Bliksemschichten Modebladen brengen rouw rri 1 i boerderij 1 wee menschen door afgC. het hemelvuur gedood brand Abraham de Dreu, Meisje tegen den grond geslagen Marktberichten Predikbeurten ANNA PAULOWNA Hiermede vervullen wij den treurigen plicht U in kennis te stellen, dat na een werkzaam leven, door een noodlot tig ongeval van ons is heengegaan onze ge liefde Man en Vader, in den ouderdom van 48 jaar en 5 maanden. Zijn diepbedroefde Echtgenoote en Kinderen, uit aller naam. DINA DE DREU— van Dalen. Anna Paulowna, 8 Juni 1938. De teraardebestelling zal plaats hebben op Zaterdag 11 Juni, ver trek vanaf sterfhuis nam. 2 uur. Hiermede vervullen wij den treurigen plicht U in kennis te stel len, dat na een werk zaam leven, door een noodlottig ongeval van ons is heengegaan, on ze geliefde Man, Va der, Behuwd- en Groot vader, Gerrit Boontjes, in den ouderdom van 55 jaar en 9 maanden. Zijn diepbedroefde Echtgenoote en Kinderen, uit aller naam, M. BOÓXTJES-Blom. Anna Paulowna, 8 Juni 1938. De teraardebestelling zal plaats hebben op Zaterdag 11 Juni, ver trek vanaf sterfhuis nam. 12.30 uur. Het alleenverkooprecht van de KRAAN en SPROEIER voor draaihartigheidsbestrijding, is verleend voor Noord-Holland, uitgezonderd Dirkshorn, aan N.V. G. J. KROL en Co. te -Alkmaar, en N.V. TRIO te Hoorn. Aanbevelend, P. MANNEVELD, Dirkshorn. WATERD. KAMPEERTENTEN, voor 1/3 v. d. prijs, iets smoe zelig (demonstratie). Courante maten, volle garantie. „THE INDIANA WORKS", Agentschappen v. Ned. Haarlem, Den Bosch, Zeilweg 111. Koningsweg 119. DAGMEISJE gevraagd, zelfstandig kunnen de werken en koken. z. m., voorloopig voor dag en nacht. Brieven met opg. van ref. en verl. salaris Hoofd der School, Kolhorn. Te koop: GELE DORSCHKOOL- PLANTEN, en voor de kost aangeboden een best Werkpaard. BOEKEL en KARSTEN, Kalverdijlc. Te koop: Een tweepaards MAA1MACHINE, met oliebad en dikke balk, zoo goed als nieuw., bij A. DE GOEDE. Oudesluis. Gevraagd: SCHILDERSKNECHT, bij J. BLOM, Barsingerhorn. Alle soorten verkrijgbaar Boekhandel TRAPMAN Z1JPE OUDESLUIS. Het zware weer. Een hevig en langdurig onweer, vergezeld van stortregens en hagel, ontlastte zich gis teren boven ons dorp. In Polder E werd'een koe van den heer Vader te VVarmenhuizen door den bliksem gedood. Op verschillende plaatsen werd de electrische leiding getrof fen, sloegen de stoppen door en zelfs uit de meters. Spoedig waren de hoofdleidingen weer bedrijfsklaar, zoodat het licht helderop branden kon, als men de kapotte lampjes door nieuwe vervangen had. Onderwijzeres aan de O.L.S. Mejuffrouw A. Kaptein, die sinds de Paaschvacantie ziekteverlof heeft gehad, zal a.s. Maandag haar functie weder aanvaar den. KOEDIJK Bijna raak! Tijdens het hevig onweer van gistermid dag sloeg de bliksem in de woning van den heer Jb. Modder. De dakgoot werd ernstig beschadigd, terwijl in de muur een gat ontstond. Ook de gordijnen werden niet gespaard. Dat de slag bijna raak is ge weest, bewezen wel de baïksplinters, welke over de vloer verspreid lagen. Ook de lichtleidi'ng raakte trouwens onklaar. Het spreekt wel voor zich zelf, dat de bewoners erg van streek waren. Zij kunnen zich evenwel gelukkig prijzen, voor brand ge spaard te zijn gebleven. SCHOORL VEREENIGDE HARGER- EN PETTEMER- POLDER. Polderlasten verhoogd en vast gesteld op 4,50 per H.A. (hl 1931 f4.