Plaatselijk Nieuws. Raad Heerhugowaard i ESPERANTO-BIJEENKOMST. Zondag j.1. hield het district Noord-Hol land van de Federatie van Arbeiders Es perantisten, een zg. streckbijcenkomst voor Schagen en omstreken, in de zaal van den heer Igesz alhier. Te elf uur opende de voorzitter van het district, de heer A. v. d. Starre deze bijeen komst en heette de pl.rn. 70 aanwezigen har telijk welkom. Na het gemeenschappelijk zingen van Het Federatielied en La Espero werd er een tooneelstukje opgevoerd, waarna muziek en zang volgden. De Fransche esperantist, de heer Roland Dupuis uit Rouaan hield vervolgens een in teressante en leerzame rede, waarin hij deed uitkomen, dat menschen van diverse nationaliteiten doorgaans niet zooveel van elkaar verschillen, als men vaak verkon digt. De kloof tusschen de volkeren kan, voorzoover zij door het verschil in taal ver oorzaakt wordt, worden overbrug door Espe ranto. Tenslotte gaf de heer Dupuis nog eenige zangnummers ten beste* waarbij hij zichzelf op de piano begeleidde. Een krach tig applaus beloonde den populairen Fran- Bchen vriend voor het gebodene. De pauze werd benut voor een gemeen schappelijke lunch. Na de pauze werd het programma afge werkt met een tooneelstuk van de Schager Esperantisten. Te pl.m. drie uur maakten de gasten van de geboden gelegenheid gebruik om de ge- meentetoren op de Markt te beklimmen. Weer terug in de zaal genoot men nog maals van tooneel, muziek, voordracht en zang, terwijl met het zingen van de Inter nationale besloten werd. Deze bijeenkomst kenmerkte zich door een gezelligcn en katneraadschappclijken geest en is ongetwijfeld van propagandisti sche waarde geweest voor de groeiende es- perantobeweging. DUIVENSPORT. De postduivenvereniging „Het Oude Slot" hield Zondag 15 Mei een vlucht van Vil voorde, afstand 208 K.M. De eerste duif ge constateerd 10 u. Li m. 26 s., gelost om 7.30. Uitslag M. de "Boer 1, 22; G. Bos, 2, 5, 7; H. Domper 3, i, 16, IS; P. G. dc Beer 6, 12, 14, 15, 20; H. Slenk 8. 9, 13; Jn. Bankcrt 10, 11, 19; Gcbr. Fabcr 17, 21. DE SCHAGER KEGELCLUB TE BRUMMEN Goede prestaties. Eerst thans zijn de uitslapen van het groote tiendaagsche kegelconcours, dat te Brummen werd gehouden, volledig bekend. En het blijkt, dat de Schager Kegelclub Hout of Fout, welke met twee vijftallen aan de wedstrijden heeft deelgenomen, een heel goed figuur heeft geslagen. Het eerste vijftal kwam juist één punt te kort om in de prijzen te vallen. Voor den 9-prijs eindigden zij slechts met een 4-tal negens onder de winnende club. Een fraai resultaat niettemin, als men be denkt, dat do beste corpsen uit den lande te Brummen hun kunnen hebben getoond. Maar ook veel voldoening heeft ongetwij feld den tienden prijs geschonken, die is gewonnen in den wedstrijd voor twee vijf tallen gecombineerd. Een dergelijke presta tie in zoo'n sterk bezet tournooi is voor waar een compliment waard. Bravo Scha ger kegelaars! KEURUITVOERING K.N.G.V. Het zal den turners onder onze lezers, die den eereavond van den Turnkring Hollands Noorderkwartier meemaakten, en mevr. van der MostLeverwcert haar schitterende knotsoefeningen zagen demonstreeren, zeker jnteresseeren, wat dc bladen schrijven over haar optreden met „Aspasia" tijdens de keuruit voering van het K.N.G.V. te Amster dam. Wij lezen in de N.R.C.: Mevrouw J. van der Most-Lcyerweert heeft dit jaar haar Aspasianen twee maal ten ze ge. gevoerd; zij behaalden n.1. ook het kam pioenschap knotszwaaicn, en die knotsoefe- ningen werden dan ook gisteren ten beste gegeven en hadden ten volle verdiend een overweldigend succes. HINDERWETSVERGUNNING. Door Burgemeester en Wethouders is aan de