T.T.-SNELHEIDS-IMPRESSIE. HET SLOT VAN DE VIERDAAGSCHE De eerste staaf goud van de „Lutine" (op de actetasch) is aan de oppervlakte gebracht. Ze vertegenwoordigt een waarde van ongeveer f 7000. Op de foto links de heer Bol en rechts ir. van Capellen, leiders der werkzaamheden op Terschelling Minister-president dr. H. Colijn reikte Vrijdag te Nijmegen na afloop van de Internationale Vierdaagsche Afstandsmarscher* aan de deelnemers de prijzen uit. «Tree cheers" voor minister Colijn door de Engelsche deelnemers Op den laatsten dag van de „vierdaagsche" moesten de deelnemers te Cuyk de Pontonbrug over de Maas passeeren. De eerste wandelaars «komen over de brug" Een aardschuiving veroorzaakte op de spoorbaan nabij Bandoeng ernstige stagnatie. Onmiddellijk werd een groot aantal koelies aan het opruimings- werk gezet, zoodat de eerste trein met een vertraging van drie uur het vrijgemaakte traject weer kon passeeren gelegenheid van het 40-jarig re- geeringsjubileum van H. M. de Koningin zal binnenkort door de Nederlandsche Posterijen een herdenkingszegel wor- Snelheids-impressie bij de T.T.-racers tijdens de laatste training voor den grooten strijd van heden Na de opening van het Drent sche rijwielpadennet door den commissaris der Koningin, mr. dr. R. H. baron de Vos van Steenwijk (midden), deden de genoodigden zich tegoed aan de Drentsche koffietafel Voor het nieuwe stadhuis van Leiden is te Heiligerlee een groot carillon in aanmaak. Van de bij den stadhuis brand beschadigde klokken wordt het materiaal dat wordt stukgeslagen, gebruikt voor de nieuwe klokken

Schager Courant | 1938 | | pagina 12