-). De stemgerechtigde Ingelanden van den Verccnigde Harger- en Pettemerpolder ver gaderden gisteravond in Café Huibcrts on der voorzitterschap van den heer A. van Lienen Sr. Na de opening en voorlezing der notulen, die onveranderd werden vastgesteld, wer den tot leden der commissie voor het na zien der rekening benoemd de heeren P. Dalcnberg Sz., A. Rehs en P. Rens. Rekening 1937. De ontvangsten hadden in 1937 bedra gen f2523.5314 en de uitgaven f2411,51, zoo dat er een batig saldo was van f 112.02/4. Aan polderlasten was in 1937 f 4 per H.A. betaald. Nadat de commissie voor het nazien der rekeningen alles in de beste orde had be vonden, werd geadviseerd tot déchargee- ring van den penningmeester. De vergadering ging hiermee accoord. Begrooting 1938. Do begrooting voor .1938 werd in ontvang sten en uitgaven Vastgesteld op f 1928.30 Besloten werd da polderlasten te verhoo- gen en van'f4 tc brengen op f4.50 per H.A. Machtiging Bestuur. De vergadering verleende het bestuur machtiging tot het doen verrichten van wer ken boven f 100. Kasgeldleening. De vergadering ging accoord met het voorstel van het bestuur tot het aangaan van een kasgeldleening, groot f 500. Rondvraag. De heer P. Dalenberg informeerde of het nog mogelijk was grint te koopen ysn den polder. De voorzitter wees er op, dat eenige ja ren geleden besloten is, het niet meer te doen, doch beloofde het ter sprake te zullen brengen in de bestuursvergadering van de oningepolderde landen. Hierna sluiting. Bliksem doodt drie koeien. Tijdens bet hevige onweer, dat zich gis termiddag boven Schoorl ontlastte, werden twee koeien van den heer J. Roozendaal, en één van C. Breemer door de bliksem ge dood. Stoffelijk overschot van Skeegie Cash gevonden In kreupolbosch. De commandant van de G-men, die zoch ten naar den ontvoerden Skeegie Cash, Ed- gar Hoover, heeft medegedeeld, dat het. stof felijk overschot van het knaapje is gevon den nabij Princeton in een dicht kreupel- bosch De omgeving was verleden week nauwkeurig doorzocht. Hoover deelde tevens mede, dat een ver dachte is gearresteerd, n.1. de 21-jarige Franklin Pierce McCall. Deze heeft, bekend de brieven om het losgeld tc hebben ge schreven en de 10.000 dollar in ontvangst te hebben genomen. Het geld is gevonden, McCall heeft niet bekend, dat. hij het kind heeft ontvoerd of dat hij verantwoordelijk is voor zijn dood. Ongeluk bij de Schagertrap. Een dochter van den heer C. v. d. V. uit Oudesluis, werd op weg van Schagen naar huis bij de Schager trap door Êet onweer tegen den grond gedrukt. Weder bij kennis ge komen, wist ze de woning van den heer Sleutel te bereiken, die haar welwillend verzorgde. Dokter Nan- ninga kon geen lichamelijk letsel constateeren. Later is zij per auto naar huis vervoerd; ze klaagde over pijn in hoofd en schouder, zoodat Dr. Boerma van 'tZand haar verder onder behandeling heeft genomen. WIERINGEN AANRIJDING. Gisteravond had alhier op de kruising RijkswegHollebalg een aanrijding plaats die zich als volgt heeft toegedragen: Uit de richting Van Ewijcksluis naderde een vrachtauto met daarachter een luxen wagen, terwijl van de andere zijde de groen teauto van wed. B. J. Langcrs naderde. Laatstgenoemde moest naar de Haukes, liet de vrachtwagen passeeren en sloeg om naar richting Haukes. Tegelijkertijd was de luxe auto echter genaderd en ofschoon de ze krachtig remde kon een aanrijding niet worden voorkomen. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor, maar de beide auto's vooral de groenteauto, waren zwaar geha vend. Door den brigadier der Rijksvcldwacht, den heer Tj. Brouwer is van een en ander procesverbaal opgemaakt. SCHAGEN, 9 Juni. 23 Paarden 209—375, 10 geldckoeien, ma gere 130—200, 33 idem 200—280, 8 kalfkoeien 230—300, 108 nuchtere kalveren 6—15, 30 magere schapen 19.48 idem vette, kale 18—21, 59 overhouders 18—23, 310 lamme ren S—12, 10 bokken en geiten 0.3013, 15 vette varkens per Kg. 51—52 ct., 134 higgon 15—22, konijnen 0.5Ö—1.25, kippen 0.70—1.20. ALKMAAR, 8 Juni. Aardbeien f 1532, andijvie f 13, asper ges 12—28, bloemkool I 6—10, idem II 2 4, druiven 38.kropsla 0.50—2.40, kom kommers 3—8. peterselie 1.50—2.80, poste lein 0.10—0.20, peulen 12—14, rabarber 6—8, raapstelen 0.50, radijs 4.selderie 13, spinazie 0.1 G0.80, snijboonen f 20.en kele spercieboonen 30.—, tomaten 12—li, uien 64, wortelen 47.50. Vreeselijk waren de gevolgen van het hevige onweer, dat zich gisteren boven onzen polder ontlastte. Lang had het al in de verte gerom meld, doch plotseling, het was on geveer twee uur, vielen twee korte slagen boven den Oostpolder, en, al had men zelfs in de naaste omgeving er nog geen erg in dat het onweer zóó dicht bij was, de tweede slag ruk te in een ondeelbaar oogenblik twae menschen zoo uit het volle leven weg Hoe het gebeurde. Met hun vieren, G. Boontjes, A. den Dreu, rA. Mels en A. van Oudenaarden, stonden de mannen op het land van de „Voor waarts", de boerderij van den heer C. Geer- Jigs Cz., in den Veerweg, gereed om aan het werk te gaan in het bietenveld. Groote gum mi-waterlaarzen trokken ze juist aan toen idc slag viel. „Ik was even verdoofd van den geweldige slag", vertelde ons de heer Mels, ien „ik werd tegen den grond gedrukt", zei (ons Van Oudenaarden. De een had op den, de ander gehurkt gezeten en beiden brachten het er zonder eenig letsel af. Maar opkijkend, zagen ze hun heide makkers niet meer bij zich staan. Boontjes was achterover ge slagen en lag gedeeltelijk in een sloot. Toen hij op het droge getrok ken was, zagen de mannen al dade lijk, dat hier geen hulp meer moge lijk was. Ze snelden naar Den Dreu, die eenige me- Tcrs verder lag. J^og even meenden ze een devcnsteeken te zien, toen was ook Den Dreu [voor altijd stil Nog geen kwartier gele den had hij z'n huisje, naast de boerderij (verlaten, nu werd hij er levenloos terugge bracht, want dokter Olree, die dadelijk ge waarschuwd was, moest bij beiden den dood ■constateeren. De zoon van Boontjes was juist bij den dokter, toen deze geroepen werd en vernam zoo, welk lot z'n vader getroffen bad. Diens stoffelijk overschot i/vas met den auto van don lieer G. Visser naar z'n woning aan de Molcnvaart gebracht. „Geen tijd om te schrikken" was er, vertelde ons de heer Oudenaarde la nter. Hun kameraden moesten ze helpen en toen geen hulp mogelijk bleek, hebben ze alle verdere noodige maatregelen getroffen, WIERINGERMEER SLOOTDORP DE STAMBOEKKEURING. Wat betreft de keuring voor inschrijving ïn het Stamboek nog het volgende: De aangifte voor inschrijving was groot. De opmerking werd gemaakt, dat het brand merk in enkele gevallen wei wat al te ge makkelijk kan worden gekregen. Zeker, er zal een enkele nauwelijks tusschen de ma zen door ziin geglipt, doch over het geheel doelen we deze mceninc: niet. De commissie schenkt groole aandacht aan het type en ontegenzeggelijk was het tvpe ook onder de kantnummers goed. De afgewezenen misten ten eenenmale het type. Ook het boomvork was over bet geheel vrij correct, misschien soms aan de fijne kant, doch dan correct en dit zegt meer nog dan zwaar bcenwerk dat dit niet is. Hier komtno? bij dat men in oen gebied waar de fokkerij in opkomst is niet de teugels al te strak moet houden. De oogst was ruim: er wer den er zeventien in K. opgenomen, terwijl oen vijftal bet goedkeuringsmerk niet kon den balen. Oneenomen werden: Marie eig. Jac. Woets Middenmeor. Juliana van Scher merhom eig. A. J. Barpndregt. Scliermer- horn; Mirza