N.V. Petroleum Maatschappij „The Te xas Company" te 's-Gravenhage vergunning verleend tot het oprichten van een onder- grondsche bonzinc-bcwaarplaats voor 6000 liter met aftappom,p voor het perceel van K. Middelbeek aan de Loet f 17a. BOUWVERGUNNINGEN. Door Burgemeester en Wethouders dezer gemeente is aan dc Wed. J. de Wit vergun ning verleend tot het verbouwen van het woonhuis aan het Lage Noord alhier en aan don Kerkcraad der Gereformeerde Ge meente tot hot houwen van een kerk aan de Comclis Bokstraat alhier. SCHUILKELDER. Voor eenïgen tijd ging alhier het gerucht, dat. onder de te bouwen kerk der Gerefor meerde gemeente alhier een schuilkelder voor luchtaanvallen moest worden aange bracht. Naar wij thans vernemen is van Regeeringszijdc medegedeeld, dat. onder het desbetreffende perceel geen kelder behoeft te worden aangebracht. OPKOMST EERSTE OEFENING. De dienstplichtige Klaas Leendert Slot der lichting 1936 is opgeroepen om op 7 Juni a.s. te Middelburg onder de wapenen te komen voor het vervullen der eerste oefe ning. BURGERLIJKE STAND. Geboren: Adriana Maria, dochter van Jacob Huijberts en van Catharina Agnes Ge?rtruida Entius. Adrianus Gerardus, zoon van Petrus Deu- tekom en van Catharina Maria Johanna Cornelia Mul. POLITIE. Gevonden; een portefeuille met inhoud en een portemonnaie. Verloren: een portemonnaie met f 1.een donker blauw ceintuur, een brandglas, een tol zijl en een huissleutel, OUDE MUNT GEVONDEN. Het zoontje van den heer van Halen aan de Laagzijde dolf gistermiddag bij het gra ven in den tuin een bijzondere munt op. Het, is een bronzen geldstuk, nog vrij gaaf en dateerde van 1788. Op den eenen kant staat te lezen: In Deo Est Spes Nostra (in God is onze hoop) en op de andere zijde behalve het jaartal, DGELRIAE, wat er op wijst, dat we hier met een oud Geldersch betaalmiddel te doen hebben. Uit onze Omgeving LANGENDIJK OUDKARSPEL 35-JAAR BIJ DE POST. Gisteren was het voor de familie Span jaart alhier een heugelijke dag. De heer Spanjaart vierde n.1. zijn 35-jarig jubileum als brievenbesteller bij de P.T.T. Wij hebben den jubilaris 's avonds een kort bezoek gebracht, waarbij ons is geble ken, welk een populariteit de heer Span jaart geniet. Hij is dan ook al die 35 jaar besteller ge weest aan den Langen dijk. Talrijke blijken van belangstelling waren ontvangen, waarvan verscheidene in den vorm van een bloemstukje of een kistje si garen. Verder een groot aantal kaartjes, zoodat deze dag niet ongemerkt voorbij is gegaan. Spanjaart heeft ons zoo het een en ander verteld uit zijn loopbaan. Met recht een loop-baan, zooals een der gelukv* nschen in dichtvorm getuigde. Want veel heeft de jubilaris al moeten lopen. Maar toch is hij nog kaarsrecht en verricht zijn werk met een blij- cn gelijkmoedigheid, welke bijkans niet te verstoren zijn. En hij denkt er nog niet aan, zijn betrekking neer te leggen. Hij hoopt, nog vele brieven aan zijn klant jes te kunnen bezorgen. Moge deze wensch in vervulling gaan! DE NIEUWE BEGRAAFPLAATS. Naar wij vernemen, zullen morgenmiddag de leden van den raad en een aantal ge- noodigden de uitbreiding van de gemeente lijke begraafplaats bezichtigen. GEVONDEN. Rijwielbelastingmerk, en zeer waarschijn lijk reeds in Maart j.1. verloren. Portemon naie met inhoud. Inlichtingen bij den ge meenteveldwachter. NOORDSCHARWOUDE R.K. GYMNAST I EK VER EEN. D.V.V. Door de R.K. Gymnastiekvereeniging D. V.V. werd deelgenomen aan de wedstrijden van den R.K. Westfrieschen Turnkring, wel ke in de Goorn werden gehouden. De volgende prijzen werden behaald: Vereenigingsprijzen: Marschwedstrijd 2de prijs, toestelturncn heeren, le, 2e en 3e gr. 3 