DE BIJZ. VRIJW. LANDSTORM DEFILEERT VOOR H. M. DE KONINGIN. De Bijz. Vrijw. Landstorm defileerde Zaterdagmiddag voor H. M. de Koningin langs het paleis Huis ten Bosch te Den Haag, in verband met het reg'eerings- jubileum der vorstin Jef van de Vijver won Zondag bij de wedstrijden te Amsterdam het wereldkampioenschap sprint Yoor amateurs. De gelukkige winnaar Dezer dagen belegt de Ned. Natuurhistorische Vereeniging in Den Helder haar jaarvergadering. Natuurlijk werd een11 omgeving rijk aan natuurschoon uitgekozen, n.l. het fraaie badhotel „Zeebad Huisduinen", direct aan zee gelegen. Men ziet hier op de foto de congressisten na de officieele ontvangst door B. W. voor het Raadhuis te Den Helder. - 'n,.^ het midden burgemeester Ritmeester met ambtsketen (Foto Studio Modern)Lj( De sultan van Langkat verlaat met zijn echtgenoote en doch ters Huis ten Bosch te Den Haag, waar hij Zaterdag door H. M. de Koningin in audiëntie werd ontvangen De Australische pilote Jean Batten arriveerde Zondagmid dag op Ypenburg, om eenige dagen in Nederland door te brengen. Een snapshot na aankomst Het monument ter nagedachtenis van den luchtvaartpionier Henri Bakkier, ia Zaterdagmiddag te Den Bosch onthuld Duizenden kilo's vet en parafine zullen noodig zijn, om het m.s. „Oranje" op 8 September „gesmeerd" van stapel te laten loopen Arie van Vliet, die het wereldkampioenschap sprint voor professionals bij de wedstrijden tn het stadion te Amsterdam veroverde, na zijn overwinning Z. K. H. Prins Bernhard reikte bij de finales van het tennistournooi te Baarn den „Prins Bernhard-beker" persoonlijk uit aan de winnares, mej. A. Kerck- hoff

Schager Courant | 1938 | | pagina 4