HET CORPS DIPLOMATIQUE BIEDT ZIJN GELUKWENSCHEN AAN. m Bestoken ter gelegenheid van het regeeringsjubileum van I. M. de Koningin. De groote masten worden „aangekleed" De schutting voor het koninklijk paleis op den Dam te Amsterdam is weggenomen en de voorloopige restauratie nadert haar voltooiïng. De voorgevel, zooals thans te bewon- deren is Voor de voeding der duizenden militairen, die Maandag a.s. aan het groote défilé der weermacht voor H. M. de Koningin te Den Haag zullen deelnemen, is een groot aantal keukenwagens noodig, die op Waalsdorp in gereedheid worden gebracht H. M. de Koningin heeft Vrijdag ten paleize Huis ten Bosch te Den Haag de gelukwenschen van het Corps Diplomatique, in verband met Haar veertigjarig regeeringsjubileum, in ontvangst ge nomen. Het vertrek der hooge gasten na de audiëntie De ministers dr. H. Colijn en mr. J. A. de Wilde brachten Vrijdag een bezoek aan het Koninklijk Paleis op den Dam te Amsterdam, om de restauratie in oogenschouw te nemen. De ministers bewonderen den voorgevel In de polder Koegras, gemeente Cal- lóntsoog, brandde gisterenavond de boerderij van den heer Jimmink ten gevolge van.-hooibroei tot den grond af (Foto Studio Modern) Ue burgemeester yan Uen Maag, mr. S. J. R. de Monchy, met den Franschen gezant, baron De Vitrolles en minister Van Buuren aan een der buffetten tijdens de ontvangst der deelnemers aan het congres der interparlementaire unie door het gemeentebestuur der residentie Een der drie bronzen schroeven van het m.s. „Oranje", het vlaggeschip der Stoomvaart Maatschappij „Nederland", dat op Donderdag 8 September a.s. door H. M. de Koningin bij de Nederlandsche Scheepsbouw Mij. te Amster dam te water zal worden gelaten, wordt gemonteerd Het Leidscheboschje te Amsterdam wordt in feestversiering De leden der regeering en vele andere autoriteiten woon den Vrijdag in de studio van „Filmstad" te Wassenaar de première der Nationale Film bij

Schager Courant | 1938 | | pagina 12