kamp, 2e prijs. Jongens, 11, 12 en 13 Jaar, 3 kamp, le pr. Jongens 14, 15 en 16 jaar, 3 kamp, 2e pr. Pcrsonccle prijzen werden behaald door: Jongens, 6, 7 en 8 jaar, le prijs J. Schrij ver 2e pr. Jb. Beers Cz. Jongens 9 cn 10 jaar, 2e pr. Jb. Beers Pz. Jongens 11, 12 en 13 jaar, 2e pr. Joh. Va der, (bij loting), 3e pr. P. Kuilboer. Jongens 14, 15 cn 16 jaar, J. Tromp 4e pr. (bij loting). Heeren, le graad, 3 kamp toestellen, le pr. Jób. Kuilboer. Heeren 3e graad 3 kamp toestellen, Jb. Komen, 4e pr. (bij loting). Heeren, alleen ringen, le pr. B. Bruin. LANGENDIJK. De steun op de kooL Den 6en Mei J.1. heeft het Kringbestuur Langendijk van den Nederlandschen Tuin- dersbond een brief gezonden aan de Ne- derlandsche Groenten- en Fruitceiitrale. In deacn brief werd de teleurstelling ken baar gemaakt, welke men heeft over de door de Nederl. Groenten* en Fruit Gen: trale vastgestelde richtprijzen voor de ver schillende koolsoorten. Door de verschillende standsorganisaties is bij een diepgaand onderzoek in 't laatst van het vorige jaar een schema gemaakt van den kostprijs der grove tuinbouwpro ducten, dat naar de meening van den N.T. B. Kring Langendijk op een redelijke basis berustte. Nu komt het het Kringbestuur voor, dat bij de slot-uitkeering de richtprijs minstens 20 pet. beneden de raming is gebleven. Zij zijn er van overtuigd, dat bijv. de Deen- sche witte kool over de periode, welke voorkomt in de 6e steunverleening veel te weinig gesteund wordt, waarvan oorzaak is, dat de periode van 15 Mei tot 31 Dec. veel te lang is, niettegenstaande er vele malen door onze organisatie bij Uw col lege (de N.G.F.C.) op is aangedrongen, deze perioden tot 4 wéken te bekorten. Ook is het Kringbestuur van mcening, dat het niet billijk is, dat de vroege roodc kool van 22 Augustus niet meer gesteund Tn antwoord op dezen brief heeft de Ned. Groenten en Fruit Centrale geschreven, dat bij den steun op kool dezelfde gedragslijn is ge- ivolgd als bij de andere producten, zoodat te dezen opzichte een gelijke behandeling heeft plaats gehad. Dat de richtprijzen niet gelijk zijn met de door Uwe organisatie redelijk ge achte kostprijzen is een omstandig heid, aldus dc N.G.F.C. die zich ook ten opzichte der andere producten openbaart. Voorzoover wij dan ook kunnen na gaan, zijn er geen motieven aanwezig om te veronderstellen, dat. de kool bij de laat ste steunuitkeering onbillijk zou zijn -be handeld. WINKEL POSTERIJEN. Met Ingang van 15 dezer zal vanuit, deze plaats een extra postverzending plaats vin den en wel om 20.30 Dan wordt dus 4-ihaal de post verzon den n.1. te 6.30, 12.30, 17.30 en 20.30 met uit- zondering van Maandag, op welken dag dc eerste verzending te 6.10 geschiedt. Ook de openstelling voor de telefoon dienst is gewijzigd en gebracht op 8 voorm. 20 u. nam. Dit betreft dus atleen de aangeslotenen bij den telefoondienst. Jubileummarsch „Sparta". Zondag; had onder begunstiging van uit stekend weer de jubileummarsch plaats van de wandelvereeniging „Sparta", in verband rnet het 55-jarig bestaan van de gymnastiek vereeniging. Voor deze marsch hadden pl.m. 100 deel nemers ingeschreven, het aantal individu- eelen was grooter dan het vorig jaar, toen er 5 grocpsprijzen konden worden uitge reikt, tegen dit jaar 1. Des morgens 10 uur had de start te Win kel plaats. De route ging over Barsingcr- horn, langs het nieuwe Kanaal, Kolhorn, door den Groetpolder naar Winkel, waar dc groote rust plaats vond. Hierna over dc Langereis naar Aarts woud cn weer terug naar Winkel, al met al een mooi parcours. De totale lengte van deze route was 30 K.M. en er viel geen enkele uitvaller te notceren. Als