HET ENGELSCH VORSTENBEZOEK AAN FRANKRIJK. Het Engelsche Koningspaar tijdens d« ontvangst op het Elysée te Parijs ter gelegenheid van zijn bezoek aan de Fransche hoofdstad Z. K. H* Prins Bernhard woonde Woensdagmiddag in het stadion te Amsterdam de demonstraties in verband met den legerdag bij. De Prins tijdens het spelen van het Wilhelmus. Naast hem de commandant van het veldleger Koning George en Koningin Elizabeth werden Woensdag door het Parijsche gemeentebestuur op het stadhuis ontvangen, waar de geschenken voor de Engelsche Koninklijke gasten werden bezichtigd H. M. de Koning in bij het ver laten van haar ho tel te Brig tijdens haar vacantie Tijdens het bezoek van he't Engelsche Koningspaar aan Frankrijk legde Koning George Woensdag een krans op het graf van den onbekenden soldaat te Parijs Dè heer H. F. Bultman uit Heemstede met „Suldovo" tijdens het nummer hengsten, aangespannen, op het jaarlijksch con cours hippique te Hoofddorp Voor de autoriteiten werd Woensdag nabij het Rijksmuseum te Amsterdam gedefileerd in verband met den legerdag in de hoofdstad. Een der afdeelingen passeert Te Zuilen is Woensdag het monument voor de Pioniers der nationale Luchtvaart door den commissaris der Koningin in Utrecht, jhr. mr. dr. L. H. N. Bosch Ridder van Rosenthal, onthuld. Een overzicht tijdens de plechtigheid Een bekoorlijk .tweespan" op het concours hippique, dat Woensdag door de vereeniging „Vooruit" te Hoofddorp werd gehouden Een interessant snapshot van de demonstraties tijdens den legerdag, welke Woensdag in het Olympisch stadion te Amsterdam werd gehouden

Schager Courant | 1938 | | pagina 3