eig. E. Bruins. Slootdorp; Lu- cretia eig. J. D. Av. Anna Paulowna, Lina eig. W. de Foytor, Middenmeor, Florina van <le Louisa eig. A. J. M. Kerkhaed, Midden- meer: Truus eig. Iv. Schenk Anna Paulow na: Bertha de Zcvecote eig. J. P. Schuringa: Middenmeer, Elvire eig. A. Spaans Kolhorn. Gilda van Oostburg eig. E. Bruins Oostburg: Liqp eig. R. L. Waiboer Anna Paulowna; Clairona eig. G. H. Geerligs Anna Paulowna; Fesfa eig. P. Kistcmaker Kolhorn Rinia eig. E. Bruins voorn.; Trui eig. J. G. van Strien Middenmeer; Lena eig. J. Kater Wieringer- waard en Klara eig. W. A. Blijdorp. Midden meer. Van deze merriën zullen Elvire en Gilda van Oostburg en ook Bertha de Zeve- cote als ze voldoende uitgegroeid zijn tot de koppaarden gaan behooren. Ook Florina van de Louisa zal als ze eens in goede conditie wordt voorgebracht een beste mer rie blijken te zijn. OUDE N1EDORP 'T VELD. De Pinksterfeesten. Begunstigd door Schitterend zomerweer, zijn de Pinksterfeesten dit jaar een groot succes geworden. Tweede Pinksterdag begon met een mu- zikalen rondgang en toen om 2 uur de wedstrijd V.Z.V. I (Rood-Wit) tegen Z.A.P. I aanving, was er reeds een talrijk pu bliek aanwezig. Deze geanimeerde wed strijd werd met 31 door Z.A.P. verdiend gewonnen. Doch het. succes van den dag werd het Optreden van den hopgdraadkunstenaar F. de dappere kerels, die toch zoo dicht den dood bij zich zagen! „Geschrokken? Nee, hoor", zei Van Ouden aarde maar, toen wij hem 's avonds om zeven uur spraken, kon hij nog geen stuk brood door de keel krijgen Het onweer zon nog meer tol oischen Slechts kort had het geduurd, het on weer, dat. aan den 56-jarigen heer Boontjes en den 48-jarigen heer Den Dreu het leven kostte. Het kwam echter terug en hevi ger! Tegen vier uur was het licht niet van de lucht; het zou nog meer tol eischen. Weer sloeg het raak en weer in ■den Veerweg. De heer Jac. Wai boer, bij wien een zoon van Den Dreu werkte, was, toen deze wegge roepen werd na het doodelijk on geval van z'n vader, ook naar diens huis gegaan. Tijdens z'n afwezig heid kwam het tweede, nog hevi ger onweer opzetten. De huishoudster van den heer Waiboer, angstig geworden, was Naar de buren gegaan. In de schuur zit het werkvolk te schaf ten. Een geweldige slag gelukkig nie mand is getroffen, maar direct laait het vuur uit het dak en in een oogenblik staat de heele boerderij in vlammen. De men schen komen er allen goed uit, maar er valt niets te redden. De brandweer, hoewel be trekkelijk vlug ter plaatse, staat vrijwel machteloos en kan alleen verhinderen, dat gevaar ontstaat, voor het naastgelegen huis. Hoe angstaanjagend fel het vuur in de plaats ook om zich heen grijpt, wat lijkt ons, toeschouwers, dit al les nu gering in vergelijking met het groo le leed, dat in die twee andere gezinnen is gebracht. En wat nietig zijn daarbij de kleine ongemakken, die ook gevolgen van het onweer waren, als daar zijn. kapotte lichtleidingen, stuk' geslagen stoppen en lampen, defecten aan de radio en zelfs het kleine brandje, dat ook door inslag, ontstond in een wagen in het woonwagenkamp aan het Oude Veer. Het kon door den eigenaar zelf gebluscht worden. Even ging nog het gerucht dat ook hier een meisje getroffen zou zijn. Na informatie bleek ons echter, dat het meisje wel in den wagen naar de radio zat te luis teren, maar gelukkig geen letsel bekwam. Huis en inboedel zijn verzekerd. Pillon. Zijn eerste optreden op den draad van ruim 10 M. hoogte en 17 M. lengte wekte reeds ieders bewondering; bet ap plaus was niet van de lucht. Zijn tweede optreden om half negen 's avonds, was voor