bijzonderheid valt te vermelden, dat 3 deelnemers van „dc Zilvermeeuwen" uit den Helder, vanuit die plaats zijn komen Beëediging nieuwen Secretaris. Gistermiddag vergaderde de Gemeenteraad onder voorzitterschap van den Burge meester, den heer Sutman Meijer. Na voorlezing der notulen van de vorige vergadering, vond dc beëediging plaats van den nieuwbenoemden gemeentesecretaris den heer G. J. M. van den Wildenberg. Door dc hoeren Tromp en Dekkers, werd, op verzoek van den Voorzitter, de nieuwe secretaris binnengeleid. De Voorzitter stelde er prijs op als eer ste den heer v. d. Wildenberg welkom te hectcn. Deze is een zeer bekwaam secretaris opgevolgd en dc taak die hem wacht is geen gemakkelijke, vooral daar de gemeente-ad ministratie zich steeds meer uitbreidt. Spr. is er van overtuigd, dat de heer v. d. Wilden berg hier spoedig ingewerkt zal zijn en hoopt voor de toekomst op een zeer nauwe samenwerking. Ook de leden der familie van den nieu wen secretaris wcnschte spr. toe, dat zij zich spoedig in deze gemeente thuis zullen gevoelen. Hierna nam de heer van den Wildenberg het woord. Het ambt van gemeentesecretaris is een zwijgzaam ambt. Toch wil hij nu het woord nemen om den Raad dank te zeggen voor zijn benoeming. Hij heeft geen vrees gekoesterd voor den man uit Brabant en met Gods hulp hoopt spr. te kunnen bewij zen, dat dit vertrouwen niet misplaatst is geweest. Ingekomen stukken. Adres van de afdeeling Hoorn der Algc- meene Nederlandsche Ventersbond, waarbij wordt verzocht om alleen aan georganiseer de venters ventvergunning te verleenen. Aangezien het verleenen van ventvergun ningen door B. en W. geschiedt, stellen zij voor het adres ter afdoening in hunne han den te stellen. Aldus besloten. Mededeelingen. Ged. Staten hebben o.a. goedgekeurd: De gemccntebegrooting voor den dienst 1937. Bij K. B. is goedgekeurd de verordening op dc heffing van opcenten op de gemecn- tcfondsbelasting voor het belastingjaar 193S/1939. Toelating van leerlingen op Openbare Scholen te Alkmaar, Voorstel van B. en W. tot het aangaan van een gemeenschappelijke regeling met do gemeente Alkmaar omtrent dc toelating van leerlingen uit deze gemeente tot de openbare lagere scholen aldaar. Conform besloten. Noodslachtplaats. B. en W. stellen voor hun college een crediet te verleenen voor het aanbrengen van een straatklinkerverharding nabij dc noodslachtplaats ten behoeve van het be rijden door de auto van dc verwerkingsin richting te Barsingerhorn. De Voorzitter licht dit nader toe. Eerst was een verharding met beton beoogd, maar een klinkerbestrating is toch meer aan te bevelen. Dc kosten worden geraamd op f 145.—. De heer Tromp deelt mede, dat de R.K. fractie weijjig bewondering heeft voor dit Na de treinbotsing bij Ede. Bij bet opruimlngswerk demonstreerde jrfoh Al omvang der materieele schade, welke was aangericht. wandelen en na de marsch wederom te voet terugkeerden. Na afloop had de prijsuitreiking plaats bij den heer de Bruijn, die dc deelnemers bedankte en den wensch uitsprak dat een volgende maal nog meer deelnemers van de partij zouden zijn. Tevens werd medege deeld, dat de bekende tippelaar Held uit Beemster, wegens ziekte niet mee heeft kunnen wandelen. Een bijzonder woord van dank werd gebracht aan diegenen, die het parcours hadden uitgezet en aan Mej. Tr. Strijker, consul van de K.N.G.V. De algemeene leiding berustte bij den heer A. W. Christoph, wien zeker een woord van dank toekomt. De groepsprijs werd ge wonnen door de „Zilvermeeuwen" uit Den Helder, tevens verstkomende vcreeniging, met het grootst aantal deelnemers, n.1. 