HET GOUDEN JUBILEUM VAN HET CONCERTGEBOUW. De nieuv/benoemde burgemeester van Vlaardingen, de heer M. C. Siezen, die Zaterdag als zoo danig is geïnstalleerd, tijdens de inspectie van den burgerwacht bij aankomst aan den grens van zijn nieuwe gemeente Zaterdagmiddag werd bovenstaand monument met zonnewijzer op de speelplaats -Oude Nelder' onthuld en door de speeltuinvereenigingen te Den Helder aan den heer .meester Van Hoek' aang-boden in verband met zijn gouden huwelijksfeest en als blijk van waardeering voor zijn werk onder de speeltuinjeugd (foto „Modern" Den Helder) Overzicht tijdens het dubbelspel voor den Davis Cup-wedstrijd Nederland Frankrijk op de M.E.T.S.- banen te Den Haag. Op den voorgrond het Nederlandsche duo, Hughan en Van Swol Z. Exc. minister mr. J. A. N. Patijn tijdens zijn rede bij de herdenking van het 50-jarig bestaan van het Concertge bouw te Amsterdam, De onderzeebooten O 11 en O 16 hebben voor een bezoek aan Amster dam aan den steiger van Van Es Ommeren ligplaats genomen De Ruyter van „Quick", de winnende ploeg in de A-klasse van de Zaterdag te Amsterdam gehouden Vondelpark estafette, wordt door zijn clubgenooten in triomf naar de kleedkamer gedragen In het Koloniaal Instituut te Amsterdam Is Zoterdag een tentoonstelling ge opend van modellen van het in aanbouw zijnde passagiersschip .Oranje", waaronder talrijke fraaie modellen te bewonderen zijn Spelmoment uit den interland-korfbalwedstrijd Nederland België welke Zondag te Amsterdam op het A.F.C.-tërrein is gespeeld De Koningin van Italië aan den arm van Adolf Hitier bij aankomst op de Piazza di Sienna te Rome, waar ter eere van het bezoek van den Führer cA een groot folkloristisch nachtfeest werd gehouden

Schager Courant | 1938 | | pagina 4