ieder een openbaring. Wat deze lucht acrobaat op de draad vertoonde, grensde eenvoudig aan het onmogelijke. Vooral het vuurwerk, afgestoken op zijn hoofd en zijn rug, was een schitterend nummer. Tusschen bet eerste en tweede optreden van den hoogdraadkunstenaar werden nog gespeeld Z.A.P. a—V.Z.V. a 6-1; V.Z.V. b Hugo Boys (S.O.S.) b 5-0. Ook het vuurwerk dat tot slot van de volksfeesten werd afgestoken, viel bijzon der in den smaak. Derde Pinksterdag begon om 2 uur met de kinderfeesten. Zooals gewoonlijk was alles weer af; bijzondere attracties waren de ballonwedstrijd, en de goochelaar Me- lorini, die tevens de poppenkast vertoonde. Om 6 uur gingen de kinderen huiswaarts. De gecostumeerde veteranenwedstrijd werd weer een groot succes. De muziek op het terrein was oké, evenals de muziek in de groote danstent bij den heer Bron» wer, welke verzorgd werd door den heer W. Steevers. WINKET. Collecte blinden. Evenals vorige Jaren wordt ook dit jaar wederom gecollecteerd voor de 150 blinden, tewerkgesteld in de bekende Inrichting. PI. Middenlaan 64 te Amsterdam. De Vereeni- ging streeft er naar de blinden in staat te stellen zich zooveel mogelijk in het maat schappelijk leven te kunnen handhaven, op dat zij hun gemis zoo weinig mogelijk zul len gevoelen. Om dit doel te bereiken, wordt aan de blinden voor hun arbeid een be scheiden loon uitbetaald, waardoor zij in staat zijn voor zich en de hunnen te zor gen. De Verceniging beschikt tevens over een Internaat voor alleenstaande vrouwe lijke blinden. Voor het uitkccren van de bovenbedoelde loonen is veel geld noodig, waartoe ook een beroep op U wordt ge daan. De Vereeniging hoopt, dat de inwo ners van Winkel met milde hand zullen geven, teneinde dit schoone werk in stand te kunnen houden. Dezer dagen wordt de collecte gehouden. WIERINGERWAARD Blikseminslag. Gistermiddag is de bliksem ingeslagen bij den beer H. Slikker aan den Sluizerweg, ge lukkig zonder brand te veroorzaken. Er werd een ruit verbrijzeld, terwijl de gordij nen voor bet raam zijn weggeslagen. Boven bet raam is een gat in het hout geslagen. Een stuk hout was in een leuningstoel te recht gekomen, ANNA PAULOWNA Excursie landbouwcursus. De leerlingen van den landbouwcursus, die dezen winter in de R.K. school in de Spoorbuurt werd gehouden, maakten onder leiding van de heeren Schlaman en Schroe- vers een excursie naar verschillende fabrie ken. Achtereenvolgens werden bezocht eeri melkfabriek te Hecrhugowaard een aardap pelbewaarplaats aan den Langendijk, een slikstoffabriek te IJmuidcn en de super- en zwavelzuurfabriek te Amsterdam. Een leer zaam uitstapje dus! Zomerschietoefeningien. De zomerschictoefcningcn van de afd. van den Bijz. Vrijw. Landstorm, die onder lei ding van den heer J. A. Smit in de Vlas- en Korenbeurs worden gehouden, vangen a.s. Zondag aan. Crematie Geertruida Carelsen. In allen eenvoud is gisteren te Wester- veld de crematie van het stoffelijk overschot van Amy Geertruida de Leeuw (Geertruida Carelsen) geschied. Een schat van bloemen dekte de baar. Dr. A. H. Haentjes, remonstrantsch pre dikant te Haarlem, sprak een afscheids woord. Een neef van de overledene las bij hét dalen van de baar enkele verzen voor uit de Bergrede en dankte daarna de aanwezi gen voor hun warme belangstelling. HARENKARSPEL DIRKSHORN JUBILEUM DIRK KEPPEL. 