32, terwijl aan de individueele deelnemers een fraai uitgevoerde medaille werd uitgereikt. De groepsprijs bestond uit een zilveren lau wertak. Bovendien werd nog een herinne ringsmedaille uitgereikt aan een 11-jarig meisje, dat geheel op eigen initiatief het ge- heele parcours heeft uitgeloopen. Des avonds had in de zaal van den heel de Bruijn een bal plaats, waarvan de mu ziek werd verzorgd door de fam. Kos. WIERINGEN Politie. Verloren: Een belastingplaatje en een por temonnaie, inh. eenig geld. Gevonden: een kindertaschje en een porte monnaie met inhoud. Inlichtingen: gemeentebode. Ergerlijke baldadigheid. De muziektent van de Harmonie „Apollo", die destijds door de burgerij van Oost-Wie lingen aan genoemde vereeniging werd ge schonken, schijnt de Oeversche jeugd een doom in het oog te zijn. Reeds herhaaldelijk moest de tent opgeknapt worden. Thans is het dan zoo ver dat er slechts een bouwval van over is. Van de geheele tent staat nog maar een schot, terwijl de rest er bij neer hangt. Nu kan „Apollo" de tent wel weer opknappen, doch we vreezen dat dit weinig zal baten, daar de jeugd weer even hard tot afbreken overgaat. Het is te hopen dat de diverse ouders hun kinderen onder het oog brengen dat de tent er niet staat om afge broken te worden. HOOGWOUD V.C.L. 2 kon het met eenige invallers uitkomende tegen het sterkere Hoog- karspel 3 niet bolwerken. Toch is het een aardige wedstrijd geworden met heel goede momenten. WEST FRISIA C—VCL A 4-1. De asp. behoorden ook tot de verliezende partij. Konden zij thuis de Enkhuizers er nog onder houden; thans waren de bord jes verhangen. Niettemin was de nederlaag eervol. voorstel. De heer Appel moet volgens zijn meening de verharding zelf bekostigen, ter wijl de gemeente desnoods een kleine ver goeding kan geven. Dc lieer Dekkers zegt dezelfde meening toegedaan te zijn. De Voorzitter zou er niets op tegen heb ben als de heer Appel een dergelijk voor stel zou doen. Maar het is niet te ver wachten, dat dit zal gebeuren. Wethouder Krom zegt dat de heeren de zaak niet juist zien. De heer Appel houdt de noodslachtplaats op verzoek van dc gemeente. Hij wilde zelfs wel eenige verbeteringen aanbrengen. Het is volkomen billijk dat de gemeente deze kosten draagt. De heer van Elten vraagt of men van den destructor niets gedaan kan krijgen. De heer Tromp houdt vol dat dit geen gemeentebelang is. De voorzitter merkt op dat de heer Appel geen vergoeding krijgt voor het wegbrengen van afval. Het zou niet billijk zijn hem de verharding te laten bekostigen. Dit is zeer zeker een gemeentezaak. Op voorstel van den heer Kooij wordt de zaak verschoven naar de volgende vergade ring om eerst nog overleg te plegen met den heer Appel. Geldleening. B. en W. stellen voor over te gaan tot conversie van een geldleening, aangegaan met dc Groot Noordhollandsciio van 1845, gevestigd te Amsterdam, oorspronkelijk groot f 13.300 door renteverlaging van 41/» tot 3Yo Dc lieer Tromp had gemeend dat de ge meente wel tegen 3 zou kunnen leencn, maar dit is volgens den voorzitter niet goed mogelijk. Aldus besloten. Hierna sluiting, WlERlNOmMmÉH M i d den st a n d sbel Mugan, Reeds geruimen tijd bestaat er ontevreden* heid bij eenige Middenstanders in den Pol* der en wel bij de categorie rijwielhandelaars* en herstellers. Het gaat hier om een geval van onbillijke concurrentie. Een der aange- sloten Middenstanders heeft zijn schuurtje in huur gegeven aan een gewezen cultuur» arbeider, die daarin ook het vak van rijwiel handelaar en hersteller uitoefent. Daar ech» ter in den Polder geen vrije vestiging moge» lijk is, men heeft daarvoor een vergunning noodig van de Wieringermeer Directie, heb ben de betrokkenen zich