DE PLECHTIGHEID TE DOORN. HR. MS. KRUISER „JAVA" NAAR INDIË Prof. dr. P. C. T. van der Hoeven tijdens zijn welkomstrede op het inter nationaal congres voor verloskunde en gynaecologie in het Koloniaal Instituut te Amsterdam Op hartelijke wijze werden het prinselijk bruidspaar en de gasten bij hun vertrek van huize Doorn door een enthousiaste menigte begroet Hr. Ms. kruiser -Java" vertrok Woensdagmid dag van Den Helder naar Ned. Indië. De -Java" verlaat de haven, nagewuifd door een belangstellende menigte Na de huwelijksinzegening van Prins Louis Ferdinand von Hohenzollern met Grootvorstin Kyra van Rusland. Achter het bruidspaar ex-keizer Wilhelm met zijn echtgenoote Prinses Hermine. Rechts op de foto H. K. H. Prinses Juliana, links: Z. K. H. Prins Bernhard Bij zijn aankomst te Rome werd Hitier door den Italiaanschen Ko ning en Mussolini begroet en werd de eerewacht ge ïnspecteerd -De regeering koopt rogge". Deze mededeeling bracht stemming op de Groningsche graanbeurs, zoodat er meer dan anders werd verhandeld Prins Louis Ferdinand von Hohenzollern en zijn gemalin poseerden op ongedwongen wijze voor de persfotografen in den tuin van het kasteel te Doorn alvorens hun huwelijksreis te aanvaarden De tunnel voor wielrijders en voetgangers nabij de spoorweg overgang aan de Nassau' m te Bussum is Woensdag officieel geopend De Britsche Rijl.stentoonstelling te Glasgow is door den Koning en de Koningin Yan Engeland officieel geopend Het bezoek van den Duitschen Rijksleider aan Rom- - Hitier en Mussolini brengen den groet na de kranslegging bij het grat van den Onbekenden Soldaat

Schager Courant | 1938 | | pagina 4