 kg. savoye kool f 2.50 -3.30, 60000 kg. D. witte kool f3.10—4.50, 440 kg. witlof f5. XOODSCIIARWOUDE, 14 April. Robijn 2.40,, eigenheimers 1.90, Souvenir 3.10, uien 1010.10. peen 3.503.90, kleine peen 11.50, witlof 5.90—0.30. roode kool 6.507.40, taaie gele kool 5.—, gel ekool 2.604.40, D. witte kool 3.60—4.60. Bezoekt 18 APRIL, 2e PAASCHDAG, het Sportterrein Kleine Sluis, 1.30: B.K.C. 2—TEXEL 2. Gouden Kruis^vedstrijd. 3.30* B.K.C. I—SPAARNEVOGELS 1 van Haarlem. Daarna GROOT BAL, met medewerking van de beroemde accordeonnistcn The Hodlars, in de zaal van SLIKKER. Entrée 25 cent, bel. inbegr. Te koop: Een prima HIJSCH- en TREKLIER, met electr. motor, TA p.k. - G. KONING, Tel 131, Schagen. Te koop: Puike BEVELANDERS, voor consumptie; idem goed gekeurde Poters, klasse A, 28- 3545. K. PAARLBERG, Scha- gerwaard. VOERAARDAPPELEN te koop, bij lv. DE GEUS, Groenveld, St. Maarten. Te koop: Een G.M.C. dichte Bestelwagen, prima in orde, 3 tons, zeer ge- sch. voor besteldienst. Brakke- veldwcg 15, Den Helder. Te koop: Ruim 80 M2. KOEMEST, en een nieuwe Loods, gedekt met gegalv. golfplaten, groot 20 X 9- H. ATTEMA, Ooster- klief, Wieringen. WEIDE gevraagd voor 5 pinken. Adres: C. J. IvOORN, Oostenweg 1, Wieringen. Te huur, per 1 Mei een flink BURGERWOONHUIS, aan het Noord. Te bevragen fam. DEUTEKOM, Noord A 45, Schagen. Senaat als één man achter Daladier Frankrijk's hoogste vergadering keurt finantieel ontwerp goed. Ook de Fransche Senaat heeft zich een drachtig achter Daladier geschaard. Met 290 stemmen vóór, 13 onthoudingen en 0 tegen is liet volmaclitenontwcrp goedge keurd. VRIJDAG 15 APRIL. (Goede Vrijdag). Ned. Herv. Gemeente. Schagen, voorm. 10 uur. Ds. Eikema. Be vestiging van lidmaten. Extra coll. 's Av. 7 uur, l>s. Eikema. H. Avondm. Dirkshorn, 's av. 7 uur, Ds. de Leeuw. Lijdensmeditatie. Callantsoog, 's av. 7.30 uur, Ds. v. Wiichen. H. Avondmaal. Huisduinen, geen dienst. Julianadorp. geen dienst. Heerhugowaard, 's av. 7.30 uur, Ds. v. d. Kam. H. Avondmaal. Oudesluis. voorm. 10 uur, Ds. Witkop. H. Avondmaal. Schagcrbrug, 's av. 7 uur, Ds. Witkop. H. Avondmaal. Hippolytushoef, 's av. 7.30 uur, Ds. Van Beek. Avondmaal. Warmenhuizen, voorm. 10 uur Ds. Boeke. Bevestiging. 's Av. 7 uur, Ds. Boeke. Avondmaal. Beigen. voorm. 10 uur, Ds. v. d. Kicboom. Bevestiging nieuwe lidmaten. Nam. 7 uur, Ds. v. d. Kieboom. Bedie ning H. Avondmaal Doopsgezinde Gemeente. Hippolytushoef, 's av. 7.30 uur, Ds. de Wilde. r Avondmaal. Geref. Kerk. Schagen, 's av. 7.30 uur, Cand. Wamstcker van IJmuiden. Kolhorn, 's av. 8 uur. de heer D. Visch. The Star of Hope Mission. Julianadorp. 's av. 7.30 uur, Broeder Bok en Br. de Graaf. E. V. „Maranatha". Bergen, nam 7, uur, de heer C. Meijer, van Heiloo. Het ontzettende familiedrama te Lochem. De boerderij .De Broekhorst", die door den zoon des huizei na het plegen van zijn afgrijselijke daden, in brand wera gestoken

Schager Courant | 1938 | | pagina 7