schriftelijk tot dit college gewend, maar, nog steeds geen ant woord ontvangen. Het is te begrijpen dat dit geval ontevre denheid geeft, als men bedenkt, dat betrok ken zakenmenschen met goed geoutilleer de bedrijven zitten, hun werkelijk niet lage; crfpachtsgelden betalen en andere kosten, die een zaak nu eenmaal met zich brengt. Daar zij bij hun vestiging in den Polder geschikte huizen hebben moeten bouwen en een stuk grond in erfpacht hebben moeten nemen, is het huns inziens ook niet meer dan billijk, dat ook anderen dit moeten doen. Het is te hopen dat de Wieringermeer Di rectie alsnog spoedig ingrijpt, en zoodoende de gemoederen weer tot rust brengt. We willen hier nog aan toevoegen, dat da middenstander, die het schuurtje aan dezen rijwielhandelaar verhuurt, wel een buiten gewoon slechten zin voor collegialiteit blijkt te hebben; klassebewustzijn is bij hem blijk baar in het geheel niet aanwezig! HEERHUGOWAARD JAN MOEJES TE ARNHEM GEHULDIGD. Op de jaarlijksche voorjaarsréunie van de K.N.M.V., welke Zondag jl. te Arnhem werd gehouden is onze plaatsgenoot, de heer Jan Moejes gehuldigd voor zijn prachtige pres tatie in de laatste Internationale Zes- daagsche. Door den heer Nortier werd aan hem den „Motor"—beker uitgereikt. NIEUWE N1EDORP, NIEDORP's GASFABRIEK AFGEDAAN Aansluiting van den gashouder Dezer dagen is de aansluiting tot stand gekomen tusschen de gasfabriek te Alkmaar: en den gashouder te N. Niedorp. Vanaf Alkmaar bestond reeds een perslei ding tot Koedijk deze is voortgezet lanea den nieuwen provincialen weg naar N. Nie dorp; de lengte hiervan bedraagt 14H k.m. In N. Niedorp is de leiding door het trottoir gelegd, wat omstreeks Paschen de inwoners van onsd orp wat ongemak be zorgde, maar wat door de voortvarende wij ze van uitvoering maar enkele dagen duur de; bovendien wer der geen moeite en kos ten gespaard om de overlast tot een mini mum te beperken. Naast de persleiding is door het gasbedrijf van Alkmaar een telefoonkabel gelegd; deze dient niet alleen voor het voeren van ge sprekken tusschen de beide bedrijven, maar door middel hiervan wordt in Alkmaar automatisch de stand der gashouders te N. Niedorp geregistreerd. Het gas komt hier onder hoogen druk, wordt op lagen druk gereduceerd, waaronder de houders worden gevuld. Op de houders is een apparaat aan gebracht waardoor de gasttoevoer automa tisch wordt afgesloten, wanneer de houder geheel gevuld is. Automatisch schakelt deze weer in wanneer de houder tot een bepaald niveau is gezakt. De aansluiting is zonder stoornis ver- loopcn» Eenige dagen is men hiermede be zig geweest. Het gas uit Alkmaar dreef de lucht vooruit, toen kwam er lucht met gas vermengd en daarna gas zooals het in Alkmaar was ingeperst en hierna volgde de aansluiting. Het gas is van dezelfde kwaliteit als tot nog toe hier werd gemaakt en wij mogen wel aannamen dat geen en kele huisvrouw den overgang dan ook heeft bemerkt. De kalenloods en enkele bijgebouwen zul len worden gesloopt, de machine en al wat verder waarde heeft, zal naar Alkmaar worden vervoerd om daar gebruikt te wor den. Niedorp's Gasfabriek heeft dus nu met ter daad afgedaan. De directeur der lichtbedrijven van Alk maar is zeer tevreden over dc gasafname. Door een krachtige en doelmatige propa ganda, waarmede reeds een begin is ge maakt, hoopt men het verbruik nog op te voeren. Wij kunnen nog vermelden, dat op Tcrdick waar n;en aanvankelijk over el eet ra had gedacht, zich thans meerderen bij het gasbedrijf aansluiten. Het begin voor Alkmaar Is dus goed en wij weten dat, een goed begin nog altijd op hooge waarde -Wflrdt geschat.

Schager Courant | 1938 | | pagina 8