H. K. H. PRINSES JULIANA WOONT VOETBALWEDSTRIJD BIJ Door den geringen regenval heerschter in Australië groote droogte, welke voor de uit gebreide schapenteelt ter plaatse een gevoelige handicap beteekent H. K. H. Prinses Juliana betreedt het Sparta-stadion te Rotterdam ter bij woning van den voetbalwedstrijd Sparta Feyenoord, welke Zaterdag ten bate van den Bloedtransfusiedienst van het Ned. Roode Kruis is gespeeld Ir. M. E. H. Tjade, dir. van het Gem. Bouw- en Woningtoezicht, en wethouder S. R. de Miranda (resp. 1ste en 2e van links) brachten Zaterdagmorgen een bezoek aan perceel 229 in de Ortheliusstraat te Amsterdam, waar twee kinderen door een vallend stuk gevelsteen werden gedood Dr. A. F. Philips is Zaterdag met de „Nieuw Amsterdam" van zijn wereldreis in ons land teruggekeerd. De heer en mevr. Philips na aankomst te Rotterdam Tot commandant van het 1ste regiment huzaren-motorrijders met den titel van luitenant-kolonel is benoemd majoor A. J. E. Mathon te Den Bosch Ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan der voetbalver. „Hollandia" te Hoorn werd Zondag een wedstrijd tusschen een Bondselftal en het Zwaluwen elftal gespeeld. Een spelmoment voor het Zwaluwendoel ,De oude acht" van „Nereus" (rechts) won het hoofdnummer van de roeiwedstrijden, welke ter gelegenheid van het Ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan der burgerwachten in Nederland werd Zaterdag op het vliegveld Ypenburg een nationale burgerwachtdag gehouden. Een foto tijdens de demonstraties vijfde lustrum van „Argo" op het Maas-Waalkanaal te Nijmegen zijn gehouden

Schager Courant | 1938 | | pagina 4