20 Mei j.1. was bet 25 jaar geleden dat do beer D, Keppel in dienst kwam bij Dokter Groenhart als koetsier-1'ondslooper etc. etc. Aangezien het feit dien dag door omstan digheden, niet kon'worden herdacht, is dit jubileum Dinsdag gevierd. Keppel is in onze gemeente een bekend persoon, op vaste lijden bezoekt hij zijn klanten, en de wijze waarop hij dat doet verdient alle lof; bescheiden en vriendelijk verricht hij zijn werk. Door dr. Groenhart werd de fafnilie Ken- pel een lunch aangeboden ten huize van den lieer M. IJff, waarbij ook de familie Groenhart aanwezig was. Tijdens de lunch sprak dokter woorden van hartelijke waardeering en overhandig de den jubilaris een enveloppe met in houd, terwijl zijn echtgenoote een prachtige bloemenmand werd aangeboden. Na de lunch volgde de receptie, welke heel druk bezocht is. Namens de buren en eenige kennissen werd de jubilaris toege sproken door den heer Wiese, die een paar mooie kussens overhandigde, voor een haardfauteuil, terwijl in den loop van den dag nog vele cadeaux en bloemen wer den bezorgd. Aan het einde dankte de zoon namens zijn vader en zeide dat deze dag voor zijn ouders een onvergetelijke 'is gewordent ONWEER. Woensdagmiddag ontlastte zich boven on ze gemeente een hevige onweersbui, welke gepaard ging met een zwaren slagregen gemengd met groote hagelkorrels. Te Tuitjenhorn sloeg de bliksem in de ge leiding van de radiocentrale en verbrijzel de eenige potjes. Ook vernamen wij dat de bliksem bij den heer Jan Paarlberg in den Schagerwaard is ingeslagen. LANGENDIJK BROEK OP LANGENDIJK. Uitslag aanbesteding schilders- werk veiling. K. Otto, Broek op Langendijk f 579.50, C. ter Hofstede, Zuidscharwoude f 475. J. de Hartigh, Br. op Langendijk f 414. F. van Doornum, Br. op Langendijk f 416.—, J. Boekestein, Br. op Langendijk f 3S9.— A. Breed, Heerhugowaard f 388. W Wagemaker, Koedijk f 3S0. Het werk is aan den laagsten inschrijver gegund. Opbrengst bloempjesdag. De gehouden bloempjesdag ten bate der vereen, van lijders aan vallende ziekte,, heeft in deze gemeente f 36 opgebracht. Een begin van brand. Gistermorgen ontstond een begin van brand bij den heer Romeijn, doordat een pan met vet, staande op het petroleumstel, plotseling vlam vatte. Een in de nabijheid staande tobbe met kleeren werd in allerijl over de brandende massa geworpen, waar mede het vuur kon worden gebluscht, zoo dat erger werd voorkomen. De nieuwe tijd wordt ingevoerd. In de gisteravond gehouden vergadering der Chr. School vereeniging werd besloten de schooluren te doen aanvangen 's morgens 9 uur en des middags 1 uur wettelijke tijd. In verband daarmede zal door de Chr. Mid- denslandsvereeniging een verzoek aan den Raad der gemccnle gericht worden om des avonds dc winkelsluiting 8 uur wettelijke tijd toe te passen. INSCHRIJVINGEN HANDELSREGISTER. 31 Mei tot 7 Juni 1938. Nieuwe zaken: Schagen: P. Scheltus, Landbouwstraat C 192, handel in groenten, enz. Wieringerwaard: Van Zandwijk's Geschen- keniiuis, Tweewegen, uurwerken, enz. Wijzigingen: Zijpe: Coop. Boerenleenbank, 'tZand I 112; bestuurswijziging. VRIJDAG 10 JUNI. Ned. Herv. Gemeente. Schagcn, nam. 2.30 uur, Ds.- Eikema. Huw el ij ksinzegening. MIDDENMEER, 8 Juni. Graanbcurs. Witte tarwe voer 6.50 7.25, wintergerst 7—7.25. zomergerst 7.25-7.50, witte haver 5.75—6.25, groene erwten 9.50—10.50. kanariezaad 8.25 —9, karwijzaad 20.25—20.75. MF.DEMBLTK. 8 Juni. Schotsche muizen 7.20—7.35, kleine mui zen 7.20—7.30. kriel 5.95-6, ronde 6.15, klei ne 7.05, per 50 Kg. BROEK OP LANGENDDTJK, 9 Juni. Aanvoer: 40.000 Kg. aardappelen: Sch'of- sche muizen 13.20—15.60, kriel 11.70—13.80, drielingen 13.10—15.50, 2360 bos rabarber 4.10—6.50, 300 stuks bloemkool 6.20—6.50, 10.000 Kg. tomaten: A 19.30—20.40, B 20.90 —21.40, C 20.80, CC 17.—. NOORDSCHARWOUDE, 9 Juni. Geen aanvoer.

Schager Courant | 1938 | | pagina 3